Духовно развитие

Страници:  1 ... 16 17 [18]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Многобройни движещи се светли точици в пространството  (Прочетена 22177 пъти)
Sine Wave Zero
Неактивен Неактивен

Публикации: 334

« Отговор #255 -: Ноември 04, 2013, 16:01:59 »

Те тепърва има да стават повече и по-интересни... Зависи кой как ще я нареди със Симулкаста...

За отбелязване е, че когато се усетиш, че те е потеглил Симулкаста, ако включиш Random choice-а за основна платформа, става наистина интересно....

С кой програмен софтуер мога да randomize-na платформата на lighting points ?
Активен
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 446

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #256 -: Ноември 04, 2013, 16:21:47 »

Ами влизаш в контрол панела, започваш да ровиш навсякъде из настройките на уиндолса, където попа ти е казвал да не ровиш, че да не се опържиш в Ада. Ровиш на фантазия, а накрая освен с помощта на Random Choise, с нищо друго друго не става.
    Съответно, точките стават все повече, започват да ти заемат целия екран, почват да ти говорят, да ти правят компания и накрая попа се гръмва, обесва, напива до смърт, подпалва или нещо подобно, защото е разбрал, че си научил откъде се изключва скрийнсейвъра.
    Моментът, докато цъкнеш чавката на скрийнсейвъра да не бачка, се нарича Simulcast.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници:  1 ... 16 17 [18]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Транссърфинг на реалноста(част първа-Пространството на варианти)-Вадим Зеланд « 1 2 »
    Книги
    DArkAngel 24 5277 Последна<br />публикация Ноември 17, 2010, 21:12:57
    от DArkAngel
    Петото измерение – пространството на Любовта
    Великият преход
    The One 1 2277 Последна<br />публикация Юни 15, 2012, 15:45:41
    от ДИВА

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright