Духовно развитие

Страници:  1 ... 15 16 [17] 18   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Многобройни движещи се светли точици в пространството  (Прочетена 22193 пъти)
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #240 -: Юли 02, 2012, 20:49:27 »

А какво ще кажете за черните дупки появяващи се в пространството?
Активен
iva_2609
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #241 -: Август 09, 2012, 20:52:04 »

Започнах наскоро да виждам такива точки прозрачни и светещи и това ги отличаваше. Но само когато е светло у дома на балкона. И от две седмици насам виждам пред себе си през деня някаква черна точица, която се движи в пространството. Първия път помислих че е малка мушица. Опитах да я хвана, но нищо просто въздух.
Активен
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #242 -: Август 12, 2012, 17:43:32 »

Започнах наскоро да виждам такива точки прозрачни и светещи и това ги отличаваше. Но само когато е светло у дома на балкона. И от две седмици насам виждам пред себе си през деня някаква черна точица, която се движи в пространството. Първия път помислих че е малка мушица. Опитах да я хвана, но нищо просто въздух.
Къде я виждаш? Има ли логика на появата й? Смисъл до електромагнитни полета, например до ел. уреди, или сред природата или другаде? Или само на балкона?
Активен
Starseed
الحصان الهامس
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #243 -: Август 13, 2012, 02:26:44 »

Често ми се случва и на мен да ги виждам, но не само на светлива, а и когато съм в стая и е тъмно, затова не съм съгласен с твърденията на науката, че са плод на силната дневна светлина.
Активен
iva_2609
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #244 -: Август 13, 2012, 21:23:40 »

Виждам ги през деня не само на балкона /там най-вече/ но и в открито пространство. Предполагам че това е някаква енергия. От друга страна не споменах че когато вечер стоя будна с отворени очи не виждам абсолютна тъмнина а множество частици в различни цветове които изпълват цялото пространство.
Активен
Morena
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #245 -: Август 24, 2012, 00:02:22 »

И аз съм ги виждала на балкона и вкъщи, но винаги през деня.
Активен
Incadeptus
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #246 -: Септември 14, 2012, 23:38:34 »

Мили хора.Аз съм на 13 години.Тези частици ги виждам през целия си живот.Дори веднъж,когато взех кана с вода и я поставих на светъл фон.Потопих трите си пръста 2 сантиметра във водата и след 5-7 секунди започнах да виждам енергията,излизаща от пръстите ми и се спускаше надолу към дъното на каната под формата на енергийни вълни,беше страхотно.Предлагам и вие да опитате.
Активен
Dela
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 13

• Град: София
  • « Отговор #247 -: Ноември 16, 2012, 16:06:12 »

Аз ги виждам, от лятото на 2011, когато бях бременна, те са милиони и много красиви, карат ме да се чувствам изключително спокойна. Имаше и илюстрация, същото само че милиони пъти повече. Някъде в темата прочетох и за т.н. черни дупки и това съм виждала, но го отдавах на ниското си кръвно, ха знам ли. Иначе като малка постоянно виждах някакви светещи кълба, но тогава бяха по-големи и по цветни. От известно вереме насам, малко преди да забременея се случват много странни неща около мен.
    Активен
    manqka
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #248 -: Ноември 19, 2012, 19:28:01 »

виждам тези точици от много години,напоследък стават и цветни,а на скоро ми се случи да видя през ноща нещо като доста голяма топка светлина която си летеше навсякаде с неадекватни движения ако някои може да ми каже какво е ?
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 334

« Отговор #249 -: Ноември 19, 2012, 19:37:58 »

Aз ги виждах още 2007, струваха ми се с някакъв жълтеникъв и блестящ свят, но за мен те са нещо нормално, не са плод на никакъв преход, и откакто свят светува хора са ги долавяли под някакви форми.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #250 -: Ноември 28, 2012, 11:41:04 »

Незнам какви точици са това, при мен са направо като нишки на паяжина и лъщят..някой да е наблюдавал това..?!
    Активен
    incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #251 -: Декември 20, 2012, 15:38:11 »

Незнам какви точици са това, при мен са направо като нишки на паяжина и лъщят..някой да е наблюдавал това..?!

Да и нишки съм виждал от порядъка на 3-5 см, ако може да се каже размер, понеже те а някъде на определено разстояние, ано ако премахнем тази разлика от разстоянието са толкова.
    прозрачни и съчетават във вътрешността си спектъра на светлината, т.е. като дъга.
    Активен
    Миг
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #252 -: Януари 16, 2013, 18:03:59 »

И аз току що видях феерия от светлинни точици Усмивчица Много се радвам, че от намирането на форума разбрах, че не е било илюзия, а красива реалност Усмивчица
    Активен
    angel29
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #253 -: Ноември 03, 2013, 22:18:12 »

Когато изляза през деня на терасата виждам вибриращи малки светлинки, при слънчево време.
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 446

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #254 -: Ноември 04, 2013, 14:58:41 »

Те тепърва има да стават повече и по-интересни... Зависи кой как ще я нареди със Симулкаста...

За отбелязване е, че когато се усетиш, че те е потеглил Симулкаста, ако включиш Random choice-а за основна платформа, става наистина интересно....
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници:  1 ... 15 16 [17] 18   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Транссърфинг на реалноста(част първа-Пространството на варианти)-Вадим Зеланд « 1 2 »
    Книги
    DArkAngel 24 5283 Последна<br />публикация Ноември 17, 2010, 21:12:57
    от DArkAngel
    Петото измерение – пространството на Любовта
    Великият преход
    The One 1 2280 Последна<br />публикация Юни 15, 2012, 15:45:41
    от ДИВА

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright