Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Многобройни движещи се светли точици в пространството  (Прочетена 22592 пъти)
Kery
Гост
« Отговор #15 -: Септември 08, 2010, 21:36:51 »

Много са красиви тези точици (аз така им викам), те са нещо съвсем нормално и всъщност много малко хора не могат да ги видят, поради психологическата си нагласа.
Намерих инфо за тях от едни последователи на Вилхем Райх - човека отдал живота си на изследвания върху живата енергия, която той нарича оргон, но доста източници твърдят, че това е само едно от наименованията на тази енергия, също като чи, прана, ефир, тъмна енергия и т.н.

След малко ще пусна инфото в друга тема, защото там се включват и упражнения за възприятие на тази енергия.
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #16 -: Септември 08, 2010, 21:43:03 »

Ами Кери... аз бих казала, че са малко хората, които ги виждат. В сравнение с преди , може би са повече, но на общия фон, са ограничена бройка.

Ще чакам с голямо нетърпение информацията, която ще пуснеш за тази енергия. Много ми е интересно да прочета повече за нея, макар че интуитивно сякаш аз вече знам нещичко.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #17 -: Септември 08, 2010, 21:56:17 »

ЕЕЕЕ браво Кери , точнnо такива са само малко по на гъсто и вечерта станаха по-тъмно виолетови до синьо , затова си мисля, че цветът им зависи от светлината ,точно като сапунените мехури ..На обед като имаше слънце бяха много светещи и не се виждаха конкретни цветове.

И аз чакам инфото с нетърпение.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Kery
    Гост
    « Отговор #18 -: Септември 08, 2010, 22:09:29 »

Тъжен За самата енергия не съм довършила превода, че нямам и много време (не обещавам кога ще е), но който има интерес на английски има много информация в интернет. Сега само упражнения за възприятие на тази енергия ще пусна...до там съм стигнала с превода.

Забелязала съм, че се в голяма зависимост от слънчевата светлина...между другото за праната казват, че намалява точно когато няма и слънце, а тези частици се виждат най-добре и най-гъсто точно на слънчево местенце...
    Та тези хора обясняват, че това не е нищо особено като възприятие, ами много хора са го отричали, като го приписвали на оптичен ефект например.... психичната бариера е проблема.
    « Последна редакция: Септември 08, 2010, 22:27:46 от Kery » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #19 -: Септември 08, 2010, 22:14:56 »

дай линкчета и на инглиш няма проблеми

Активен

Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #20 -: Септември 09, 2010, 00:30:50 »

Хммм
    Хъм, сега дали говорите за това, което си мисля или не...
    Значи, аз виждам нещо, което мяза на това от вашите описания понякога, но през цялото време виждам по-малка и много по-сгъстена версия на въпросното нещо навсякъде

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #21 -: Септември 09, 2010, 00:35:24 »

аха същото ,Кери публикува 2 нови теми относно тези точета
    Активен

Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #22 -: Септември 09, 2010, 00:52:47 »

аха същото ,Кери публикува 2 нови теми относно тези точета
    Благодаря ти! Отнесена съм и не чета всичко, но сега ги изнамерих. Усмивчица Благодаря и на Кери!
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #23 -: Септември 09, 2010, 00:55:54 »

Ох ако знаете как ми олекна ,че не съм ку-ку или поне не съм единственото ку-ку

Активен

pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 686

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #24 -: Септември 09, 2010, 09:33:32 »

Нещо такова ли е? Усмивчица Понякога са и цветни...
    Да, подобно. Обаче, те винаги са цветни... точно, като балончетата от веро и вода, които правихме, като деца... как приемат цветовете на дъгата на слънцето.... ей така са и мушиците... Ама тези от картинката мн. са разредени нещо... иначе на движение наподобяват
    Такива неща видях за първи път на Великден и те имат много общо със случката със кристалите, която разказах в темата "Споделено"...
    Активен

prikazka
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 91

« Отговор #25 -: Ноември 21, 2010, 19:19:32 »

Веднъж съм виждала енергията на природата
    Всеки ден виждам ако поискам бели "светулки", светлинки, светещи точици...не знам как да ги нарека които падат от небето...много са и са навсякъде.
    Активен
    karitooy
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

• Град: Montréal, Canada
  • « Отговор #26 -: Ноември 23, 2010, 11:09:08 »

Веднъж съм виждала енергията на природата
    Всеки ден виждам ако поискам бели "светулки", светлинки, светещи точици...не знам как да ги нарека които падат от небето...много са и са навсякъде.

Абсолютно същото нещо и на мен ми се  случва всеки ден с тези  "светулки".. точно като светещи точици са и като погледна към небето имам чувството че падат към мен... Хммм Ухилен От доста време се опитвам да си обясня какво е това, понякога дори си мисля, че е възможно да имам някакъв проблем с очите..не знам?!? .. Купон
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #27 -: Ноември 23, 2010, 15:16:52 »

Някъде из темите в сайта Кери бе унагледила-специално точиците които очите ни виждат когато гледаме към небето,учените са класифицирали това като заболяване-но аз лично не мисля че това е болестно състояние! Усмивчица
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #28 -: Ноември 23, 2010, 16:14:49 »

Честно да ви кажа хич не ми изглеждат, като заболяване. До скоро бях обръщал внимание на един вид. И тези специално са в течноста на окото ми - кръгче и в него точка. Когато завъртя оче те плавно поемат посоката и намаляват скороста си. Наскоро обаче видях други. Гледах двойна дъга, когато изместих поглед към чистото небе видях цастици. Чисто бели, които хаотично се движеха в произволни посоки и същевременно се съединяваха помежду си, разделяха се и отново се свързваха с други. Беше просто чудесно. Абсолютно живи и наясно, с какво се занимават Веселяк
    Активен
    Teleca
    Гост
    « Отговор #29 -: Ноември 23, 2010, 16:24:48 »

Честно да ви кажа хич не ми изглеждат, като заболяване. До скоро бях обръщал внимание на един вид. И тези специално са в течноста на окото ми - кръгче и в него точка. Когато завъртя оче те плавно поемат посоката и намаляват скороста си. Наскоро обаче видях други. Гледах двойна дъга, когато изместих поглед към чистото небе видях цастици. Чисто бели, които хаотично се движеха в произволни посоки и същевременно се съединяваха помежду си, разделяха се и отново се свързваха с други. Беше просто чудесно. Абсолютно живи и наясно, с какво се занимават Веселяк

Мисля че имаше тема точно за тях. Аз от доста време ги виждам и съм се чудил какво са.
    От научна гледна точка казват, че това се получава защото ретината се подлага на ярка синя светлина и тези точици които се виждат са белите кръвни телца в капилярите пред ретината.( http://en.wikipedia.org/wiki/Blue_field_entoptic_phenomenon )
    Но някак си този научен отговор не ме задоволява =]
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Транссърфинг на реалноста(част първа-Пространството на варианти)-Вадим Зеланд « 1 2 »
    Книги
    DArkAngel 24 5342 Последна<br />публикация Ноември 17, 2010, 21:12:57
    от DArkAngel
    Петото измерение – пространството на Любовта
    Великият преход
    The One 1 2340 Последна<br />публикация Юни 15, 2012, 15:45:41
    от ДИВА

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright