Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 18   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Многобройни движещи се светли точици в пространството  (Прочетена 19246 пъти)
giti
Гост
« -: Август 19, 2009, 21:49:53 »

Приятели, в момента седя на балкона и наблюдавам невероятно красива гледка. Цяло ято от "светещи мушички",които си пъркат наоколо. Попитах брат ми дали ги вижда също,а той констатира,че ми трябват нови очила..хаха Готин
Активен
Kery
Гост
« Отговор #1 -: Септември 08, 2010, 19:30:22 »

Излизам по-късно в градината ,мисля си за катеричката и дали ще я видя пак и чувам -пиуууу поглеждам нагоре, отгоре се вие според мен ястреб бая големичък.
Много му се зарадвах имах чувството ,че направихме връзка ,усещането за свобода и вятъра и тогава ги видях....

Малки мехурчета от светлина пърхащи из цялата градина,държаха се като мухички,летяха си с променлива траектория , всяко за себе си.
Викам си -вече май изперквам.Прибрах се ,ходих на пазар и тнт.
Прибрахме се и аз пак излязох в градината и те са си там.
А !!!! Влизам вътре ,викам си сигурно защото е много светло и ми се привижда ,ама и вътре е светло, пък не ги виждам, хем се блещя и в монитора, не , никакви мехурчета вътре.
Случвало ли се е такова нещо и на някой друг?
Еона, колко бяха големи тия мехурчета и точно като мехурчета ли бяха...в смисъл като сфера ли ги виждаше?
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 00:21:34 от Еруин » Активен
giti
Гост
« Отговор #2 -: Септември 08, 2010, 19:37:41 »

По-напред в същата тема, ще откриеш подобно описание от мен... За първи път ги видях мисля миналото лято. От тогава често ги виждам... А хората видяли ги, вече станахме мноооогооо - само тук във форума сме към 7 души...

Ставам си сутринта днес и отивам да си правя кафенце и гледам в градината катеричка - само такова не беше идвало. Ама голяма красавица- толкова хубава на цвят ,червено-кафява с оооогромна опашка,помотка се напрви ми муцуни и изчезна в храсталака.
Малко се попритесних ,защото явно е пресекла голямата улица, ако е дошла от гората.

Излизам по-късно в градината ,мисля си за катеричката и дали ще я видя пак и чувам -пиуууу поглеждам нагоре, отгоре се вие според мен ястреб бая големичък.
Много му се зарадвах имах чуството ,че направихме връзка ,усещането за свобода и вятъра и тогава ги видях....

Малки мехурчета от светлина пърхащи из цялата градина,държаха се като мухички,летяха си с променлива траектория , всяко за себе си.
Викам си -вече май изперквам.Прибрах се ,ходих на пазар и тнт.
Прибрахме се и аз пак излезох в градинате и те са си там.
А !!!! Влизам вътре ,викам си сигурно защото е много светло и ми се привижда ,ама и вътре е светло, пък не ги виждам, хем се блещя и в монитора, не , никакви мехурчета вътре.
Случвало ли се е такова нещо и на някой друг?
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #3 -: Септември 08, 2010, 19:37:50 »

Цитат
Викам си -вече май изперквам.
Като го прочетох - и аз така си викам - ще изперка. Веселяк
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Септември 08, 2010, 20:14:48 »

Ами големи са колкото плодови мушички.
Успях да се мобилизирам да фокусирам хубаво и приличат на сапунени мехури от светлина.По светли в средата и по концентрарана светлина в края.

Аз Гитка не посмях да питам никой дали също ги вижда , че не за очила , а на психиатър ще ме пратят Тъжен
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
giti
Гост
« Отговор #5 -: Септември 08, 2010, 20:15:45 »

Ето открих поста

Приятели, в момента седя на балкона и наблюдавам невероятно красива гледка. Цяло ято от "светещи мушички",които си пъркат наоколо. Попитах брат ми дали ги вижда също,а той констатира,че ми трябват нови очила..хаха Готин

Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Септември 08, 2010, 20:16:47 »

Е и аз досега го търсих хахахаха
Активен

giti
Гост
« Отговор #7 -: Септември 08, 2010, 20:24:09 »

Ами големи са колкото плодови мушички.
Успях да се мобилизирам да фокусирам хубаво и приличат на сапунени мехури от светлина.По светли в средата и по концентрарана светлина в края.

Аз Гитка не посмях да питам никой дали също ги вижда , че не за очила , а на психиатър ще ме пратят Тъжен
Да, точно!
И се движат хаотично, но все едно пък имат някаква определена посока.. е не знам как да го обясня... Някакси, все едно подскачат, обаче като се завгледаш, всъщност се движат спираловидно... Като ято или облак ли...нещо подобно.. Аз съм питала доста хора из форума, когато зачести появата им, а наскоро пък ххх ме пита сам... доста сме, които ги виждаме. Когато си бях в Бургас, се разхождахме в боровата, посока язмото с 2 дружки. Там колко много имашееееее... не е истина. Тогава не издържах и ги питах дали виждат нещо. Едната ми приятелка ги виждаше, а другата не ги виждаше... мн. странно. Опитвала съм се да си обясня и какво са, и имам чувството, че е енергия, която се преразпределя. Именно тази енергия, която покачва вибрациите, изпратена от Централното Слънце. Другите и те го чувстват, като нещо подобно.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Септември 08, 2010, 20:31:51 »

Току що излязох да ги погледам още, те са навсякъде ,забелязвам че като са по-нависоко ,като че ли са по големичкkи. Поглеждам нагоре и огромна дъга над мен ,която се стопи за 15тина секунди и видях поне 3 неща от светлина , бая големичкkи които се гмуркат през облаците.Бяха нависоко , аз изперквам и след малко си лягам с бебето .Ние пак сме сами и ме хваща шубето ,сега е светло а след малко , като се стъмни не искам да виждам нищичкkо повече за днес.Колкото си мислиш ,че си поддготвен май не е достатъчно.

Сега ти видях поста Ги ,да и аз забелязах това със спираловидното движение.
Дали има връзка с привли4ането на животинки също?
Активен

giti
Гост
« Отговор #9 -: Септември 08, 2010, 20:41:01 »

Току що излязох да ги погледам още, те са навсякъде ,забелязвам че като са по-нависоко ,като че ли са по големичкkи. Поглеждам нагоре и огромна дъга над мен ,която се стопи за 15тина секунди и видях поне 3 неща от светлина , бая големичкkи които се гмуркат през облаците.Бяха нависоко , аз изперквам и след малко си лягам с бебето .Ние пак сме сами и ме хваща шубето ,сега е светло а след малко , като се стъмни не искам да виждам нищичкkо повече за днес.Колкото си мислиш ,че си поддготвен май не е достатъчно.

Сега ти видях поста Ги ,да и аз забелязах това със спираловидното движение.
Дали има връзка с привли4ането на животинки също?
Мила, не се плаши, а се радвай! Това е положителна енергия и да, има общо с животинките - тя ги дърпа към дворчето ти. Ето ти още едно доказателство, че е положителна енергия и няма от какво да се страхуваш. Нали знаеш, че животните бягат от негативното и обратното?!
Хайде усмивки и радост сега!
Гушкам те силно
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #10 -: Септември 08, 2010, 21:06:56 »

Спокойно Ео, всичко си е наред с твоите очи Усмивчица
    И аз съм ги виждала тези светещи мушички, само че аз ги наричам светещи електрончета, защото се движат бързо и хаотично Усмивчица От известно време ми се случва да ги виждам много често, особено като изляза на терасата и се загледам към небето...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Септември 08, 2010, 21:11:46 »

И аз съм ги виждала тези светещи мушички, само че аз ги наричам светещи електрончета, защото се движат бързо и хаотично Усмивчица

Да наистина се държат като електрончета
    Активен

Kery
    Гост
    « Отговор #12 -: Септември 08, 2010, 21:14:21 »

Нещо такова ли е? Усмивчица Понякога са и цветни...
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #13 -: Септември 08, 2010, 21:20:06 »

браво бе Кери, откъде го намери това? ! Усмивчица Впечатлена съм  Слънце

Ами картинката е много близо до това, което аз виждам.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #14 -: Септември 08, 2010, 21:33:06 »

Нещо такова ли е? Усмивчица Понякога са и цветни...
    Да, подобно. Обаче, те винаги са цветни... точно, като балончетата от веро и вода, които правихме, като деца... как приемат цветовете на дъгата на слънцето.... ей така са и мушиците... Ама тези от картинката мн. са разредени нещо... иначе на движение наподобяват
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 18   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Транссърфинг на реалноста(част първа-Пространството на варианти)-Вадим Зеланд « 1 2 »
    Книги
    DArkAngel 24 4849 Последна<br />публикация Ноември 17, 2010, 21:12:57
    от DArkAngel
    Петото измерение – пространството на Любовта
    Великият преход
    The One 1 2042 Последна<br />публикация Юни 15, 2012, 15:45:41
    от ДИВА

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright