Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Силна енергия от главата ми.  (Прочетена 3080 пъти)
prikazka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 93

« -: Ноември 21, 2010, 12:32:47 »

Извинявам се че пускам нова тема, но този сън ме преследва вече няколко месеца, сънувам го редовно и ме притеснява, та искам да чуя вашите мнения, предположения и евентуално съвети...

Сънувам от месеци че огромна енергия в един момент през нощта започва да бълва от главата ми, казвам бълва, защото силата е огромна...
Не мога да кажа и че е сън, защото винаги съм в полубудно състояние, винаги получавам знак че ще започне, и когато започне е с огромна мощ и ме е страх...
Първият път не ме беше страх, казах се: ето на, случи ми се, вече съм част от това...
Енергията изригва като обезумяла от цялата ми глава, уши, ако не я спра имам чувства че ще продължи вечно..
За да спра всичко това, трябва да започна да подскачам в леглото, да се движа, все едно за да се събудя...
Винаги преди да се случи това първо започват да ми бучат ушите, после цялата глава и накрая все едно някой отпушва някаква невидима тапа на главата ми и започва да изригва, от центъра, от вратът ми, от ушите....
Какво мислите....
Активен
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « Отговор #1 -: Ноември 21, 2010, 13:06:28 »

Според мен е енергийна обмяна и получаване на данни.Ако обменяш лесно ще усвояваш бързо,ако блокираш процеса съзнателно от страх и тн,ще се повтаря.Този процес може да започне преди даси развила основните сетива.Ще обесня:когато ми се отпуши главния канал,чрез който започна да се влива инфото,бях усвоила ясночуване,ясновиждане и тн.тоес минавайки инфото през канала виждах точно каква информация получавам.Адаптирах се и я усвоих не веднага а ден по късно.От този ден канала беше отпушен и всичко си минаваше свободно,но процеса стана двупосочен.
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    prikazka
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Ноември 21, 2010, 13:47:19 »

Благодаря ти за отговора, ще чакам и други с нетърпение, защото това нещо започна да ми се случва много често и не знам защо ме е страх...
    Все едно се намирам по средата на торнадо в този момент...все едно някой друг започва да ме контролира...
    О няколко месеца имам и шум в ушите, писах в темата за "ясночуването"...
    В интерес на истината съм в очакване на Водачи...ако ме разбирате, дала съм намерение, медитирам в тази посока...
    Знаете ли кое ме притеснява, че енергията излиза с огромна мощ отвътре навън, не отвън навътре...излиза, отива някъде...
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Ноември 21, 2010, 14:19:49 »

Един съвет,внимавай с водачите,често пъти не са тези за които се представят... Усмивчица
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #4 -: Ноември 21, 2010, 14:36:10 »

Мисля, че имаш в себе си изключително много енергия и светлина, които едва се "събират" в тебе... и за това "излизат" "навън". С времето, убедена съм, че ще започнеш да контролираш този процес
    Активен
    prikazka
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Ноември 21, 2010, 14:39:45 »

Един съвет,внимавай с водачите,често пъти не са тези за които се представят... Усмивчица

И моята Мастерка така ми казва, не трябва да спирам процеса, а аз от страх го прекъсвам

Разкажете ми за Водачите, как се проявяват при вас?
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Ноември 21, 2010, 16:21:30 »

Преди да чакаш водач,трябва да знаеш как да ги различаваш:) трабва и да знаек какво и как умееш,с какво би се справила сама и имаш ли нужда от водач и ако имаш защо и какви са мотивите ти?Усмивчица Пътят на осъзнаването е дълаг процес сам по себе си.При всички се случва по различен начин. За съжаление има много потърпевши от духовни водачи,учители и тн...Много хора все още не разбират много неща и си мисля,че щом имат такъв всичко вече е ок.Мнохо от тях не знаят кой всъщност е той,от къде идва и с каква цел.Подвеждат се от информацията ковто получават от него/нея...Малко по малко биват успешно заблудени което вече е тъжно.Час от тях са и контактьорите...кофти работа
    Активен

Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #7 -: Ноември 21, 2010, 16:36:23 »

А онези, които попаднат на истински водачи... какво трябва да мислят за себе си..., че са невероятни късметлии... или просто е дар от Бога - точно за тях... Усмивчица
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    prikazka
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Ноември 21, 2010, 16:38:46 »

Аз мисля че на всеки му се случва това, в което вярва...
    Ако вярваш че има зло, ще попаднеш на зло, ако вярваш че всичко е дошло при теб за да израстнеш за свое висше благо-така ще е !
    Ние живеем живота , който сами си създаваме...
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Ноември 21, 2010, 16:41:45 »

Изпитанията нямат нищо общо с мисленето Усмивчица Можеш винаги да мислиш полужително,но изпитанията ти да са тежки Усмивчица
    Активен

prikazka
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Ноември 21, 2010, 16:45:10 »

Така е, но когато повярваш че всичко има смисъл, тогава приемаш нещата по друг начин...
    Тогава си научаваш Уроците вместо да проклинаш съдбата си
    А и аз вярвам в това че всеки си е избрал Уроците преди да дойде Тук...Тези от нас, които Усещат това, които са го приели и То е станало част от живота им са щастливи и усмихнати дори в мъката и нещастието, защото: нищо не е такова каквото изглежда!
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Ноември 21, 2010, 16:46:22 »

Така е и аз това имах в предвид Усмивчица но малко хора го разбират...
    Активен

prikazka
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Ноември 21, 2010, 16:50:45 »

М/у другото довечера ще има Световна Медитация, който желае
    http://www.facebook.com/event.php?eid=164538516913917
    Мога да ви пусна и напътствия за самата медитация
    Преживяването е велико!
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #13 -: Ноември 21, 2010, 17:32:31 »

Здравей, Маргало!
    Аз мисля, че по-скоро се чистиш от натрупан негатив, който поемаш през деня. Радвай се, че това е така, защото негатива и облъчването са навсякъде около нас и е късметлия този, който успява да го изчисти! Помиси си за някаква енергийна защита лично за теб, за да не поглъщаш ненужно облъчване и ще видиш как този процес, който описваш тук ще спре(ще бъде излишен). Не съм много наясно с тези рейки, с които се занимаваш, но както и да го мисля, преди да започне човек тези неща, трябва да си е изградил добра защита. Иначе сензитивността, която отпушва може да е опасна и да се превърне в "попивателна гъба" за всичко заобикалящо го.
    Що се отнася за духовните водачи, ние всички си имаме такива още от раждането. Не трябва да ги търсим къде са, защото те са тук, до нас. Според мен, точно интуицията е вид разговор с тях. Тези, които са готови да ги видят и разговарят с тях на друго ниво са малко...
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #14 -: Ноември 21, 2010, 18:29:25 »

Маргало, ще пуснеш ли напътствия за медитацията?

Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Съновниците??? Можем ли да им вярваме???
    Анкети
    giti 8 3695 Последна<br />публикация Ноември 10, 2010, 23:16:26
    от nre
    Сакрална геометрия « 1 2 3 »
    Духовни учения
    Админ 31 9486 Последна<br />публикация Ноември 09, 2012, 18:56:55
    от Житара
    Слънчеви изригвания
    Обща тематика
    Рай 11 3426 Последна<br />публикация Ноември 24, 2012, 00:28:42
    от sianna
    Пророчествата на Слепия Ембрион...начало...
    Послания
    lessus 12 2688 Последна<br />публикация Декември 11, 2010, 18:58:32
    от lessus
    Овладяването на Любовта - Дон Мигел Руиз
    Книги
    DArkAngel 13 2744 Последна<br />публикация Ноември 22, 2010, 16:38:52
    от DArkAngel

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright