Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Имам нужда от помоща Ви - Писмо на една българка.  (Прочетена 1736 пъти)
giti
Гост
« -: Юли 09, 2009, 23:43:44 »

Приятели,повечето от вас живеят в България и си нямате ни най-малка представа за това какво става с българите по чужбината. Сигурно не знаете,че сега за изборите бяха открили цели 123 секции за гласуване в Турция,а за останалите държави по света общата бройка на секциите не достигаше дори и 50. Но това не е всичко с цялата си наглост сега искат да ни пробутат по посолствата и дружествата отговарящи за българите в чужбина тези негодници,които изритахме от властта на 5-ти този месец. Представяте ли си каква гавра е с хората пропътували 1000 км да дадът гласа си за да ги свалят тези негодници от власт. Думи нямам отвращението ми е огромно. Това ме накара да напиша едно малко саркастично писмо до Европейския парламент,защото те знаят какво става,но си закриват очите и си запушват ушите за нас. Молбата ми към Вас е да ми помогнете да сформирам това писмо. Също ако някой от вас знае с кой номер бюлетина гласуваха на предните избори малцинствата,нека каже....И моля ви подпишете се на тази петиция http://bgpetition.com/abroad/index.html
Ще кача тук това,което вече съм написала,но все още не е радектирано и ми се иска да добавя още нещо. Давайте идеи. Когато го сформирам както трябва,ще го преведа на всичките 7 езика,които знам и ако трябва лично аз ще го занеса в Евро парламента.....
Активен
giti
Гост
« Отговор #1 -: Юли 09, 2009, 23:44:41 »

Зов за помощ
Европо към теб се обръщам Не виждаш ли, не чуваш ли какво става по нашите земи? Нима нямаш очи,нима нямаш Уши? Или запушила си ги и ти? Не виждаш ли как народа ни страда,гърчи се и драпа от тинята да изплува,рова да прескочи и достойно в Европата да членува? Не виждаш ли и не чуваш ли как други народ над нашата земя се облизват от векове и робски окови са сложили на нашите глезени? Преди беше 5 века,после 45 години,а сега.....от 20 години тънем в блата
Нека сега ти разкажа за моята малка страна,която мирно крутува на Европейска земя. Скътала се е тя в полите ти- на границата с Азията голяма. И макар и да са малки земите ни имаме история пра стара. Ний малко на брой сме-едва  7-8 милиона,но народ  достоен сме-с традиция и култура.  Но народа ни силно тъгува –отнето е правото му на глас и дори и да ви се струва ,че не е така-това е заблуда от тези,които са на власт.!  Правителството ни наше,което до вчера бе на власт бе нагло и подло и подиграваше ни се на глас. Зад него стояха лица и партии разни-противоконституционни,които имат една едничка цел-ДА ПРЕОБЩЯТ НАРОДА НИ КЪМ ТУРСКА РЕЛИГИЯ И ЗЕМЯ!НИМА ВИЕ НЕ ЗНАЕТЕ ТОВА? Ахмед  Доган се нарича предателя-бивш терорист от сдружение за правата и свободите на малцинствата в България-така наречените български-турци,които сами не знаят към кой народ пренадлежат в действителност. Този син на дявола,който е виновен за смъртта на български деца и жени в организираните от него терористични актове преди повече от 20 години-сега е начело на властта на Народна Република България. Кажи ми Европо! Къде другаде по света е възможна такава подигравка с народа? Той народа не го е избирал,не го е качил на властта,защото Доган сам се избра с подкупи,бира и кебабчета. Да точно така бира и кебабчета-правилно сте прочели. Освен турско малцинство ние си имаме и циганско такова,на което му е достатъчно да му бутнеш бутилка бира в ръката,2 кебабчета и 5 лева  и понеже те са неграмотни и прости стига само да го излъжеш че пусне ли си мустак ще бъде Турчин,понеже да си циганин е срамно. А станеш ли турчин и гласуваш за бюлетина номер  ,защото те име на партия за която гласуват не знаят по-лесно е така,та новата власт ще ги гледа и пази от нас лошите българи,които единствено искаме да се интегрират в обществото и да спрът да ни крадат. Да освен това за изборите доганчо си организирва и автобусчета от Андола. Цели тълпи турци,които стават българи,когато дойде време на избори се отправят към България да дадат своя глас. Ето как тройната коалиция дойде на власт а и с нея Ахмед  Доган-терориста ,който публично е заявявал,че няма да меряса докато не приобщи България към вярата и земите на Турция. През последните години на територията на моята родина се създаде една омраза на етническа основа. И повярвайте ми в нашия 21-и век все още се забрадват жени на сила и те правят фанатизиран мюселманин. Не можете да повярвате ли? Да трудно е знам,но погустувайте в нашите планински села и паланки,където мюфчийството раздава закони и ако не ги спазваш си прогонен от собствения си дом. Може да не го направят насила и с ритници и бой,но когато не ти продадат хляб в магазина,защото не си се забрадила и потурила,когато те изгонят от работа и от обществото,тогава сам ще зарежеш дома си и ще тръгнеш немил и драг да търсиш съдбата си в големия град. А най-лошото е ,че никой няма да иска да купи дома им,защото там са живеели неверници,а никой християнин не е луд  да се навре там. Ето как малките градове и села в България се потурчват. Те твърдят,че за да си мюсилманин трябва да си турчин. Ако ги запиташ А българи мюселмани има ли?Ако можеха щяха  да те убият с камъни,че въобще си си позволил да си помислиш такова небивало нещо. Да братя европейци това е истина. Не е измислен роман или история от преди хиляди години. Това е горчивата истина и действителност в една Европейска Демократична Държава членка в Европейския Съюз- ТОВА СЕ СЛУЧВА ДНЕС В 21 ВЕК НА ТЕРИТОРИЯТА НА НАРОДНА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ.
Надявам се аритметиката да ви е добра,за да сметните ето това,което следва да ви разкажа: Дойде  време да гласуваме за нова Народна Власт и народа отправи се към урните за да даде своят глас. Този път се надигнаха всички да гласуват,защото знаем,че ако не го направим ще остане същото правителство на власт,а това е равносилно с заличаване на България от карата на света. Преди да се надигнем дадoхме ясно да се разбере,че с  телата си ще спрем прииждащите автобуси от Турция,ако това се наложи и такива автобуси действително нямаше. На родна земя всичко беше ОК. Но какво стана в чужбина? В САЩ живеят над 1 милион българи ,в Европа около 2 милиона а за Азия, Африка и Австралия бройката не я знам. Но смятането започва,дръзте се и не се чудете на разликите-ТЕ СА ИСТИНСКИ,ДЕЙСТВИТЕЛНИ И ДА ПОДИГРАВАТЕЛНИ.  В съседна Турция бяха отворени 123 секции за гласуване!!! В САЩ само 14, В Европа не съм ги броила,но максимума за 1 държава беше 4,като и 4 беше и бройката за цяла Скандинавия,което включва 4 държави. Сега затегнете ,колани ЗА КОНТИНЕНТА АФРИКА СЕКЦИЯТА БЕШЕ САМО 1, АВСТРАЛИЯ-НИТО ЕДНА.  Смятате ли добре? Аз не мога лошо ми става,повръща ми се и ми се реве и крещи с все сила. Тези последни напъни на правителството да остане на власт не подействаха. Доста хора бръкнаха в спестяванията си,взеха на заем или останаха гладни този месец за да пропътуват до заветните урни (някъде километрите бяха хиляди,като в Швеция например )и да спасят България,защото те не са емигранти от много хубаво,защото тяхната мечта е една добре управлявана и устроена държава в която да се завърнат един ден да живеят. Вие познавате ли някой който му харесва да бъде емигрант и е мигриралот нищото? Аз не . Аз също съм емигрант живея в Швеция,защото тука не гладувам,но ако питате мен по-хубаво от дома няма. Мечтая си за една силна и просперираща България където да живея. Стане ли това даже и багажа си ще зарежа тук и ще се прибера у дома.
Но да се върна обратно към темата.......Въпреки,че наглостта на правителството да се опита да отнеме правото на глас на българите в чужбина и да даде на онези,които са българи само по време на избори,чийто автобуси бяха засечени дори и пред изберателните секции в Германия и др, държави. Те не успяха да се преборят с нас. Загубиха и на власт дойде друго правителство. Сигурно се чудите,защо ви пиша тогава. Просто е ....В последните дни на агония докато са на власт те се опитват да настанят своите си кадри на управленски места по чужбина-в нашите посолства и дружества,които са отговорни за нас българите в чужбина същите тези,които дадоха последната си стотинка за да ги махнат от власт. Не искаме това!!! Не не и не!!! Освен това искаме да бъдат наказани виновниците за тази подигравка и опита да ни бъде отнето правото на глас на живущите в чужбина. Помогнете ни! Ние сме част от Европейското семейство. Пдайте ни ръка. Изчистете България и всичко българско от негодниците,които искат да затрият и потурчат родината ни. Не си затваряйте очите и не запушвайте уши за нас! Моля ви! Помогнете на България да просъществува и не позволявайте повече тази гавра с българския народ!

Една  българка
Активен
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « Отговор #2 -: Юли 10, 2009, 10:00:54 »

Прочетох писмото внимателно и мога да кажа, че е много хубаво и добре написано. Стилистично е издържано и се явява носител на настроенията на една голяма част от българите. Ще се радвам да го изпратиш на различни места в Европа и в България също, да видят хората, че има и нормални човеци на тази земя.

Колкото до Европа имам резерви, защото именно от там тръгва цялата гнет за България и българския народ. Особено твойте съседи в Холандия. По-точно казано еврейско-ционистките организации, които в по-голямата си част са банкери и притежават над 75% от богатствата на света ( Рокфелер, Ротшилд, Вартбург, Сорос, Офер, Дакнер, Малах, членовете на Билдербергите и много други).
    Активен
    crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« Отговор #3 -: Юли 10, 2009, 11:43:02 »

мисля,че писмото е достатъчно силно.Ако имаш нужда от превод на някой език съм насреща да помогна
    Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
    giti
    Гост
    « Отговор #4 -: Юли 10, 2009, 11:50:44 »

Мерси за предложението. Чакай да видя..с Немски,Английски,Шведски,Испански,Норвежки,Руски и Сръбски ще се справя добре. Ако някой може на Френски,Италиански,Датски, Финландски,Холандски, Полски и другите страни от Европа нека да помогне
    Активен
    crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Юли 10, 2009, 12:37:37 »

мога да с еопитам за итлаиянския и да помоля някого за френския =)
    Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
    giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Юли 10, 2009, 16:09:57 »

Ok само изчакай да го сформирам и да го редактирам,че искам да допълня още някои работи,а и е пълно с граматически и правописни грешки
    Активен
    AIA
    Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « Отговор #7 -: Юли 10, 2009, 16:29:00 »

grti , много добре си го написала писмото , много ми хареса не се занимавам с политика но  разбирам дотолкова доколкото да ми е ясно че нищо не е наред в родината ни все пак да бъдем оптимисти и да се надяваме на положителни промени защото те зависят единственно от нас и са за нас . Не мисля че Б.Б. ще остави тези посланници а , за Доган доколкото разбрах е поискан имунитета му . Хората са отчаяни , уплашени , унизени и узверени , страшно е като гледам хора които нямат пари за лекарства или лечение , ами децата какво се прави за тях , картината е страшна шири се с и тази криза безработица . Миличка , възхищавам ти се на идеята нали е казано че детето плаче когато е болно или гладно , разпрати го писмото сигурна съм че няма случайни неща ! Аз живея в България , но едно от най-скъпите за мен същества живее в чужбина и душата ми се къса раздирана от въпроси и невидение защото разговорите не са ми достатъчни . Болно ми е как толкова хора заминаха не от хубаво а за да живеят малко по-добре от тук . И все пак аз съм горда че съм българка че нося душата си всичко което съм научила от бабите си и което продължавам да уча от майка ми пиша жените защото те ме научиха да бъда домакиня , да готвя нашите български ястия , да зная нашите песни .  Така че заставам плътно зад теб и те прегръщам !       Усмивчица

Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #8 -: Юли 10, 2009, 18:48:17 »

Успех. Промяната започва първо от мисълта, като мислим за хубави неща да се случват в Б-я, рано или късно те ще започнат да се случват и на Физическия план.
    Ще го има, но и ние ще трябва да се събудим повече от колкото по време на избори за даване на наказателен вот. Трябва по местата, където живеем да започнем да се променяме, но е трудно. Аз вече за промяна на такова елементарно ниво като мястото ни за живеене съм се отчаяла. И пример с живота си да даваш, безразличието е пълно. Вече се уморих и се свих в малкото си кътче и поемането на отговорност на моите действия. Обърнах се към света на животните, ние хората сме много по-жестоки и към тях и към самите себе си. Просто нямам думи. Останаха ми само надеждите все пак нещо да зцапочне да се променя в колективното ни съзнание, но засега нищо или изключително малко е промяната. Трябва явно нещо много силно, за да ни събуди, да ни разтърси из основи. Апатията я има и в Германия, умора има и след останалата интелигенция в България, водила съм разговори с някои хора - уморени са вече от всичко, от самото съществуване.

Предстоят ни още тежки години преди да дойде хубавата златна ера, прехода ще трае няколко поколения, нужни са няколко века, за да се промени изцяло планетарното съзнание и идните поколения да заживеят в разбирателство и сътрудничество като граждани на една Планета.

Сега са Преходните времена затова е и толкова трудно. Но хубавото ще го има.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #9 -: Юли 10, 2009, 20:50:16 »

Приятели,ето и допълненията и редакцията на писмото. Давайте още съвети и идеи. Ще изчакам до понеделник,за да го изпратя. Решила съм да го изпратя на Евро-парламента, правителствата на тези европейски държави,на чийто език мога да си позволя превод и всички големи европейски медии. Ще изпратя копие до новото ни правителство,заедно с пожелания да НЕ следват тройнокоалиционния пример и някоя българска медия. Мисля,че Скат най-много го заслужават ;-)

Зов за помощ

ЕВРОПО към теб се обръщам.
    Не ВИЖДАШ ли, не ЧУВАШ  ли , какво става по нашите земи?
    Нима нямаш очи,нима нямаш Уши?
    Или запушила си ги и ти?  
    Не виждаш ли как народа ни страда,гърчи се и драпа от тинята да изплува,рова да прескочи , и достойно в Европата да членува? Не виждаш ли и не чуваш ли как други народи,  над нашата земя се облизват от векове, и робски окови са сложили на нашите глезени?                                                                                  
    Преди беше 5 века,после 45 години,а сега.....от 20 години тънем в блата......

Нека сега ти разкажа за моята малка страна,която мирно крутува на Европейска земя. Скътала се е тя в ”полите” ти, на границата с Азията- голяма. И макар и да са малки земите ни, имаме  ние история пра стара. Ний малко на брой сме-едва 7-8 милиона,но народ достоен сме-с традиция и култура. Но народа ни силно тъгува –отнето е правото му на глас и дори, и да ви се струва ,че не е така-това е заблуда, от тези,които са на власт.!  Правителството ни наше е нагло и подло ,и подиграва ни се на глас. Зад него стоят  лица и партии разни-противоконституционни,които имат една едничка цел-ДА ПРЕОБЩЯТ НАРОДА НИ КЪМ ТУРСКА РЕЛИГИЯ И ЗЕМЯ!                   НИМА ВИЕ НЕ ЗНАЕТЕ ТОВА?                                                                    

Ахмед Доган се нарича предателя-бивш терорист от сдружение за правата и свободите на малцинството в България-така наречените български-турци,които сами не знаят към кой народ пренадлежат в действителност . Този син на дявола,който е виновен за смъртта на български деца и жени в организираните от него терористични актове преди повече от 20 години-сега е начело на властта на Народна Република България. Кажи ми Европо! Къде другаде по света е възможна такава подигравка с народа?     Той народа не го е избирал,не го е качил на властта,защото Доган сам се избра с подкупи,бира и кебабчета. Да точно така: бира и кебабчета-правилно сте прочели. Освен турско малцинство ние си имаме и циганско такова,на което му е достатъчно ,да му бутнеш бутилка бира в ръката,2 кебабчета и 5 лева и понеже те са неграмотни и прости, стига само, да го излъжеш ,че пусне ли си мустак, ще бъде Турчин,понеже да си циганин е срамно. А станеш ли турчин и гласуваш за бюлетина N:4 ,защото те име на партията ,за която гласуват НЕ ЗНАЯТ ,по-лесно е така,та новата власт ще ги гледа и пази, от нас ”лошите” българи,които единствено искаме да се интегрират в обществото и да спрът да ни крадат.  Да, освен това за изборите Доганчо си организирва и автобусчета от Андола. Цели тълпи турци,които стават българи,когато дойде време на избори, се отправят към България, за  да дадат своя глас. Ето как ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ  дойде на власт, а и с нея Ахмед Доган-терориста ,който публично е заявявал,че няма да меряса ,докато не приобщи България към вярата и земите на Турция.                                                                                                                                                  
    През последните години, на територията на моята родина, се създаде една омраза на етническа основа. И повярвайте ми в нашия 21-и век все още се забрадват жени на сила и те правят фанатизиран мюселманин.  Не можете да повярвате ли?  Да ,трудно е знам. Но погустувайте в нашите планински села и паланки,където МЮФЧИЙСТВОТО раздава закони ,и ако не ги спазваш, си прогонен от собствения си дом. Може ,да не го направят насила , с ритници и бой,но когато не ти продадат хляб в магазина,защото не си се забрадила и потурила,когато те изгонят от работа и от обществото....Тогава сам ще зарежеш дома си и ще тръгнеш немил и драг, да търсиш съдбата си в големия град. А най-лошото е ,че никой няма да иска ,да купи дома им,защото там са живеели ”неверници”,а никой християнин не е луд да се навре там. Ето как малките градове и села в България се потурчват. Те твърдят,че за да си мюсилманин трябва да си турчин. Ако ги запиташ: А българи мюселмани има ли? Ако можеха щяха да те убият с камъни,че въобще си си позволил да си помислиш такова небивало нещо.  Разберете правилно! : Ние българите сме миролюбив народ,солидарни сме и съпричастни.Не обичаме, да се месим в делата на другите,както не искаме ,да ни се месят и на нас. Уважаваме правото на избор и не разделяме хората, въз основа на етническа или религиозна пренадлежност. Приели сме ги на нашите земи,разрешили сме им , да проповядват свободно религията си и да строят релизгиозните си храмове. Ако дойдете в България сигурно ще преброите повече джамии отколкото църкви,независимо,че официалната религия на Република България е ИЗТОЧНО ПРАВОСЛАВНО ХРИСТИЯНСТВО.!!! Какво получаваме в замяна обаче!?:  Нашите паметници на освободителите ни от 5 вековното турско робство, са осквернени с надписи гласящи: Смърт на Гяурите! Същите надписи четат децата ни по стените на училища и детски градини. Гяур на турски език означава човек, който не е от мохамеданската вяра, "неверник".Това е презрително обръщение към поробени народи от Турция и е синоним на роб. Използвало се е по време на турското робство, а днес също се използва в някои краища на България със смесено население (Родопите, Лудогорието) срещу българската нация. Децата ни биват пребивани защото са Гяури! И в собствената си родина ние получаваме тормоз,обиди и побой.                                                                                                                        

Преди , да дойде това подло правителство на власт. -Същото това,което окраде,продаде и опетни името на България. Същото това което с парите на ЕС, си построиха хотели,вили и купиха скъпи коли. Това правителство не се състои изцяло от българи- повечето  му министри са от българо-турски произход и носят турски имена!!! За тях българите са Гяури неверници,макар неверник да е този който няма религия и вяра в Бог,а ние си имаме.....Та от както дойде това правителство на власт и манипулираха, и надъхаха циганите/извинете цигани ли казах?-Да ми простят за обидата! Ще ги нарека : новите турци с мустак/ те от кротки и миролюбиви се превърнаха в истинска напаст. И, ако преди само крадяха ток и вода, за сметка на българския данъкоплатец и раждаха по 5-6 деца, за да вземат социални помощи,то сега те започнаха да се събират на тълпи, въоръжени с брадви,бухалки и камъни и да нападат даже и органите на МВР дръзнали ,да влязат в гетата им. Започнаха да апелират думи от рода: Българите на сапун! Смърт на българите! ...плъзнаха из центровете на градовете, да просят и да псуват, и кълнат всеки дръзнал ,да ги подмине.Да братя европейци това е истина.! Не е измислен роман или история от преди хиляди години.! Това е горчивата истина и действителност в една Европейска Демократична Държава членка в Европейския Съюз- ТОВА СЕ СЛУЧВА ДНЕС В 21 ВЕК НА ТЕРИТОРИЯТА НА НАРОДНА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ. Ниe си мислим,че живеем в мирно време,но не е така.! Войната е действителност.! Тя е на политическата сцена и за оръжие използва корупция,наглост,лъжа.Нейните бомби са манипулации ,подклаждани от страха.  А жертвите й ....това не сме само ние българите,които сме тероризирани в собствената ни държава. Жертвите сте всички вие братя европейци,защото те ви лъжат и крадат, и вашите пари,като си ги поделят между тях си,а българският народ гладува и мизерства.

Надявам се аритметиката да ви е добра,за да сметните ето това,което следва да ви разкажа: Дойде време ,да гласуваме, за нова Народна Власт и народа се отправи , към урните, за да даде своят глас. Този път се надигнаха всички да гласуват,защото знаем,че ако не го направим ще остане същото правителство на власт,а това е равносилно с заличаване на България от карата на Света. Преди да се надигнем ,дадoхме ясно, да се разбере,че с  телата си ще спрем прииждащите автобуси от Турция,ако това се наложи и такива автобуси действително нямаше. На родна земя всичко беше ОК. Но какво стана в чужбина?....                                                             В САЩ живеят над 1 милион българи ,в Европа около 2 милиона а за Азия, Африка и Австралия бройката не я знам. НО СМЯТАНЕТО ЗАПОЧВА,ДРЪЖТЕ СЕ И НЕ СЕ ЧУДЕТЕ НА РАЗЛИКИТЕ -ТЕ СА ИСТИНСКИ,ДЕЙСТВИТЕЛНИ И ДА .... ПОДИГРАВАТЕЛНИ.! : В съседна Турция бяха отворени 123 секции за гласуване!!! В САЩ само 14, В Европа не съм ги броила,но максимума за 1 държава беше 4,като и 4 беше и бройката за цяла Скандинавия,което включва 4 държави. ЗА КОНТИНЕНТА АФРИКА СЕКЦИЯТА БЕШЕ САМО ... 1, АВСТРАЛИЯ.....НИТО ЕДНА.                                                                    
    Смятате ли добре?      Аз, не мога. Лошо ми става,повръща ми се и ми се реве, и крещи с все сила.                                                                                                                                                                                            
    Тези последни напъни на правителството да остане на власт не подействаха. Доста хора бръкнаха в спестяванията си,взеха на заем или останаха гладни този месец за да пропътуват до заветните урни (някъде километрите бяха хиляди,като в Швеция например )и да спасят България. Защото те не са емигранти от много хубаво,защото тяхната мечта е една добре управлявана и устроена държава ,в която да се завърнат един ден, да живеят.                                                                                                                                                   Вие познавате ли някой, който му харесва да бъде емигрант и е мигрирал от нищото?  Аз не .    Аз също съм емигрант, живея в Швеция,защото тука не гладувам. Но ако питате мен по-хубаво от дома няма. Мечтая си за една силна и просперираща България където да живея. Стане ли това, даже и багажа си ще зарежа тук и ще се прибера у дома. Но да се върна обратно към темата.......ВЪПРЕКИ НАГЛОСТА НА ПРАВИТЕЛСТВОТО ДА СЕ ОПИТА,ДА ОТНЕМЕ ПРАВОТО НА ГЛАС НА БЪЛГАРИТЕ В ЧУЖБИНА.И ДА ДАДЕ,ТОВА ПРАВО  НА ОНЕЗИ,КОИТО СА БЪЛГАРИ,САМО ПО ВРЕМЕ НА ИЗБОРИ.Чийто автобуси, бяха засечени ,дори и пред изберателните секции в Германия и др, държави. Те не успяха да се преборят с нас. Загубиха. На власт ще дойде след  месец  друго правителство.                                                                                                                                         Сигурно се чудите,защо ви пиша тогава. Просто е ....   В последните дни на агония , докато са все още на власт, те се опитват да настанят своите си кадри на управленски места по чужбина.....в нашите посолства и дружества,които са отговорни за нас българите в чужбина. Същите тези българи,които дадоха последната си стотинка ,за да ги махнат от власт.                                                                                                                  

Нека ви дам резултатите от протеклите избори, извън територията на републиката. Гласовете на българите живущи в чужбина :Присъдата на урните от чужбина извън Турция на 5-ти юли беше категорична. От 59000 гласа ГЕРБ печели 33125 или 56%, следвана от Синята коалиция с 8981 гласа или 15%. БСП е получила 3693 гласа или 6%.                                                                                                                                                  

Нека да ви поясня сега ,че Тройната клоалиция за която толкова много ви говорих до сега ,се състои от 3 партии: БСП,НДСВ и ДПС.    ДПС е съкращение на Движение за Права и Свободите и неин лидер е  Ахмед Доган.                                                              
    Нашите гласове ясно покзават,че ние не искаме това правителство повече. Минахме стотици и хиляди километри,чакахме по6-7 часа на опашка,за да дадем гласи си да ги свалим от власт.... А сега......Сега нашият ”любим” президент и агонизирващото правителство ,с остатък живот 1 месец,раздават дипломатически постове в посолтва и дружества на републиката по чужбина именно на членове от тези 3 партии. НИЕ НЕ ИСКАМЕ ТОВА!!! НЕ,НЕ И НЕ!!!                                                                                                      
    Ще си позволя,да цитирам част от петицията,която подписваме,до новото правителство:                              
     ”Нашата воля на избиратели е ДАБЧ да бъде реформирана в модерна, комуникативна и отворена структура, която да се консултира с българите в чужбина за всички техни проблеми, да инициира обществени дебати и да предлага законопроекти, а не да служи за трудоустрояване на провалени политици.                                                                  
    Настояваме също така за уволнения на дипломати, които саботираха изборите в чужбина и пречеха на българската общност да се организира и да гласува масово. Българските дипломатически представителства трябва да бъдат кадрово обновени и да започнат да работят прозрачно и ефективно с българските общности зад граница.”
    За последно ще цитирам думите на една българка ,дала коментар по въпроса в  интернет пространството:  
     ”И бясна съм ! Аз също живея в чужбина , а най - близката избирателна секция ми беше на 9 часа път с кола по магистралата ! Не ги е срам , нещастниците мръсни! Изгониха ни от родината и слуги ни направиха !!!Вместо живот да живеем, живот наново градим !!!!!! ”

Помогнете ни! Ние сме част от Европейското семейство. Пoдайте ни ръка. Изчистете България и всичко българско от негодниците,които искат да затрият и потурчат родината ни. Не си затваряйте очите и не запушвайте уши за нас! Моля ви! Помогнете на България да просъществува и не позволявайте повече тази гавра с българския народ!                                      

ЕДНА  БЪЛГАРКА                                  
                                                                                                               2009-07-10
    « Последна редакция: Юли 11, 2009, 00:30:38 от giti » Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « Отговор #10 -: Юли 10, 2009, 23:05:00 »

Браво гити, поздравления, но не само до СКАТ, а до всички медии във вид на отворено писмо, дори до шоуто на Слави Трифонов. Да стигне до всички.
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #11 -: Юли 11, 2009, 00:10:03 »

Гити, в правителството не всички имаха мюсюлмански имена. Сергей Станишев е роден в Украйна, но е евреин (майка му е еврейка, а при тях евреин е този, на когото майката е еврейка), Симеон Сакскобурготски е с баща Борис ІІІ ( той е с майка -  италианка, баща - немец), а самият Симеон също е с майка италианка.
    Повечето министри бяха от БСП, Емел Етем и този на земеделието мисля, че бяха с мюсюлмански имена.

Също думите "Сега затегнете коланите" според мен не трябва да ги има.

Само да не ме биете, но имам доста познати мюсюлмани, наши си български. Повечето от тях не приемат Дпс и Доган, но ги е страх и от немай къде гласуват за тях. Но тези, които са по големите градове голяма част вече спират да гласуват за тях. Опастността е от самата политика на турските политици, не на обикновените турски граждани.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #12 -: Юли 11, 2009, 00:25:52 »

Делфи никой няма да те бие. И аз съм на същото мнение. Лично аз имам много приятели от така наречените български- турци.Мисля,че в писмото давам да се разбере,че проблема е ит политиците и използват манипулация продиктувана от страха. Ако мислите,че не съм го сформирала добре изречението и не се разбира-предложете друг вариант. Нали заради това ви моля тук- да ми помогнете да го сформирам добре. Към министрите,ще добавя едно почти всички, за да съм по-точна. И ще махна затегнете коланите. Мерси за съветите!
    Активен
    crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Юли 11, 2009, 16:12:30 »

giti ако можеш да  изчакаш малко ще ти го дам и на италиански  Веселяк
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #14 -: Юли 11, 2009, 19:54:12 »

Няма какво да чакам. Макароните ще го получат малко по-късно от останалите. Голяма работа Плезещ се
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright