Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пищящи/жужащи звуци  (Прочетена 9955 пъти)
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #15 -: Ноември 19, 2010, 23:12:32 »

Еру, благодаря! Усмивчица
    Пак заповядай!  Плезещ се

Като бях хлапетия много им се чудех на тези звуци. Имаше момент, в който ме дразнеха. После свикнах.  После се научих да ги спирам, да намалявам звука. После им се радвах. Сега вече понякога успявам да го извикам този звук по мое желание, но трябва да е сравнително тихо или да имам добра концентрация, което се случва рядко.
    Вечер в късните часове и преди лягане той се появява от самосебе си, тогава или малко по-късно се появяват и пукащите из стаята звуци, но колкото са свързани- не мога да твърдя, но определено са различни неща или различни проявления на едно и също или...ох, знам ли... Вече свикнах с шумовете, някак ме успокояват и приспиват.

Не мога да си обяснявам усещанията добре. Згреших
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #16 -: Ноември 19, 2010, 23:28:45 »

Не си единствена Намигване

А звуците, също, като.. като се обръщам на различни посоки, силата им е различна..
    Активен
    incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #17 -: Ноември 20, 2010, 13:41:17 »

Не си единствена Намигване

А звуците, също, като.. като се обръщам на различни посоки, силата им е различна..
    Само не разбирам как така не можеш да го контролираш, като идва от теб? Ако е от теб значи можеш. Ако не е от теб защо ще му се молиш на тоя звук или каквото и да е игнорирай го директно, като не ти харесва. С мозъка може да се оперира по лесно отколкото с операционна система на компютър, стига да знаеш как. Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #18 -: Ноември 20, 2010, 15:31:08 »

Не мога аз да го игнорирам , все едно да игнорирам ,че ми се пишка и тогава.........хахахаха.
    Значи може да си го увеличаваш и намаляваш за да ти е най -приятен, като телевизора.
    Обаче ако е както казва Гити , телефонно повикване , хем ме е шубе , хем ми се ще да пробвам .
    На срещата бях споменала за един глас ,който ми гръмна в ушите - Как се казваш и на колко си години - и се смяхме ,че е като едно време в мирката - asl pls Усмивчица
    Ами незнам да почваме ли да се включваме в този чат а? Може би е време вече ?
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Reya
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #19 -: Ноември 22, 2010, 14:32:39 »

Хай народе ! Усмивчица
    Един приятел успя да симулира звука  .
    Ето тук може да го чуете -> http://downloads.artmospheric.org/vizar/piuuuu.wav Усмивчица и да сравним.
    И аз го чувам цял живот , нито за секунда не е спирало ... само докато спя не го чувам ,
    което е нормално. Понякога е такъв съраунд Веселяк с HQ качество , че успявам да различа едновременно
    няколко различни по честота и силна на звука сигнали .
    Никога не ме е притеснявало това .
    Мислех , че всички го чуват постоянно и затова никога преди не съм го споменавала на никой, и по-добре , защото един мой братовчед е имал "щастието" да го излекуват от този шум .
    Активен

Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него! (Буда)
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #20 -: Ноември 22, 2010, 14:44:58 »

Единия звук е същия, Рея! Само че не се променя.

Инкориги, звукът идва някъде от вътре, но не е от мен (специално неприятния). И винаги е един и същ - от мене зависи само как ще го чувам, дали изобщо ще го чувам.. но винаги звучи.

Вчера си запуших двете уши, за да чуя по-добре. После пробвах да слушам, като ту запушвах едното ухо, ту другото. Оказа се, че е едно и също. Само че в лявото ухо, освен този звук, имаше друг основен - неприятния.

Преди малко пък се чу звук от духов инструмент.. Ъъ, не беше флейта, малко по-различен. Някак далечен и .. хлипащ. Заедно с това и някакъв вятър..
    Цитат
    Мислех , че всички го чуват постоянно
    И аз така мислех Ухилен
    Активен
    Teleca
    Гост
    « Отговор #21 -: Ноември 22, 2010, 15:39:10 »

Винаги съм ги чувал тези 'смущения'(особено късно вечер), но съм ги считал за нещо нормално ... като палавите 'прашинки', които се виждат когато погледнеш към небето и разфокусираш.

П.П.
    Като заговорихте за дразнещи звуци се сещам, че на централна ЖП гара в София, когато вляза вътре се чува едно много неприятно ниско честотно пращене(най-вероятно от колоните), което само по-младите го чуват. Всеки по-възрастен човек който съм питал изобщо не го чува, а на мен буквално ми бърка в тъпанчетата и избягвам да стоя там повече от десет минути.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #22 -: Ноември 22, 2010, 20:17:11 »

Спуер, и аз ги чувам тези звуци, понякога по-силни понякога по-слаби. Мслила съм на моменти, че превъртам нещо, или имам бъг в системата, както и, че е от кръвното на налягане, но като го измеря всичко е в норма Згреших
    хм....и какво точно ще да е това?! код?! шифър?! Веселяк
    Мерси на Рея, да звукът е същия, евала не тоя дето го е направил Намигване
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #23 -: Ноември 22, 2010, 21:04:38 »

Ултра звук..Честота. Аз също ги чувам често. При мен понякога идва от лявото, понякога от дясното полукълбо - централно също.
    И аз съм чувал, че висшият аз изпраща сигнал/съобщение, да следим мислите в този момент и тн. Забавно е Усмивчица
    Активен
    Sunrise
    Съниз...!
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: In my own head
  • « Отговор #24 -: Ноември 22, 2010, 22:10:50 »

Аааа, като пусна това, което Reya e дала като линк се увеличава звука в ушите ми, малеее.
    Активен

.......да бе мисли си ,че ваканцията ти на Земята е предначертана и планувана от шефа ти "Господ"
    ... и ти си само пешката в играта на живота,но аз и Къци имаме едно жокерче за теб..."
    недей да мислиш - не ти се получава"...а преследвай мечтите си....
    Reya
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #25 -: Ноември 22, 2010, 23:22:54 »

Няма защо Его Екс Усмивчица ще предам на автора хи хи .
    Мисля , че писукането е комплекс от няколко неща .
     Вибрационни пакети , които дори и да не ги разбирам то подсъзнателно ги възприемам и намират проявление по друг начин . Например в периоди на много силно пронизително писукане (дори ми е заглушавало музика) сънувам много интересни и обучаващи сънища или доразвивам някаква способност на яве или ми се рисува много и т.н....усещам го като някаква постоянна връзка, приток на светлина , която ми помага . Усмивчица
     А и съм съгласна със Sandalfon , различните тоналности и резките смени ги усещам все едно някой ми казва "Ехооо , обърни ми внимание .... " опит за контакт .
     В по-редни случаи при рязка смяна на звука усещам и присъствие до мен и в още по-редки случаи чувам това пищене от хора около мен. ... та комплексно е .
     Само за инфо : звукът се генерира от спец. програма , в която се подава синусоидален входен сигнал.

Активен

Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него! (Буда)
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #26 -: Ноември 23, 2010, 01:12:34 »

Браво на приятеля, екстра го е симулирал.
    Активен

incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #27 -: Ноември 23, 2010, 02:38:14 »

Ния Бонева в теб явно живее в симбиоза скрит музикант, и ту пуска звуци.
    Усмивчица
    Шегувам се!
    Усмивчица
    На симулацията част от нея е подобна на някой звуци, сега още ги чувам. На времето майка ми постоянно чуваше подобни звуци, докато свикна с тях. Усмивчица
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #28 -: Ноември 23, 2010, 16:21:43 »

Последно миналия ден докато шофирах чух пищящия звук-но не обърнах внимание в кой точно момент се прояви,в смисъл не си спомням дали мислех за нещо определно или просто ейта от нищото се включи :)тлябва да съм о наблюдателна.
    Аз да питам-когато чуете свирка за куче-от тези които обикновено не издават кой знае какъв звук-в смисъл хората не го чуват(е повечето не отразяват звука,ама пък при мен е ужасно защото чувам направо пронизващ звук в главата си ???последния път се карах с един побратим"кучкар"-пуснал си кучето да тича на поляната и като го изгуби от поглед и надуе свирката,а аз се обръщам и му викам-спри се бе човек проглоши ми ушите Шокиран)-на някой да му се е случвало подобно нещо?
    Рея звука е същия ама на клипчето минава от една в друга тоналност,при мен си е с един и същ звук без промяна.
    Спомних си преди години когато имаше само две програми по телевизията-първа и втора,преди да почне програмата пускаха една картина и един писукащ звук-беше същия като по горе симулирания Ухилен
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #29 -: Ноември 23, 2010, 17:51:49 »

Вчера преди да заспя, си наблюдавах , аз му викам филмче , това което май наричате енергийни картини или просто други реалности, аз си ги гледам всяка вечер.
    Та докато си ги гледах ,започна пак жуженето. А , викам си - тоя път ще се пробвам. Интересното беше ,че жуженето премахна филмчето и в този момент се концентрира светлина ,сякаш пред средата на очите ми ( аз си лежах със затворени очи). Успях да преобразувам жуженето до тон , т.е получи се монотонна музика ,усилваща се и намаляваща се на различни интервали, малко като от раковина , но по-плътно .
    Продължавам ,като имам спокойствие да търся взаимотношение със жуженето.Интересно ми е.
    Активен

Страници:  1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Звуци и обертонове за медитация и релакс
    Видео клипове
    The One 2 1740 Последна<br />публикация Октомври 05, 2011, 07:53:29
    от kedar
    Звуци, които ви изкарват извън релси :)
    Обща тематика
    Orion 1 893 Последна<br />публикация Януари 22, 2012, 17:36:57
    от Sita
    Медитация звуци от делфини и ангелска симфония
    Видео клипове
    ангелска любов 0 1878 Последна<br />публикация Февруари 05, 2012, 12:24:34
    от ангелска любов
    Необичайни звуци в различни точки на света
    Видео клипове
    Sita 7 1429 Последна<br />публикация Април 06, 2012, 23:43:39
    от protoplasma
    Странни звуци? « 1 2 »
    Необичайни преживявания
    MouseMaiki 18 2687 Последна<br />публикация Ноември 26, 2013, 04:48:48
    от MiMiT0

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright