Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 8   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пищящи/жужащи звуци  (Прочетена 9261 пъти)
nia.boneva6
Гост
« -: Ноември 16, 2010, 17:29:56 »

Пак имам в лявото ухо тих пронизителен тон с неопределена височина.. Имам чувството, че кипи в някаква съвсем дребна точка и се разяжда.. горещо е някак.. И ми се струва, че винаги звучи, но не винаги се чува. Май никога не е спирал и не знам какво да го правя..
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Ноември 16, 2010, 17:56:52 »

Ния как го усещаш това жужене не е негативно или нещо неестествено според теб ?
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2010, 19:05:33 »

Ния как го усещаш това жужене не е негативно или нещо неестествено според теб ?
Точно това жужене, почти всеки път е неприятно, особено когато е в лявото ухо. Сега беше най-неприятно... А иначе има и други звуци и шумове, които или се чуват поотделно, или заедно, смесени...
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Ноември 17, 2010, 19:45:23 »

Нийче, четох че шума може да е предизвикан от енергийните пакети ,които получаваме всеки ден , от интензитета им. Та те ни трябват за прехода и тнт ,там каквото има да става. И там се казваше ,че ако ни пречат прекалено, простичко да се помолиме ,да намалят интензитета. Да ти кажа от тогова ,щом ми зажужи ,на секундата щом си помисля - моля може ли по-лекичко- се намалява веднага.Виж опитай ,ти като една високочестотна Ния ,сигурно получваш голееееееми пакети хахахахаха

Активен

nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2010, 20:00:31 »

Благодаря за отговорите Усмивчица

Не получавам големи пакети Веселяк

Странно е как така може да се получава от някъде, като звукът произхожда отвътре!

И друго странно нещо беше, че точно този неприятен звук, част от мене го искаше! Защо? Значи, част от мене обича да й е неприятно и да я боли? Защо?!!

Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #5 -: Ноември 18, 2010, 18:38:04 »

Благодаря за отговорите Усмивчица

Не получавам големи пакети Веселяк

Странно е как така може да се получава от някъде, като звукът произхожда отвътре!

И друго странно нещо беше, че точно този неприятен звук, част от мене го искаше! Защо? Значи, част от мене обича да й е неприятно и да я боли? Защо?!!

Много странно. Тия шумове и при мен се получават от известно време. Сега, докато четях, го имаше този шум, като от радио или телевизор без образ. И аз го четох това за енергията, и сега докато четях, мислено помолих да се намали, да видя какво ще стане. Познай...намаля. След малко пак мислено помолих да се намали този звук и пак намаля. Самия звук стана по-тих, по-мек и отслабна напрежението в ушите...май има връзка с енергията

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2010, 18:45:28 »

Понякога, когато умът почва да ме тормози, да копира истини, да ги криви и проектира в "бъдещето", ... в някои от тези случаи, се сещам да се помоля.. Умът спира да дърдори.
А звукът остава винаги, като някаква вибрация. И си е все същия.. единственото различно е това, че не ме дразни. Все едно е като част от всичко...

Но за това да се помоля, се сещам твърде рядко... И когато се случи, трябва да запазя поглед върху Сега, защото иначе умчо пак започва. имам да се упражнявам доста...

Няма да скучая Ухилен

П.с. Благодаря Усмивчица
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Ноември 18, 2010, 18:56:39 »

Нийче, мене също не ме дразни тоя шум. Помолих да се намали, да видя дали ще стане както го пише в ченълинга. Търсех някакви признаци дали е вярно това в ченълинга - други хора, които да го чуват и да не ги дразни /както е при мен/...защото преди си мислех, че е от някакъв физически дисбаланс - кръвно, сърце, и др.
А за умчо - гледам да не го оставям да мисли каквото и както си иска.Започнах да се опитвам да го хващам, когато не мисли добре. Иначе става нещо като затворен кръг - зле ти е, и заради това не можеш да мислиш добре, а като не мислиш добре, ти става зле...
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #8 -: Ноември 18, 2010, 19:13:28 »

От къде го прочете този каналчек, че ми стана интересно? Усмивчица
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Ноември 18, 2010, 19:41:18 »

Предполагам, че и Еона е чела същото
Имаше един, дето се изброяваха признаци за прехода - главоболие, частична загуба на ориентация и равновесие, мисля, че там беше и това за шума, но не съм сигурна
Еона ако знае
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Ноември 19, 2010, 16:09:35 »

За Ния

Обкръжаващите планетата решетки предават непрекъснато послания до всички жизнени форми, въплътени на планетата. Посланията са във вид на светлинни пакети. Те са кодирани. Този код наричаме "светлинен”. Информацията трябва да бъде "разшифрована” или "преведена” (преобразувана) в съзнателна мисъл, така че да я разберете и използвате в ежедневието си. Предназначението на посланията е да обясняват, какво се случва енергийно в честотите на по-високите измерения. Ако сте толкова чувствителни, че да чувате жуженето, моля ви, съобщете на наставниците си. Те опитват да ви предадат светлинния код, но не знаят дали го чувате докато не реагирате.

Наставниците ви ще се опитват да ви помогнат, като регулират обема и честотата на светлинния код, докато не забележат ваша реакция. Светлинният код във вид на жужене, може да е много досаден и дори да създава физическо неудобство. Ако усещате такъв симптом, "помолете” наставниците си да намалят обема и честотата така, че да не ви дразни. Промените на осмо ниво могат да отнемат две години. На планетата бяха нужни три години.

http://indigota.com/index.php?topic=2004.0
Активен

nia.boneva6
Гост
« Отговор #11 -: Ноември 19, 2010, 16:38:46 »

Аа, значи това е от каналчека. Благодаря! Усмивчица
Част от звуците, само че, не идват от наставниците..
А наставниците.. защо не знаят дали чувам, като ми пращат нещо. Освен това, какви са...  Затъпяване
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Ноември 19, 2010, 17:53:15 »

Нийче, имай винаги предвид ,че информацията се предава с това което разполага канализиращия като капацитет - речник , възприятия и тнт.
Винаги тогава включвам сензорите , доколко ми пасва тази информация и пускам моята си програмка за превод Усмивчица
Аз го разбирам примерно и по усещане , че в процесите които са на земята взимат участие много различни същества , някои от тях приемат ролята на наставници-помощници. Това жужене за мен е един звънец ,който по скоро ни подсеща за процеса и че трябва да стоим отворени на вълната. Някой път го чуствам и като предупреждение да стоя на щрек за нещо важно което не трябва да пропускам - все пак информацията идва по безброй много начини.
Аз също не го чувам от вън , а по скоро като нещо което трепти и работи вътре в мен.
Но... може би има и други причини, първо наистина трябва да провериш ,можеш ли да му въздействаш и как.
Активен

Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #13 -: Ноември 19, 2010, 22:03:40 »

Няколко коментара за този (или подобен) шум от темата "Ясночуване":

От Special_boy:
    Здравей! Усмивчица
    И моите уши бучат. До преди да прочета темата ти игнорирах това. Цял живот като се заслушам или като си легна вечерно време ми забучават ушите,но си мислех че е нормално и никога не съм му отдавал внимание. Бученето наподобява нещо от сорта на пръщене, като когато някоя ТВ програма е спряна и има само точици и бучене,но бученето в ушите ми е някак си по финно и не накъсано.Прилича на смущение. Същото ли е и при теб?

От सहायक और Sandalfon के समर्थक
    Да, нещо подобно, но като че ли повече наподобява писукане, като от ония чайници, които згрявайки водата пищят и някакси примесено с бучене. Всичко това доста по-финно, но пък е и неприятно
    __________***____________________***__________
    От До
    Мен наскоро пак ми се случи това фино писукане... Оставам го ама не чувам някой да говори.. Не разбирам защо само до тук? Аз ли нещо?
    От pluton
    Оф, на мен също! Ама е толкова силно, че страх ме хваща! А това ми се е случвало откак се помня, като се замисля... Но не съм му обръщала внимание... И винаги се случва вечер или рано сутрин! Но е само писукане - същият щум, който се получава когато се наблюдават т. нар. "телевизионни снежинки"!
    От До
    Мисля, че страха спъва нещата. Слага стена.
    Мен не ме е страх от това писукане - силно, слабо. Нито ме е страх да чуя глас (вече съм чувала веднъж). Но не разбирам защо спира до тук само. Ако е свързано с говор, де.

__________***____________________***__________
    Аз от дете имам това писукане и какво ли не ми мина през главата, като възможности. Стигнах до информация за болест, наречена "тинус" или нещо такова. Отидох на преглед да ме видят специално дали нямам тази болест и се оказа, че я нямам. Преди няколко месеца писукането започна да става все по-често и по-често явление, което е и доста неприятно. Започнах сериозно да се замислям и да анализирам моментите, в които се случва и чувствата ми. Мислейки, осъзнах, че това се случва винаги, когато съм сама, когато съм се отпуснала за сън примерно и съответно съзнанието ми е чисто от мисли, разсъждения и анализи. Също осъзнах, че лесно прекъсвах писукането с мисълта си и то мн. бързо. Относно чувствата ми, освен неприятните от писукането, тези чувства за атмосферата около мене понякога бяха прекалено добри, което озадачава, при все, че чувството на писукане е неприятно и често ме боли ушната мида от него.
    Тогава си дадох сметка и ми мина като супер мисъл през главата, че някой,нещо иска да разговаря с мен и това писукане най-вероятно са вибрациите му.
    Решила, че нищо не може да ми навреди, ако аз не му позволя се оставих на събитието. За първи път не прекъснах писукането на момента. след едно известно време, започнах долавям нещо, като говор, но не го разбирах. Спокойно, телепатично обясних, че нищо не вдявам. Тогава всичко приключи за момент, за да започна отново пак с пиукане, което премина в чист български език- по-чист от моят говорим, диалектен български - книжовен с 1 дума.... Все още си говорим с това извънземно, което ми проговори първо. след него се извървяха какви ли не още същества и сили, дори и духове и такива от астрала, които, слава Богу, пропъждам лесно.
    Разбира се, вие отново ще повярвате на чужди думи или някоя книга, но не и на патилото, което ви е на лице във форума. споки, вече взех да свиквам и с това

От Icko, който разказва за информацията в един клип (въпросния клип вече го няма на посочения адрес):
    Става дума за това, че Земята преминава на по-високо енергийно вибрационно ниво и възможният шум в ушите свидетелства за тази енергийна настройка в човека.
    Именно за вибрациите става дума. Писукането според мен, е причинено от вибрациите на съществата, с които разговарям. И не е само Земята, която си сменя вибрациите, хората също- от там някои и полудяват...

От До, която разказва по-подробно за какво става дума във въпросния клип:
    ...
    С повишаване на фреквенцията на Земята, вие ще почувствате промени във вашето физическо и емоционално тяло. В началото тялото ви ще се освободи от старите вредящи енергии. През това време ще ви се спи много (ах, това как ми е познато лично на мен хихихи). После ще почувствате повече енергия и ще имате по-малко нужда от сън. Светлинното тяло се активира. Понякога ще чувате бучене в ушите, защото тялото ще се наглася към по-високите честоти. Хипофизната жлеза се стимулира и вие почвате да виждате етерична енергия. Ще имате желанието да притежавате здраво тяло, за да задържите тази високочестотна енергия. В емоционалното ви тяло ще се появят всички неразтворени блокажи и ще имате възможност да се освободите от стари баласти...  

__________________________________________________________________________________

От темата "Възприятие на жизнената енергия" публикувана от Kery в раздел "Енергия на вселената":

Как да се научим да чуваме вътрешния шум

Можем да се научим да виждаме, чуваме и да усещаме потока на енергия през тялото – това дори се случва постоянно, макар не съзнателно.  Чрез възприятието за енергията ние можем да на отстъпим крачка назад от „реалния свят”, както го възприемаме днес, и да навлезем в по-дълбокия, духовния свят, чрез тези нови врати на възприятиe: познанието на енергията е идеалния начин за изключително ефективна пълна медитация. За в бъдеще тя може да доведе дори до състояния на транс.
    Фактът, че ние работим с фината енергия, със медитация и транс, нямат нищо общо с мистицизма и не цели въвеждане в заблуда. Ако ние получаваме фина енергия и разпознаваме духа в структурата му ние се обръщаме към нашите сензори и опит, не към теорията.
    Можем да видим живата енергия като завъртащи се вълни, частици и като аура, можем да я чуем като висок акустичен шум и да я почувстваме като поток от плазма в тялото. Когато я видим, чуем и усетим ще можем много по-лесно да я възприемем отколкото теоретично.
    ...

Много е важно, да знаете, че един път успеете ли да чуете този шум, може да започнете да го чувате постоянно за цял живот. Сами преценете дали ще поемете риска и как може да ви се отрази. Ако не желаете не правите акустични упражнения.
    Седнете изправени отпускащо и не напрягайте мускулите си. Може и в легнало положение, но съществува риск да заспите. Необходима ни е пълна тишина. Дори е необходимо да изключите шумове като от хладилник или часовник.
    Трябва да се вслушаме във вътрешното значение на думите, в собствената ни глава. Трябва да чуем високи нива на шум в главата си. Този шум може да го чуете след няколко минути, дни или седмици упражнение. Някой чуват този звук като свирка, други като звука от морски прибой. Качеството на звука е различно, според някои достига от 5000 до 8000 Hz, но могат да бъдат много по-високи. Веднъж чуем ли звука, никога не се отучва.
    Около 5% от хората имат първоначални проблеми да възприемат този звук. След достатъчно упражнения това се усвоява. Най-често срещаният проблем е, че хората говорят мислено със себе си докато се опитват да чуят звука.
    Резултат: Ще откриете, че вътрешния шум изчезва моментално щом започнете да водите вътрешен монолог. Веднъж щом сте успели да чуете вътрешния шум е много лесно отново да го възстановите.

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #14 -: Ноември 19, 2010, 22:27:24 »

Ео, понякога и при мен е така.
    Еру, благодаря! Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 8   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Звуци и обертонове за медитация и релакс
    Видео клипове
    The One 2 1640 Последна<br />публикация Октомври 05, 2011, 07:53:29
    от kedar
    Звуци, които ви изкарват извън релси :)
    Обща тематика
    Orion 1 777 Последна<br />публикация Януари 22, 2012, 17:36:57
    от Sita
    Медитация звуци от делфини и ангелска симфония
    Видео клипове
    ангелска любов 0 1680 Последна<br />публикация Февруари 05, 2012, 12:24:34
    от ангелска любов
    Необичайни звуци в различни точки на света
    Видео клипове
    Sita 7 1281 Последна<br />публикация Април 06, 2012, 23:43:39
    от protoplasma
    Странни звуци? « 1 2 »
    Необичайни преживявания
    MouseMaiki 18 2342 Последна<br />публикация Ноември 26, 2013, 04:48:48
    от MiMiT0

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright