Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Защита на тялото по време на сън  (Прочетена 2654 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #15 -: Декември 10, 2010, 17:44:01 »

Здравейте и от мен, да споделя аз какво съм научил за съня.
Значи, когато лягам да  спа,  си казвам,  че ще сънувам осъзнато - и да ви кажа все по-често го правя. Както спя, ставам и знам, че сънувам, и тръгвам да разбера къде съм и какво трябва да направя или науча. Винаги има водач, към който можеш да се обърнеш, за да ти помогне - но понякога има и изпити, които трябва сам да взимаш. Като цяло е направо прекрасно, като сънуваш осъзнато можеш да разбереш много неща, и да научиш също. Но да ви кажа какво правя и когато се събуждам. Когато се събуждам оставам в леглото и първото нещо, което си мисля, е какво сънувах и какво научих или за какво ме подготви този сън. Лежа около 10-15 минути и размишлявам. Ако нямам време да лежа, само си помислям през деня за сънят и всичко почва да излиза като кадри от филм, но най-хубаво е, когато споменът е още пресен, да се мисли за него.
Благодаря за отговора, това е много добре! Усмивчица
Активен
cristo777
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #16 -: Април 11, 2011, 13:03:40 »

не зле наистина да дадете съвет как мога да си защитя тялото от неканени гости вечер ...има случаи когато не ме е страх и сама си ги гоня когато се надигна но има случки и когато умирам от страх и се моля на Богородица обикновено за защита...най-странното е че всичко си помня и си гледам тялото от страни...скоро никой не ме притеснявал и по добре ...понякога си преставям че съм в нещо като бял пашкул и никой не може да ме докосне също помага
Активен
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright