Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Опасно ли е отварянето на третото око?  (Прочетена 6583 пъти)
lerka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« -: Ноември 17, 2010, 20:37:54 »

Здравейте!Първо много ми е приятно,че попаднах на този сайт и съответно на добродетелни хора като вас!В интерес на истината се регистрирах доста отдавна,а това ми е първата публикация,защото имах нужда първо да се информирам,пък и отговорите на моите въпроси все присъстваха в някоя тема,тъй като не съм първата,която си ги е задавала!!!Обаче естествено преглеждането на всякаква информация ме обърква много,тъй като все още не мога да я  пресявам и съответно не знам коя е достоверна и коя не е!И тъй като въпросът дали съм индиго бързо се изпари,реших,че дори и да не съм,ще се опитам да го постигна(да се отворя към духовното) и ето тук идва въпросът ми!!!Четох стряскаща информация,че отварянето на 3-то око било опасно,ако не си толкова готов!!!Това значи ли,че в стремежа си да се развивам духовно,мога да прекаля....да избързам....да полудея?!!Май търся някакво успокоение от вас,...или съвет:По-полека?!!...или вие ще кажете! Благодаря ви предварително!!!:)
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2010, 20:42:22 »

Преди да прочетеш това за отварянето на третото око, чувстваше ли се готова?
Активен
lerka
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Ноември 17, 2010, 20:47:52 »

Ами,честно казано може и да се заблуждавам,но го искам,макар че страхът от неизвестното си е факт!Може да бъркам и да ми е рано!И доколкото знам няма последователност в отварянето на чакрите,възможно е първо тази на третото око да се отвори първа или греша!?
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Ноември 17, 2010, 20:53:09 »

Не,няма да полудееш ако смяташ,че имаш силата!

Ако полудееш,ще е под влияние на други хора,които няма да те разберат!Това е наистина много тежък процес...и много дълъг,едва ли не-вечен! Усмивчица
Активен
Хristo
Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #4 -: Ноември 17, 2010, 20:53:41 »

Здравей lerka, радвам се че си сред нас Усмивчица
 Аз също имам стремеж към бързо развитие и прибягвах до различна литература и се чудех каква книга да си купя, че да постигна това, което желая. Но сега осъзнавам, че е нужно просто да се вслушвам в себе си, защото всички ние носим отговорите на въпросите си вътре в нас. По-лесно е да се обърнем към самите себе си, отколкото да се чудим къде да намерим тези отговори. Каквото има да ни се случи ще се случи, но не защото така сме искали, а защото ще сме показали, че сме готови за него. А това се постига, чрез осъзнаването Усмивчица
Активен
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « Отговор #5 -: Ноември 17, 2010, 20:53:53 »

Здравей,няма как насила да отворим 3-то си око,първо минаваме през редица процеси на осъзнаване и чак след това то се отваря без външна намеса Усмивчица Всяко прекалено нещо е вредно както и обратното Намигване А за да започнеш да отсяваш инфото кое е вярно и кое не първо трябва да си развила определени сетива до степен енергиина сетивност или по просто казано вътрешния ти АЗ да разчита тези сигнали Усмивчица Радвам се,че си се отворила за духовното Усмивчица А и не смятам,че си толкова лабилна ,че да полудееш Намигване
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #6 -: Ноември 17, 2010, 20:58:12 »

Здравей Лерка, хубаво е че си решила да се развиваш Духовно. Тук както вече съм писал повечето сме Търсачи, индиготата са 1-2 Плезещ се Като съвет който мога да ти дам: Не Насилвай нещата... ще го обясна с пример: аз след като се научих какво е това медитация и ми стана яко, веднага почнах да ровя в интернет и разни книги как да си излизам от тялото, понеже ми се струваше че съм готов и ще се справя и че ще е много яко. Накратко казано - не беше Усмивчица но това беше Урок, така че не съжалявам, но ти може да си спестиш. Не бързай, имаш цялото време на света. Това за отварянето на окото и идея си нямам в какъв ред става.. при Духовното израстване няма някакъв точно определен ред.. или поне аз не знам да има. Чувал съм за Кундалини, и разни йоги дето се пънат по 100 години да си отварят чакрите подред.. ама нещо не ме кефи, предполагам и теб. Когато четеш литература или във форума, винаги бъди Критична! независимо кой какво ти казва (особенно админа). Сега пиша една тема за Гурувците, мисля че ще ти допадне, така че следи Плезещ се
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Ноември 17, 2010, 20:58:45 »

Чакрите не се отварят последователно Усмивчица Всеки един от нас се ражда с една или две по силно развити чакри които с времето се засилват,те са тези които отговарят на характера ни и най-силно изявените ни качества а останалите при добро желание можем да ги развием до определена степен Усмивчица
    Активен

stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Ноември 17, 2010, 21:03:27 »

Гуру и понеже спомена да сме критични,индиготата тук определено на са 1-2 Намигване аз познавам поне няколко:) без разграничаване абсолютно всички сме търсачи независимо от нивото което сме достигнали Усмивчица
    Активен

praiseyou
    Гост
    « Отговор #9 -: Ноември 17, 2010, 21:07:29 »

Аз не го казах с цел разделение Усмивчица Знам че разцъкват индиготата, просто хората се поставят в по-нисше положение, като чуят Индиго и си мислят: "абе тия са много напред, аз не мога да ги стигна никога." А това не е така.. Важното е да се подкрепяме, независимо от пол, раса и степен на Осъзнаване.
    Активен
    lerka
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Ноември 17, 2010, 21:07:46 »

Благодаря ви много,че се отзовахте толкова бързо!Радвам се че сте насреща,защото в обкръжението ми има много малко хора,с които да разговарям на тази тема!!!Приятно ми е да се ровя тук и ми е нещо като хоби Усмивчица   ...Значи просто трябва да оставя нещата да се случват!:)
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #11 -: Ноември 17, 2010, 21:09:49 »

Да, ти вече си направила първата крачка Усмивчица Не се притеснявай, тези около теб тепърва има да не те разбират - свиквай.
    Редакция: "Не гледай, а Чувствай" С времето ще усетиш какво имам предвид.
    « Последна редакция: Ноември 17, 2010, 21:18:41 от Гуру » Активен
    Samurai
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 15

• Град: Варна
  • « Отговор #12 -: Февруари 14, 2011, 15:08:21 »

Някои медитации за "отваряне" на различни чакри, канали, точки... както ти харесва им викай... водят до момент, в който изпитваш фантомна болка. Стари контузии, наранявания и неща в този ред свързани с болка могат да се възобновят. Реално болката я няма и няма физическа причина за нея... предполагам просто някакъв метод на организма да се пречисти. С времето минава! Но ако си имал/а наистина болезни изживявания съвсем не е приятно Усмивчица. Не казвам, че ще го изпиташ... казвам че е възможно...
    Активен

morte prima di disonore
    Petar
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #13 -: Август 19, 2012, 13:05:42 »

Malko sym zakysnql s vkluchvaneto,no i az da kaja.S raboteshta epifiza sym nz ot koga,ne sym q aktiviral po sobstveno jelanie.Opitvam se da si jiveq "normalno'' v '"svetskiq"' svqt ,no povqrvai,ako ne iskash da se otkysnesh ot vsichko koeto si pravila i horata s koito si bila da te mislqt za haho,to po-dobre nedei.Az vse oshte se opitvam da se uspokoqvam i uravnovesqvam,samoche ponqkoga e syshtinska katastrofa.A da ne govorim za emocionalnite vyzpriqtniq ,koito sa mnogo ,mnogo po-silni i se stiga do konflikti i izbuhvaniq.

Малко съм закъснял с включването, но и аз да кажа. С работеща епифиза съм нз от кога, не съм я активирал по собствено желание. Опитвам се да си живея "нормално" в "светския" свят, но повярвай, ако не искаш да се откъснеш от всичко което си правила и хората с които си била да те мислят за хахо, то по-добре недей. Аз все още се опитвам да се успокоявам и уравновесявам, само че понякога е същинска катастрофа. А да не говорим за емоционалните възприятния, които са много, много по-силни и се стига до конфликти и избухвания.

Global Moderator - Коментар Писането на латиница е категорично забранено!
    « Последна редакция: Август 19, 2012, 14:53:22 от Модератор » Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #14 -: Август 20, 2012, 17:29:04 »

съгласен сам с петър..с времето свикваш но нее същото.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Тигрово око
    Минерални и скъпоценни камъни
    Админ 6 8446 Последна<br />публикация Ноември 04, 2010, 15:00:44
    от Хера
    Червено тигрово око
    Админ 0 2580 Последна<br />публикация Април 25, 2010, 10:19:27
    от Админ
    Соколово око
    naturu 3 6726 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 13:41:43
    от Ivetoo90
    Епифиза - легендарното трето око « 1 2 ... 6 7 »
    Езотерика
    bars_i 94 20993 Последна<br />публикация Ноември 09, 2016, 07:56:47
    от Kissing You Good Night
    19 март: Луната опасно близо до нас!
    Астрология и нумерология
    Eona Lightholder 3 1193 Последна<br />публикация Март 20, 2011, 04:07:31
    от man554

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright