Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Възрасти на душата  (Прочетена 12123 пъти)
Вещичка
Гост
« Отговор #15 -: Декември 14, 2009, 18:38:38 »

при мен съмнението остава винаги.

Нали знаеш за кръга на знанието - колкото по-голям е кръга на твоето си знание, толкова повече осъзнаваш, че нищо не знаеш - външната страна на твоя кръг  Намигване Ухилен Плезещ се
Активен
ssacrifice
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #16 -: Април 29, 2010, 22:21:57 »

Стара душа, почти във всички отношения, малко се колебаех за зряла душа, но когато прочетох характеристиките на старата душа, не остана  и капка съмнение
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    kim
    Гост
    « Отговор #17 -: Април 29, 2010, 22:41:19 »

Стара баба съм и аз Веселяк
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 613

• Град: София
  • « Отговор #18 -: Април 29, 2010, 23:08:01 »

Аз пък съм на прага на старостта Усмивчица Демек преминавам от зрелостта към старостта  Затъпяване
    Ех, остаряваме бавно, остаряваме бавно; неусетно почти... ( имаше една такава песен)
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #19 -: Април 30, 2010, 02:58:06 »

Всички аспекти живеят вътре в мен,но в момента явно съм избрал да преживея стария вариант.
    Само времето ще покаже дали съм прав или не в преценката си!
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #20 -: Април 30, 2010, 13:53:57 »

Аз имам само бебешки и стари черти!
    Активен
    megsi87
    nightangel
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 33

• Град: светлината на вашите сънища
  • « Отговор #21 -: Юли 04, 2010, 22:05:39 »

Моята е в първите фази на старостта явно, още има някои черти на зряла душа, но за това съм тук, за да завърша прехода може би .  Чела съм на няколко места че хората които имат ретрограден Сатрурн са със стари души, така че погледнете си картите при мен го има на лице са ми и старческите характеристики, но има и доста от зрелостта
    Активен

Не чувам първичното, не виждам безличното, не говоря само, за да не мълча!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #22 -: Юли 04, 2010, 22:42:26 »

Аз нищичко не знам. Значи съм си малко бебче Усмивчица
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #23 -: Юли 26, 2010, 23:05:47 »

Стара душа
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #24 -: Юли 26, 2010, 23:17:40 »

Точно, защото още търся вечните отговори.
    A какво те провокира да търсиш "вечните отговори"?
    Активен
    axlinn
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« Отговор #25 -: Юли 29, 2010, 01:55:54 »

Заради самото посещаване на социални мрежи като тази означава че повечето от нас са стари души
    Активен

„Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните раелности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал."
    Джон Фицджералд Кенеди (1917-1963)
    vanilla
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #26 -: Юли 30, 2010, 12:42:51 »

и аз съм от старите души...... Усмивчица
    от малка не се чувствам добр сред много хора и много често обкръжението не ме разбира....
    "виждам" им нивото на повечето хора.....и много лесно усещам кой е много зле.... Засрамен Ухилен
    Активен
    Емилиян
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 28

« Отговор #27 -: Септември 04, 2010, 12:32:43 »

Аз хармонизирам всички аспекти, но старият определено вече е в ход.
    Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #28 -: Септември 04, 2010, 15:12:05 »

Аз пък си мисля,че тая разбота със"старите"и"новите"души са пълни глупости
    Първо,Висшият Аз е многоизмерен и това,че идва за първи път да речем на нашата планета съвсем не значи,че няма още безброй инкарнации(пък дори и паралелни със сефтето на Земята)в някои други светове..
    Второ.."времето"  такова каквото го познаваме и измерваме тук,съвсем не е същото в останалите пластове на Сътворението..
    И трето...това,че някой е лишен от каквата и да била духовност или пък интерес към духовните сфери,изобщо пък не би трябало да е мерило за...айде да не е "старостта" а натрупаният опит на душата..Та кой би могъл да знае,една"чужда" душа с каква цел е тук,и какво преживяване си е избрала да има?
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #29 -: Септември 04, 2010, 16:56:32 »

И аз ще се обадя по темата  Засрамен не че съм много компетентна...
    Мисля, че тука изразите "млада" и "стара" душа не са съгласно брой инкарнации и време, а научени уроци. В тоя смисъл, че те не са нови за Земята, а нови като "новоредени", т.е. примерно все едно в 1ви клас....незнам дали ме разбрахте и дали аз съм разбрала предния пост правилно...  Згреших
    Някои хора усещат коя душа каква е и какво е избрала да премине...да речем че "разчитат" информацията за нас в магнитното поле на планетата, а и в нашето поле...
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright