Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сини сфери...  (Прочетена 1522 пъти)
Sunrise
Съниз...!
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: In my own head
  • « -: Ноември 14, 2010, 23:04:27 »

Не знам как да започна, за това директно на въпроса.
    От една максимум две седмици медитирам - всички положителни страни са налице !
    От 2-3 дена работя върху балансирането на чакри, на където ме опъти и stefanica, за което благодаря .

От вчера ме мъчи и буквално ми е "трън в очите" едно нещо.
    Ставам сутрин и следвам програмката си - медитация 5мин и после балансиране на чакрите, кара ме да се чувствам добре и така - сутрин, обед, вечер.

И стоя си аз вчера на компютъра, и изведнъж виждам "нещо" - три сини сферички си щукат в ми дясното ми полезрение обръщам се, нищо, гледам монитора и те пак са там, обръщам се и пак нищо.... Шокиран.И винаги са над леглото ми....
    Обикалям ли обикалям, но те не се появяват.Сядам и бум те пак са там.

Мисля, че е рано медитацията и балансирането да са дали резултат.
    Сега, докато пиша се появяват за секунда и изчезват, все едно гледам светулка - и това само с полезрението ми.
    Дали е възможно да ги виждам само пред компютъра, защото медитирам на същия стол, удобни ми е,а сутрин в леглото, и просто да се е създало нещо като поле на двете места.

Въпроса ми е:
    На какво може да се дължи това, и дано има отговор, че ме е шубе да си легна тая вечер.

Активен

.......да бе мисли си ,че ваканцията ти на Земята е предначертана и планувана от шефа ти "Господ"
    ... и ти си само пешката в играта на живота,но аз и Къци имаме едно жокерче за теб..."
    недей да мислиш - не ти се получава"...а преследвай мечтите си....
    lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #1 -: Ноември 14, 2010, 23:10:44 »

Няма страшно ,плюс това че са сини е добре Намигване Дължи се на това че виждаш част от Аза ти (или негови проявления(все пак говоря в доста Глобален план)) ,които са оставали невиждани досега . А шубето (страха) няма да е добър съветник в случая ,така че него го остави
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    Sunrise
    Съниз...!
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Ноември 14, 2010, 23:26:45 »

Възможно ли е медитацията и балансирането да са дали резултат толкова рано.
    Пък мен това ме радва и без това съм нетърпелив, ама дали резултата е положителен или отрицателен не мога да си обесня.
    Активен

.......да бе мисли си ,че ваканцията ти на Земята е предначертана и планувана от шефа ти "Господ"
    ... и ти си само пешката в играта на живота,но аз и Къци имаме едно жокерче за теб..."
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #3 -: Ноември 14, 2010, 23:30:26 »

Щом виждаш енергия, която обикновения човек не вижда, мисля, че това е нещо положително.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #4 -: Ноември 14, 2010, 23:42:13 »

Пък мен това ме радва и без това съм нетърпелив, ама дали резултата е положителен или отрицателен не мога да си обесня.

А ти защо медитираш? Каква ти е целта?
    Активен
    Sunrise
    Съниз...!
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Ноември 14, 2010, 23:59:14 »

Себеопознаване - тяло - дух, вътрешен покой, достигане до висшето Аз.
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #6 -: Ноември 15, 2010, 00:05:04 »

Себеопознаване - тяло - дух, вътрешен покой, достигане до висшето Аз.

Прекрасни са ти целите.
    Ако ги следваш търпеливо, ще постигнеш успех.
    Старай се да не допускаш напрежения, както и винаги да запазваш будност и контрол над съзнанието си по време на упражненията.
    Бързането не е препоръчително, защото дълбоките резултати са свързани със сериозни промени в съзнанието и душевно-духовните съставни части на организма, които трябва да се оформят постепенно, правилно и здравословно, така както едно дете трябва да бъде износено от майка си достатъчно дълго, за да се роди жизнеспособно.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Ноември 15, 2010, 00:06:02 »

а който ги вижда без да е медитирал .... аз не мога да медитирам и без това- заспивам хахахаха
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #8 -: Ноември 15, 2010, 00:09:01 »

Много интересно, и аз споделих тия дни с един човек как се медитира, който няма никакъв предишен опит в тая материя и при него се е получило от първия път.. май наистина става все по-бързо и по-бързо.
    Активен
    far away
    Гост
    « Отговор #9 -: Ноември 15, 2010, 00:18:35 »

Сини сфери,точки,медитация,висше Аз - ок. А после какво правим?
    Активен
    Sunrise
    Съниз...!
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Ноември 15, 2010, 00:24:01 »

Радвам се, че това е мнението за целите ми.
    Ех това търпение, не мога да се науча да чакам значи, но знам че няма как да стане от раз.
    Ама виж ти, това което каза Власти, може би всичко върви на бързи обороти, това е такова блаженство за мен .

Чета - "МЕДИТАЦИЯТА: Навлизане навътре" от Шърли Маклейн, харесва ми как е представена информацията: Примери от реалния живот, как е практикувано и резултати, наистина е доста разбираемо и го препоръчвам за настолно четиво, книгата я има и онлайн, в ebook-a мисля.

В момента търся литература относно "чакрите", някой ако има предложения, подавайте насам  .
    Активен

praiseyou
    Гост
    « Отговор #11 -: Ноември 15, 2010, 00:32:22 »

far away, такива като теб никога нищо няма да направят. По добре не ни пиши.
    Sunrise - бързай бавно  Ухилен
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #12 -: Ноември 15, 2010, 00:33:42 »

В момента търся литература относно "чакрите", някой ако има предложения, подавайте насам  .

Ако търсиш подробно научно изложение, препоръчвам ти
    тази тема, която ще има продължение.

Разбира има и много други достъпни материали.
    Активен
    Sunrise
    Съниз...!
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Ноември 15, 2010, 15:36:25 »

Благодаря Ich !

Снощи след като си направих упражненията си легнах съвсем спокоен, обаче стана друго нещо.
    Лежа си, опитавам се да не мисля за нищо и чувам съвсем нов звук, точно като щурчета, буквално !
    Не се стреснах, защото се случва от няколко дни насам, но не се вслушвах, а сега го чух отчетливо, силно и ясно.
    За какви "щурци" говорим насред София и то на третия етаж.

Не ми направи впечатление, тъй като непрекъснато ми шумят ушите.

Някакво обяснение?
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #14 -: Ноември 15, 2010, 15:39:06 »

И на тебе ли ти шумят ушите...
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright