Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: По какъв начин да разбера духовната си мисия ?  (Прочетена 7284 пъти)
SPChild
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #15 -: Ноември 14, 2010, 23:52:25 »

Нищо Усмивчица Просто бих искал ако може да разбера по някакъв начин за какво ме влече и защо изобщо го правя, какъв ще е крайния резултат, но щом не е измислен начин все още - здраве да е Усмивчица

П.П: Медитирам и заради телекинеза, която ще започвам да тренирам Усмивчица
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #16 -: Ноември 14, 2010, 23:56:53 »

Нищо Усмивчица Просто бих искал ако може да разбера по някакъв начин за какво ме влече и защо изобщо го правя, какъв ще е крайния резултат, но щом не е измислен начин все още - здраве да е Усмивчица

Явно си имал подобни интереси в миналото (предишни животи).

Що се отнася до крайния резултат, това изцяло зависи от целите, които ще си поставяш
    (едни хора например лекуват, други предвиждат, трети помагат, ...),
    и методите, които ще си избираш (сега има множество от школи, течения, всяко от които си има своите специфики).
    Изборът вече си е въпрос на личен избор и усет.
    Оттам и резултатите са индивидуални и непредсказуеми.
    Активен
    far away`
    Гост
    « Отговор #17 -: Ноември 15, 2010, 00:21:50 »

Телекинеза,медитация,школи,техники... постигаш ги в един момент нещата -ОК.И после какво правим?Каква ви е идеята?Какво ще правите с тези способности които развивате?
    Активен
    SPChild
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #18 -: Ноември 15, 2010, 00:31:14 »

Просто усещам, че ще съм от полза на някого, някъде, някога...и това е единственото нещо което правя с интерес... Усмивчица отговора ми е необясним и не мога да се обоснова - просто интуиция за момента. Усмивчица
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #19 -: Ноември 15, 2010, 00:39:45 »

Телекинеза,медитация,школи,техники... постигаш ги в един момент нещата -ОК.И после какво правим?Каква ви е идеята?Какво ще правите с тези способности които развивате?

Въпросите са смислени. Целта на придобиването на способности за изследване на свръхсетивните светове е да се проучат невидимите светове. В това се включва както изучаването на висшите духовни йерархии, така и душевно-духовната същност на човека.

Ако успее да придобие такова духовно зрение, човек ще има предимство в сравнение с хората, които няма да го притежават така, както един обикновен зрящ човек има предимство пред човек без зрение.
    Активен
    prikazka
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 93

« Отговор #20 -: Ноември 20, 2010, 17:20:45 »

Запис и аз имам подобни усещания
    Активен
    Nadi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 36

• Град: София
  • « Отговор #21 -: Декември 07, 2010, 01:55:28 »

Здравей, СПДете,
    За да разбереш какъв е твоя начин да помагаш, просто следва да търсиш.
    Не се вкопчвай в нещата, просто ги изпробвай. Когато намериш своето, ти просто ще го познаеш.
    По-скоро въпроса ти е как - мисията си я познал.
    Когато си правих хороскоп бях много впечатлена от това, че мисията ми е да покажа на хората нов начин на взаимоотношения. Да ги "науча" как да общуват помежду си. И това, че бях впечатлена бе, защото това е и професията ми. Рано или късно ще познаеш своя начин, важното е, както са ти казали и преди мен, че вярваш, че искаш да помагаш.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #22 -: Декември 07, 2010, 02:09:51 »

На всички мисията ни е да сме просто ТУК СЕГА.
    Дори смо с това ,че сносим светлината и енергията която е нужна СЕГА.
    Като мисията на цветето , да мирише, да дава прашец за мед,да отдава кислород,да зарадва мама и тнт.
    А всъщност това цвете СЕГА е част от този уникално сино-зелен цвят на тази разкошна планета , която сме избрали, за да бъдем тук СЕГА.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Neverland
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #23 -: Декември 10, 2010, 13:46:46 »

Само ти знаеш какво е призванието ти и колкото и да е банално, когато дойде времето ще го разбереш.За всичко е нужно време, не знам на каква възраст си, но ако си още дете е нормално да се луташ, трябва да се обособят чертите на характера ти, да си изградена личност с конкретни ценности и принципи.С времето ще забележиш в какво си най-добър, какво ти носи удоволствие, какво най-често правиш, без да ти коства много усилия и така ще разбереш какво е твоето призвание.Аз умея да говоря и да насочвам хората, да им помагам в асимилирането и това го разбрах с годините, помагам чрез думите си. Лутайки се да четеш банални етикети като "индиго" или да търсиш призванието си(то не ти е написано в родилния акт) хабиш ценна енергия, която можеш да вложиш в нещо полезно за теб и за околните
    Активен
    boris078
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #24 -: Май 08, 2011, 15:39:49 »

Духовната мисия може да я разбереш от вън,после от вътре,но това е нещо което ев повечето случаи
    след живота ,учението,чак тогава идва служението.Първо разбери Кой си ,откъде си и къде отиваш,после се диференцирай като Дух,Душа Сърце,и Ум,за да разбереш какво е вложено в теб,след това почни от най изявената дарба, намери метод за служение и Служи на Бога,в това е силата на човешката Душа.
    Човекът почнал като девствен дух,постепенно се диференцирал,душата му придобила много опитности и сега би трябвало да си отговориш на въпроса за какво съм слязъл в този живот?
    Активен
    boris078
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #25 -: Май 08, 2011, 16:44:04 »

За разбиране на дух. мисия първо разбери себе си защо идеш на земята:1 за изправяне на стари погрешки и плащане на част от кармата, 2за усъвършенстване на дарби и способности,3 за помощ на другите,4 като Ученик на дадена дух. школа,5 като адепт-Учител.Съществуват много методи/окултни/
    за изучаване на скритата страна у Човека.Добре е човек да се занимава с тях за да разбере вътр. съдържание и смисъл на чов. тяло лице глава ръце, да разбере мирогледа си  изащо нещо го подтиква да действа по определен начин.На помощ му идват науките Астрология,физиогномика Френология Кабала нумерология,Таро, Хиромантия, графология, стехните психо характеристики и с влияние на планети и принципи,закони и факти,
    например както горе така и долу и др. херм. принципи.Това помага да разбереш себе си какви са ти формите/Лице,очи вежди уши нос уста брада тяло ръце крака/какво си наследил какво е съвърш.,какво да се поправи.Космогонията на Розенкройцерите може да ти даде отговори на глобални въпроси от Битие
    и от посоката на еволюцията.Връзка с Духовен Учител може да ти помогне в изработване на твоите дарби и способности и да ускори твоята еволюция,като ти помогне да минеш през посвещение.Моят
    опит в тази област е изучаване и проучване на видове Дух. школи,като лично за мен беше срещата ми с Учителя Петър Дънов/Беинса Дуно/подобно но Савел пред Дамаск-т. е. вАстрал. свят.За мен беше
    продължение на Христовото Учение,добавени и развити много неща от тъй наречен 3-ти Завет.
    Поради различно ниво ученици при него има голямо разнообразие от методи за по нататъшно развитие.
    Препоръчвам го на Българите да се запознаят и да го приемат като дар от Бога за Тях.
    Активен
    BOUUM
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #26 -: Юли 16, 2011, 13:38:30 »

Когато човек търси духовната си мисия той се развива духовно(търси,опитва,интересува се,навлиза в духовното,разбира,вижда,изумява се,постига хармония,и.др както следва)това е мисията,тя е пред очите ви,това сте вие.Откриите себе си
    Активен
    НИКОЙ
    Гост
    « Отговор #27 -: Юли 16, 2011, 14:14:38 »

Пряк похват е да виждаш Знаците...
    Има тема за тях.
    Активен
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #28 -: Юли 16, 2011, 20:48:06 »

Мисията ни е,да си спомним,че не сме тук...и да търсим радостта първо в себе си вътре,а после в заобикалящия свят... и който се събуди от матрицата на сгъстената светлина(материалният свят),да се опита да събуди колкото може, повече хора...
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #29 -: Юли 16, 2011, 23:59:02 »

Мисията ни е,да си спомним,че не сме тук...и да търсим радостта първо в себе си вътре,а после в заобикалящия свят...

А вътре в себе си не е ли тук?
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright