Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да поговорим за гледачките  (Прочетена 3697 пъти)
Ametist
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• Град: София
  • « -: Ноември 14, 2010, 10:40:12 »

Zdraveite, az sum nova vuv foruma, kazvam se Kamelia i sam ot Sofia

ako ve4e e imalo takava diskusia suzalaviam,4e ne sum ia vidiala Усмивчица
    Mnogo bih iskala da pogovorim kakvo vi e mnenieto za gleda4kite. Az v momenta sum v mnogo truden period i se 4udia dali da otida. Ako niakoi ima opit s tova 6te se radvam da spodeli

Здравейте, аз съм нова във форума, казвам се Камелия и съм от София

ако вече е имало такава дискусия съжалавям,че не съм я видяла Усмивчица
    Много бих искала да поговорим какво ви е мнението за гледачките. Аз в момента съм в много труден период и се чудя дали да отида. Ако някои има опит с това ще се радвам да сподели

---

Служебно.

Моля да бъдат спазвани Правилата на Форума, които изискват да се пише на кирилица.

Модератор
    « Последна редакция: Ноември 14, 2010, 13:02:05 от indigo » Активен

Вяра Любов Надежда Мъдрост
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #1 -: Ноември 14, 2010, 12:58:40 »

Здравей
    о неразумна Юрудке Усмивчица
    Да се поправиш и да запишеш на Кирилица, макар и с грешки

С гледачки съм се сблъсквал два пъти. Веднъж брат ми (с 5 години по-голям от мен) ме заведе в едно село за компания. Ходи при една гледачка да му каже дали жена му няма да се промени и да го заобича , дали ще се върне при него... неща от този род. Не го обнадежди. Сещам се обаче, че й бях отпрал едибн въопрос
    "Ти като му предсказваш бъдещето - не му ли се месеиш така и в съдбата"
    "Шшшт, няма да говориш така. Недей да знаеш много" - беше нейния отговор Усмивчица
    Бяхме в нещо като сутерен на къща и докато те си приказваха аз се излегнах на земета на килима й и естествено я втрещих с необичайно поведение, ама просто така се почувствах че това искам да направя. Е, след 30 секунди не ми обръщаха вече внимание Усмивчица

Втория път като се свързах с гледачка беше по телефона . Исках да науча кога майка ми ще склони на моето желание да направим реконструкция на апартамента й. Исках да правя втора кухня в него и още един санитарен възел. Гледачката каза изчакай година, година и половина и ще стане. След 8 месеца майка ми започна да поддава и се съгласи с предложението ми и сега вече апартамента е реконструиран.

Какво да ти кажа Камелия. Всеки вероятно си има залитания към врачките. 90% от тях са шарлатанки. И само 20% от нешарлатанките успяват да се докоснат до истината.
    Как ли си го направих извода от контакта ми само с две... не е ясно, ама... Аз така смятам.
    Почнат ли да ти говорят още от началото колко ше ти струва, смятай че искат да помогнат на себе си, а не на теб...
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Ноември 14, 2010, 13:22:44 »

Пак е било една от две. Аз преди време във Варна ходих при една май туркиня, но като имах дилема  каза само - избора е твой то това е ясно, но аз се интересувам от обстоятелства, които / поне за сега / не мога да видя сама. А колко по-лесно щеше да е ако хората бяха  по- искрени, тогава нямаше да се налага
    Това не е за друго ми имам рлоблем с приятеля ми, но нещо ми е трудно да се оправя сама, затова се чудя дали да прибягна до такава помощ
    някой да познава такув човек в София?
    Активен

stefanica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « Отговор #3 -: Ноември 14, 2010, 14:05:09 »

Здравей,Ками:) радвам се,че си при нас и се надявам да откриеш отговорите които търсиш,но не забравяй,че те винаги се намират вътре в нас Намигване понякога просто не ги виждаме защото ги търсим извън нас Усмивчица Относно 'гледачките' най-важнотокоето трябва да разберем е,че тази дарба се дава за да се помага а не с цел лично облагодетелстване както правят повечето.Да си хуманен също е дарба Намигване но повечето не са Усмивчица в профила имам скайп ако решиш ела да си поговорим Намигване
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Ноември 14, 2010, 14:24:29 »

Здравей Стефи
    Моята дилема е между интуиция и разум и от там това объркване. Някой правил ли е нещо от което изглежда като глупак и все пак си мисли, че така трябва
    Активен

far away
    Гост
    « Отговор #5 -: Ноември 14, 2010, 16:23:59 »

Интуицията е сетиво на душата ни.Разума не е в състояние да осмисли,възприеме и облече във форми и идеи проявите на интуицията.Често внушенията на интуицията са алогични и лишени от смисъл.На даден етап се постига допълване на двете и няма разминавания и разногласия.Но това се случва след като се свърши доста работа преди това.
      Гледачките- те имат способност която всеки от нас има.Разликата е че в настоящия момент ние не вярваме в себе си че го можем.Определено може да се каже че повечето от тях въздействат на бъдещето ни което си е само наше и е уникално.В този смисъл след намесата бъдещето не е същото и определено това въздействие носи и своите последствия които се разкриват след време.Не препоръчвам ходенето на гледачки ей така от любопитство и за щяло и нещяло...Често изчакването на развититето на ситуцията ни показва недвусмислено какво би следвало да направим или не.
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• « Отговор #6 -: Ноември 14, 2010, 16:42:41 »

Някой правил ли е нещо от което изглежда като глупак и все пак си мисли, че така трябва
    Да, а резултатите накрая винаги са добри
    Самодето не "мисля, че така трябва" а "усещам", защото мисленето почти винаги обърква нещата при мен.

Моята дилема е между интуиция и разум и от там това объркване.
    Ако си сигурна, че това, което ти говори е интуицията ти, моя съвет е - следвай я.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Ноември 14, 2010, 19:19:25 »

Благодаря на всички, мисля, че започват да ми се изясняват нещата. Наистина е по-добре да се изчака а времето ще си покаже
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Ноември 14, 2010, 21:58:08 »

Понякога има разум в интуицията и интуиция в разума.. когато двете някак си се съчетаят, се получава нещо много добро. Разум, не в смисъл обикновено логическо мислене, а някакъв по-такъв... Разум..
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• « Отговор #9 -: Ноември 14, 2010, 22:39:29 »

Здравей Ками,

като гледам всички мъдри изказвания по- горе, аз няма кой знае какво да допълня:)

Ти нито си първата, нито си последната, която се чувства объркана в този живот. Всеки един от нас се е чувствал така. Всички ние сме попадали в дупка, от която ни е трудно да видим изход. "Гледачките" не ни решават проблемите. Ясновидството е дарба и трябва да служи за благото на другите. Същото важи и за всички останали дарби. То за това се казва дарба, защото е нещо, което ти е дадено отгоре, но не ти е дадено за твоя лична облага, а е дадено, за да бъде в полза на другите. Тоест хората с дарба са Божи инструмент.
    Голяма част от " гледачките" са всъщност псевдоясновидки. Не може човек да прави алъш вериш с мъката и объркването на един човек. Не казвам, че ясновидството не е труд, който трябва да бъде възнаграден, но не и по този пошъл начин. Ясновидството и други дарби не са професия...

Знам, че на теория всичко звучи много лесно, но замисли се, какво би направила една гледачка за теб?( ако се отнася до виждане в бъдещето). Не става само въпрос до емоционално материалното изнудване, но и до това, че това, което те ще ти кажат може да ти повлияе на твоето бъдеще такова, каквото би трябвало да бъде в действителност.
    В интерес на истината всичко зависи от нас. Нашият избор е вследствие на свободната ни воля. От всяка ситуация има множество изходи. Който и да поемем ще ни заведе до крайната цел, само че уроците, които ще получим, избирайки различните пътища ще са различни.
    Всички отговори и всички изходи са в теб. И не забравяй, че каквото и да стане, ти никога не си сама. Нищо не може да излезе от контрола на Бог и никога няма да ти се даде по- голямо изпитание, отколкото ти самата можеш да издържиш. Запомни, че най- тъмно е преди зазоряване.

След всичко това, което казах, не искам да оставаш с впечатлението, че аз не съм ходила на гледачки. Напротив, ходила съм няколко пъти и то в случаи, когато здравословното ми състояние е било доста разклатено. Някои са ми помагали, други са ме обърквали безумно много. Така, че ходенето при гледачки е нож с две остриета.
    Постъпи така, както сметнеш за добре. Все пак ние имаме свободна воля и избор Усмивчица
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Love is the Аnswer !

« Отговор #10 -: Ноември 25, 2010, 04:58:15 »

Да споделя..преди две седмици отидох при една гадателка..но единствено от любопитсво..не заради нещо друго..тя ме разпита за някои неща..аз й казах за някои проблеми..и така..това беше..след като си тръгнах от там се чувствах много различно и странно..чувствах се някак добре..леко..сякаш от нещо съм освободена..след няколко дни усетих разликата,която бе коренна..не чувствах гняв..болка..тъга..подтиснатост..и така от тогава до сега никакви негативни чувства не изпитвам...и каквото и да се случва ..неща,които знам , че биха ме изкарали от равновесие..ядосали..не реагирам по никакъв начин на тях..те просто преминават през мен и толкос..а понякога се случва да реагирам..но реакцията ми се струва , че  е просто механична...лишена е от емоцията,която би трябвало да изпитам при подобна реакция..и всичко това ми е много странно..то хубаво,че не изпитвам вече негативни емоции..но да кажа и хубави не усещам..просто се чувствам сякаш съм в едно констатно състояние и толкова..не знам..но не е особено проятно..сякаш си лишен от всякакви емоции и можеш да изпитваш само едно състояние..  Хммм Е надявам,се че успях да обясна както трябва..та въпросите ми са...това нормлано ли е..и защо така се получи..завинаги ли ще е така ?  Прегръдка
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright