Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: НЛО  (Прочетена 7173 пъти)
bars_i
Гост
« Отговор #30 -: Септември 07, 2010, 18:50:38 »

аз всяка вечер се разхойдам с кучето  и гледам звездите и също съм виждала тези светещи бързо движещи неща и също знам че те не са нито самолети нито падащи звезди...

ето преведох го да не ядосваме Модчето

Добре дошла и от мен

Ако вземеш и в чата да си превеждаш ще е направо великолепно.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #31 -: Септември 07, 2010, 18:58:29 »

не мога да пиша бързо с тая фонетичнnа,късам си нервите,обаче като посвикна ,обещавам

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
nia.boneva6
Гост
« Отговор #32 -: Септември 07, 2010, 19:19:12 »

не мога да пиша бързо с тая фонетичнnа,късам си нервите,обаче като посвикна ,обещавам

Бе ти си си добре
Аз не говорех на тебе
Активен
nikol0007
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #33 -: Септември 07, 2010, 23:26:26 »

незнам но на мен много пъти ми се случва да виждам такива странни неща в небето.И на два три пъти съм била сигурна че беше НЛО.Хора тази вечер пак видях нещо и съм сигирна че не беше нещо земно 100%.Даже бяха две неща.Излизам аз до външната тоалетната,и както винаги отворих вратата,и изведнаж гледам някяв странен обект се движи,но си личеше че е много нависоко,движеше се много бързо и около него имаше някяква червеникава или нещо като оранжева светлина.Даже самата форма му се очетаваше,и повярвайте ми,адски мн биеше на чиния,направо настрахнах,и минута след като изчезна видях в небето нещо изведнаж пресветна много силно,угасна след някви секунди пак светна пак едно силно.Повтори се 2-3 пати и изчезна.Чесно ви казвам настрахнах...И искам също да кажа,че нали тук някой беше казал,че вижда странни неща когато му е тежко,,,е искам да споделя че днес много бях разтроена,и сега като го видях това,някяк се чувствам много добре,и ми олекна нз защо....
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 157

« Отговор #34 -: Септември 08, 2010, 02:18:16 »

това че е било летяща чиния не значи че са изнваземни ..има чиний много отдавна просто не разкриват пред нас така че не се шашкай толкова
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #35 -: Септември 08, 2010, 09:31:53 »

това че е било летяща чиния не значи че са изнваземни ..има чиний много отдавна просто не разкриват пред нас така че не се шашкай толкова
Именно. За това ги наричат НЛО, иначе щеше да е ИЛО (извънземен летящ обект).
Според мен, някои са съвременни летящи апарати, други са на някои от... да ги наречем "прадедите ни".
Преди месец и повече, гледах "Четвърти вид". Там "извънземното", се вселяваше в хората, които са под хипноза и шпрехаше на шумерски!
Преди шумерите е имало и други, много по-напреднали цивилизации тук. Според мен, няма как просто да са се разтворили във въздуха.
Тези с чиниите, са или хора, взаимствали някои технологии, от намерени летящи апарати, останали от предците ни ...или самите предци. Но това, пак според мен, са по-..изостаналите раси.
Предполагам, че на ...лемурийската или лемуро-атлантската раса, не им трябват чинии, за да отидат където поискат и където си поискат, без изобщо да могат да бъдат видяни, заснети от камера или регистрирани от която и да е, от познатата ни апаратура.

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #36 -: Септември 09, 2010, 12:04:49 »

Аз снощи видях нещо малко... като точка, светеше и се движеше в една посока; ту изчезваше, ту се появяваше; и освен това сменяше цветовете си. Не знам какво беше, НЛО или халюцинация или нещо друго  Згреших Затъпяване
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 157

« Отговор #37 -: Септември 09, 2010, 13:17:48 »

аз виждам някой път като звезда свети такова по голямо и се движи през деня но рядко
Активен
Dez
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

• Град: град Мездра
  • « Отговор #38 -: Септември 24, 2010, 18:55:20 »

На мен се случи 2005 година през март. Тогава НЛО направиха истински "спектакъл" ако мога дака да се изразя. Нямаше светлини или други подобни, но бяха многоа ктивни. Бяха три на брой. Ставаха невидими или се телепортираха, не мога да преценя. Разменяха местата си на небето или се приближаваха след коеот изчезваха и се появяваха в далечината. После пак се приближаваха. Това продължи поне около 2 часа.
    Пропуснах да кажа, че беше през ноща  Ухилен Общо взето, сякаш показваха, че са там. Иначе доста често ми се случва да виждам бързо движещ се, светещ обект. Големината му може би е колкото на орех, ако приемем, че го гледате от един метър.

Иначе както е казал(написал) Ян Удо Холай "Не всичко хубаво идва отгоре"
    Има изключително много сведения, че нацистите са правели летящи чинии, тип "Врил" и "Хаунебу", може би, по модели на извънземни. Факт е че съществуват много снимки с летящи чинии, белязани със свастика
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #39 -: Септември 24, 2010, 19:19:09 »

Абе Хитлер не се е самоубил-нацистите са били много умни и гениални.И колкото и евреища да са избили-Третия райх си остава най-великия в историята!
    Активен
    Dez
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 34

• Град: град Мездра
  • « Отговор #40 -: Септември 25, 2010, 18:02:55 »

Ето някои любопитни снимки на Врил и Хаунебу 

http://lowposts.com/wp-content/uploads/2009/12/ufo.jpg
    http://starwars.greyfalcon.us/Pictures/VRIL6b.jpg
    http://www.discaircraft.greyfalcon.us/Pictures/vril900.jpg
    http://www.top10ufo.com/photos/albums/userpics/10001/Vril01.jpg
    http://www.xnetbg.com/new/images/stories/UFO/haunebu_1.jpg
    Активен
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #41 -: Септември 26, 2010, 03:53:18 »

Цитат на: MoonFace
    Има изключително много сведения, че нацистите са правели летящи чинии, тип "Врил" и "Хаунебу", може би, по модели на извънземни. Факт е че съществуват много снимки с летящи чинии, белязани със свастика
    Всичко тръгва, от "Братя на светлината". Тайно общество, основано от Каспар Хоушофер, по-известно ни като "ВРИЛ".
    Имаше някакво странно съвпадение, с един от първите проекти на ВРИЛ, даже май се казваше ВРИЛ1. Поради някаква неизправност, апаратът се разбил в някакво село, точно в двора на Ева Браун (бъдещата половинка на Хитлер)...
    Не ги е взел от извънземните, а от намерени апарати, останали, най-вероятно от предците ни. Така се смята, понеже някои от тях са намерени в скали или ледници, образували се след последния ледников период. За намирането им са използвали медиуми.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UKZpNBYFajI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UKZpNBYFajI</a>
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #42 -: Септември 26, 2010, 12:22:27 »

Не съм уверен че тук е мястото,но ще пиша тук.
    След серия опити,постигнахме (не работя сам,група сме) управляем антигравитационен ефект,със отделяне на енергия като вторичен ефект.
    Вече мога да твърдя с голяма увереност как се движат НЛО.
    В момента мога да ви кажа само че това се постига с достъпни материали и несложна изработка.
    Засега сме пробвали само вертикалните направления.Ще опитваме и по хоризонтала какви ефекти ще има установката.
    Може и някой ден да си спретна превозно средство на този принцип.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    kim
    Гост
    « Отговор #43 -: Ноември 17, 2010, 18:44:24 »

http://divinecosmos.com/index.php/start-here/davids-blog/894-david-history-channel?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+DavidWilcockBlog+%28David+Wilcock+Newsletter%29
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #44 -: Ноември 17, 2010, 19:52:26 »

Месри Старски , довечера ще го изчета по-подробно , обаче този Дейвидчо не ти ли прилича на не много земен Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Факти за НЛО « 1 2 3 4 »
    Извънземни цивилизации
    Evolution 46 4930 Последна<br />публикация Януари 04, 2013, 16:21:34
    от SOL
    НЛО
    Необичайни преживявания
    {-^-} 3 897 Последна<br />публикация Октомври 11, 2012, 10:37:58
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright