Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Мощни магнитни бури на 11 и 12 ноември 2010 година  (Прочетена 1406 пъти)
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« -: Ноември 11, 2010, 19:51:01 »

Те причиняват и промени в нервната система и повишават времето за реакция при външни дразнители   .

Мощно слънчево изригване е регистрирано тази събота, предупредиха експерти, според които в следващите няколко дни можем да почувстваме силни геомагнитни бури.

Въздействието им на Земята започва да се усеща няколко дни след изригването.

Според учените на 11 и 12 ноември ще има значително смущение на магнитното поле на планетата.

По време на магнитните бури може да се наблюдава нарушение на биоритмите на тялото и увеличаване на злополуките и нараняванията.

Те причиняват и промени в нервната система и повишават времето за реакция при външни дразнители.

Най-зависима от слънчевата активност е сърдечната система, а най-уязвими са хората със сърдечни проблеми и високо или ниско кръвно налягане.

Имунната система при различните хора реагира на магнитните бури по различен начин.

При някои се наблюдава влошаване на настроението, а при други пък обратното - рязък прилив на енергия, подобряване на настроението и повишаване на ефективността.

При слънчевите изригвания в космическото пространство се изхвърлят мощно силно заредени частици.

При силна слънчева активност тези бури могат да доведат до катастрофални последствия за Земята, да разстроят изкуствените спътници, електроенергийните мрежи и комуникациите.

През юни НАСА предупреди, че активността на Слънцето започва да се увеличава след дълъг период на затишие и се очакват безпрецедентни магнитни бури до 2013 г.

Според учените тогава ще се случи "идеалната магнитна буря", в резултат на гигантски ядрени взривове на повърхността му.

Източник : http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3390591

Някой усетил ли е нещо такова..да се чувствате странно напоследък ?  Згреших
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #1 -: Ноември 11, 2010, 20:05:10 »

Също, има отрицателно влияние върху хората, склонни да се депресират.

А аз си се чувствам странно всеки ден Ухилен
    Активен
    lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #2 -: Ноември 11, 2010, 20:51:49 »

А тази събота ли ... оу ,съжалявам ,без да исках ..добре де ,нарочно беше Приемете го като леко коригиране на някой неща ,които преди с някои дейсности  сме "замърсили " и "отслкабили" ..съжалявам за което . Така че някои остарели неща няма да останат повече така ... Добре е да се приспособим (вече го правим)
    И това е само началото Намигване
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    101 мощни мисли за живот
    Здрав дух здраво тяло
    Админ 2 2840 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 17:56:43
    от Админ
    Нумерологично описание на 2010 година
    Астрология и нумерология
    The One 3 1066 Последна<br />публикация Септември 27, 2010, 15:55:36
    от ИНТИ
    Лунното затъмнение на 21 декември 2010 година
    Видео клипове
    Evolution 0 682 Последна<br />публикация Декември 24, 2010, 19:59:58
    от Evolution
    Магнитни бури ни мъчат до края на месеца
    Любопитни факти
    Слънчев лъч 0 989 Последна<br />публикация Септември 13, 2011, 11:49:41
    от Слънчев лъч
    МАГНИТНИ БУРИ МАРТ 2012
    Любопитни факти
    Слънчев лъч 0 1196 Последна<br />публикация Март 11, 2012, 12:04:49
    от Слънчев лъч

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright