Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сериалите , които гледам.. ?  (Прочетена 2811 пъти)
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« -: Ноември 09, 2010, 15:04:29 »

Напоследък доста сериали напуснаха..такива свързани с прераждането на души, паранормални явления..притежатели на неземни сили , извънземни и още..и още..Вие кои сериали гледате и следите ? И защо..какво ви привлече в тях ? Какво ви харесва.. ?

Аз се сещам за един..който по едно време следях " Шепот от отвъдното " . :)Доста интересен сериал.. :)Може някой ден да си го потърся да изгледам всичките му сезони.
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #1 -: Ноември 09, 2010, 15:22:40 »

Когато го даваха по Би Ти Ви и аз го следях
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Ноември 09, 2010, 15:30:41 »

4400
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Teleca
    Гост
    « Отговор #3 -: Ноември 09, 2010, 16:51:47 »

Eureka е забавен сериал, въпреки че не съм го гледал целия. Иначе не следя нищо което излиза.

Аниме което горещо препоръчвам да бъде гледано е Death Note - 37 епизода по 20 минути. Не знам как е българския превод, но ако знаете добре английски определено си заслужава да бъде изгледано. До колкото помня сценария е дълбок на доста места, така че със сигурност ще се налага да паузирате, че да прочетете какво се е казало.
    http://zamunda.net/details.php?id=108710&hit=1
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #4 -: Декември 25, 2010, 18:50:48 »

Анатомията на Грей,др.Хаус,Клюкарката,Дневниците на вампира и някои анимета ако мерна добри
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Декември 25, 2010, 18:52:05 »

"Менталист" Усмивчица
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #6 -: Януари 14, 2011, 12:24:55 »

В момента следя Свръхестествено и обмислям дали да започвам Мечтатели Ухилен Ухилен
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    taurus
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #7 -: Април 18, 2011, 18:39:38 »

Fringe, The event, Walking dead
    Активен
    taken
    Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #8 -: Април 18, 2011, 20:40:12 »

Stargate Universe  , Fringe , The Event
    Активен
    Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Живота е сцена и училище за хората!

« Отговор #9 -: Октомври 30, 2011, 11:24:42 »

Следя и гледам по възможност всички филми за Отвъдното,за Космоса,за Извънземни,фантастичните...Филми с ужаси,насилия и убийства -НЕ. Комедии ако са с поучителна тематика -ДА. Също и за музиката.Не мога да понасям музиката на Лейди ГАГА - нещо зловещо и сатанинско има в нея.И скоро четох статия за нейното творчество в сайта на Паралелна реалност,че тя е зомбирана от Илюминатите. Та сега мили приятели очаквам сериала Падащи звезди,който май ще почва от другата седмица. От всеки филм свързан с Отвъдното и Извънземните се учете да пресявате и да извличате кода,който ви се дава. тези филми не са случайни.Но в никакъв случай не се страхувайте и паникьосвайте.Ако това е целта на филма. С това ще допринесете само за вашето нестабилизирване на тяло и дух.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Ноември 08, 2011, 18:14:30 »

За любителите на супернейчъръл сериалчета ,има три сравнително новички :

“Grimm” е нова драма, вдъхновена от класическите приказки на братя Грим. Помните ли приказките, които родителите ви са Ви чели преди лягане? Това не са били просто приказки — това са били предупреждения. Ник Бъркхард (Дейвид Гуинтоли “Turn The Beat Around”) помислил, че той е готов за работата на детектив в отдел „Убийства”, докато не започнал да вижда неща, които не можел да си обясни. Когато болната му леля Мари (Кейт Бъртън, “Grey’s Anatomy”) пристига, живота на Ник се преобръща, когато тя му разкрива, че те са потомци на една елитна група от ловци, известни още като „Grimms”, които искат да предпазят света от свръхестествени същества. Докато Ник копае дълбоко в миналото си, той осъзнава, че ще трябва да поеме отговорността на предците си и да се бори с митологията, по-голяма от живота, която сега е реална.

Каси Блейк беше щастлива, нормална тийнейджърка преди майка й Амелия да почине в пожар. Осиротяла и тъжна Каси се мести в уютния дом на баба си в красивия малък град Chance Harbor, Washington – града, който майка й напуснала преди години, обитаващите малкото градче изглежда знаят повече за Каси, отколкото самата тя знае за себе си. Докато Каси опознава новите си съученици, включително милата Даяна и нейния красив приятел Адам, мрачния самотник Ник, гаднярката Фей и нейната дружка Мелиса, странни и плашещи неща започват да се случват. Новите приятелите на Каси й обесняват, че те са наследници на могъщи вещици и са я чакали, за да се присъедини към тях, за да бъдат новото поколение на Secret Circle. Каси отказва да им повярва преди Адам да й покаже как да освободи огромните си сили. Тя открива писмо, скрито в книга в старата стая на майка си и разбира истината за опасната си съдба. Това, което Каси и другите не знаят е, че тъмните сили са в играта, сили, които може би идват от възрастните в града, включително бащата на Даяна и майката на Фей. В крайна сметка може да се окаже, че смъртта на майката на Каси не е била инцидент.

Римейк на едноименния английски сериал от 2008 година.
    В една къща живеят три същества – вампир, върколак и призрак. Вампирът се опитва да не се храни с хора, но много много не му се получава. Върколакът ужасно се измъчва от това, в което се превръща при пълнолуние и всеки път се опитва да изкара този период без да нарани някого. Призракът е доста странно и налудничаво създание, което чисти дома, приготвя чай и дори е видим за някои хора. Но това не е просто история за свръхестествени същества, а разказ за приятелството, любовта, самотата и много други човешки емоции…

Всичките ги има в p2pbg

Активен

Ianica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 151

« Отговор #11 -: Декември 15, 2011, 03:25:08 »

Аз се сетих за два сериала, които съм гледала преди около 10 години и бяха подобни. Единият се казваше "В чуждо тяло", а другият "Отмъщението". И в двата ставаше въпрос за души, които веднага след смъртта си обсебиха чужди тела, само че в първия беше мъж, а във втория- жена. "Отмъщението" свърши по-добре защото се оказа, че жената се е вселила в тялото на изгубената си дъщеря, която накрая и го подари за да започне нов живот и всъщност това била нейната мисия, с която се е родила- да даде ново тяло на болната си майка. Аз намерих сериите на испански в youtube, но ги няма на български никъде, както и повечето стари сериали. Някой от вас гледал ли го е?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Декември 15, 2011, 03:38:41 »

Действието в сериала е съсредоточено около млада жена с тъмно минало, която живее в малко градче в щата Мейн, където мистериите и магиите, които съществуват само в приказките, може да се окажат напълно реални.
    Новият проект на продуцентите Адам Хоровиц и Едуард Китсис, които стоят зад един от най-успешните сериали на всички времена „Изгубени”. Сред имената в актьорския състав откриваме Робърт Карлайл /”Време за мъже”/, Джанкарло Еспозито /”Обичайните заподозрени”/ и Джинифър Гудин /”Нещо назаем”/.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Февруари 05, 2012, 15:14:57 »

УБЕЖИЩЕ

Аманда Тапинг пресъздава образа на 157-годишната Хелън Магнъс, една от първите жени лекари в Кралския колеж през Викторианска Англия. Д-р Магнъс е била сгодена за Джак Изкормвача и е имала дъщеря от него на име Ашли, която не знае кой е баща й. Бащата на д-р Магнъс създава убежище за свръхестествени същества, събрани от цял свят. В процеса на работа с тези същества д-р Магнъс получава дълголетие...
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Февруари 05, 2012, 15:18:38 »

ИГРА НА ТРОНОВЕ

: С шеметния си бяг от скована в жесток студ страна към земи на вечно лято и охолно безгрижие, ИГРА НА ТРОНОВЕ е сказание за владетели и владетелки, воини и чародеи, наемни убийци и незаконородени претенденти за власт, появили се във времена на мрачни поличби. Тук странна войнствена орда се сражава с мечове, изковани от невиждан от човека метал, жестоко дивашко племе сее безумие сред хората, свиреп млад принц от кръвта на дракона разменя сестра си, за да си върне трона, едно дете се губи в сумрака между живота и смъртта и една решена на всичко жена предприема опасно пътуване, за да защити това, което й е скъпо. Сред заговори и коварства, трагедии и вероломство, победи и насилия, съюзници и врагове, съдбата на Старките виси на косъм и всяка от страните се бори за победа в най-смъртоносния конфликт: Играта на тронове.
    Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Филми, които са ви направили впечетление « 1 2 ... 9 10 »
    Филми
    Админ 136 16163 Последна<br />публикация Юли 07, 2016, 14:06:21
    от pluton
    Пет травми , които ни пречат да бъдем щастливи...
    Духовни учения
    Amaranth 13 1772 Последна<br />публикация Октомври 21, 2012, 21:22:14
    от Alida
    Сънища, в които се учим!
    Моите сънища
    Емилиян 5 972 Последна<br />публикация Юли 06, 2011, 13:15:09
    от Емилиян
    Теми, които се редактират « 1 2 »
    Изцеление от природата
    Administrator 25 2980 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 00:00:52
    от Administrator
    Теми, които се редактират « 1 2 »
    Даровете на природата
    Administrator 20 2506 Последна<br />публикация Април 10, 2011, 13:24:03
    от Стела

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright