Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Древни цивилизации: Блаватска и други  (Прочетена 2199 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Ноември 06, 2010, 15:42:26 »

Някой да знае откъде мога да си купя "Тайната доктрина"? Усмивчица
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #1 -: Ноември 06, 2010, 15:48:13 »

От тайната книжарница за тайни книги Веселяк.

Шегувам се ако някой знае нека ти каже Веселяк

Потърси я в нета!
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Ноември 06, 2010, 16:04:35 »

http://spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%D2%E0%E9%ED%E0%F2%E0+%E4%EE%EA%F2%F0%E8%ED%E0%2C+%F2%EE%EC+

тук има 1ви том,

а иначе щом я има в интернет книжарниците, сигурно я има и в нормалните.Струват по 12 лв тома и са на издателство Астрала, а том 3ти-14лв
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Ноември 06, 2010, 17:21:58 »

http://www.dunov-knigi.com/svobodni-knigi.php?book_id=8

раби ето тук и трите можеш да си ги четеш свободно , както и аз

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Ноември 06, 2010, 19:37:01 »

Ох,много ти благодаря! Усмивчица
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2010, 09:28:51 »

Цитат на: rabeno

Раби, има я в почти всички вериги книжарници. Само се врязваш в окултния сектор и те заболява главата.
Иначе, ето от тук може да си издействаш първия том, за 12 кинта.

Ето и нещо, което мисля, че ще ти е интересно.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Ноември 07, 2010, 11:43:51 »

Цитат на: rabeno

Раби, има я в почти всички вериги книжарници. Само се врязваш в окултния сектор и те заболява главата.
Иначе, ето от тук може да си издействаш първия том, за 12 кинта.

Ето и нещо, което мисля, че ще ти е интересно.

Мерси,но за книгата "Тайната доктрина" се ровех в един сайт и там пишеше,че количествата са изчерпани....също така съм се ровил по книжарниците,но нищо не откривах....пак ще потърся. Усмивчица
Мерси,ще пробвам да си я взема! Усмивчица

Относно книгата за Лемурия,имам една на същия писател(Дейвид Хатчър Чайлдрес)относно олмеките.Видях също,че той е писал книги за различни краища на света и затова мисля да започна да му събирам книгите,пише много подробно(това е хубаво),но като,че ли не смее да се отклони от ортодоксалните теории(моя грешка-той сдъвка,изплю,пак сдъфка,изплю и смаза с крак ортодоксалните теории,толкова рязко и неочаквано,че чак се уплаших за здравето на човека,хаха).

Та в книгата за олмеките пише много интересни неща,сходства в езика,намерени керпични плочки на египетски,финикииски,шумерски и т.н. езици,позата кицуо....интересно е....Атлантида,разбира се,не се споменава,но ако сте чели книги за Платоновата,се подразбира от само себе си кой е дал началото на египтяните и на културите в Мезоамерика.

Интересно ми стана когато прочетох за пещерите под пирамидите на Теотихуакан(някои го казват с "х",други без)...спомних си за сомати(или сомоадхи,самадхи) пещерите....имаше логика,има такива пещери в Тибет,Индия,България...а сега защо не и в Мезоамерика...хехе

И да,според вярванията на древните цивилизации от тези пещери(под пирамидите на Слънцето и Луната,а и на други пирамиди)оттам излизали боговете с цел да спасят света....хмм,какво съвпадение,а?

По натам прочетох,че учените така и не изнесли официален доклад за тези пещери...няколко месеци след разкопките и изследването им...били запечатани като нашата Царичина!Да се чуди човек,какво са открили там....хехе,не е трудно да се досетите,нали?
Жокер:думите на баба Ванга и леля Слава за Царичина:Там има човек,ни мъж,ни жена...рано е,не го пипайте,щото какво ще правите,когато махнете херметизирания капак и "оно" вземе,че се пробуди!?"....досетихте ли се....

Да вземем и думи на Едгар Кейси-той твърди(през 40-те години на 20 век),че след откриването на Пътят на Бимини(открит през 1969 година),ще е първият знак за съществуването на Алтнатида,след това ще се появят още два,но те ще се появят по-късно,когато се върне Великият Посветен(Христос или по-скоро у хората започне да преолбдава Христовото съзнание).Великия Посветен е кодово название на духовната ера!хехе

"Второто откритие ще е при задната лапа на Сфинкса.То ще преобърне представите на хората за света,историята и бъдещето!"
Пояснение:Едгар Кейси казва задната лапа на Сфинкса....това го твърдят и други учени чак до 1996 година,когато наистина е открито помещение,според мнозина свързано с Голямата пирамида(и нищо чудно,Гиза гъмжи от канали с неизвестен произход и цели),но официални доклади така и не са изнесени....Египет явно иска цялото знание за себе си!...

Според Кейси третото откритие ще е на полуостров Юкатан.Теотихуакан не е на Юкатан...при Юкатан се намира Чичен Ица.А Чичен Ица....доколкото знам...също крие подобни "водни" канали....

Според леля Слава Севрюкова-откритията при Сфинска и Юкатан ще обърнат световните представи за България!Няма лошо,тамън и да има патриотичен подем,най-сетне....

Според Ванга пък пл. Кожух,по пречието на Струма крие световни тайни,както и Царичина...и Странджа....да не говорим за Северозападна България с тайнствените му легенди за тайни съкровища и великани,пазители на местните земи....

Абе....много се знае,малко се казва!Ама нищо,всичко ще се каже,когато му дойде времето-Великият Посветен!
« Последна редакция: Ноември 07, 2010, 14:01:45 от rabeno » Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2010, 07:42:49 »

Задръж до довечера, тигре, ще ти ги прехвърля всички блаватски писания.  
Имам ги в нас, но трябва да се прибера за целта.
А за упражненията ще ти се карам. Младо момче си, стягай се и се грижи за себе си. Материалното тяло не е по-маловажно от огненото, водното, ефирното или тялото на времето, нали знаеш? Намигване Чичко Мулдашев така разправя. Поне него послушай.

Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #8 -: Ноември 09, 2010, 02:55:38 »

Елена Блаватска

Ето книгите, Раби. Съжалявам, че толкова късно идвам, но днес така се получи. Слагам ги тук, за да може...евентуално ако някой друг иска, да си ги дръпне.
Приятно четене..

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Древни цивилизации - новини « 1 2 3 »
Древни цивилизации
delfin 34 6248 Последна<br />публикация Октомври 26, 2012, 11:15:07
от krem
Подземни цивилизации
Древни цивилизации
delfin 1 6407 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 18:50:39
от delfin
Петимата тибетци - Пет древни тибетски ритуала « 1 2 »
Здрав дух здраво тяло
Administrator 19 55915 Последна<br />публикация Август 17, 2013, 01:00:05
от nevil
10-те най-големи древни цивилизации с напреднали технологии
Древни цивилизации
delfin 0 2492 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 23:59:07
от delfin
За американските диваци и други неща
Книги
Иван 6 641 Последна<br />публикация Септември 06, 2013, 09:49:48
от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright