Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Признаци за разпознаване на Звездните деца  (Прочетена 5935 пъти)
delfin
Гост
« -: Юли 07, 2009, 19:58:02 »

- Притежават висок интелект - често, но не винаги, в определени области на науката.

- Силно чувствителни са към околната среда.

- Имат повишена чувствителност към енергиите и емоциите на другите.

- Физически са по-дребни от останалите деза на тяхната възраст.

- Показват изразени медиумни способности.

- Притежават способността да управляват фините енергийни полета в и около тялото (биоенергетика).

- Умеят да използват земните и космически сили, за да лекуват.

- Надарени са със способности за телепатично и интуитивно общуване с другите и Единното Съзнание.

- Често оказват въздействие върху електронни и електрически уреди, като понякога разстройват работата им.

- Умеят да общуват мисловно (телепатия).

- Способни са да предсказват бъдещето.

- Умеят да движат предмети, променяйки връзката им с реалността (телекинеза).

- Притежават способността да виждат отдалечени във времето и пространството неща (ясновидство/виждане на далечни разстояния).

- Умеят да "свалят" информация от други реалности.

- Имат всепроникваща интуиция (просто "знаят" неща, които никога не са били казвани).

- Притежават умението да влияят от разстояние на другите (по телепатия).

- Могат да получат информация за здравето, намеренията, подбудите и т.н. на друг човек, като "прочетат" заобикалящото го енергийно поле.

- Умеят да поставят диагнози за заболявания или нарушения във функциите, като гледат енергийното поле на друг човек.

- притежават способности за психично или биоенергетично лечение.

- Могат да преместят себе си или друг обект от едно място на друго посредством силата на съзнанието (телепортация).

- Способни са да се издигат над земята, противно на законите на гравитацията (левитация).

- Знаят как да работят извън времето, като карат събитията да се случват по-бързо (или обратното, за ги забавят).

- Усещат предстоящи земетресения и др. бедствия.

- Притежават многоизмерна осъзнатост.

- Умеят да пътуват "извън тялото" (астрална проекция).

- Могат да отварят съзнанието си, за да могат етерни същества да говорят чрез тях (провеждане).

- Често имат общо съзнание с наставник от Звездните гости.

- Работят в тясва мисловна връзка с наставниците от своята Звездна нация и могат да извикват физически тях или други Учители или да се свързват с тях.

- Имат силна имунна система (или тъкмо обратното, страдат от странни болести, за които няма никакво физическо обяснение).

- Поддържат телесна температура, по-ниска от нормалната.

- Имат динамичен вид и характер.

- Имат завладяващо присъствие.

- По-късно изглеждат млади за годините си (също както възрастните Звездни семена).

"Децата на новото време"
« Последна редакция: Юли 07, 2009, 20:02:09 от delfin » Активен
delfin
Гост
« Отговор #1 -: Юли 07, 2009, 20:02:40 »

Някой попадал ли е на информация за такива деца?
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #2 -: Юни 29, 2010, 16:39:47 »

.........a някой изобщо виждал ли е подобно дете?
Активен
izida
Гост
« Отговор #3 -: Юни 29, 2010, 18:32:09 »

Мда....хахххаха Намигване Намигване
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Юни 30, 2010, 12:35:25 »

Мда....хахххаха Намигване Намигване
Би ли ни разказала впечатленията си? Естествено, ако искаш?
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Юни 30, 2010, 15:20:32 »

Ако имате предвид деца на известни личности,по-познати като звезди...
Активен
gosh15
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #6 -: Май 15, 2011, 11:17:56 »

delfin-Много ще съм радостен ако още влизате в този форум и ми пишете....

Значи аз немога да кажа че съм звездно дете поради една единствена причина че не лекувам хората с допир.Но ще изброя това което знам и ще съм благодарен ако вие Госпожо или Госпожице ''Делфин'' ми помогнете.

Роден съм през 1994 година ясно помня когато бях на 10-12 годинки когато си говорех с бащами го питах ти знаеше ли че ще имаш момче???
-Да-той каза  -Когато го попитах от каде,той ми каза че ме е сънувал и че съм му казал да ме кръсти на баща си тоест Георги.
Това нещо е истина и не го казвам просто така попитах сестра му тоест леля ми тя каза преди ти да се родиш той вече знаеше че си момче и че ще те кръсти Георги и дори когато се пробвахме да го излъжем че си се родил момиче той не повярва сякаш беше убеден че ще си момче.

Това е за начало.

-Роден съм с кафяви очи
-Средновековието винаги ми е било доста интересно ама доста...Винаги съм чел книги теми в интернет и всичко възможно за средновековието.И винаги съм имал чуството че ако не предишния то по предишния си живот съм бил Цар на някоя древна държава.Просто го знам това..

-Много обичам небето както и твърде много вярвам в извънземните и съм винаги готов да споря за тяхното съществуване.Съзвездието Орион предизвиква много интереса ми.

-Чуството си че не съм у дома вече го нямам но имам чуството че изкам да направя тази планета мой дом.

-Много чуствителен съм и изживявам болката страданията и радоста на останалите.

-Но това което най много ме учудва е начина по който мм как да го кажа начина по който манипулирам хората може би немога да дам точен термин.Имам предвид че все едно влизам в съзнанието на някой и го карам да направи това което аз изкам.

-Телекенеза нямам но честно да ви кажа и не съм пробвал.

-На много пъти изпадам в депресия и се замислям за живота.

-Също така най странното нещо при мен което съм забелязал е че найстина черпя информациа от някаде.Както и че с каквото и да се захвана съм доста добър.Например с спорта не тренирам нито един от тези спортове като -Тенис на маса,футбол,Баскетбол,Плуване.Просто се едно съм роден научен такова чуство имам.В всеки един от тези спортове ме бива като не съм отделял специално вниамние на тренировките още помня един ден като отидах да играя с баща си тенис на маса бях сигорно на 12 годинки просто хванах хилката и играех все едно съм играл цял живот-По думи на баща ми.Също то е и всичките останали спортове.
За черпенето на информация-Винаги намирам отговори на мойте въпроси и често не намирам общ език с било то приятел или близък.Имам предвид че абсолиутно никой не ме разбира просто такова чуство имам.

-Често сънъвам сънища в който не летя но ясно виждам някой ден в бъдещето като например че бащами ще отиде в Италия да работи което вече се случи че ще ме изпитат и ще изкарам 2ка или пък да отида в мола защото ще срещна стар приятел.Просто сънувам някой ден от мойто бъдеще.

-Още от малак ми казват ти имаш приказката и мисълта не на 8 годишен а на възрастен човек.Това и до ден днешен ми го казват но немога да го обесня.Може би е така според мен-Смисълат на живота не е да изкарваш голяма заплата да имаш къща на 3 етажа и да караш последен модел кола или джип смисъла на живота е да постигнеш хармония с себе си и с света около теб тогава всичко само ще си идва при теб без да прилагаш никакви усилия...

Ще се радвам ако ми пишете защото имам доста въпроси към вас
Активен
johny
Гост
« Отговор #7 -: Май 15, 2011, 16:55:36 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Xlg9J-MLy1E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Xlg9J-MLy1E</a>
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Май 15, 2011, 17:25:58 »

Цитат
-Чуството си че не съм у дома вече го нямам но имам чуството че изкам да направя тази планета мой дом.

Много хубаво казано   

Мисля ,че това е главното усещане на тези които се чустват ,скитници всред звездите.
Моят дом е Тук и Сега .

Гош ,Делфин много ,много рядко влиза тук ,просто си има други занимания. Относно въпросите питай ,който хванеш ,каквото искаш . Това му е целта на този форум. Дано намериш поне насока за отговорите ,които търсиш.

Незнам дали това ,че някой освен земни е имал и извънземни инкранации го прави звездно дете и какво точно носи от тази опитност. Ако споменът и усещането е налице ,то твърде вероятно е да е вярно.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Признаци за разпознаване на Кристалните деца « 1 2 3 4 »
Други деца на новото време
delfin 50 21969 Последна<br />публикация Декември 23, 2011, 03:09:09
от Ariam
Звездните деца « 1 2 »
Други деца на новото време
delfin 18 10569 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 11:37:08
от Ariam
Индигови деца или деца под индиго
Децата индиго
Админ 0 3211 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
от Админ
Разпознаване на знаците в живота ни « 1 2 »
Обща тематика
Neverland 24 5015 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 21:34:42
от ChaoS
Нещо интересно за звездните деца!!!
Обща тематика
Kissing You Good Night 2 955 Последна<br />публикация Април 30, 2011, 10:20:32
от Kissing You Good Night

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright