Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Норвежки политик дава информация за подземните бази -Какво ще кажете за това?  (Прочетена 1727 пъти)
dream
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: Sofia
  • « -: Ноември 08, 2010, 10:10:24 »

Понеже не може да се копира информацията, прилагам директно следния сайт - http://www.xnetbg.com/new/40/95/514---- . Моля за коментар и мнения, понеже ми се струва от значение... Дали този форум е за това вие ще кажете, аз просто го споделям с вас.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Ноември 08, 2010, 10:45:34 »

Това са глупости. Разпространяват ги с цел да се всява страх в хората. Имам чувството че ония от властта все повече обезумяват...а хората са си наред, и няма да ги последват. Не и в България. Нека си строят бункери и ноеви ковчези, ако е писано да загинат, нищо няма да ги спаси.Както и нас, но...лично аз въобще не вярвам на такива изявления.
    Активен
    nikoi
    Гост
    « Отговор #2 -: Ноември 08, 2010, 11:29:28 »

Много бих се зарадвал така наречения елит още сега да отиде в ноевите ковчези и повече да не чуем за тях!
    Само тогава има шанс за Земята и човечеството!
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Ноември 08, 2010, 11:34:15 »

Никой, точно това си мислех докато четях текста. Даже във въпросния текст се казва "ще изчезнат".
    Дай Боже.
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #4 -: Ноември 08, 2010, 12:50:54 »

като гледам съобщението е било и за други Усмивчица

http://projectcamelot.org/norway.html
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #5 -: Ноември 08, 2010, 13:52:05 »

Много интересно...
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Ноември 08, 2010, 14:39:20 »

Това е старо... даже имаме вече тема във форума и копирано интервюто...обсъждали сме го и искам да ви кажа, че не са глупости за вселяване на страх. Наистина се строят такива бункери, отделно пък се замразяват семена и култури в други отдавна построени бункериии.... До колко това ще им е от полза и ще ги спаси, вече е една друга тема за разговор Плезещ се
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Ноември 08, 2010, 14:50:30 »

Гити, нямах предвид че не го правят.
    На мен ми се вижда глупаво да се спасяват по такъв начин.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #8 -: Ноември 08, 2010, 15:29:03 »

Хехе,нямам търпение да дойде този ден!

Какво пък,все някога ще се случи....а аз искам да го преживея! Усмивчица

Бог е с мен,писано ми е да оживея-не ме е страх от нищо!ДОри съм щастлив,че Деня на Страшния съд идва!

Само глупавите хора се страхуват от Него.... Усмивчица
    Активен
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #9 -: Ноември 10, 2010, 06:43:33 »

Не отричайте нищо, на 100%, нито пък вярвайте.
    Че ще става някаква грандиозна поразия, ще става и това го усеща всеки. Видно е, че дори е необходимо.

Имаше един, много добър пример, в един... също добър филм.
    Ако всеки си представи, че е на "Титаник" и знае много добре, че той ще потъне и се опитва да го обясни на хората. Ясно ще се откроят три групи, според реакциите.
    Най-малката от тях, ще разбере проблема, ще се поинтересува как биха могли да се вземат мерки, за да се предотвратят повече жертви. Например, биха започнали да правят лодки, за целта или някакви спасителни мерки, изключвайки кораба.
    Втори пък ще започнат да се самоубиват, масово и поединично, ще се паникьосат и ще препускат, крещейки, че всичко е свършено и идва страшния съд.
    Третата и най-многобройна група ще са.
    "Кой бе? Титаник ли? Ще потъне?  Ухилен Това е невъзможно!!!"
    Както и изявления от сорта на:

Цитат на: shining_star
    Това са глупости. Разпространяват ги с цел да се всява страх в хората.

Бог е с мен,писано ми е да оживея-не ме е страх от нищо!

Не съм сигурен, дали за Титаник или за Британик ставаше дума, но съществуваше един любопитен факт. Отстрани, през целия кораб имало надпис "И Господ не може да ме потопи". Ледника, разрязал кораба, точно през надписа.

Каквото и да става, знам че ще е за добро. Баланса отдавна е изгубен и вселената и природата ще си намерят начин да го възстановят. Това е сигурно.
    Как и кога... това не знам... но ще е скоро и няма да е много забавно Ухилен
    Да, на мен също ми се ще да го доживея.

Активен
    ЕМИЛИЯН :)
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Любовта е по силна от всичко

« Отговор #10 -: Ноември 10, 2010, 08:40:54 »

Ако искат и космически кораби да си направят пак няма да и помогнат. Но като цяло се радвам че така нареченият елит се страхува за живота си, добре е че си нямат представа че  смърта е просто един преход. Само ме е жал за хората които ще им повярват и ще се набутат сами в ‘’клетката’’
    Активен

Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда;съдих и ме съдиха;минах през рождение и смърт, радост и мъка, рай и ад; и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Ноември 10, 2010, 11:13:17 »

Не знам защо, но имам усещането, че този път грандиозната поразия няма да е като досегашните, всичко да е на гърба на народа. Досега инфлации, преврати, кризи, работи - за всичко теглим ние. Сега...май по-скоро ще е обратното...но тия от "елита" не за първи път скачат да си спасят кожата...през време на преврата на 10. 11. се говореше, че изяли и изнесли златното покритие на парите, изяли държавния резерв...и сега пак първи тръгват да се спасяват, но сега ще е по-различно.

Санги, има една японска приказка, може да си я чувал: двама японци, мъж и жена, били в морето с една лодка и се разразила страшна буря. Лодката се люшкала насам-натам и всеки момент щяла да се преобърне. Мъжът като видял, че са в безизходица, решил да изпита жената. Извадил меча си и го опрял в гърлото и. Тя се усмихнала, а той казал: "Защо се смееш, не те ли е страх?" Тя отговорила: "Не, защото меча е в твоята ръка."
    Активен
    Anub1s
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Усмихни се :)

« Отговор #12 -: Ноември 10, 2010, 15:55:03 »

Абе ако ще се мре, ще се мре. От това което съм видял, съдбата има странно чувство за ирония.
    Мен лично не ме е страх, че може да умра. Страх ме е, че нищо съществено може да не стане и само да си разтягаме локуми за 2012.

П.П.
    Ако нищо не стане 2012, предлагам през 2013 да направим локум марка "2012"
    Активен

Може да притежавате всичко което пожелаете, но не може да имате всичко на този свят.
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #13 -: Ноември 10, 2010, 19:18:21 »

Не отричайте нищо, на 100%, нито пък вярвайте.
    Че ще става някаква грандиозна поразия, ще става и това го усеща всеки. Видно е, че дори е необходимо.

Имаше един, много добър пример, в един... също добър филм.
    Ако всеки си представи, че е на "Титаник" и знае много добре, че той ще потъне и се опитва да го обясни на хората. Ясно ще се откроят три групи, според реакциите.
    Най-малката от тях, ще разбере проблема, ще се поинтересува как биха могли да се вземат мерки, за да се предотвратят повече жертви. Например, биха започнали да правят лодки, за целта или някакви спасителни мерки, изключвайки кораба.
    Втори пък ще започнат да се самоубиват, масово и поединично, ще се паникьосат и ще препускат, крещейки, че всичко е свършено и идва страшния съд.
    Третата и най-многобройна група ще са.
    "Кой бе? Титаник ли? Ще потъне?  Ухилен Това е невъзможно!!!"
    Както и изявления от сорта на:

Това са глупости. Разпространяват ги с цел да се всява страх в хората.

Бог е с мен,писано ми е да оживея-не ме е страх от нищо!

Не съм сигурен, дали за Титаник или за Британик ставаше дума, но съществуваше един любопитен факт. Отстрани, през целия кораб имало надпис "И Господ не може да ме потопи". Ледника, разрязал кораба, точно през надписа.

Каквото и да става, знам че ще е за добро. Баланса отдавна е изгубен и вселената и природата ще си намерят начин да го възстановят. Това е сигурно.
    Как и кога... това не знам... но ще е скоро и няма да е много забавно Ухилен
    Да, на мен също ми се ще да го доживея.

Не,Санг-аз не казвам,че и Господ не може да ме убие,а казвам,че той ме пази! Усмивчица

Пази всеки,който пази Завета!А Завета не е нещо тайно,а е просто един факт,върху който се върти цялата Вселена подобно на пумпал! Усмивчица

Споко,Санг-ще го доживеем,преживем,а след това и на новия свят ще заживеем! Ухилен Усмивчица

Ще прокънти един глас от небето:Чеда мои,плодете се,размножавайте и напълнете тая Земя!

А ние с тебе ще си хванеме най-яките мацки отпреди потопа и заедно с по две животни от всеки вид ще напълним новия Ноев ковчег! Ухилен
    Активен
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #14 -: Ноември 19, 2010, 09:37:14 »

Цитат на: ЕМИЛИЯН
    Но като цяло се радвам че така нареченият елит се страхува за живота си, добре е че си нямат представа че  смърта е просто един преход.
    Имат, даже много добра представа. Литературата, с която разполагат от векове, ако се тиражира из "простосмъртните", много неща и на нас ще ни станат ясни. Похватите им са същите, каквито са били винаги. Единя е - прикриване на истината, а другия - изкривяване на истината. Първото не е много удачно, както например в случая с извънземните, та за целта, си имат куп отдели, чиято цел е да се разпространяват, купища, много добре звучаща, невярна информация. Филми, книги... а да не говорим за медиите.
    Ненапразно се страхуват за животите си. На тях само те са им останали. Не за всички, смъртта е преход. Само за душите.
    За бездушните, смъртта е края.

Не знам защо, но имам усещането, че този път грандиозната поразия няма да е като досегашните, всичко да е на гърба на народа.
    Аз не мисля така. Да, народа достатъчно понесе и изтърпя, но за да спре всичко това, трябва да премине през най-тежкото... да преодолее непреодолимото и да понесе непоносимото.
    "Защо се смееш, не те ли е страх?" Тя отговорила: "Не, защото меча е в твоята ръка."
    Хубава приказка, звездичке, но честно казано, ако някой държи меч до гръкляна ми, по-добре да не се колебае много и да действа. Пък дори и да е жена ми.  
    Цитат на: Anub1s
    Абе ако ще се мре, ще се мре. От това което съм видял, съдбата има странно чувство за ирония.
    Смъртта е единственото сигурно нещо в живота. Всичко, което се ражда умира.
    Цитат на: Anub1s
    Мен лично не ме е страх, че може да умра. Страх ме е, че нищо съществено може да не стане и само да си разтягаме локуми за 2012.
    Ако нищо не стане 2012, предлагам през 2013 да направим локум марка "2012"
    Против схващането съм, че точно 21.12.2012 ще стане нещо по-специално. Не разбирам с какво тази дата, би била по-специална, от всяка една друга. Обаче, ако се замисли човек, ще проумее, колко неразумно е да смятаме човешката раса за вечна.
    Тя също, както всяка раса и империя, си има своите пет етапа, през които преминава - зараждане, възход,...връх, упадък и затриване. Ако някой се върне във времето и каже на някой римлянин, по времето, когато са владеели половината свят и му каже
    - Ей, римлянино, до 10 години вашата империя ще присъства, единствено в историческите сведения!
    ...то този римлянин бая скептично ще ви изгледа, а нищо чудно и да ви се посмее.
    Технологиите и научните достижения, които сега са на лице, с нищо не могат да променят този процес. Тази ера също изтърпя своя апогей, още с измислянето на цветната телевизия и компютъра. Всяка една ера се отличава именно със заражданет, възхода и съответно падението на дадена империя, смятаща себе си за вездесъща и безсмъртна. Днес, както и да го въртя, май това са тъй любимите ни американци. Почти всички, по-конкретни пророчества и прогнози, споменават за - Земята отвъд океана, Острова на Костенурката и всякакви наречия, водещи именно в тази посока. А понякога, направо си я наричат Америка.
    Тази икономическа криза, тръгна точно от тях. Никак не е случайно, че единствения активен вулкан, който има пауър да скове цялата планета в нов ледников период, се намира именно там. И изобщо... много са показателите и знаците, които могат да доведат до логичния извод, че там положението, никак няма да стане ...отново розово, както беше... близо 100 години.

Цитат на: Рабено
    Не,Санг-аз не казвам,че и Господ не може да ме убие,а казвам,че той ме пази! Усмивчица
    Не съм те разбрал погрешно. Примера, който ти дадох с кораба, беше по-скоро, за да ти кажа, че не е добра идея да се споменават на глас, подобни твърдения... както и в писмен вид.
    Споко,Санг-ще го доживеем,преживем,а след това и на новия свят ще заживеем! Ухилен Усмивчица
    Не дръж на това, Раби... може пък да умрем и пак да се преродим, когато всичко вече е цъфнало и вързало  Намигване
    ще си хванеме най-яките мацки отпреди потопа и заедно с по две животни от всеки вид ще напълним новия Ноев ковчег! Ухилен
    Само с по една! Ааа или ти смяташ да си ги менкаме? Веселяк Става!
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright