Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Организация на темите във форума  (Прочетена 880 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« -: Ноември 05, 2010, 14:36:06 »

Аз викам да си върви в темата за астралната проекция, че да не тръгнат да пътешестват без да са прочели и това
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
demy
Daniela
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Ноември 05, 2010, 14:46:00 »

Ами тази тема е много близка, до темата която пуснах вчера -  Клопки в астрала и възможни последици  

http://indigota.com/index.php?topic=2558.msg32754;topicseen#msg32754
    Активен
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #2 -: Ноември 05, 2010, 15:24:29 »

Ами тази тема е много близка, до темата която пуснах вчера -  Клопки в астрала и възможни последици  

http://indigota.com/index.php?topic=2558.msg32754;topicseen#msg32754

Здравей,

Да сложих линк към темата във въпросната тема за техники където, според мен като страничен наблюдател стана малко разгорещено Усмивчица

Има избор...а и после реших да ги разгранича, защото в клопки в астрала и възможни последици, за мен е различно от рискове свързани със самото проектиране, едното го виждам като за начинаещи а другото за тези, които вече са овладяли процеса на излизане. А и говорим за духове и различни астрални нива, които някой който е не запознат с темата не разбира...

Но да...всеки един от вас като участник във форума има избор да реши за себе си. Следователно излишните теми да са изтрити, отговорите, които имат смисъл да се съберат на едно във съответната тема и така, всички заедно да работим и към някаква организация във форума - като да проверяваме има ли вече подобна тематика и можели нашите разсъждения да се впишат или е нужна нова тема. Не съдя никой - просто съм човек който обича някакъв вид организация - поне малко от малко

Намасте
    Активен

Живей за мига...
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Ноември 05, 2010, 15:29:18 »

аз съм също за реда , примерно най-добре, като да има голяма тема АСТРАЛИ и подтеми.
    Аз така бих го организирала ако можех.

Ама и всичко в една тема налято не ми пречи, специално по този въпрос.
    Активен

demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #4 -: Ноември 05, 2010, 15:36:11 »

аз съм също за реда , примерно най-добре, като да има голяма тема АСТРАЛИ и подтеми.

Ео напълно съм съгласна с теб, хубаво ще е да има голяма тема за астралите
    Активен
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Ноември 05, 2010, 15:37:09 »

Аз викам да си върви в темата за астралната проекция, че да не тръгнат да пътешестват без да са прочели и това

Здравей,

Разбирам те ако имаш резерви към астралните проекции и техния смисъл. Но...мисля, че са две различни теми...защото всеки, който иска да сподели техника може да пише свободно - без някой, който е не непременно запознат да го напада. Докато тук всеки който има отношение за и против астралната проекция може да сподели възгледите си - защо за и защо против - какви са рисковете? Без да става нападателен или там както искате го наричайте в отношението си.

Или може би трябваше да пиша в как да дискутираме...? Между шамарите Усмивчица

А и не подценяваш ли всеки който иска да се занимава с това, а и дори да си права, всеки има свободна воля и право на избор, ние не сме отговорни за решенията и действията на другите хора.

Както и да е, ако съм обидила/засегнала някой, не това е било намерението ми, за което моля да ми простите. По-скоро намерението ми е да кажа, мислете и за човек отсреща който чете вашите слова, независимо, кой е този човек, поставете се и на негово място и бъдето отговорни за това, което сте написали.

Намасте
    Активен

Живей за мига...
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Ноември 05, 2010, 15:45:17 »

Ео напълно съм съгласна с теб, хубаво ще е да има голяма тема за астралите

Здравейте,

Вие сте

Надявам се не съм ви засегнала...обръщението ми е към всички.
    И да вярвам, че накрая ще се организираме по някъкъв начин Усмивчица

Благодаря Ви за разбирането
     Купон Усмивчица
    Активен

Живей за мига...
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Ноември 05, 2010, 15:58:12 »

Не нямам резерви към астралните проекции като такива ,нито аз лично имам за цел да нападам.Напротив много ми е интересно.За това и писах за личните опити най-вече, че е хубаво да ги прочитаме заедно с готовите техники.И за реда съм съгласна.
    На мен лично не ми хареса копнатата техника без никакъв коментар в отделна тема.
    И не за друго , аз за  редовните четци не се притеснявам, но хвърлям поглед и виждам колко хора просто Чичко Гугъл ги е хвърлил тук и при попадането на такава техника без нужните подробности ,като рисковете, може да се окаже опасна.Незнам дали е подценяване ,знам колко различни хора влизат тук.

Надявам се да ме разбираш.Затова си говориме и за реда и как да се конструират ,подобни теми.Това не е цензура,а  просто създаване на една по-цялостна картина.

Въобще никой не си обидила,това че си размишляваме как най-правилно да реагираме ,ще доведе само до положителни изводи.Където викаш отговорността за написаното не е малка, всеки допуска грешки,аз лично се радвам ако заедно намираме правилния тон.
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #8 -: Ноември 05, 2010, 16:01:39 »

Аз предлагам първо да се организираме в личностен план! Всеки да помисли какво точно иска и как да го постигне. След това, преди да подхване дадена тема тук, да се информира добре по въпроса, събере нужната информация и знания, да ги сподели и заедно да разискваме въпроса.
    Конкретно в случая сте тръгнали отзад-напред! Никъде не видях тема, която да обяснява какво е астрала, астрално тяло и неговите възможности,проявления и т.н.....как и къде човек може да пътува чрез финните си тела.... и прочие... Трябва да се разгледат първо всички възможности, след това опасностите на тези възможности: кое е естествен процес и обратното... Не е ли логично да работим първо над тези процеси, които вече имаме в наличност и са естественни, преди да тръгнем към неестественното?! Както казах и в др. тема: Обърнете внимание първо на състоянието ви по време на сън! То може да е напълно осъзнато и вие да ръководите пътуванията! Карате го меко казано през просото! Това е, като да научиш едно дете да говори и пише, преди да е проходило....
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Ноември 05, 2010, 16:12:04 »

Мда Гитка ето тези неща, относно строежа на форума трябва да дискутираме в онази тема. Липсата на логичен ред дразни много от хората ,които напуснаха , не е само пререканията. И работата на модераторите е да подреждат, не да бъдат пъдари си мисля.
    Освен това да се обединяват теми под голяма такава си мисля ,че трябва реда на подтемите не да е по брой дискусии, а по логичен ред.Както викаш - що е астрал,що е проекция,техники,опасности, личен опит и тнт.
    Активен

Teleca
    Гост
    « Отговор #10 -: Ноември 05, 2010, 16:13:43 »

п.п. Темите по въпроса станаха прекалено множко ми се струва и аз пиша едно и също на хиляда места... Дайте да ги съберем в една, а?

Ю ивъл пипъл, искате да подреждам определени мнения от 2-3 теми в една ли ? Дис ис соу ивъл :<
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Ноември 05, 2010, 16:17:30 »

хахахахаха като си се хванал на хорото ще подреждаш хахахахаххаха
    Ох аз все още си мисля за модераторството, мен не ме мързи да подреждам , а и май съм добър подреждач, ама ще ми се доверите ли ........
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #12 -: Ноември 05, 2010, 16:20:29 »

п.п. Темите по въпроса станаха прекалено множко ми се струва и аз пиша едно и също на хиляда места... Дайте да ги съберем в една, а?

Ю ивъл пипъл, искате да подреждам определени мнения от 2-3 теми в една ли ? Дис ис соу ивъл :<
    Хахаха.... еми изтрий ги тогава щом те мързи... дай да изтрием и целият форум.. темите почнаха да се потретват вече... старите прашасват във форума и доста полезни и важни постове по въпроса остават непрочетени, щото от дублажи са останали нейде назад във времето(страниците) на форума..... Дам Еона е дала едно добро предложение за пренаредба на форума: не според брой постове и час на публикация, а според тематика трябва да се подреди всичко..... Ама нека сме ивъл пийпъл... Помисли си само, колко излишни постове ще си спестиш да преглеждаш, ако подредбата е както трябва, защото няма да се налага да дискутираме наново, вече дискутираното....
     Пристрастяване+ Щастливко
    Активен
    Teleca
    Гост
    « Отговор #13 -: Ноември 05, 2010, 16:23:06 »

Хихи, някой да направи списък кое къде да отиде, да прати на лично и ще разместя.

Относно модераторството, пиши на indigo, аз не отговарям за подбор на персонала
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Ноември 05, 2010, 16:25:36 »

Забележи само ,че в езотерика има 97 теми - плаче си за преподредба
    Активен

Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright