Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Отваряне чакрите на ръцете  (Прочетена 12645 пъти)
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 157

« Отговор #15 -: Февруари 21, 2011, 12:55:19 »

така е сега се занимавам с пирокинеза или поне се опитвам  Ухилен
Активен
zvezdichka
Неактивен Неактивен

Публикации: 240

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #16 -: Февруари 21, 2011, 13:43:42 »

Сещам се за един много интересен материал за огъня, ето ако искаш погледни http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=504
 Иначе имал ли си някакви интересни преживявания свързани с прирокинеза ?
Активен
Иркала
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

• Град: София
  • « Отговор #17 -: Март 09, 2011, 20:05:37 »

Хм първия път когато направих упражненията усичко си беше наред като първи път,но втория вече почнах да усещам самия кръг от "огнената" топка. Предполагам че съм на прав път,но нещо ме притеснява...знам че това е мощно,но след втория път си промених мнемието...то не е просто нещо много мощно то е много голямо плашещо голямо. М не ми е за първи път да се занимавам с такива неща и не ме беше страх или не се притеснявах,но силата на това просто ме потресе!!! М доколкото разбирам от тези неща всеки човек има сила в себе си,въпроса е че при едни силата има максимално ниво да кажем 90% при други тя е 20 %,а при трети тя е 100%...Незнам мойта колко е но щом да ме изплаши чак мися че не е малка.М аз съм начинаеща в практиката до сега само съм чела макар и да съм на 15 мисля че има какво да науча от вас М аз твърдо съм решена да продължа въпреки че малко ме е страх. Вие какво мислите трябва ли да внимавам или всичко ще е наред?
    Активен

Всеки има право на избор. Друг е въпроса дали го осъзнаваш!!!
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 387

« Отговор #18 -: Март 10, 2011, 10:14:16 »

Всяка топлина е признак за опастност.  Згреших
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #19 -: Март 10, 2011, 16:28:26 »

Има няколко вида топлина.. не всяка топлина е признак за опасност.
    Активен
    Иркала
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

• Град: София
  • « Отговор #20 -: Март 10, 2011, 20:14:15 »

Мда не всяка! Но откакто почнах да се упражнявам до почти всяко нещо което хвана ме удря ток и ако е човек почва " ААА как ме заболя...тцтц ааа не ужас" казвам да не се превземат много и те почват да се оплакват,че много ги е заболяло , а пък мен ... пи нормално не много просто се стяскам.Но на последно време ми се случи като тръгвам да хващам някой  и тока да е в синя светлина макар и само да премига,но ясно се вижда как има искра (happy)
    Активен

Всеки има право на избор. Друг е въпроса дали го осъзнаваш!!!
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 376

« Отговор #21 -: Март 11, 2011, 23:36:04 »

Здравейте.
    Много ми хареса темата,и даже може и да пробвам.Но искам да питам автора дали ще има тема как да затворим вече отворените с напътствията му чакри.Питам евентуално ако се притесня или не ми хареса да мога пак да си ги затворя.
    Щото съм слушал един виц как да се научим да летим по книжка ,и когато дошло време за кацане втората книжка с описанието за кацане още не била излязла
    Живи и здрави..
    « Последна редакция: Март 12, 2011, 01:46:09 от meander » Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    A Memory of Light
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #22 -: Март 15, 2011, 11:57:07 »

Привет на всички! Първо, искам да ВИ благодаря за страхотния сайт и хората, които пишат в него Усмивчица страхотни сте ! Сега към въпроса ми:
    та мисля, че се справям успешно с упражнението дадено в поста и искам да разбера как бих могъл да
    да направя същото и с останалите чакри. Aко не съм разбрал нещо както трябва или прочел се извинявам предварително и благодаря за вниманието.
    Активен
    A Memory of Light
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #23 -: Април 06, 2011, 15:43:42 »

Нормално ли е ,след като свърша с упражнението ,да чувствам дланите си напълно сухи?
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #24 -: Април 13, 2011, 23:29:13 »

Хмм еми аз стигнах към 45-50 см и през този процес ръцете ми още малко и щяха да почнат да парят :Р
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 157

« Отговор #25 -: Април 13, 2011, 23:44:09 »

Нормално ли е ,след като свърша с упражнението ,да чувствам дланите си напълно сухи?
    да
    Активен
    gabito
    Гост
    « Отговор #26 -: Май 04, 2011, 14:33:39 »

Здравейте,въпросът ми е малко глупав но как да разбера че чакрите на ръцете ми са отворени.
    Благодаря предварително Усмивчица
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #27 -: Май 04, 2011, 19:30:31 »

ще го почустваш Усмивчица
    Активен
    gabito
    Гост
    « Отговор #28 -: Май 06, 2011, 00:14:07 »

ще го почустваш Усмивчица
    Много ти благодаря Усмивчица Усмивчица
    Активен
    sakura haruno
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #29 -: Май 07, 2011, 01:16:32 »

Здравейте искам да попитам нормално ли е когато правя упражнението където ръцете са една срещу друга да чувствам възглавничките на пръстите си да изтръпват а от дланите да чувствам нещо като отблъскване.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright