Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Медитация за енергизиране на аурата  (Прочетена 1028 пъти)
dope40
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« -: Ноември 07, 2010, 23:11:15 »

Тази медитация е чудесна за зареждане с енергия,когато се прави редовно.Тя е много мощна и отнема време.Може да се прави и навън,като се тегли енергия директно от Слънцето.Това сериозно увеличава енергията.

1.Влез във състояние на транс,колкото по-дълбоко,толкова по-добре и започни да чистиш аурата си и чакрите.

2. Дишай енергия,така за шест дъха,визуализирайки брилиантно-бяло златна светлина,която обгръща главата ти отвътре и отвън,надолу по твоят врат.Остани така фокусиран и визуализирай енергията за около 5 минути.Това може да се направи и докато слушаш музика-това помага за измерване на времето.След това дишай енергия и зареди твоята коронна чакра,третото око и шеста чакра,която е зад третото око.

3.Направи това и с вратната чакра-за шест дъха.

4. Придвижи се към раменете и ги зареди така,както направи с другите чакри и се отпусни за 5 минути.

Има по-малки чакри във всички стави.Придвижи фокуса си към ръцете и направи това с твоите лакти и китки.Те също имат чакри,които да се енергизират и усилят.След което придвижи вниманието си към дланите и визуализирай златнобяла топка от енергия там.Концентрирай се и се отпусни на тази бяла светлина във твоите ръце и длани за няколко минути.

5. Сега ,придвижи се към твоят гръден кош,зареди със енергия твоето сърце, слунчев сплит,сексуална и основна чакра със брилиантна енергия.Съсредото чи се за няколко минути върху това.

6. Придвижи се към хълбоците,зареди чакрите във твоите хълбоци със енергия и след това твоите бедра и колене.Коленете съдържат малки чакри.Придвижи се към твоите глезени и твоите стъпала.Визуализирай две топли от брилиантена бяло-златна светлина върху стъпалата,така,както направи при ръцете.

Упражнението не се прави преди сън,защото енергията ще те държи буден.

За лечение,след приключването на упражнението,просто се фокусирай и насочи светлина/енергия към болното място за около 10-15 минути.Ако правиш някакво лечение,прави това ежедневно за 10-15 минути без да пропускаш ден.
  Усмивчица Усмивчица
Активен

pure at the heart because i deal with mind
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Индиго аурата
Децата индиго
giti 2 5411 Последна<br />публикация Септември 30, 2009, 19:41:56
от giti
Аурата « 1 2 »
Духовни учения
Админ 18 4496 Последна<br />публикация Ноември 14, 2011, 12:11:21
от Apostol
Самолечение чрез Аурата
Енергийни учения
Админ 1 4389 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 22:43:06
от Админ
Тайните на аурата - Т. Лобсанг Рампа
Книги
Kery 1 1606 Последна<br />публикация Юли 23, 2010, 14:43:11
от Kery
Цветове на аурата « 1 2 »
Езотерика
Турист 22 5043 Последна<br />публикация Октомври 13, 2011, 14:12:07
от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright