Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Звездните деца  (Прочетена 10874 пъти)
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 356

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #15 -: Януари 06, 2011, 11:28:05 »

От по-горния пост не разбрах едно-тези същества хора ли са или не,и спомнят ли си че са от друга планета?

Никой ли няма мнение по въпросите ми? Згреших
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Януари 06, 2011, 14:43:07 »

Пуфи гледала ли си филмчето за русначето ,което разказва за Марс, ако искаш ще ти пратя линк. Тук също съм забелязвала хора да споделят неща които силно приличат на спомени. Това са хора ,които предишните им инкарнации са били на други планети и все още имат връзка ,спомени , информация в Днк с по различна структора от примерно душа дълго инкарнирана на земята ,така го разбирам това със звездните деца.Иначе за самата Върчоу нямам много твърдо мнение, защото тя си прави семинарите в 5звездни хотели по островите и струват

Аз се въздържам вече от повече мнение ,защото освен че и в тоя форум щом ме нарекоха фантазьор или че съм подвеждала децата , нещо май наистина се колебая между това да си оставя мислите както обикновенно за себе си или да обръщам внимание на тези които се въртят около някаква идея ,темата им заминава, а моята щура мисъл може да им бъде по някакъв начин отправна точка.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #17 -: Януари 06, 2011, 18:55:13 »

Пуфи гледала ли си филмчето за русначето ,което разказва за Марс, ако искаш ще ти пратя линк. Тук също съм забелязвала хора да споделят неща които силно приличат на спомени. Това са хора ,които предишните им инкарнации са били на други планети и все още имат връзка ,спомени , информация в Днк с по различна структора от примерно душа дълго инкарнирана на земята ,така го разбирам това със звездните деца.Иначе за самата Върчоу нямам много твърдо мнение, защото тя си прави семинарите в 5звездни хотели по островите и струват

Аз се въздържам вече от повече мнение ,защото освен че и в тоя форум щом ме нарекоха фантазьор или че съм подвеждала децата , нещо май наистина се колебая между това да си оставя мислите както обикновенно за себе си или да обръщам внимание на тези които се въртят около някаква идея ,темата им заминава, а моята щура мисъл може да им бъде по някакъв начин отправна точка.
    Недей да мълчиш, винаги е добре  човек да чуе още едно мнение. На който не му се чете, просто да не чете  Мисли
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #18 -: Декември 20, 2012, 11:37:08 »

Тъкмо прочетох тази тема на майка си и с нея се преоткрихме.Тя казва, че никога не се е чувствала част от тази планета, обича много Орион, аз си падама повече по Сириус, даже мисля, че скоро ще разбера защо пиша на странен език, който наистина е език - евентуално Шумерски, но още не сме съвсем сигурни.Майка ми още като малка ми помагаше да лекувам болката си с ръце, без дори тя да е знаела, че това е енергийно лечение, сега виждам и в брат си едно неразбиране към него от околните, той и затова е един такъв ...как да кажа не, че е необщителен, напротив общува много свободно, но и сам му е супер добре.Изживява си всичко сам и много обича да си споделя с мен.Той е на 10 години.Общо взето като звездно семе определихме дядо ми, който за седемдесетте си години има страшно странни дарби в областта на строителството и изобретенията, никой не го е учил, сам се е занимавал.После майка ми, която винаги се е чувствала различна, дори сега не можеш да и дадеш 43 години, просто е жизнерадостна и като докосва усещаш една хармония, спокойствие.После аз, която по-скоро съм се насочила вече съзнателно към други измерения, езици и проучване на заложени дарби.Накрая брат ми, който има огромен потенциал - от 3 годишен играе на компютър без да може да чете и пише и да разпознава значенията.Чакам да видя сина си на каде е ..но при него повече присъства една доброта и вежливост.Една безкрайна усмивка и в същото време много дълбока ранимост, когато остане неразбран.Хубавоото е , че сме много в нашето семейство и все някой ще те чуе, когато околния свят ти обърне подозрително гръб Усмивчица Не сме обикновенно семейство и това е страхотно, като усещане.
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Признаци за разпознаване на Звездните деца
    Други деца на новото време
    delfin 8 6088 Последна<br />публикация Май 15, 2011, 17:25:58
    от Eona Lightholder
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3309 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Нещо интересно за звездните деца!!!
    Обща тематика
    Kissing You Good Night 2 1017 Последна<br />публикация Април 30, 2011, 10:20:32
    от Kissing You Good Night
    21 супер деца
    Други деца на новото време
    krem 1 1100 Последна<br />публикация Ноември 26, 2012, 17:25:44
    от Sunshine(sun)
    Двете деца Исус
    Духовни учения
    Ich 0 857 Последна<br />публикация Януари 06, 2013, 15:29:25
    от Ich

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright