Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Яж , моли се и обичай !  (Прочетена 1863 пъти)
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« -: Ноември 06, 2010, 03:24:03 »

Вече излезе и филма по книгата : Яж , моли се и обичай .

Усмивчица

От тук можете да си го дръпнете : http://zamunda.net/details.php?id=241245&hit=1

Аз все още не съм го гледала , така че ще чакам отзиви !!! УсмивчицаНамигване
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Ноември 06, 2010, 12:29:13 »

Amaranth,
    туко що си дръпнах този филм и смятам да го изгледам на спокойствие.  Прехвърлих някои сцени и бях запленена. Заслушах се в доста неща, които ме впечатлиха много. Освен това много харесвам актьорската игра на Джулия Робъртс. Мисля, че филма ще е много силен и с доста голямо въздействие. Преглеждайки го, попаднах на някои моменти, които олучиха точно това, от което имам нужда сега и които ми дават отговори на някои от многото въпроси в главата ми.
    Честно казано, не бях чувала за книгата, пък още по- малко за филма.

Амарант, благодаря ти, че привлече вниманието ми и го насочи към този въздействащ филм. Сърце
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #2 -: Ноември 06, 2010, 13:12:31 »

Много се радвам,че това те е привлякло..надявам се и да ти хареса !!! УсмивчицаУсмивчица
    Аз имам книгата..преди време започнах да я чета , но спрях..тогава явно не беше точния момент..И си мисля първо да прочета книгата , а след това да гледам филма. НамигванеУсмивчица
    Иначе и аз прегледах някои сцени от филма и мога да кажа , че Джулия е много подходяща за тази роля.. Усмивчица  

Базиран на мемоарите на Елизабет Гилбърт, филмът на Райън Мърфи („С ножица в Ръка”) ни представя историята на Елизабет Гилбърт (Джулия Робъртс).

Жена, която изглежда, че има всичко от което се нуждае – любящ съпруг, страхотен апартамент и къща за почивка, но понякога човек късно осъзнава, че всъщност няма това, което наистина иска от живота. След болезнен развод със Стивън (Били Кръдъп), Елизабет се впуска в околосветско пътешествие, за да открие своята съдба.

Филмът е продуциран от Брад Пит и самата Джулия Робъртс.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mjay5vgIwt4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mjay5vgIwt4</a>

« Последна редакция: Ноември 06, 2010, 13:18:41 от Amaranth » Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    24, 25, 26 Декември - Обичаи и легенди
    За България
    Selinna 4 1383 Последна<br />публикация Декември 23, 2011, 16:56:00
    от meander
    Едно видео, което ще ви трогне до сълзи - делфин моли водолаз за помощ
    Видео клипове
    Ru Alfa 0 738 Последна<br />публикация Март 20, 2013, 14:18:44
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright