Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: А сега...накъде?  (Прочетена 798 пъти)
back2smile
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« -: Ноември 06, 2010, 02:13:52 »

Какво ли постигнаха хората от този форум и какво всъщност са очаквали от него? В какво го превърнаха...дали са извлекли нещо полезно от него...и най-важният въпрос, как ще продължат оттук натакък? Без упреци, без критики...просто искам да знам...навярно и вие...
Активен

Няма път към щастието, щастието е самия път.
demy
Daniela
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Ноември 06, 2010, 02:16:33 »

Аз мисля, че форума е прекрасен и много ползотворен... нападки и заяжданаци ще има... Къде няма?

Благодаря, че ви има

Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #2 -: Ноември 06, 2010, 02:28:22 »

За мен този форум е много важен етап от моя живот и моето развитие !!! Едва сега навлизам в тази сфера..много неща има да науча и мога да науча от тук .  Радвам се ,че го открих , че го има..и че има толкова прекрасни хора тук !!! И ви Благодаря !!!
    Това опредлено не е случайно , няма случайни неща , за пореден път се убеждавам ..и се радвам,че точно след този тежък момент от живота ми съм тук.
    Иначе даа...караниците , споровете..са неизбежни..Но това е нормално !!! Намигване Плезещ се
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #3 -: Ноември 06, 2010, 02:31:53 »

Какво ли постигнаха хората от този форум и какво всъщност са очаквали от него? В какво го превърнаха...дали са извлекли нещо полезно от него...и най-важният въпрос, как ще продължат оттук натакък? Без упреци, без критики...просто искам да знам...навярно и вие...

Хубави, уместни въпроси задаваш.
    Ще взема отношение по последния.
    Оттук нататък всичко зависи от всички нас.
    Дано да съумеем да загърбим различията си, противоречията си
    и да се опитваме да внасяме нещо градивно, конструктивно, а да избягваме създаването на напрежения и конфликти.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Ноември 06, 2010, 02:34:08 »

и да се гушкаме ,и да си пращаме цветя и все хубави неща , да си споделяме странности и интересности и...... много хубавини
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #5 -: Ноември 06, 2010, 03:00:52 »

Цитат
    Какво ли постигнаха хората от този форум и какво всъщност са очаквали от него?

Всеки сам си знае,мога да кажа само за себе си!
    Очаквах да намеря инфо как да медитирам,а форума ми помогна да намеря нещо друго,част от Себе си!

Цитат
    В какво го превърнаха...дали са извлекли нещо полезно от него...и най-важният въпрос.
    Форума е нещо което се превръща в различни неща за нас,а не само в едно нещо!
    Според зависи кой какъв смисъл му предава...
    Аз съм му предавал много различни видове смисъл и всички са били смислени за мен.Както всички са смислени от всеки които ги предава.
    В момента са валидни много различни...
    Уча себе си,от постовете си и от тези на всички пишещи!
    Уча се по конкретно да бъда безупречен в словото си,защото имам повече време за мисъл преди да кажа нещо.
    Уча се да извличам полезното от това което изглежда неприятно.
    Уча се на толкова много неща,че няма да ми стигне форума да ги изброя.
    Нищо Неполезно не съм извлякъл!

Цитат
    Как ще продължат оттук натакък?Без упреци, без критики...просто искам да знам...навярно и вие...
    Как ще продължи за мене вече не е важно!
    Важно е друго!
    Как аз ще го възприема продължението каквото и да е то!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #6 -: Ноември 06, 2010, 03:29:26 »

Важно е друго!
    Как аз ще го възприема продължението каквото и да е то!

Много е хубаво това , което си написал..и като прочетох това..напълно съм съгласна..Не е важно и от значение какво ни се случва , по - важно как ние приемаме и реагираме на всичко това !!! Ситуациите не можем да променим,можем да променим мисленето си и реакциите си и тогава ще " видим промяната " !!! Намигване
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #7 -: Ноември 06, 2010, 11:49:21 »

В началото очаквах форума да привлече най-вече хора отговарящи на неговото първоначално име, с познания и опит зад гърба си. И погледът ми, както и мнението към потребителите тук бе в унисон с това. Искаше ми се да бъде нещо повече от колкото е, може би това изискване бе свързано и със самия мен.
     Но в крайна сметка отворих очите си и осъзнах целта, с която е замислен. Тя е просто да ни помага да се развиваме, да вървим напред. Дразнеха ме споровете, надменнто поведение, интригите, но разбрах, че това е съвсем нормално, защото те са неизменна част от сегашния ни живот. И именно те пораждат движението и водят до промяна.
     Не прибързвайте да си правите изводи, но дори и да го правите, учете се после, ако сте допуснали грешка. Всичко се случва с причина и навярно така е редно да бъде.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #8 -: Ноември 06, 2010, 12:10:43 »

В началото, когато попаднах на форума, той ми даде онази духовна храна, от която имах нужда. Бях много развълнувана, че имаше толкова много хора, с които можеше да се говори градивно и да се споделят всички онези "шантави" неща, които са тема табу в обществото и които обществото неразбирайки ги слага в графа налудничаво и измислица.
    Малко по малко обаче нещата почнаха да се променят... и в момента форума не ми носи онова духовно и позитивно усещане, което намерих в началото. Много ме боли това, че има разединение, за това, че на повечето идеи или мнения има веднага контра идея/мнение с цел заяждане, а не с цел дускусия; няма го онова градивно общение.
    Идвайки във форума аз намерих това, което търся; намерих и хората, с които трябваше пътищата ни да се пресекат; намерих част от моето духовно семейство... Да, но за в бъдеще ще продължават да идват още много хора. Какво според вас ще намерят те? Просто... нека даваме това, което бихме искали и ние да получим.
    Нека даваме нашата опитност, нашата позитивност и нашата градивност на останалите, които идват с въпроси и търсят своето местенце...
    МНого ми е мъчно също така, че доста от активните потребители от преди спряха да пишат. А всички заедно създаваха онази уникална атмосфера на ДОМ. Ето например AIA, толкова ми беше приятно да чета нейните постове и да говоря с нея. Тя излъчваше толкова светлина чрез постингите си и даваше толкова много на всички, които идваха и четяха. А отдавна вече не пише... защо ли? може би защото вече не намира смисъл в това всяка тема да се превръща в чепканица.
    Напоследък колко духовни теми са обсъждани и колко опитности са споделени без да се превърне всичко в една голяма боза....
    Всички сме тук, за да се учим и ако всеки споделя своя опит, своето знание... своите въпроси, ще даваме взаимно на себе си много повече, отколкото си мислим. Целта не е всеки да се затвори в черупката си; целта не е и да заливаме другия с гореща вода... Целта на всички ни тук е да растем заедно и да се държим за ръцете, за да не може никой да падне, защото дори някой да се спъне, всички ние ще му подадем ръка, за да се изправи.
    Не искам да бъдем повече спънка един за друг; нека бъдем опора.

Това, което споделям идва от сърцето ми и е това, което мисля и чувствам. Не искам да го приемате като високопарни теоретични простотии.. защото това, което написах е искрено и е РЕАЛНО. Но зависи от всеки...

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Ноември 06, 2010, 14:46:21 »

Гаятри мило всичко е точно така ,както го описваш.
    Аз обаче ,все по-честичко се питам каква е причината. Не е сблъсък на интереси,ако погледна всеки пост е - много сте тъпи ,нищо не разбирате и после се повтаря едно и също просто през различните гледни точки.
    Значи има някаква нужда от конфликт, а защо...Имам поглед върху кажи речи всички и не мога да кажа ,че някой е енергиен вампир или каквото и да е негативно нещо за никой...Понякога го отдавам на някакво нетърпение, примерно най-ясно се вижда при Раби ,но той не влиза в директен конфликт ,просто излива на листа насъбраното.
     Аз не съм сигурна опитвам се да размишлявам....Значи или има прекалено насъбрано. Или ако разглеждам форума като среда си търси някакъв ,естествен баланс.
    Честно казано имало е моменти когато съм си мислела да напусна форума,най-главно когато не се чуствам добре и си мисля ,че се подлагам твърде дълго на смесени енергии,но съм се убеждавала ,че тъкмо в този момент изкача някой ,който се явява балансьор за мен и това е чудесно.
    Това че някой взима решение да напусне ,според мен е ,че е намерил различен път, а другото е от умора.Не  лесно продължително ,да се поствяш на мястото на толкова много хора ,да влизаш в контакт с тях ,все пак става въпрос за едни по-отворени хора,също и доста по-чуствителни.
    Аз лично като една диагностицирана гъба ,намирам сила да се калявам тук, може би виртуално обменна на енергия е по-слаб и малко по-малко се уча на баланс. Иначе на живо се разболявам все още.Ако се откажа в момент на трудност, значи да си остана лабилна в реалния свят.
    Значи ако приемем ,че този форум наистина е вид тренировачен полигон, трябва да се приеме че освен обученеито има и конфлктни ситуации,които да ни показват ,кой докъде го е докарал, пак стигам до там че това е част от баланса на цялата схема,естествен баланс и проверка. Докато в началото е било трупане на база данни , сега са активирани програмите и процесите.така горе-долу върви и живота тук на един потребител - първо чете,чете, после дръзва с пост-запознанство, после споделя и после се намесва в конфликт,след конфликта обикновенно го удря на творчество и принос.

Не виждам нищо нередно в този форум ,освен че следва естествения си път.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #10 -: Ноември 06, 2010, 16:25:10 »

Гаятри мило всичко е точно така ,както го описваш.
    Аз обаче ,все по-честичко се питам каква е причината. Не е сблъсък на интереси,ако погледна всеки пост е - много сте тъпи ,нищо не разбирате и после се повтаря едно и също просто през различните гледни точки.
    Значи има някаква нужда от конфликт, а защо...Имам поглед върху кажи речи всички и не мога да кажа ,че някой е енергиен вампир или каквото и да е негативно нещо за никой...Понякога го отдавам на някакво нетърпение, примерно най-ясно се вижда при Раби ,но той не влиза в директен конфликт ,просто излива на листа насъбраното.
     Аз не съм сигурна опитвам се да размишлявам....Значи или има прекалено насъбрано. Или ако разглеждам форума като среда си търси някакъв ,естествен баланс.
    Честно казано имало е моменти когато съм си мислела да напусна форума,най-главно когато не се чуствам добре и си мисля ,че се подлагам твърде дълго на смесени енергии,но съм се убеждавала ,че тъкмо в този момент изкача някой ,който се явява балансьор за мен и това е чудесно.
    Това че някой взима решение да напусне ,според мен е ,че е намерил различен път, а другото е от умора.Не  лесно продължително ,да се поствяш на мястото на толкова много хора ,да влизаш в контакт с тях ,все пак става въпрос за едни по-отворени хора,също и доста по-чуствителни.
    Аз лично като една диагностицирана гъба ,намирам сила да се калявам тук, може би виртуално обменна на енергия е по-слаб и малко по-малко се уча на баланс. Иначе на живо се разболявам все още.Ако се откажа в момент на трудност, значи да си остана лабилна в реалния свят.
    Значи ако приемем ,че този форум наистина е вид тренировачен полигон, трябва да се приеме че освен обученеито има и конфлктни ситуации,които да ни показват ,кой докъде го е докарал, пак стигам до там че това е част от баланса на цялата схема,естествен баланс и проверка. Докато в началото е било трупане на база данни , сега са активирани програмите и процесите.така горе-долу върви и живота тук на един потребител - първо чете,чете, после дръзва с пост-запознанство, после споделя и после се намесва в конфликт,след конфликта обикновенно го удря на творчество и принос.

Не виждам нищо нередно в този форум ,освен че следва естествения си път.

Знаете ли защо се караме?Защото сме глупави,а глупавите хора мислят,че знаят всичко и са готови да защитават вижданията си дори с обиди! Усмивчица

Дошли сме във форума да научим нещо и през този процес нашата глупост се проявява в изобилие! Усмивчица
    Активен
    Lachita
    Гост
    « Отговор #11 -: Ноември 06, 2010, 17:25:29 »

По- лесно е да обидиш и нападнеш някой отколкото с мъдрост и грамотен език да водиш дискусия... Усмивчица
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #12 -: Ноември 06, 2010, 18:14:08 »

...Всичко е преходно. Форумът няма как да бъде статичен, да бъде винаги светъл и позитивен. Той е огледало на самите нас, а ние се променяме непрестанно. Нагоре, надолу в търсене на баланс и хармония - цикли. Това виждаме и тук - нищо ново, нищо притеснително. Едно дете, което понякога плаче, понякога се смее. Това е толкова...човешко.
    Активен
    dak
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #13 -: Ноември 06, 2010, 20:38:23 »

Срещата ни с форума не е никак случайна наистина! Тук има за всеки по нещо, за да продължи по верния път!
    Благодарности на хората, който го поддържат и позволяват истината да достига до нас!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Ошо - Тук и сега
    Книги
    11WOLF11 0 1795 Последна<br />публикация Юни 18, 2009, 00:55:42
    от 11WOLF11
    Нови способности отключващи се сега!
    Видео клипове
    The One 0 1004 Последна<br />публикация Февруари 28, 2011, 02:49:21
    от The One
    България сега « 1 2 ... 6 7 »
    За България
    fatima 100 5774 Последна<br />публикация Ноември 15, 2013, 10:40:48
    от Kissing You Good Night
    Вече си съвършен и цялостен точно сега
    Духовни учения
    The One 9 962 Последна<br />публикация Август 27, 2011, 11:06:30
    от Sobercho
    Живот в СЕГА
    Видео клипове
    Do_It 1 719 Последна<br />публикация Октомври 01, 2011, 11:49:35
    от Уж-Ум

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright