Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Признаци за разпознаване на Кристалните деца  (Прочетена 22923 пъти)
Мишо
Гост
« Отговор #45 -: Декември 06, 2011, 16:03:16 »

Здравейте,на 11 и половина съм (2000 г.)
 Аз съм един от така наречените "КРИСТАЛЧЕТА" , но го разбрах най-случайно.Вчера ни дадоха домашна да намерим инфо за кристалите . Случайно ми излезе "кристални деца"   от любопитство реших да проверя. Сега ще оцветя  това , което се отнася за мен ( почти всичко )
- Очите им са кристалносини или с наситен тъмен цвят. Гледат ни, все едно  че винаги са ни познавали - и това е така!

- Силно чувствителни са към околната среда, планетата и чувствата на другите.

- Притежават силна интуиция.

- Най-често имат телепатични способности (малко) .

- Характеризират се със силно социално съзнание.

- Притежават вродена способност да владеят фините енергии.

- Мислят секционно.

- Изглежда, сякаш не могат да задържат вниманието си на едно място продължително време.

- Изключително състрадателни са.

- Не понасят каквито и да било конфликти - приемат ги съвсем лично.

- Мъдри се не като за годините си.

- Миротворци са.

- Притежават естествени лечителски способности.

- Родени са през или след 1997 год. (рядко някои от тях са по-големи).

- Имат изключително крехко здраве - често се разболяват от необясними болести.

- Енергийните им полета извършват широки движения и са с наситени цветове на скъпоценни камъни или светли пастелни тонове.

- В много от случаите си спомнят своите минали преражданияили преживяванията между тях.

- Виждат и често общуват с етерни същества като ангели, Учители, извънземни и т.н. Често говорят за "гости4 или невидими приятели, сякаш ги виждат и говорят с тях.

- На някои е поставена диагноза СДВ, СХДВ или аутизъм.

- Съзнават мисията на живота си.

- Изключително великодушни са.

- Характеризират се с любов, състрадание и всеопрощение.

- Притежават усет за динамиката в отношенията между хората.

- Бързо и без усилия усещат каква е истината.

- Нуждаят се от известно време насаме със себе си, за да се възстановят или отърсят от енергиите на изминалия ден.

- Те са дълбоко уязвими и все пак силни.

- Не могат да проумеят способността на някои хора да се отнасят нехуманно с другите.

- Силно обичат живота, хората и животните.

- Имат нужда да са редовно сред природата.

- Обичат да си играят или да седят във вода.

- Около тях постоянно се случват "вълшебства" - хора оздравяват, появяват се нужните пари, нещата се подобряват.

- Привличат хората като магнит.

- В много от случаите електронните уреди имат смущения в тяхно присъствие.

- Съпричастни са.

Това е от мен .
Чао

Извинете , ако съм  ви досадил !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
dana2012
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #46 -: Декември 22, 2011, 17:51:25 »

Скъпи мои малко ще ви разочаровам, но Индиго и Кристал, не са за първи път на Земята те са били  - като големи философи, ясновидци, прорицатели, художници или творци през цялото развитие на човечеството. Сега вече идват наистина нови деца като изумрудените, които ще се появят към края на тази и началото на 2012г. Бог ги нарича "Усмивка на Вселената", само присъствието на едно такова дете може да спре война. Вече има едно такова родено в Тибет, но е скрито
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #47 -: Декември 23, 2011, 02:04:05 »

Бих могла да се определя с много имена,но е нужно хората сами да видят някои неща в другите хора.
Трудно ми е да общувам с вас чрез тези интернет форми,предпочитам живия контакт.Смятам,че едва тогава,може би ще мога да говоря за това дали съм "кристал" или "индиго" .Малко неуместно се намесих сякаж...отново  Ухилен ама тук аз не мога така да напиша нещо само за една тема без да влезна в друга..невъзможно е !Темите се сливат,а правилата на форума не го позволяват Усмивчица

Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #48 -: Декември 23, 2011, 02:44:17 »

Иначе..
- Очите им са кристалносини или с наситен тъмен цвят. Гледат ни, все едноче винаги са ни познавали - и това е така!На светлина очите ми са по-скоро кехлибарени,имат и тъмно зелени нотки.Има хора с които съм общувала и почти съм сигурна ,че се познаваме,но не всички.
- Силно чувствителни са към околната среда, планетата и чувствата на другите.Най -вече към чувствата на другите,понякога и когато са отрицателни тези чувства,а планетата е една от нас,поне аз така го възприемам.
- Притежават силна интуиция.имало е случай на греки от страна на интуицията ми ,може би веднъж или два пъти.
- Най-често имат телепатични способности.Като малко момиче-да,сега -не.
- Характеризират се със силно социално съзнание.Този въпрос не го разбирам,моите социални връзки са целият ми живот.Както предполагам на повечето хора.
- Притежават вродена способност да владеят фините енергии.Това също не го разбирам добре,ако са имали предвид усещане,виждане със затворени очи на енергия и да можеш да я движиш съзнателно през тялото си и други такива-да,но не винаги.
- Мислят секционно.Секционно,би следвало да значи..?Да речем не Усмивчица
- Изглежда, сякаш не могат да задържат вниманието си на едно място продължително време.ДА,никога не се задържам на едно място в мисълта си..

- Изключително състрадателни са.Често подтискано от мен чувство.Иначе има риск да заплача без пряко да съм участник.Изживявам го много вътрешно и си вредя доста често.

- Не понасят каквито и да било конфликти - приемат ги съвсем лично.Горния вапрос отговаря на този Усмивчица

- Мъдри се не като за годините си.Не мога да твърдя такова нещо,но се разбирам по-добре с възрастни отколкото с връстници още от малка.

- Миротворци са.Обичам да е спокойно и да няма напрежение между хората,ако това се брои-да

- Притежават естествени лечителски способности.Ами веднъж една съученичка много я заболя корема.Сложих си ръката на обастта на стомаха и я държах така към 10тина минути,после и беше олекнало доста,но незнам други случаи не съм имала.

- Родени са през или след 1997 год. (рядко някои от тях са по-големи).1989.

- Имат изключително крехко здраве - често се разболяват от необясними болести.ДА,боледувах изключително често ,оправих се едва като родих.Тогава всичко изчезна ей-така.Необясними болести-най-често разни петна по кожата за които кожен лекар не можа да ми обясни.Алергия към никел също.

- Енергийните им полета извършват широки движения и са с наситени цветове на скъпоценни камъни или светли пастелни тонове.Никаква идея,но и не вярвам на хора ,които "могат" да ми кажат.

- В много от случаите си спомнят своите минали преражданияили преживяванията между тях.ДА

- Виждат и често общуват с етерни същества като ангели, Учители, извънземни и т.н. Често говорят за "гости4 или невидими приятели, сякаш ги виждат и говорят с тях.Като малка-да.

- На някои е поставена диагноза СДВ, СХДВ или аутизъм. Ухилен за сега  не

- Съзнават мисията на живота си.Ще си замълча Усмивчица

- Изключително великодушни са.Да

- Характеризират се с любов, състрадание и всеопрощение.Хм ,тук имам много за казване,но ще замълча отново.На кратко да

- Притежават усет за динамиката в отношенията между хората.Да

- Бързо и без усилия усещат каква е истината.Да ,но не винаги го показват Усмивчица

- Нуждаят се от известно време насаме със себе си, за да се възстановят или отърсят от енергиите на изминалия ден.Най-добре под душа за половин час.

- Те са дълбоко уязвими и все пак силни.да

- Не могат да проумеят способността на някои хора да се отнасят нехуманно с другите.Не мога да го проумея ,понякога чак до агресия.

- Силно обичат живота, хората и животните.Много Усмивчица

- Имат нужда да са редовно сред природата.И се чувстват ужасно,ако не могат да са Усмивчица,може даже да се разболеят.

- Обичат да си играят или да седят във вода.Под душа и на брега на морето-седнала в него.

- Около тях постоянно се случват "вълшебства" - хора оздравяват, появяват се нужните пари, нещата се подобряват.Зависи и от хората ,обаче..

- Привличат хората като магнит.На живо доста често,така както сега-не винаги.

- В много от случаите електронните уреди имат смущения в тяхно присъствие.Мисля,че зависи и от това какви други хора се намират в близост до "кристалите",някои -"заглушават",някои-"усилват" ефекта.

- Съпричастни са.Да.
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #49 -: Декември 23, 2011, 03:02:13 »

Интересното е тези определения за очите. Ухилен Малко на мен ми е обърнато, понеже аз познавам предимно индигота със сини или пъстри очи и кристали с черни очи като бадеми. Ухилен А уж е обратното, според книжките. Ухилен
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #50 -: Декември 23, 2011, 03:09:09 »

Интересното е тези определения за очите. Ухилен Малко на мен ми е обърнато, понеже аз познавам предимно индигота със сини или пъстри очи и кристали с черни очи като бадеми. Ухилен А уж е обратното, според книжките. Ухилен
Абе то е само " уж"
Ама в действителност имат слаби места тези книжки
Аз познавам кристал със сини очи,но те просто не са обикновенно сини,не могат да се опишат Усмивчица сякаж от тях идва светлина.Нещо такова.
Активен
Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Кристалните деца « 1 2 ... 10 11 »
Други деца на новото време
delfin 164 45143 Последна<br />публикация Август 31, 2013, 17:36:57
от Kissing You Good Night
Признаци за разпознаване на Звездните деца
Други деца на новото време
delfin 8 6145 Последна<br />публикация Май 15, 2011, 17:25:58
от Eona Lightholder
Индиговите и Кристалните Деца
Децата индиго
giti 9 7048 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 15:09:14
от Gabbie Unfaithful
За Индиговите и кристалните деца по БТВ на 29.08.09
Обща тематика
Админ 6 3059 Последна<br />публикация Декември 30, 2010, 22:09:29
от nre
Кристалните деца-Дорийн Върчу
Книги
Eona Lightholder 8 11032 Последна<br />публикация Септември 18, 2010, 23:42:06
от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright