Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Признаци за разпознаване на Кристалните деца  (Прочетена 22080 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #30 -: Февруари 26, 2011, 22:54:23 »

Когато чувстваш това, ти ли си, или сякаш е някой друг?..
Активен
johny
Гост
« Отговор #31 -: Февруари 27, 2011, 02:08:42 »

хора какво да ви кажа аз съм дете индиго но  аурата ми не е с цвят на индиго а постоянно се сменя според настроението ми естествено в повечето случаи е лилава или нещо такова но със сигорност не съм кристал нямам телепатични способности но лошото при мен е че съм способна да наранявам хората по много жесток начин ... Когато приятеля ми ме ядоса винаги бива ударен насинен или нещо такова незнам от каде е тази агресия в мен но много лесно излизам изван нерви и може би съм способна да убия

Знам за какво става дума.Ключът е "прошка"! Ако не умееш това ще нараняваш,а това не е хубаво
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #32 -: Февруари 27, 2011, 02:16:24 »

хора какво да ви кажа аз съм дете индиго но  аурата ми не е с цвят на индиго а постоянно се сменя според настроението ми естествено в повечето случаи е лилава или нещо такова но със сигорност не съм кристал нямам телепатични способности но лошото при мен е че съм способна да наранявам хората по много жесток начин ... Когато приятеля ми ме ядоса винаги бива ударен насинен или нещо такова незнам от каде е тази агресия в мен но много лесно излизам изван нерви и може би съм способна да убия
Може би от чувството за справедливост или пък не...?!
Много ми харесва твоето име Радост,чудя се дали това не е най-хубавото име....

ПС:Важното е,че си индиго...!
Шегувам се за последното
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #33 -: Февруари 27, 2011, 02:31:44 »

Джонката е прав Радост тази ти дарба е свързана с ученетo на истинска прошка . Защото знам ,че е много тежко да видиш ,че спрямо болката ти се въздава. Посинването и падането на тенджери върху главата са домашните упражнения , трябва да владееш силата си с прошката , защото аз така за малко да убия човек . Сега работя не само за изпълване с цялостно опрощаване ,отправенo към даден човек или действие , но и скоростта. Енергията ,която приемаме повишава вибрациите си ежедневно, все по лесно асимилирал такава енергия ,ще можеш да нараниш някого ,ако не работиш умело с този инструмент наречен прошка.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Радост
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #34 -: Февруари 27, 2011, 09:22:29 »

Винаги сум си мислила че мога да прощавам но явно съм го таила дълбоко в себе си.Като малка брат ми бе биеше много и аз се го калнях да умре и на 21,07,2010 тои почина внезапно от токов удар а беше далеч от мен живееше в лондон.Възможно ли е аз да съм виновна за това.?
ПС: цялопто ми име е Радостина ще кача и моя снимка за да ме определите вие какво съм само че съм с боядисана руса коса  Ухилен

Снимката е правена когато ме огрее слънце в очите

* 37361_131980453493006_100000431553657_257051_3028591_n.jpg (19.32 KB, 190x403 - видяно 346 пъти.)
« Последна редакция: Февруари 27, 2011, 10:08:37 от Радост » Активен
Радост
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #35 -: Февруари 27, 2011, 09:25:00 »

Когато чувстваш това, ти ли си, или сякаш е някой друг?..

Губя контрол над себе си незнам кой е или какво е но винаги когато се ядосам казвам всички истини научих се да потискам това че аз съм най но така и не се научих че не може да става все на моита и че не винаги съм права.... Разликата ми от индиготата е 4е те не обичат силна музика и да спят аз работих като DJ и хората които ме учиха останаха потресени и разтресени колко бързо се уча на нещо което ме влече а обичам да си поспивам понякога
« Последна редакция: Февруари 27, 2011, 10:01:30 от Радост » Активен
Александра
Гост
« Отговор #36 -: Март 16, 2011, 17:01:43 »

.Здравейте мойто дете вече става на 9 години, едно дете на новото време.Тя е едно от децата кристали може би доколкото съм запозната и като чета признаците.Когато беше по малка енергията и беше толкова силна че аз  усещах вибрациите.Но сега започнаха да се появяват способностите и ,какво да ви кажа , за едно дете което е твое, е малко страшно .Тя стана нашият почти домашен лекар и диагностик,имам кристална топка в която започна и да гледа когато тя поиска.Благодаря на господ че ме е дарил с такова дете .НО аз не знам как да я напътствам по нататък.Иначе е много жизнерадостна ,тя е нашият умиротворител във вкъщи.Не контактува със всеки,понякога ме поставя в ситуации в които не знам какво да кажа,иначе добре се учи и има добра памет.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #37 -: Март 16, 2011, 17:31:20 »

Добре дошла Александра!!!
И аз изпитвам поякога несигурност за напътването , но най-често дечко сам ти показва и май става така,че ние сме напътваните.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
miss
Гост
« Отговор #38 -: Април 09, 2011, 10:28:34 »

- Очите им са кристалносини или с наситен тъмен цвят. Гледат ни, все едноче винаги са ни познавали - и това е така! (да, но не че ги познавам)

- Силно чувствителни са към околната среда, планетата и чувствата на другите. (да)

- Притежават силна интуиция. (да)

- Най-често имат телепатични способности. (да {случва се често не винаги})

- Характеризират се със силно социално съзнание. (да)

- Притежават вродена способност да владеят фините енергии. (не (поне не съм забелязала))

- Мислят секционно. (да)

- Изглежда, сякаш не могат да задържат вниманието си на едно място продължително време. (да)

- Изключително състрадателни са. (да {определино})

- Не понасят каквито и да било конфликти - приемат ги съвсем лично. (да)

- Мъдри се не като за годините си. (нз - хората ми го казват но дали е така...)

- Миротворци са. (да)

- Притежават естествени лечителски способности. (не знам)

- Родени са през или след 1997 год. (рядко някои от тях са по-големи). (да - 98)

- Имат изключително крехко здраве - често се разболяват от необясними болести. (да)

- Енергийните им полета извършват широки движения и са с наситени цветове на скъпоценни камъни или светли пастелни тонове. (не знам)

- В много от случаите си спомнят своите минали преражданияили преживяванията между тях. (1-не 2-да)

- Виждат и често общуват с етерни същества като ангели, Учители, извънземни и т.н. Често говорят за "гости4 или невидими приятели, сякаш ги виждат и говорят с тях. (да - нещо такова)

- На някои е поставена диагноза СДВ, СХДВ или аутизъм. (не)

- Съзнават мисията на живота си. (не точно)

- Изключително великодушни са. (не)

- Характеризират се с любов, състрадание и всеопрощение. (да)

- Притежават усет за динамиката в отношенията между хората. (да)

- Бързо и без усилия усещат каква е истината. (да)

- Нуждаят се от известно време насаме със себе си, за да се възстановят или отърсят от енергиите на изминалия ден. (да)

- Те са дълбоко уязвими и все пак силни. (да)

- Не могат да проумеят способността на някои хора да се отнасят нехуманно с другите. (да)

- Силно обичат живота, хората и животните. (да)

- Имат нужда да са редовно сред природата. (да)

- Обичат да си играят или да седят във вода. (да)

- Около тях постоянно се случват "вълшебства" - хора оздравяват, появяват се нужните пари, нещата се подобряват. (не постоянно но да)

- Привличат хората като магнит. (не вс.)

- В много от случаите електронните уреди имат смущения в тяхно присъствие. (не в мн случаи - в по-малкото)

- Съпричастни са. (да)

Активен
johny
Гост
« Отговор #39 -: Април 15, 2011, 01:55:56 »

.Здравейте мойто дете вече става на 9 години, едно дете на новото време.Тя е едно от децата кристали може би доколкото съм запозната и като чета признаците.Когато беше по малка енергията и беше толкова силна че аз  усещах вибрациите.Но сега започнаха да се появяват способностите и ,какво да ви кажа , за едно дете което е твое, е малко страшно .Тя стана нашият почти домашен лекар и диагностик,имам кристална топка в която започна и да гледа когато тя поиска.Благодаря на господ че ме е дарил с такова дете .НО аз не знам как да я напътствам по нататък.Иначе е много жизнерадостна ,тя е нашият умиротворител във вкъщи.Не контактува със всеки,понякога ме поставя в ситуации в които не знам какво да кажа,иначе добре се учи и има добра памет.

Ео е права!Едва ли можете да я напътсвате, а по-скоро обратното.Усмивчица Усмивчица И залугата да е при вас си е изцяло ваша
 В моя блок дойдоха 3 мн интересни дечица.С нетърпение очаквам да порастнат.Мисля че са се наговорили да са заедно и то точно тук и сега :)Едното маха с ръчичка почти на всеки който види,сякъш ги познава а е мн малко,нз дали има и 6 месеца... Усмивчица
Активен
cristo777
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #40 -: Април 15, 2011, 17:41:42 »

Аз съм кристал и съм на 27 почти което означава  че много преди 1997 година са започнали да се раждат кристални деца а за водата мога да ви кажа че всички кристални деца я обичат защото така се чистим един вид поне аз така си "зареждам  батериите" и са с железни нерви ако имат такива:DD
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #41 -: Април 15, 2011, 18:16:42 »

Интуицията ми подсказва че ще си хвана кристалче за гадже Усмивчица
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #42 -: Април 16, 2011, 00:23:55 »

Нз дали точно заради интуицията или заради обстоятелствата, но имаш голям шанс
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #43 -: Април 16, 2011, 00:27:01 »

Плезещ се ^_^
    Активен
    cristo777
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #44 -: Април 16, 2011, 01:17:04 »

Плезещ се ^_^

ха-ха ха
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Кристалните деца « 1 2 ... 10 11 »
    Други деца на новото време
    delfin 164 44193 Последна<br />публикация Август 31, 2013, 17:36:57
    от Kissing You Good Night
    Признаци за разпознаване на Звездните деца
    Други деца на новото време
    delfin 8 5963 Последна<br />публикация Май 15, 2011, 17:25:58
    от Eona Lightholder
    Индиговите и Кристалните Деца
    Децата индиго
    giti 9 6867 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 15:09:14
    от Gabbie Unfaithful
    За Индиговите и кристалните деца по БТВ на 29.08.09
    Обща тематика
    Админ 6 2941 Последна<br />публикация Декември 30, 2010, 22:09:29
    от nre
    Кристалните деца-Дорийн Върчу
    Книги
    Eona Lightholder 8 10910 Последна<br />публикация Септември 18, 2010, 23:42:06
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright