Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Признаци за разпознаване на Кристалните деца  (Прочетена 23274 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #15 -: Май 02, 2010, 19:53:23 »

Не съм индфиго,не съм и Кристал!

ЕЕЕЕ,жалко!

Значи съм обикновен!

Безмълвие
Активен
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 228

• Град: Пловдив
  • « Отговор #16 -: Май 02, 2010, 20:12:41 »

Абе, рабено, всеки човек е необикновен!
    А тестовете са доста повърхностни, това мога да ти кажа.
    Активен
    Кайла
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #17 -: Август 04, 2010, 16:20:46 »

- Силно чувствителни са към околната среда, планетата и чувствата на другите.(Да)

- Притежават силна интуиция.(Да)

- Най-често имат телепатични способности.(Понякой път)

- Характеризират се със силно социално съзнание.( Да)

- Притежават вродена способност да владеят фините енергии.(Понякой път)

- Мислят секционно.

- Изглежда, сякаш не могат да задържат вниманието си на едно място продължително време.(Да)

- Изключително състрадателни са.(Да)

- Не понасят каквито и да било конфликти - приемат ги съвсем лично.(Да)

- Мъдри се не като за годините си.(Категорично Да)

- Миротворци са.(Да и невероятно раздаващи любов)

- Притежават естествени лечителски способности.(казва че ще лекува)

- Родени са през или след 1997 год. (ДА)

- Имат изключително крехко здраве - често се разболяват от необясними болести.(Да)

- Енергийните им полета извършват широки движения и са с наситени цветове на скъпоценни камъни или светли пастелни тонове.(не знам)

- В много от случаите си спомнят своите минали прераждания или преживяванията между тях.(Да)

- Виждат и често общуват с етерни същества като ангели, Учители, извънземни и т.н. Често говорят за "гости4 или невидими приятели, сякаш ги виждат и говорят с тях.(Да)

- На някои е поставена диагноза СДВ, СХДВ или аутизъм.(Не)

- Съзнават мисията на живота си.(Да)

- Изключително великодушни са.(Да)

- Характеризират се с любов, състрадание и всеопрощение.(Да)

- Притежават усет за динамиката в отношенията между хората.(Да)

- Бързо и без усилия усещат каква е истината.(Да)

- Нуждаят се от известно време насаме със себе си, за да се възстановят или отърсят от енергиите на изминалия ден.(Да)

- Те са дълбоко уязвими и все пак силни.(Да)

- Не могат да проумеят способността на някои хора да се отнасят нехуманно с другите.(Да)

- Силно обичат живота, хората и животните.(Да)

- Имат нужда да са редовно сред природата.(Да)

- Обичат да си играят или да седят във вода.(Да,обича водата!)

- Около тях постоянно се случват "вълшебства" - хора оздравяват, появяват се нужните пари, нещата се подобряват.(Да)

- Привличат хората като магнит.(Да,дъщеря ми е магнит за хората, привлича ги с очите си и чистотата и светлината струяща от тях. Дълбоки са и красиви! )

- В много от случаите електронните уреди имат смущения в тяхно присъствие.( телевизорът гръмна, пералнята също...

- Съпричастни са.(Да)

Резултат: Не знам дали е дете индиго или дете кристал, но знам, че тя е любовта!

Активен
    elisa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

• Град: София
  • « Отговор #18 -: Август 11, 2010, 18:31:50 »

Здравейте, аз съм нова, вчера реших да потърся вече форум по темата Усмивчица ще разкажа за себе си по-късно, но искам тук да изкажа едно съмнение. Аз съм "видяно" индиго, но когато аз си гледам аурата виждам само пастелно сини цветове... но това не е най-важното.. обърка ме това, че отговарям на 90% от чертите на кристалните деца.. възможно ли е да съм старо кристалче?

- Очите им са кристалносини или с наситен тъмен цвят. Гледат ни, все едноче винаги са ни познавали - и това е така! НЕ

- Силно чувствителни са към околната среда, планетата и чувствата на другите.да

- Притежават силна интуиция.да

- Най-често имат телепатични способности.да, често

- Характеризират се със силно социално съзнание.ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ДА

- Притежават вродена способност да владеят фините енергии.да

- Мислят секционно.да

- Изглежда, сякаш не могат да задържат вниманието си на едно място продължително време.оникновено правя няколко неща едновременно, съсредоточавам се само, когато творя-рисувам, пиша, пея, но е за определено време

- Изключително състрадателни са.МНОГО

- Не понасят каквито и да било конфликти - приемат ги съвсем лично.много

- Мъдри се не като за годините си.да

- Миротворци са.да

- Притежават естествени лечителски способности.да

- Родени са през или след 1997 год. (рядко някои от тях са по-големи).не, 1985

- Имат изключително крехко здраве - често се разболяват от необясними болести.като цяло не, но когато се разболея всички изследвания показват, че съм прекрасно здрава като бик, а всъщност имам язва на дванадесетопръстника, няколко бъбречни кризи, астма, алергии

- Енергийните им полета извършват широки движения и са с наситени цветове на скъпоценни камъни или светли пастелни тонове.??

- В много от случаите си спомнят своите минали преражданияили преживяванията между тях.да, често

- Виждат и често общуват с етерни същества като ангели, Учители, извънземни и т.н. Често говорят за "гости4 или невидими приятели, сякаш ги виждат и говорят с тях.да, често

- На някои е поставена диагноза СДВ, СХДВ или аутизъм.не ми е поставяна диагноза, но никога не съм обичала купони, дискотеки, шумни изяви, концерти... предпочитам да се разхождам из България, да си стоя у дома или ако съм на купон, аз съм момичето, което седи на фотьоила или до колоната в дискотеката...

- Съзнават мисията на живота си.Усмивчица мисля, че да

- Изключително великодушни са.в повечето случаи, когато всичко е справедливо

- Характеризират се с любов, състрадание и всеопрощение.да, въпреки че чувството ми за справедливост пречи на всеопрощението Намигване

- Притежават усет за динамиката в отношенията между хората.да

- Бързо и без усилия усещат каква е истината.хехе, да, определено.. трудно ме лъжат, понякога не показвам, че съ разбрала

- Нуждаят се от известно време насаме със себе си, за да се възстановят или отърсят от енергиите на изминалия ден.да, но предпочитам да не съм много дълго сама, самотно ми е

- Те са дълбоко уязвими и все пак силни.да

- Не могат да проумеят способността на някои хора да се отнасят нехуманно с другите.да

- Силно обичат живота, хората и животните.да

- Имат нужда да са редовно сред природата.да, иначе се разболявам, започвам да кашлям, носът ми се запушва

- Обичат да си играят или да седят във вода.Усмивчица много

- Около тях постоянно се случват "вълшебства" - хора оздравяват, появяват се нужните пари, нещата се подобряват.да

- Привличат хората като магнит.да

- В много от случаите електронните уреди имат смущения в тяхно присъствие.хахах, да, ако не са мои. обикновено фотоапаратите се развалят, след като ги пипна, но ако нещо е развалено и не е свързано с липса на част или бензин/ток, се оправя (свързвам го с по-горните вълшебства)

- Съпричастни са.да

за индиготата
    1. Трудно ли ви е да работита работа която е еднообразна, без чести промени?да

2. Живеете ли непрекъснато в промени?да

3. Трудно ви е да разберете защо хората не правят нещата по същия начин като вас, нямат съшите способности като вас.да

4. Имате ли проблеми с концентрацията и липсва ли ви достатъчно внимание в ежедневието и работата?не много

5. Имате ли чувството че животът ви е хаотичен?не

6. Чувствувате ли се добре в този хаос?--

7. Чувствувате се добре само с хора, които имат същите вибрации като вашите.не зная, май не

8. Когато шефът ви ви каже да направите нещо, вие много често намирате по-добър начин да го направите от този, който той ви указва.да, почти винаги

9. Заучавате и схващате бързо, но и бързо губите интерес към нещата.даа

10. Когато нещо привлича вашия интерес, вие се отдавате с петте си чувства и с цялата си концентрация, докато успеете.да, но не докато успея, скоро ми писва - висок старт.. и мъчииителен завършек. но ако трябва да завърша нещо, започнато от друг.. обикновено го облагородявам и изкарвам до успешен финал

11. Трудно ви е било да понасяте училището, но ако някоя материя ви е била интересна, попивали сте моментално.да

12. Не признавате никакъв вид власт и управление.по-скоро да

13. Имали сте труден пубертет.Усмивчица явно, щом майка ми се оплаква

14. Имате силно развито чувство за истината, чувствувате, когато нещо е вярно, без да можете да обясните защо.даа

15. Понякога имате флаш-спомени от други реалности, животи и нива.да

16. Вие сте изключително чувствителен.да

17. Имате изявени специфични творчески способности.да - рисувам, пея, пиша стихове

18. Вие сте по-скоро антиконформист.даам

19. Материалното и социално преуспяване не са важни за вас.даааа, въпреки че осъзнавам, че са важни, а да се живее в сегашния социум... лесно печеля и изкарвам пари, но не съм щастлива и често е за сметка на приятели, разходки из природата и т.н.

стана зверски дълго, а аз съм царицата на Дългия пост Намигване само време да имам Намигване
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #19 -: Август 11, 2010, 18:45:33 »

Здравейте, аз съм нова, вчера реших да потърся вече форум по темата Усмивчица ще разкажа за себе си по-късно, но искам тук да изкажа едно съмнение. Аз съм "видяно" индиго, но когато аз си гледам аурата виждам само пастелно сини цветове... но това не е най-важното.. обърка ме това, че отговарям на 90% от чертите на кристалните деца.. възможно ли е да съм старо кристалче?

Щом отговаряш на качествата за кристалче, значи си кристалче.
    Възрастта няма толкова голямо значение.
    Активен
    elisa
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #20 -: Август 11, 2010, 19:11:14 »

а това, че виждащи аури виждат, че съм индиго? аз трябва да седна и да си излея душата за пътя ми до тук, защото много ми тежи и опитите да притъпя усещанията си често завършват с неуспех Усмивчица а защо съм се опитвала да притъпявам видения, знания и умения... за да имам приятели през 90-те...
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #21 -: Август 11, 2010, 19:24:38 »

а това, че виждащи аури виждат, че съм индиго? аз трябва да седна и да си излея душата за пътя ми до тук, защото много ми тежи и опитите да притъпя усещанията си често завършват с неуспех Усмивчица а защо съм се опитвала да притъпявам видения, знания и умения... за да имам приятели през 90-те...
    Скъпа Елис,
     добре дошла сред нас!
    Искам само да ти кажа, че раликата между индиго и кристал е мн. малка, и трудно долувима. Ако те виждат, като индиго, значи си индиго.... Най-важното е как се виждаш и възприемаш ти самата! Не се оповавай на характеристиките, които срещаш тук и по други сайтове... ЗА ВСЕКИ ЧОВЕК Е РАЗЛИЧНО! Индиготата, например се делят на 3 вида, като единият им вид е някаква странна смесица от индигота, кристали, преходни и т.н. Дори някои смятат, че кристалите са 4-и вид индиго.... Ако питаш мен, всичко е празни дрънканици и нямат смисъл, защото осъзнатият човек си знае какво е и без тези профили с неизвестен източник......
    Активен
    elisa
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #22 -: Август 11, 2010, 20:19:45 »

хехехе, ето това е отговор!!!!

между другото, सहायक और Sandalfon के समर्र्थक, ти преливаш от положителна енергия, що се отнася до мен... направо плуваш в нея... нинам що Усмивчица
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• « Отговор #23 -: Август 11, 2010, 22:26:28 »

Привет elisa Усмивчица

Според мен разликата между индиго-то и криста-ла е малка и това, което стои между тях се нарича търпение.
    Що се отнася до тези признаци за разпознаване на индиго или кристал, както и тестовете- май трябва да се осъвременят.
    Всеки човек е различен. Има някои общи характеристики, но това, че някой отговаря на повечето не го прави индиго/кристал и обратно- това, че някой не отговаря на някои характеристики, не значи, че не е индиго/кристал.
    Всичко е много индивидуално. По- важно е как човек се усеща. Щом на теб някой ти е видял истинския цвят на аурата и ти го е споделил, тогава няма какво повече да се главоблъскаш Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #24 -: Август 11, 2010, 22:48:52 »

Казваш, че разликата е Търпението. В смисъл... кой е по-търпелив? Или... какво имаш пред вид Усмивчица

Елиса, добре дошла!
    « Последна редакция: Август 11, 2010, 22:58:19 от nia.boneva6 » Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• « Отговор #25 -: Август 11, 2010, 23:13:51 »

Ния, мисля, че кристалите са малко по- търпеливи. Но това е само мое мнение, а не твърдение.
    Активен
    elisa
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #26 -: Август 12, 2010, 01:51:32 »

Благодаря за топлото посрещане!

хиихихихих, щом опряхме до Търпение - ОПРЕДЕЛЕНО не съм кристалче... Това ми е чуждо състояние... или поне го подържам на изкуствено дишане  Хммм

офф топик: лелеее, едвам се въздържам да не пиша за този Деян Колев... ама скоро май няма да издържа ако почета още малко за него и гадните му номерца...

он топик - и аз от прочетеното до момента мисля, че кристалчетата би трябвало да са по-търпеливи, заради спокойствието, уравновесеността и миролюбието, които им се приписват. Усмивчица
    Активен
    Ася
    Гост
    « Отговор #27 -: Януари 30, 2011, 22:17:41 »

- Очите им са кристалносини или с наситен тъмен цвят. Гледат ни, все едноче винаги са ни познавали - и това е така!

- Силно чувствителни са към околната среда, планетата и чувствата на другите.

- Притежават силна интуиция.

- Най-често имат телепатични способности.

- Характеризират се със силно социално съзнание.

- Притежават вродена способност да владеят фините енергии.

- Мислят секционно.

- Изглежда, сякаш не могат да задържат вниманието си на едно място продължително време.

- Изключително състрадателни са.

- Не понасят каквито и да било конфликти - приемат ги съвсем лично.

- Мъдри се не като за годините си.

- Миротворци са.

- Притежават естествени лечителски способности.

- Родени са през или след 1997 год. (рядко някои от тях са по-големи).

- Имат изключително крехко здраве - често се разболяват от необясними болести.

- Енергийните им полета извършват широки движения и са с наситени цветове на скъпоценни камъни или светли пастелни тонове.

- В много от случаите си спомнят своите минали преражданияили преживяванията между тях.

- Виждат и често общуват с етерни същества като ангели, Учители, извънземни и т.н. Често говорят за "гости4 или невидими приятели, сякаш ги виждат и говорят с тях.

- На някои е поставена диагноза СДВ, СХДВ или аутизъм.

- Съзнават мисията на живота си.

- Изключително великодушни са.

- Характеризират се с любов, състрадание и всеопрощение.

- Притежават усет за динамиката в отношенията между хората.

- Бързо и без усилия усещат каква е истината.

- Нуждаят се от известно време насаме със себе си, за да се възстановят или отърсят от енергиите на изминалия ден.

- Те са дълбоко уязвими и все пак силни.

- Не могат да проумеят способността на някои хора да се отнасят нехуманно с другите.

- Силно обичат живота, хората и животните.

- Имат нужда да са редовно сред природата.

- Обичат да си играят или да седят във вода.

- Около тях постоянно се случват "вълшебства" - хора оздравяват, появяват се нужните пари, нещата се подобряват.

- Привличат хората като магнит.

- В много от случаите електронните уреди имат смущения в тяхно присъствие.

- Съпричастни са.

Мег Блекбърн Лоузи - "Децата на новото време"

Болднах признаците, характерни за моята почти седемгодишна дъщеря. Твърде много са, за да го отдам на обичайно съвпадение.
    Активен
    qwertyui
    Гост
    « Отговор #28 -: Февруари 06, 2011, 22:43:26 »

Индиготата, например се делят на 3 вида, като единият им вид е някаква странна смесица от индигота, кристали, преходни и т.н. Дори някои смятат, че кристалите са 4-и вид индиго....
    И аз смятам така.
    Искам да добавя че по-голямата ми сестра е индиго и много често ме е наранявала адски много психически и найстина съм плакала дълго време заради тези обиди.Тя е видяна, че е индиго от човек който не само може да вижда аури.......И аз много време се чудих защо след като е индиго прави такива неща с мен не ме ли усещаше.Та с времето започнах да осъзнавам че тя прави тези неща,найвероятно за да ми помогне да науча нещо (може би с нея съм направила договор,преди да дойдем на земята тя да се държи така с мен,за да разбера нещо).Също така аз не съм кристално нито индиго.Мога да виждам обвивката, да осещам хората преди да кажат нещо,но определено не мисля че съм индиго или пък кристално.Но също така познавам още един човек-индиго,който е много забавен защитава хората.И найстина е много приятно да се общува с него.Но с сестра ми в момнета дори се виждаме няколко пъти в годината,защото не се разбираме.Пък и тя си пада егоист
    Активен
    Радост
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #29 -: Февруари 26, 2011, 22:43:24 »

хора какво да ви кажа аз съм дете индиго но  аурата ми не е с цвят на индиго а постоянно се сменя според настроението ми естествено в повечето случаи е лилава или нещо такова но със сигорност не съм кристал нямам телепатични способности но лошото при мен е че съм способна да наранявам хората по много жесток начин ... Когато приятеля ми ме ядоса винаги бива ударен насинен или нещо такова незнам от каде е тази агресия в мен но много лесно излизам изван нерви и може би съм способна да убия
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Кристалните деца « 1 2 ... 10 11 »
    Други деца на новото време
    delfin 164 45491 Последна<br />публикация Август 31, 2013, 17:36:57
    от Kissing You Good Night
    Признаци за разпознаване на Звездните деца
    Други деца на новото време
    delfin 8 6218 Последна<br />публикация Май 15, 2011, 17:25:58
    от Eona Lightholder
    Индиговите и Кристалните Деца
    Децата индиго
    giti 9 7136 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 15:09:14
    от Gabbie Unfaithful
    За Индиговите и кристалните деца по БТВ на 29.08.09
    Обща тематика
    Админ 6 3130 Последна<br />публикация Декември 30, 2010, 22:09:29
    от nre
    Кристалните деца-Дорийн Върчу
    Книги
    Eona Lightholder 8 11108 Последна<br />публикация Септември 18, 2010, 23:42:06
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright