Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Признаци за разпознаване на Кристалните деца  (Прочетена 21966 пъти)
delfin
Гост
« -: Юли 07, 2009, 16:28:21 »

- Очите им са кристалносини или с наситен тъмен цвят. Гледат ни, все едноче винаги са ни познавали - и това е така!

- Силно чувствителни са към околната среда, планетата и чувствата на другите.

- Притежават силна интуиция.

- Най-често имат телепатични способности.

- Характеризират се със силно социално съзнание.

- Притежават вродена способност да владеят фините енергии.

- Мислят секционно.

- Изглежда, сякаш не могат да задържат вниманието си на едно място продължително време.

- Изключително състрадателни са.

- Не понасят каквито и да било конфликти - приемат ги съвсем лично.

- Мъдри се не като за годините си.

- Миротворци са.

- Притежават естествени лечителски способности.

- Родени са през или след 1997 год. (рядко някои от тях са по-големи).

- Имат изключително крехко здраве - често се разболяват от необясними болести.

- Енергийните им полета извършват широки движения и са с наситени цветове на скъпоценни камъни или светли пастелни тонове.

- В много от случаите си спомнят своите минали преражданияили преживяванията между тях.

- Виждат и често общуват с етерни същества като ангели, Учители, извънземни и т.н. Често говорят за "гости4 или невидими приятели, сякаш ги виждат и говорят с тях.

- На някои е поставена диагноза СДВ, СХДВ или аутизъм.

- Съзнават мисията на живота си.

- Изключително великодушни са.

- Характеризират се с любов, състрадание и всеопрощение.

- Притежават усет за динамиката в отношенията между хората.

- Бързо и без усилия усещат каква е истината.

- Нуждаят се от известно време насаме със себе си, за да се възстановят или отърсят от енергиите на изминалия ден.

- Те са дълбоко уязвими и все пак силни.

- Не могат да проумеят способността на някои хора да се отнасят нехуманно с другите.

- Силно обичат живота, хората и животните.

- Имат нужда да са редовно сред природата.

- Обичат да си играят или да седят във вода.

- Около тях постоянно се случват "вълшебства" - хора оздравяват, появяват се нужните пари, нещата се подобряват.

- Привличат хората като магнит.

- В много от случаите електронните уреди имат смущения в тяхно присъствие.

- Съпричастни са.

Мег Блекбърн Лоузи - "Децата на новото време"
Активен
delfin
Гост
« Отговор #1 -: Юли 07, 2009, 20:01:35 »

Веднъж срещнах Кристално бебе. Гледахме се толкова дълго, колкото позволи времето, беше с майка си точно зад мен на опашката в "Била". Усмихнато и ведро бебе. Направо не усетих кога минах на касата и си прибирах напазаруваното, до последно се гледахме.

Ще си го спомням дълго.

Някой от вас имал ли е среща с Кристалчета или дали е чувал за такива деца?
Активен
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « Отговор #2 -: Юли 09, 2009, 11:22:54 »

Незнам дали са кристални но от както се помня, ако някое бебе ме види не откъсва очи от мен. Гледаме се постоянно без да мигаме. Много ми става готино да ги гледам в очите и да ги наблюдавам как са замръзнали и вперили очи в мойте.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #3 -: Юли 13, 2009, 14:48:48 »

Моят племеник е кристално дете. Незнам кой определя години,когато тези деца се раждат,но който и да е греши. Племеника ми е на почти 4 годинки. С него се срещахме за първи път това лято. До тогава бяхме имали само телефонни разговори или пред камерата на скайпе. В мига в който се видяхме за първи път той се хвърли в обятията ми. Заобича ме мигновенно. През краткия ми престой за една седмица всяка вечер заспиваше гушнат в мен. Братовчедка ми даже го беше питала:" Ама как така обичаш толкова много леля ти Маргаритка,като се познавате толкова малко?"  А неговия отговор беше: " Не е верно. Ние се познаваме от много,много време."
    Една вечер седя буден до късно,за да гледа и коментира сериала "Шепот от отвъдното". Такива коментари даваше,че и най-големия спец по темата за духове би му завидял за познанията. Обича да казва също,че той е ангелче и често неговите приятели с които преди обичал да си играе му гостуват. Не знам дали съм споделяла с вас,че аз си имам една роднина,която си ме пази. Нещо като ангел пазител. Веднъж в нейно присъствие Криси -племенника ми, ме попита:" Лельо Гити,коя е тази леличка с тебе?"
    Голям сладурко е и много си го обичкам. Аз също имам чувството,че се познаваме много от отдавна. Даже чувството ми е на цяла вечност Усмивчица
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #4 -: Юли 13, 2009, 15:12:52 »

Това е малкия ми сладур Криси

* bg2009 114.JPG (380.27 KB, 1200x1600 - видяно 1711 пъти.)
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #5 -: Юли 13, 2009, 15:15:14 »

А ето и документирано,как заспиваше гушнат в мен Ухилен

* bg2009 204.JPG (306.87 KB, 1154x1376 - видяно 1615 пъти.)
    Активен
    roni7o0o
    Странна
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #6 -: Януари 24, 2010, 23:32:12 »

Най-добрата ми приятелка е такава и е страхотен човек! С нея мога да си говоря часове наред за теми, за които не бих говорила доро и с близките ми! Тя винаги иска всичко да е мирно, тихо, спокойно..ии наскоро открихмече сме се познавали и от предишни животи..Много я обичам и вече крайно съм привързана към нея..!!  Не бях аз
    Активен

" Не е важно колко хора познаваш,а колко от тях ще застанат зад теб в труден момент!"
    LaMariposa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

• Град: Търговище
  • Пеперудите се нуждаят от любов!

« Отговор #7 -: Януари 25, 2010, 11:02:19 »

Аз пък имам съмнения, че моята малка Мариянка е кристалче. Ако се изтърва понякога да и се развикам, тя ме гледа с големите си очи, но не реагира, не плаче, не се смее, гледа ме така, докато почувства, че съм разбрала грешката си и после започва да си играе с нещо, все едно нищо не се е случило. Ужасно обича да играе с вода. Ако докопа по някакъв начин шише или чаша, започва прехласната да излива, да се капе и маже с водата, все едно е крем за лице. В коритото не играе, а гледа водата втренчено и си лежи все едно си взема вана. По улиците постоянно е в контакт с очите на хората и на всяко излизане поне 30 човека са се втренчили да й се радват, а тя ги привлича, като ги гледа настоятелно. Като по-малко бебе се будеше нощем и докато я приспивам тя гледаше в стаята и се усмихваше на някого. Кръстена е на Дева Мария и й направихме кръщенето на 15.08, Голяма Богородица в църква, която се казва Успение Богородично и то без много да планирам нещата. Кръстницата й също се казва Мария. Когато се роди, аз знаех, че доста е чакала и много точно знаех какъв ще е характера й. Сякаш я познавам отпреди. Тя не може да бъде манипулирана, веднага те усеща. Страшно е упорита, като иска да научи нещо. Беше на 8 месеца, когато разбра, че ние като пляскаме с ръце, излиза и звук "пляс", тогава започна усилено да пляска. Още същия ден започна да издава звук, но пляска и на следващия, докато не реши, че вече се е научила, достатъчно добре. На всички играчки им намира нетипични приложения. Много ми е интересно да я наблюдавам как се развива. Още е много мъничка, но сякаш е по-голяма от мен   Сложих снимки в Да се запознаем. Някой може ли да види, дали наистина е кристалче, любопитно ми е? Не че това ще промени нещо, просто ще обясни, някои нейни прояви...
    « Последна редакция: Януари 25, 2010, 11:04:15 от LaMariposa » Активен

ЩАСТИЕТО Е ЛЮБОВ! НЕКА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ!
    LaMariposa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

• Град: Търговище
  • Пеперудите се нуждаят от любов!

« Отговор #8 -: Януари 25, 2010, 11:07:48 »

Забравих да добавя, стряска се от силни шумове. Ако усети, че някой лицемерничи, престава да му обръща внимание. Не харесва хора, които говорят много високо. Няма режим, когато е гладна си иска, когато й се спи, спи, но общо взето спи много малко...Като по-малка не можеше лесно да заспива от любопитство, трябваше да няма шумове и да не мърдам, за да не й привличам вниманието, иначе веднага скачаше да види какво става.
    Ох, дано не ви досаждам, простете ми, ако е така!  Сърце
    « Последна редакция: Януари 25, 2010, 16:19:28 от LaMariposa » Активен

ЩАСТИЕТО Е ЛЮБОВ! НЕКА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ!
    roni7o0o
    Странна
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #9 -: Януари 25, 2010, 11:17:24 »

Изобщо не досаждаш!! Поне на мен не, даже ми беше много интересно да чета какво е правило това детенце! Ако имаш още такива случки ги разкажи, моля. Не бях аз
    Активен

" Не е важно колко хора познаваш,а колко от тях ще застанат зад теб в труден момент!"
    zaharisa
    Човек, обикновен.
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« Отговор #10 -: Февруари 11, 2010, 16:19:36 »

Много се съмнявам за едно детенце в трамвая. Момиченце- сини очи, руси коси- толкова беше красиво, че помислих, че е ангел първият път, когато го видях. То ми се усмихна ужасно нежно. Когато го видях- това беше преди месеци- то да е било на 3-4 години- дребосъче. Видя ме, че нося някакви торби и каза "Лельо- ела да седнеш- виждам, че ти тежи"... Стана- и отиде назад при майка си. Мислех, че поне майка му ще ме направи на салата, че вдигам детенце (ама не съм аз- честно- то само си стана- а и аз много не приличам на леля- студентка съм- често ме бъркат за ученичка. Леля съм обаче на 3 племенничета и обичам да ми казват лельо.. това детенце- има ли шанс да знаеше вече това?). Та, то стана- направи мим място и отиде да седне назад при майка си, която държеше колелото му. Майката- и тя руса женаа- и тя ми се усмихна.. много мило.

Толкова топло и хубаво ми стана- идеше ми да заплача. Такова мило детенце! Истински ангел. За мен беше като ангел. Помислих си, че всички ангели сигурно са мили и добри като него. И сега като си спомням за него- пак ми се плаче- такова мило детенце.

Чудя се.
    Какво ли е почувствал Йоан Кръстител, когато Иисус го е помолил той да го кръсти. Сигурно в милярд пъти такова.. странно усещане- като аз пред това дете. Мислех си, че аз трябва да му направя път. Вместо това- то стана.

Ето- и сега- като мисля за това-м ми се плаче. Такова страхотно детенце!  Толкова.. толкова беше прекрасно. Още помня.. помня голяма част от чертите на лицето му.
    Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Март 10, 2010, 18:11:06 »

Ще пиша за ,моят 10месечен кристал като попълвам схемичката дано не стане прекалено дълго Усмивчица

- Очите им са кристалносини или с наситен тъмен цвят. Гледат ни, все едноче винаги са ни познавали - и това е така! - Черни ,черни очи които никoй в смейството няма. Освен че те гледат с мъдростта на врмето ,пречупват светлината много особенно .

- Силно чувствителни са към околната среда, планетата и чувствата на другите. - Определено чуствителност към изкуствените храни и към чуствата и настроенията на другите, за планетата сме още малки.

- Притежават силна интуиция.- и тук сме още малки освен че с кучето се зареждат пред вратата малко преди баща му да се е прибрал .Е единият чува колата отдалеч Усмивчица))))

- Най-често имат телепатични способности.- от първият си ден.

- Характеризират се със силно социално съзнание.- ще видим

- Притежават вродена способност да владеят фините енергии.- надявам се Усмивчица

- Мислят секционно.- и за това ни е рано да кажем

- Изглежда, сякаш не могат да задържат вниманието си на едно място продължително време.- мда и мама става разногледа

- Изключително състрадателни са.- само по погледа го виждаш

- Не понасят каквито и да било конфликти - приемат ги съвсем лично.- Ако не сте виждали малко бебе което се кара на баща си с такъв тон на странен език ,само защото е почнал да се люти че някой му е скрил джапанките.Паднала съм от страх. Прави го много често ако някои повиши тон Усмивчица)))

- Мъдри се не като за годините си.- м да на 9 месеца взе възглавница закара я до масичката качи се за да напипа едни бонбони. После като му я взех отиде намери една пръчка от една играчка и почна като на билярд да ги бута от масата. Това е по скоро хитро от мъдро

- Миротворци са
    .- е виж по горе

- Притежават естествени лечителски способности.- още не съм сигурна

- Родени са през или след 1997 год. (рядко някои от тях са по-големи).2009

- Имат изключително крехко здраве - често се разболяват от необясними болести.- засега се разболявал само от една ваксина

- Енергийните им полета извършват широки движения и са с наситени цветове на скъпоценни камъни или светли пастелни тонове.- 2 пъти го *видях*  бяло синьо сяайно както от диамант

- В много от случаите си спомнят своите минали преражданияили преживяванията между тях.- чакам да разказва Усмивчица

- Виждат и често общуват с етерни същества като ангели, Учители, извънземни и т.н. Често говорят за \"гости4 или невидими приятели, сякаш ги виждат и говорят с тях.- мда когато се смее на нещоо много пркрасно в нищото направо му завиждам ама и тръпки ме побиват

- На някои е поставена диагноза СДВ, СХДВ или аутизъм.- а дано не ама и няма значение

- Съзнават мисията на живота си.- ако се съди че още преди да зачена си мечтаех за момче което да даде принос за създаването на нова безплатна и чиста енергия, а той сега играе предимно с кабели , да не скочат майките - влачи по цял ден зарядното ми напред назад е и кабелите на телефона изкара. баща му го е кръстил The Cable Guy . Ама е рано да се каже

- Изключително великодушни са.- ооо да

- Характеризират се с любов, състрадание и всеопрощение.
    - също да

- Притежават усет за динамиката в отношенията между хората.- понякога плашещ

- Бързо и без усилия усещат каква е истината.- е още не се лъжем

- Нуждаят се от известно време насаме със себе си, за да се възстановят или отърсят от енергиите на изминалия ден.- определено и много важно за всички родители на кристали

- Те са дълбоко уязвими и все пак силни.- за сега усещам силата

- Не могат да проумеят способността на някои хора да се отнасят нехуманно с другите.-

- Силно обичат живота, хората и животните.- най-се радва и смее на кучето - има един определен звук с които го вика от които ми настръхва косата нещо между делфин и крясък на орел и то идва.

- Имат нужда да са редовно сред природата.- спи много малко през деня сегамалкo повече като спи навън студено е но само там почива добре

- Обичат да си играят или да седят във вода.- аааа тая най не-ми харесва особено ако локвата е саморъчно направена с сок на пода и весело пошляпва в нея

- Около тях постоянно се slucvат \"вълшебства\" - хора оздравяват, появяват се нужните пари, нещата се подобряват. - най-голямото вълшебство е как носи това спокойствие и любов което пълни пространството около него .

- Привличат хората като магнит
    .- най-много хората в супера та по 2 часа пазаруваме

- В много от случаите електронните уреди имат смущения в тяхно присъствие.- от което пак аз си патя по едно време мислех че Американците ни заглушават:)) Изчезват интернет ,телефони ,дигитална телевизия , бабъфона и мобилните.

- Съпричастни са.- определено когато усети напрежение и притеснение също и болка у мен -кротва ,което за него е нещо необичайно
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    delfin
    Гост
    « Отговор #12 -: Март 10, 2010, 19:22:39 »

Eona Lightholder, едно малко прекрасно слънчице си имаш.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #13 -: Март 10, 2010, 19:29:09 »

Еона, и моята щерка мисля, че е кристалче. Още е малка да правя наблюдения върху тези признаци, но ми правят впечатление няколко неща:
    1) вижда повече, отколкото ние си мислим. Много често гледа към нищото, смее се и гука Усмивчица
    2) и тя като сина ти не обича караниците. Ако случайно спорим със съпруга ми на висок тон, тя веднага се "намесва" и ни "мъмри". Първо ни гледа много изпитателно, докато се осъзнаем и поправим. После почва да се смее.
    3) Имам чувство, че с нея си общуваме телепатично
    4) Предавала ми е доста послания насън
    5) Преди няколко дена видях аурата й. Беше като многоцветни лъчи( подобно на дъга), които излизаха от нея, разперваха се настрани и я обгръщаха. Невероятна красота.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #14 -: Май 02, 2010, 19:51:24 »

Очите им са кристалносини или с наситен тъмен цвят. Гледат ни, все едноче винаги са ни познавали - и това е така!(Не)

- Силно чувствителни са към околната среда, планетата и чувствата на другите.(Да)

- Притежават силна интуиция.(Да)

- Най-често имат телепатични способности.(Понякой път)

- Характеризират се със силно социално съзнание.(тва не го рабирам много)

- Притежават вродена способност да владеят фините енергии.(Понякой път)

- Мислят секционно.(Какво значи това)

- Изглежда, сякаш не могат да задържат вниманието си на едно място продължително време.(Да)

- Изключително състрадателни са.(Да)

- Не понасят каквито и да било конфликти - приемат ги съвсем лично.(Да)

- Мъдри се не като за годините си.(Според хората-Да)

- Миротворци са.(Да-ама си падам и по войните)

- Притежават естествени лечителски способности.(Обичам да помагам на хората като ги успокоявам)

- Родени са през или след 1997 год. (рядко някои от тях са по-големи).(Аз съм 1996г.)

- Имат изключително крехко здраве - често се разболяват от необясними болести.(Не)

- Енергийните им полета извършват широки движения и са с наситени цветове на скъпоценни камъни или светли пастелни тонове.(Не съм виждал цветове,а само мъгли)

- В много от случаите си спомнят своите минали прераждания или преживяванията между тях.(Да)

- Виждат и често общуват с етерни същества като ангели, Учители, извънземни и т.н. Често говорят за "гости4 или невидими приятели, сякаш ги виждат и говорят с тях.(Не)

- На някои е поставена диагноза СДВ, СХДВ или аутизъм.(Не,но нищо чудно и да ми поставят)

- Съзнават мисията на живота си.(Да)

- Изключително великодушни са.(Да)

- Характеризират се с любов, състрадание и всеопрощение.(Да..мхм..горе долу)

- Притежават усет за динамиката в отношенията между хората.(Да)

- Бързо и без усилия усещат каква е истината.(Да)

- Нуждаят се от известно време насаме със себе си, за да се възстановят или отърсят от енергиите на изминалия ден.(Да)

- Те са дълбоко уязвими и все пак силни.(Да)

- Не могат да проумеят способността на някои хора да се отнасят нехуманно с другите.(Да)

- Силно обичат живота, хората и животните.(Да)

- Имат нужда да са редовно сред природата.(Да)

- Обичат да си играят или да седят във вода.(Да,обичам водата,ама ме е страх да не се удявя,нещо като лека фобия въпреки,че покровител ми е свети Илия)

- Около тях постоянно се случват "вълшебства" - хора оздравяват, появяват се нужните пари, нещата се подобряват.(Да)

- Привличат хората като магнит.(Да,ама за малко щото ги отблъксвам после нарочно)

- В много от случаите електронните уреди имат смущения в тяхно присъствие.(Когато съм до радиото то не пръщи,но предполагам това е нормално)

- Съпричастни са.(Да)

Резултат:

2 пъти не разбирах въпростите
    6-пъти бях среден
    3-не отговорям на признаците
    19-20 пъти отговарям на признаците
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Кристалните деца « 1 2 ... 10 11 »
    Други деца на новото време
    delfin 164 44047 Последна<br />публикация Август 31, 2013, 17:36:57
    от Kissing You Good Night
    Признаци за разпознаване на Звездните деца
    Други деца на новото време
    delfin 8 5934 Последна<br />публикация Май 15, 2011, 17:25:58
    от Eona Lightholder
    Индиговите и Кристалните Деца
    Децата индиго
    giti 9 6851 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 15:09:14
    от Gabbie Unfaithful
    За Индиговите и кристалните деца по БТВ на 29.08.09
    Обща тематика
    Админ 6 2931 Последна<br />публикация Декември 30, 2010, 22:09:29
    от nre
    Кристалните деца-Дорийн Върчу
    Книги
    Eona Lightholder 8 10891 Последна<br />публикация Септември 18, 2010, 23:42:06
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright