Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Клопки в астрала и възможни последици  (Прочетена 8534 пъти)
demy
Daniela
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #15 -: Ноември 05, 2010, 14:58:03 »

Ами Обама само за половин година. Така беше и със Софиянски преди време....

Да точно Ео и не са само те ....
    Активен
    Синьо мечтание
    синьо мечтание
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: BG
  • profile.php?id=1824581147
    « Отговор #16 -: Ноември 21, 2010, 09:20:42 »

Здравейте и от мен!
    Относно състаряването ми дойде на ума за останалите нетленни останки на разни светци,може би някой ще каже няма нищо общо ,но..
    Аз все си мисля,че свързаните със светлината хора остават видимо по-млади за възрастта си,дали заради положителната енергия,или поради възможност  за живот в паралелни пространства-не зная.
    Но в българския фолклор има отредено голямо място точно за моми,залюбени от змей,откраднати от змей и т.н.Също както и другите митични същества и за тях сега намираме  обяснение.Същото ще става все по-често и занапред,ще откриваме отговори на въпроси,стояли пред човек от векове,това е мойто мнение.
    Активен
    алтеа
    Гост
    « Отговор #17 -: Декември 07, 2010, 16:57:34 »

Това ,което знам по темата,ще се опитам да разкажа възможно най-кратко.
    Както знаете,по законите,неписани от нас,хората,всичко е обмен на енергии.Основният закон на Вселената е Законът на подобието-тоест не противоположностите се привличат,а съществува привличане на "еднаквостите".Няма да обяснявам подробно и с примери-достатъчно е да се позаровите в Херметическите закони.
    Когато мислите и емоциите ни са чисти и възвишени,тогава привличаме събития и същества от Висшите йерархии,които са добронамерени и всъщност тяхната задача е да са в услуга на хората.
    Обратно-негативните ни мисли са с ниски вибрационни честоти,на които реагират същества от астрала-те се хранят с тези ниско вибрационни излъчвания и ни стимулират да ги произвеждаме.Гняв,страх,съмнение,ревност...Възможно е да се проявяват като сенки или звуци,които ви стряскат и изпитвате страх-така заработват хляба си.Представете си каква гвардия от такива същества витаят и живеят около хора ,които по принцип са негативно настроени...И какви мисли им внушават,още повече-какви действия следват.
    Имам милиони примери от собствения си опит,няколко пъти съм виждала такива същества,единият път беше до мен,така ме вцепени,че ме държа известно време вцепенена,сякаш ме удари електрически ток.
    В случаите,когато почувствате дори страх,може да кажете прости формули,които не изискват кой знае каква памет:
    "Любовта иде"-това е чувството,което те ненавиждат.
    в "Библиотека триъгъкник"има много формули за ограждане,вижте в търсачките.

И не се страхувайте от тях-пуснете ги с молба в Божието име да си отидат по пътя.
    Надявам се да бях полезна!

Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #18 -: Декември 07, 2010, 17:58:40 »

Хубав пост от алтеа!Ще добавя и аз каквото знам.Казва се че дявола трудно влиза в дома освен ако сам не му "отвориш вратата" А тези вратички са нашите пороци и грехове.Бедна ми е фантазията какво се случва с хората които изневеряват и др подобни.
     Ако човек се стреми към "светлината" няма да се озове в "мрака".Всеки познава най-добре себе си и какво има да чисти.Който се справя ще преуспее,който се подава на отрицателни мисли и дейстия ще пропадне.
    Много е хубаво ако поне веднъж на ден се обръщаме към Бог и го величаем:)))
    Активен
    Kalista
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #19 -: Декември 20, 2010, 19:23:46 »

По въпроса за политиците най вероятно повечето от вас незнаят,че преди доста години на мястото на Народното събрание е имало гробище....
    Активен
    Синьо мечтание
    синьо мечтание
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Януари 19, 2011, 21:20:23 »

За Народното събрание се знае,че е върху гробища строено,също,че тази отрицателна енергия,натрупана с времето са се опитвали да неутрализират разни екстрасенси и прочее,но безуспешно.Също,че цялата сграда е пълна с масонски и сатанински символи,но и самите депутати са усетили негативното влияние на цялата обстановка.Това обаче по никакъв начин не им е пречило да си правят далаверите
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « Отговор #21 -: Февруари 22, 2011, 09:34:07 »

Стига с тая политика ве, дайте да мислим как да се предпазваме от тия същества,4е аз ве4е 7 години се лутам и няма оправия.С позитивно мислене само не става ,на мена като са ми са се лепнали 2-3 въмпира и нямам оправия ,лошото че съм с отворени сетива и ги виждам , и деми я разбирам напълно знам много такива случаи ,скоро ми се обади едно моми4е което е с същия проблем http://indigota.com/index.php?topic=2945.0 мн зле беше горката-дано някой и е помогнал,и аз съм с такъв проблем но се научих как да се пазя горе-доло. Но ......пак ме смучат....... ,паразити .
    Да ви кажа може и да не ми повярвате но те не са безсмъртни , има на4ини да се унищожът но не е лесно,знам го от ли4ен опит.Ако има някой който е заинтерисуван може да ми пише ,защото не вси4ки от форума разбират за какво става на въпрос и мисля 4е не е форум
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #22 -: Февруари 22, 2011, 15:21:04 »

Стига с тая политика ве, дайте да мислим как да се предпазваме от тия същества, че аз вече 7 години се лутам и няма оправия. С позитивно мислене само не става; на мене като ми са се лепнали 2-3 вампира и нямам оправия. Лошото е, че съм с отворени сетива и ги виждам, и разбирам напълно деми. Знам много такива случаи, скоро ми се обади едно момиче, което е със същия проблем: http://indigota.com/index.php?topic=2945.0 Много зле беше горката, дано някой ѝ е помогнал, и аз съм с такъв проблем, но се научих как да се пазя горе-долу. Но ......пак ме смучат....... ,паразити.
    Да ви кажа, може и да не ми повярвате, но те не са безсмъртни. Има начини да се унищожат, но не е лесно — знам го от личен опит. Ако има някой, който е заинтересуван, може да ми пише, защото не всички от форума разбират за какво става на въпрос и мисля че не е форум
    Ами ако човек вижда такива неща, това хич не е лошо. По-лошо е да си няма никаква представа от къде го изсмукват Намигване
    Цитат
    и мисля че не е форум
    Какво имаш пред вид, нещо неясно се изразяваш.
    Активен
    demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #23 -: Февруари 28, 2011, 01:13:41 »

Ами, ще споделя аз как се предпазвам.... Простия отговор е Любов .... т.е.
    Освен, че ми помогна много една жена екстрасенс знаех, че това не е достатъчно.....след като бях и на границата между живота и смъртта, усетих колко силно чувство е любовта, усещах я как излиза от хората които ме обичат тя ми даваше енергия и сили.

Другото което знаех е че трябва да стана по добра. Да внимавам какво мисля за хората и как постъпвам, да премахна всички отрицателни чувства и в момент в който ги изпитвам възможно най-бързо да ги спра.
    Забранявах си и да плача, защото след като почнех не можех да спра цял ден, понякога с дни плачех....
    В началото беше трудно, трябваха ми години за да го постигна. А сега вече е начина ми на мислене и характер....

Любовта е най-мощното оръжие, извира ли от сърцето и душата ти астралите бягат
    Активен
    nre
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 129

« Отговор #24 -: Февруари 28, 2011, 02:21:44 »

..Законът на подобието-тоест не противоположностите се привличат,а съществува привличане на "еднаквостите". Няма да обяснявам подробно и с примери-достатъчно е да се позаровите в Херметическите закони.
    Когато мислите и емоциите ни са чисти и възвишени,тогава привличаме събития и същества от Висшите йерархии,които са добронамерени и всъщност тяхната задача е да са в услуга на хората.
    Обратно-негативните ни мисли са с ниски вибрационни честоти,на които реагират същества от астрала-те се хранят с тези ниско вибрационни излъчвания и ни стимулират да ги произвеждаме.

Такъв закон има описан и в радиестезията - стоящи вълни на база еднаквост в геометрията. В психологията също важи - еднаквите характери се привличат. Егото обича всичко, което го подкрепя. Заедно с гравитацията законите стават 3, при нея привличането е на база маса.

Цитат на: Demy
    Другото което знаех е че трябва да стана по добра. Да внимавам какво мисля за хората и как постъпвам, да премахна всички отрицателни чувства и в момент в който ги изпитвам възможно най-бързо да ги спра.
    Забранявах си и да плача, защото след като почнех не можех да спра цял ден, понякога с дни плачех....
    В началото беше трудно, трябваха ми години за да го постигна. А сега вече е начина ми на мислене и характер....
    Възхищавам се на хората, които умеят да променят себе си към по-добро с проява на воля.
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Март 19, 2011, 09:04:14 »

Стига с тая политика ве, дайте да мислим как да се предпазваме от тия същества,4е аз ве4е 7 години се лутам и няма оправия.С позитивно мислене само не става ,на мен като са ми са се лепнали 2-3 вампира и нямам оправия ,лошото че съм с отворени сетива и ги виждам , и Деми я разбирам напълно знам много такива случаи ,скоро ми се обади едно моми4е което е с същия проблем http://indigota.com/index.php?topic=2945.0 мн зле беше горката-дано някой и е помогнал,и аз съм с такъв проблем но се научих как да се пазя горе-доло. Но ......пак ме смучат....... ,паразити .
    Да ви кажа може и да не ми повярвате но те не са безсмъртни , има на4ини да се унищожът но не е лесно,знам го от ли4ен опит от 7 години се боря с такива.Ако има някой който е заинтерисуван може да ми пише ,защото не вси4ки от форума разбират за какво става на въпрос и мисля 4е не е мястото тук да го споделям.
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Май 08, 2011, 08:00:46 »

Ръкописна грешка,имам предвид че не е за форум.
    Повечето които не знаят не искат да го приемат като реално, и избягвам да пиша за такива работи на обществени места.На много такива случаи съм попадал , и последния беше скоро-хлапе на 10 години ги вижда и го притесняват.Прикачват се гадовете заради душата и енергията и някой не правят ралика на колко си.Пълни гадове са,доставя и удоволствие да ти съсипят душата или тялото,да те побъркат или докарат до самообийство.Според мен че поне 30-40% от душевниите заболявания и опити за самообийства са предизвикани точно от такива.
    Активен
    Синьо мечтание
    синьо мечтание
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Май 14, 2011, 22:44:39 »

demy Да,няма по-велика сила от силата на любовта! Астралите,вампирите и др.същности се присламчват при онези същности,при които силата на любовта е нищожно малка.И първото,което трябва да бъде научен човек е да обича себе си!Само така би могъл да обича околните!
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 73

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #28 -: Май 23, 2011, 12:51:36 »

Не знам, аз съм обект на точене от вампири. Просто понякога някои хора ме ламтят. Лошото е, че не ги "виждам" от първия път, а чак после разбирам. Разбрах, че най-добрата защита е, да не споря с тях. Това е съветът ми към другите "жертви". Слушайте успокояваща музика, гледайте красиви картинки, представяйте си хубави неща и не спорете с вампир. Каквото и да бушува вътре във вас, не му казвайте нищо и си представяйте, че той се опитва да свърже пъпната си връв във вашата и че вие режете пъпната му връв - помага.
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #29 -: Май 23, 2011, 13:22:31 »

Не знам, аз съм обект на точене от вампири. Просто понякога някои хора ме ламтят. Лошото е, че не ги "виждам" от първия път, а чак после разбирам. Разбрах, че най-добрата защита е, да не споря с тях. Това е съветът ми към другите "жертви". Слушайте успокояваща музика, гледайте красиви картинки, представяйте си хубави неща и не спорете с вампир. Каквото и да бушува вътре във вас, не му казвайте нищо и си представяйте, че той се опитва да свърже пъпната си връв във вашата и че вие режете пъпната му връв - помага.

Да и аз мисля, че в такъв момент пренебрежението и необръщането на внимание помага. А ако е възможно и да се запази спокойствие е още по добре Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Последици от глобалното затопляне
    Обща тематика
    Аэ съм 7 1092 Последна<br />публикация Август 17, 2010, 12:08:46
    от nia.boneva6
    Възможни проблеми
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 11 920 Последна<br />публикация Януари 25, 2011, 16:53:07
    от Administrator
    Възможни прекъсвания на форума на 26.10.2010г.
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 1 537 Последна<br />публикация Октомври 26, 2010, 22:29:01
    от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright