Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Човешкото мислене и светът след 2012 г.  (Прочетена 8469 пъти)
pisalka
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #15 -: Ноември 04, 2010, 15:15:26 »

Какво значение има от къде, от кого и т.н. Важно е дали приемаш или не приемаш, вярваш или не вярваш!?!
Как усещаш нещата... това е! Усмивчица
Това е твоята гледна точка за статията и ти си преценяш, че го приемаш на 100%, но аз нищо не приемам на 100% Усмивчица Моля, да не се сърдите, че питам, мисля, че имам право на собствено мнение по въпроса. Щом съм задала този въпрос, значи има някаква причина, моля да уважите това, тъй като не съм засегнала нито автора, нито някой от вас.
Аз също не мога да приема нещата на 100%,защото се мисля за мислещо същество!Би трябвало да се знае изто4ника на информацията и без да има сърдити,когато не ни съвпадат мненията!
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Ноември 04, 2010, 17:26:22 »

И аз така мисля. Текста е една грдивна мечта не е предсказание на бъдеще , а предсказание(пожелание) за възможна вероятност. И колкото повече се включат и я направят обща , толкова е поголяма възможността да стане предсказание. И нека да е , щото ми писнаха всички онези с края на света, ледникови периоди,глобално затопляне и тнт. Недейте се успокоява само от едно такова бъдеще,защото то няма да дойде ако не се включите към него с душа и сърце.

НИЕ ВСИЧКИ СМЕ КОНСТРУКТОРИТЕ НА БЪДЕЩЕ, ВСЯКА ЕДНА СЕКУНДА.
 НЕКА СЕ УЧИМ ДА СМЕ СВЕТЛИ ТВОРЦИ ЗАЕДНО!!!
[/color]

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Amazon
Гост
« Отговор #17 -: Ноември 04, 2010, 21:45:16 »

Всичко е въпрос на сетивност. Никой на никой не трябва да се сърди. За мен този текст е на 100% истина.

Активен
dak
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #18 -: Ноември 04, 2010, 23:10:29 »

Източникът си е самия автор, щом това има значение и опираме пак кой до колко вярва и приема това Усмивчица!!!
Успех на всички Ни в Търсене на Себе си!
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 23:16:49 от daka » Активен
atos
Гост
« Отговор #19 -: Ноември 05, 2010, 12:39:03 »

Статията според мен много точно обрисува настоящото положение на нещата. Що се отнася до бъдещето ще поживеем и ще видим. Интересното е, че са вкарани конкретни факти които звучат като предсказание. Това малко ме озадачава. Това в комбинация с проследяването на глобални процеси не ми се струва случайно.  Виждам бъдещето като водораздел от който тръгват две течения на реката и се раздалечават. Във всеки случай човек трябва да избере за себе си в коя посока да поеме. Като, че ли идва време разделно. Така го изисква Космоса или космическия разум тъй като ние явно не сме достатъчно разумни. Благодаря на автора за това, че е дал ориентир за всички търсещи хора за да знаят посоката в която да поемат. С ум и сърце мисля, че всеки може да я открие, в крайна сметка както автора посочва, от значение ще бъдат достиженията единствено във вътрешен план.
Активен
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 580

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #20 -: Ноември 07, 2010, 18:05:07 »

Никола Събев

...........Първото сигурно нещо е, че планетата Земя ще съществува и хората на планетата също. Но ще изпадне една двойка хромозоми от ДНК. Това ще заличи идентичността на расите. ....................
    Никола Събев е автор на книгите „Без болка в затворения свят“ и „Невъзможният човек“

Mного ми е интересно като как ще се заличи тази идентичност. Нещо от сорта всички да изглеждаме като негри. или всички да изглеждат като европейци. А до колко еднакви ще сме физически? Дали ще има пак слаби и дебели. Дебеловрати и слабовати... Пушачи и непушачи, ниски и високи...

.......Виждам бъдещето като водораздел от който тръгват две течения на реката и се раздалечават. Във всеки случай човек трябва да избере за себе си в коя посока да поеме.........

Това ми звучи доста оптимистично. Учениците, които са получавали само двойки и са бягали от час... все едно няма да бъдат изключени от училище. В смисъл, че няма да има унищожение на по-некачествения материал (човеци).Ще продължи да си съществува, макар и в по-друго измерение вероятно...
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #21 -: Ноември 07, 2010, 18:40:09 »

Никола Събев

...........Първото сигурно нещо е, че планетата Земя ще съществува и хората на планетата също. Но ще изпадне една двойка хромозоми от ДНК. Това ще заличи идентичността на расите. ....................
    Никола Събев е автор на книгите „Без болка в затворения свят“ и „Невъзможният човек“

Mного ми е интересно като как ще се заличи тази идентичност. Нещо от сорта всички да изглеждаме като негри. или всички да изглеждат като европейци. А до колко еднакви ще сме физически? Дали ще има пак слаби и дебели. Дебеловрати и слабовати... Пушачи и непушачи, ниски и високи...

.......Виждам бъдещето като водораздел от който тръгват две течения на реката и се раздалечават. Във всеки случай човек трябва да избере за себе си в коя посока да поеме.........

Това ми звучи доста оптимистично. Учениците, които са получавали само двойки и са бягали от час... все едно няма да бъдат изключени от училище. В смисъл, че няма да има унищожение на по-некачествения материал (човеци).Ще продължи да си съществува, макар и в по-друго измерение вероятно...

Относно въпроса ти как ще изглеждат хората...Слава Севрюкова е казала,че бъдещите хора(духовните хора) ще имат големи глави,кестеняви коси и очи,бледа кожа,както и слаба мускулатура.

Ако въпроса ти е за цвета на кожата-ще е бледа,сам четеш,но най-вероятно,по форма на очите,ще бъдем нещо подобно на монголоиди,понеже според Слава жълтата раса ще излее мъдростта си върху хората,а блята раса(славяните) трябва а спясят този свят...И пак според нея,в бъдеще русите хора със сини очи,ще изчезнат,защото схващането за човешка красота ще се измени! Усмивчица

Относно въпроса ти за некачествения материал....не знам за какво училище говориш,тоест,дали го казваш буквално или преносно...
    Аз разбирам,че тези,които бягат от училище,са тези,които се самоубиват и пропиляват живота си....а живота на един човек не се съдържа в това да има хубава работа и жилище....в почти всички случаи Бог ще е поощри тези,които са били бедни,но отдадени Нему.
    Относно некачествения материал...ще си позволя отново да кажа мнението на българската психотроничка Слава Севрюкова,наричат я леля Слава(приживе призната от баба Ванга).

Та леля Слава казва,че в моемнта има дисбаланс,нарушена е хармонията между душите в този и Онзи свят....тоест си представи съотношението на хора в Този и Онзи свят така: 9 към 1.

Това е нарушаване на хармонията....трябва да е 5 към 5,да речем,примерно! Усмивчица

И според Слава,в бъдеще ще се случат природни катаклизми,глад и войни,които ще....които ще върнат хармонията....цитирам:
    "милиони и милиарди души ще трябва да напуснат Този свят и да се присъединят към Онзи,само тогава ще се върне Хармонията"!Нещо от сорта е казала.... Усмивчица
    Активен
    Amica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Град: София
  • Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « Отговор #22 -: Ноември 07, 2010, 21:30:37 »

Да, в момента предстоят много катаклизми. Но те също имат своята роля. Както когато човек боледува и се изчиства чрез хремата, температурата, болките...така и Земята в момента се прочиства чрез земетресенията, вулканите и всички други природни катаклизми поради факта, че и се повишават вибрациите и се изчиства от старите енергии.
    А що се отнася до хората, тези които преминат прехода няма изобщо да бъдат материята, която сме сега. Не знам защо говорите за расите, а не за това, че например ще сме полуефирни. В другото измерение ще сме като бебенца, които ще продължават да израстват както на височина, така и на съзнание.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 613

• « Отговор #23 -: Ноември 07, 2010, 22:01:51 »

Ще си позволя да кажа само едно- преходът няма да е това, което сте чели и което очаквате. И определено няма да се случи армагедон през 2012.
    Прекалено много материал е изписан по темата, като в повечето случаи се всява страх и ужас в хората. Това е абсурдно.
    Преходът отдавна е започнал и при всеки това е индивидуално преживяване.

Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #24 -: Ноември 07, 2010, 22:16:08 »

Ще си позволя да кажа само едно- преходът няма да е това, което сте чели и което очаквате. И определено няма да се случи армагедон през 2012.
    Прекалено много материал е изписан по темата, като в повечето случаи се всява страх и ужас в хората. Това е абсурдно.

Плюсче! Няма как да не се съглася с мнението ти!!
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #25 -: Ноември 07, 2010, 22:46:30 »

А, ето с това съм напълно съгласна, браво Гаятри, точно така, той е започнал мнооого отдавна Намигване
    Активен
    Amica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « Отговор #26 -: Ноември 07, 2010, 22:49:19 »

Усмивчица Аз далеч не си мисля за никакви Армагедони. А и си права, че много се изписва по тази тема. Просто споделям какво мисля относно Земята и човека.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 613

• « Отговор #27 -: Ноември 07, 2010, 23:08:14 »

Аз бих искала хората да се настроят позитивно, а не да си изграждат какви ли не кошмарни представи за 2012 и тн. Защото повярвайте ми разговаряла съм с доста хора и те тръпнат в някакъв кошмарен страх от това, че може да се случи нещо лошо. А много хора имат интерес от всяването на този страх, който е абсолютно безпочвен. Знаете много добре и за силата на мисълта. Каквото мислите, такова ще пожънете. От всички нас зависи какво ще стане. Все пак всичко тук е една илюзия, която сами изграждаме и която придобива формата, която е подходяща за нашето възприятие.
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #28 -: Ноември 07, 2010, 23:11:24 »

Честно казано преходът никога не е спирал...
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #29 -: Ноември 07, 2010, 23:12:36 »

Честно казано преходът никога не е спирал...
    Вечно движение...
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    2012 Doomsday / 2012 Денят на страшия съд (2008)
    Филми
    Administrator 0 2613 Последна<br />публикация Юни 14, 2009, 23:27:11
    от Administrator
    Nostradamus: 2012 / Нострадамус: 2012 (2009)
    Филми
    Админ 7 3048 Последна<br />публикация Октомври 05, 2009, 12:28:30
    от delfin
    Светът на символите « 1 2 3 4 »
    Книги
    giti 57 40811 Последна<br />публикация Януари 16, 2012, 14:04:52
    от Pavlina Nikolova
    Проект който ще промени Светът
    Послания
    Elvira1989 10 2406 Последна<br />публикация Юни 20, 2012, 21:26:25
    от Sunshine(sun)
    Реален ли е светът, който виждаме? « 1 2 »
    Великият преход
    Sunshine(sun) 21 3412 Последна<br />публикация Март 11, 2013, 21:49:58
    от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright