Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: "V" - Посетителите, ТВ сериал  (Прочетена 2128 пъти)
Spirit
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« -: Ноември 03, 2010, 12:10:12 »

Резюме: Светът се е събудил с летящи чинии, висящи над повечето големи световни столици. "Посетителите" твърдят, че идват с мир и носят като дарове медицински и технологични чудеса. Но в действителност те лъжат и съвсем скоро това ще бъде открито от различни хора, които ще образуват съпротива срещу извънземните.

Точно гледах първия епизод и ми направи силно впечатление. Доколкото мога да кажа до момента - има доста истина и малко пропаганда (най-вече религиозна), която поне за момента може да се преглътне.
Първият сезон на сериала се състои от 12 епизода по 40-45 мин. Римейк е на филм от 83-та година - http://www.imdb.com/title/tt0085106/ . Само да предупредя, че има някои не особено лицеприятни сцени, но едва ли нещо, което не сте виждали.

Тук малко инфо.
Тук можете да свалите първия сезон.
[/b]
Активен
ЕМИЛИЯН :)
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Любовта е по силна от всичко

« Отговор #1 -: Ноември 03, 2010, 12:42:29 »

От това което си написал за този сериал се сетих това което сам чел в 4-та книга на Владимир Мегре – СЪТВОРЕНИЕ страница - 97 Центът за завладяване много е интересно да се прочете може да се намери и в интернет на този саит  http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%F1%FA%F2%E2%EE%F0%E5%ED%E8%E5
« Последна редакция: Ноември 03, 2010, 12:49:12 от Teleca » Активен

Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда;съдих и ме съдиха;минах през рождение и смърт, радост и мъка, рай и ад; и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.
Amazon
Гост
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2010, 13:12:44 »

Emiliyn, Благодаря ти. Много ми помогна с тази книга.
Активен
ЕМИЛИЯН :)
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Любовта е по силна от всичко

« Отговор #3 -: Ноември 04, 2010, 15:44:04 »

Emiliyn, Благодаря ти. Много ми помогна с тази книга.
                                                                                            Радвам се, че ти е помогнала тази книга и на мен също ми помогна
Активен

Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда;съдих и ме съдиха;минах през рождение и смърт, радост и мъка, рай и ад; и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #4 -: Ноември 04, 2010, 16:49:53 »

мммм едната от посетителите
хубав е сериала иначе
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Ноември 04, 2010, 16:51:23 »

Емилянчо,ето тук съм отворила една тема за децата в книгите за Анастасия,ако имаш желание и време, би ли попълнил каквото аз не съм.Аз все пак ги четох преди повече от 3 години и някои неща сигурно ми убягват.Аз си мисля, че също тема от там, за градивните мечти ще е интересна. За съжаление нямам много време , но ще помагам колкото мога.Понеже разбрах ,че искаш и родово имение да съградиш , значи те вълнува това, което и мен и ще е хубаво поне на порции да публикуваме от ценните неща в тези книги .

http://indigota.com/index.php?topic=2112.0
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright