Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Няма случайни неща  (Прочетена 3151 пъти)
AIA
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « -: Юли 05, 2009, 02:32:29 »

Здравейте , тъй като ви открих без да съм ви търсила реших че няма случайни неща и това според мене е влез и се регистрирай . Не съм чела кой знае колко , но нещо ме привлече . Смятам че имам какво да споделя с вас за себе си и какво да науча , всеки търси отговори - някой  ситуации                     
      се случват първо а после умуваме какво е било .   Хммм
    Бих искала да зная как се определяте като индиго , какви са критериите , защото ми се стори в някой от постовете като самочуствие и превъзходство над другите , а индиго не би трябвало да е такова . Ако греша или съм убидила някого моля да ми простите !

Активен
    omnia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Omnia ab Uno

« Отговор #1 -: Юли 05, 2009, 03:33:03 »

Добре дошла AIA ,
    Съжалявам, че сме се провалили с първото впечатление. Надявам се да ни дадеш втори шанс. Усмивчица
    Активен

Обичай "противника" си преди и след битката, а по време на нея му разкажи с всяко свое движение за Бога в теб.
    AIA
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Юли 05, 2009, 10:10:31 »

omnia , благодаря за посрещането !

Защо долавям ирония в поста ти , аз просто попитах - как се определяте като индиго , и се извиних ако съм засегнала някого . За какви провали става въпрос ?
    Иска ми се да срещна приятели с които да споделяме и обсъждаме неща от живота ни , както и кой как вижда , чуства и какъв урок е научил . Да си помагаме .
          Приятен ден на всички !
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #3 -: Юли 05, 2009, 23:36:16 »

Някои лесно се определят за точно такива, защото го изпитват с душата си, т.е. просто са родени с това знание и само си го припомнят по някакъв начин.

Други се приближават до такова понятие - предвестниците на индиговото съзнание от по-старите поколения, които се чувствуват винаги с нещо различни от общата маса хора и даже и да не искат с нищо да бъдат запомняни, то по някакъв начин другите ги помнят. Аз сама се  причислявам към тях. Винаги съм се чувствувала по-различна от роднините, приятелите и познатите, от бившите колеги. Чист саморасляк.

Добре дошла.
    Активен
    AIA
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Юли 06, 2009, 00:33:26 »

delfin здравей , благодаря за обяснението , днеска и тази вечер чета материали от форума , толкова се радвам че разбирам неща ето дори това което ми пишеш как се чустваш , защото винаги съм се чуствала така и дори съм имала мисли че няма как да е от егото най-вече още от дете . Иначе съм лъчезарен човек  и хората ме обичат , имала съм случаи когато ми се обадят зада чуят гласът ми като казват че така им върви , но и аз обичам да бъда сама и не ми е скучно , обожавам животните имам три кучета .
    Радва ме това че научих от тук една думичка - ЧИДАКАША . Това ми се случва но незнаех че съществума такава дума . Виждам картини но не ги контролирам . Чесно казано не зная дали съм индиго , а и нямам претенции просто правя това което мога и ако ме помолят за помощ помагам за да не се меся в кармата , тъй като аз вярвам в нея .
    Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Юли 09, 2009, 00:05:07 »

Добра дошла AIA, нормално е да имаш въпроси в началото, особено дали ти самата си индиго? Колкото до въпроса как се определяме като индиго, има обособени отделни теми с тестове и профили на и за индигото. Обърни им внимание и кажи какви са ти впечетленията и коментарите.
    Активен
    omnia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Omnia ab Uno

« Отговор #6 -: Юли 09, 2009, 02:30:26 »

AIA съжалявам, че съм оставила грешно впечатление у теб.
    Може би ще ти помогна да разбереш една мъничка чат от индиго, а именно това, че почти ни липсва его, не сме докачливи нито обидчиви, просто винаги можем да кажем - извинявай...и добре дошла отново.

Наистина ще ни е приятно да споделяш с нас.

Към модератора:
    Емотиконът "усмивчица" наистина изглежда лееееко саркастичен.  Усмивчица
    Активен

Обичай "противника" си преди и след битката, а по време на нея му разкажи с всяко свое движение за Бога в теб.
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Юли 09, 2009, 09:58:00 »

Веселяк
    Активен
    AIA
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Юли 09, 2009, 10:33:00 »

11WOLF11, блогодаря
     разгледах тестовете и разбрах доста неща но има още доста да чета , толкова е хубаво когато човек има с кого да си поговвори и да бъде разбран !

omnia ,  Целувчица
    Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Юли 09, 2009, 11:14:34 »

11WOLF11, блогодаря
     разгледах тестовете и разбрах доста неща но има още доста да чета , толкова е хубаво когато човек има с кого да си поговвори и да бъде разбран !

omnia ,  Целувчица

Последно ти AIA ли си или omnia? Хммм

Не ми излиза съобщение поста да е редактиран от omnia.
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #10 -: Юли 09, 2009, 11:16:43 »

11WOLF11, това според мен е целувка към omnia, недей се натиска и ти там  Ухилен
    Активен

11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Юли 09, 2009, 12:04:20 »

Ех, тежък е живота, тежък. Сълзи
    Активен
    AIA
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Юли 09, 2009, 12:20:10 »

11WOLF11 , просто отговорих в един пост на двама ви , да целувката беше за нея , но изпращам една и на теб   Целувчица     

Усмивчица
    Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Юли 09, 2009, 12:35:39 »

Ухилен Затъпяване Ухилен
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #14 -: Юли 09, 2009, 14:40:17 »

Нареждам се на опашката за целувки...искам и аз,макар и изпросена Намигване Веселяк Целувчица
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дали няма да ме срещне някъде на кръстопът..... :) « 1 2 3 »
    Извънземни цивилизации
    Eona Lightholder 42 3085 Последна<br />публикация Октомври 06, 2010, 23:03:07
    от ssacrifice
    няма невъзможни неща!!!!!
    Видео клипове
    estira 0 762 Последна<br />публикация Април 15, 2011, 22:27:24
    от estira
    Въпросникът, след който няма да сте същите
    Обща тематика
    Evolution 5 928 Последна<br />публикация Май 20, 2011, 16:16:02
    от Lola
    Неприязъм към цигари
    Анкети
    Слънчев лъч 11 1651 Последна<br />публикация Август 11, 2011, 12:13:56
    от air_fairy
    Няма Време (Минута е много!) « 1 2 »
    Послания
    praiseyou 18 2905 Последна<br />публикация Септември 07, 2011, 19:16:45
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright