Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Децата в училище  (Прочетена 1781 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Октомври 24, 2010, 14:12:48 »

Междудругото в петък стана голеф гаф в час по История.

Госпожата постоянно изтъква,че е убеден демократ и,че без американците не би имало свят,не би имало,ток,телевизия,вода, и тинтириминтири.

И аз и казах,че американците са терористи,които налагат своята воля по много гнусен начин и всеки,който не е с тях им е враг и че една ядрена бомба ще ги оправи!

Госпожата каза,че съм бил глупав,нищо не съм знаел,американците били всичко(останах с впечатлението,че тя не вярва в Бог).

Преди време имахме за домашно да пишем теория за произхода на човека.И аз писах за Шамбала,но госпожата ме прекъсна и аз не го дочетох,защото,видиш ли,това са "митове,които нямат физически доказателства"!!!

А след това тя ми обясняваше,че човека е произлязъл от човекоподобни маймуни,които се покланяли на уранови руди и радиацията ги превърнала в хора! Веселяк Веселяк Веселяк  По-голяма глупост от това не бях чувал!Не ме интересува,че тая госпожа има 100 висши образования-тя не ме уважава и аз не я уважавам!!!

Преди време,трябва да пишем за теокрацията-аз бях написал нещо хубаво,имащо връзка с България,но госпожата щом чу името Бог да се използва в духовен план,веднага ме прекъсна с думите"Грешно ви е домашното!"!!!?

Затова след като тя каза,че американците са номер 1,едва ли не,аз и казах,че те са терористи и,че България трябва да е по-важна за нас отколкото САЩ!

Тя отвърна,че България много искала да се присъедини към империята Щатите.

Тогава се сетих да и кажа,че българския народ,който стотици години е робувал,има робска психика и група управляващи(наместници на великите сили),след 1990 година насочили,тогава,объркания народ към великите сили,а иначе днес,почти никой българин не обича великите сили,но просто психиката му не му дава да се обърне против тях и,че това време идва!

Но госпожата не ми даде да се изкажа като промърмори нещо от сорта,че не и се занимавало с моите глупости,и,че погледа ми бил дебилски(той не беше дебилски(попринцип е замечтан),а толкова ядосан и обиден,че ако имах оръжие щях да я застрелям на място заради това,че предава Родината си)!

И аз и казах и тя да не ме занимава с нейните американски глупости! Веселяк
И тя ми каза да напусна часа,но аз отказах и след това ме попита един въпрос от урока(искаше да ми пише двойка),но аз бях толкова ядосан,че не можах да си събера мислите и обърках отговора! Ухилен
Но не ми пука!!!Дори съм щастлив,че си защитих мнението! Усмивчица

Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Октомври 24, 2010, 14:34:31 »

Госпожата каза,че съм бил глупав,нищо не съм знаел,американците били всичко(останах с впечатлението,че тя не вярва в Бог).

Преди време имахме за домашно да пишем теория за произхода на човека.И аз писах за Шамбала,но госпожата ме прекъсна и аз не го дочетох,защото,видиш ли,това са "митове,които нямат физически доказателства"!!!

А след това тя ми обясняваше,че човека е произлязъл от човекоподобни маймуни,които се покланяли на уранови руди и радиацията ги превърнала в хора! Веселяк Веселяк Веселяк  По-голяма глупост от това не бях чувал!Не ме интересува,че тая госпожа има 100 висши образования-тя не ме уважава и аз не я уважавам!!!

Преди време,трябва да пишем за теокрацията-аз бях написал нещо хубаво,имащо връзка с България,но госпожата щом чу името Бог да се използва в духовен план,веднага ме прекъсна с думите"Грешно ви е домашното!"!!!?

Раби, браво на теб!
    Прекрасно е, че можеш да защитаваш убежденията си!
    Събирай сили и търпение, защото мнозина няма да те разбират и ще те заклеймяват като наивник, фантазьор, а може и доста по-лоши думи да произнесат по твой адрес.

Не забравяй, че сега е времето на материализма, а духовното едва-едва си прокарва път. Зад него обаче стои не кой да е, а онзи, чието Второ Пришествие скоро ще бъде оповестено.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #2 -: Октомври 24, 2010, 15:10:50 »

Рабено, кажи и на госпожата, че информацията и е много остаряла. Вече и децата знаят, че не сме произлезли от маймуните.
    На времето и госпожата /тогава беше другарка/ ми каза повече да не и влизам в часа, защото казах, че съзнанието определя битието.Каза ми, че ще имам шестица за годината, но да не и влизам в часа.
    И какво значи "недоказано"?! Когато са твърдяли, че атома е най-малката неделима частица и са налагали това на хората, как го "доказаха"?!!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Октомври 24, 2010, 19:43:17 »

Ха ха, Рабено, браво Веселяк
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #4 -: Октомври 25, 2010, 16:56:44 »

Госпожата постоянно изтъква,че е убеден демократ и,че без американците не би имало свят,не би имало,ток,телевизия,вода, и тинтириминтири.

И аз и казах,че американците са терористи,които налагат своята воля по много гнусен начин и всеки,който не е с тях им е враг и че една ядрена бомба ще ги оправи!

А след това тя ми обясняваше,че човека е произлязъл от човекоподобни маймуни,които се покланяли на уранови руди и радиацията ги превърнала в хора! Веселяк Веселяк Веселяк  По-голяма глупост от това не бях чувал!Не ме интересува,че тая госпожа има 100 висши образования-тя не ме уважава и аз не я уважавам!!!

Затова след като тя каза,че американците са номер 1,едва ли не,аз и казах,че те са терористи и,че България трябва да е по-важна за нас отколкото САЩ!

Тя отвърна,че България много искала да се присъедини към империята Щатите.

Тогава се сетих да и кажа,че българския народ,който стотици години е робувал,има робска психика и група управляващи(наместници на великите сили),след 1990 година насочили,тогава,объркания народ към великите сили,а иначе днес,почти никой българин не обича великите сили,но просто психиката му не му дава да се обърне против тях и,че това време идва!

Но госпожата не ми даде да се изкажа като промърмори нещо от сорта,че не и се занимавало с моите глупости,и,че погледа ми бил дебилски(той не беше дебилски(попринцип е замечтан),а толкова ядосан и обиден,че ако имах оръжие щях да я застрелям на място заради това,че предава Родината си)!

И аз и казах и тя да не ме занимава с нейните американски глупости! Веселяк
    И тя ми каза да напусна часа,но аз отказах и след това ме попита един въпрос от урока(искаше да ми пише двойка),но аз бях толкова ядосан,че не можах да си събера мислите и обърках отговора! Ухилен
    Но не ми пука!!!Дори съм щастлив,че си защитих мнението! Усмивчица

Браво Раби !!!
    Отстоявай мнението си като винаги го подкрепяш с факти!Ама имай напредвид че фактите трябва да са разбираеми-сиреч поднесени на разбираем език на учителите(сухарите)!
    Още веднъж браво!
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #5 -: Октомври 25, 2010, 17:50:02 »

Хаахаха, Рабено, ще те изям! А тази твоята госпожа,ако пак те нарече дебил ще дойда лично да я нашамаря
    Активен
    OMEGIN
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #6 -: Ноември 22, 2010, 19:23:46 »

Привет на всички .  Рабено , прати тази твоя госпожа да си доучи някъде! А иначе си съвсем прав. Щатите усилено  налагат своятя хегемония в световен план . Всички локални войни ,които са водили ,или водят не са случайни.      А що се отнася до произхода на човека то е ясно .                                      
    « Последна редакция: Ноември 22, 2010, 20:39:48 от Еруин » Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #7 -: Април 05, 2011, 18:20:09 »

Човече, резачка си! Трябва да се съберем повечко народ, за да покажем на тези чайници, че вече са изпята песен! Няма да ги бием, но я да вземем админа на форума, когото, апропо, лично познавам, някои от модовете от Варна, и да се изсипем на Централна гара с влака от седем от Варна, да обсъдим план за действие и да поспорим с някой професор по антропология... Трябва да вземем книгата на Е.Мулдашев "От кого сме произлезли?" и да му дадем да я прочете... Ако не повярва - сори, ама ще му се изсмеем яката на академишките дървентии и ще се се съберем на медитация! А после може за по-здрав резултат да се съберем на пикник на Витоша или в някой по-голям парк или вилна зона!
    А колкото до щатската хегемония, така си е... Аз американско не гледам, ако е правено след 1994 (последният филм в тази поредица е "Ченгето от Бевърли Хилс 3")... Оттам насетне филмите изтъпяват.... Трябва да направим нещо, за да ги спрем - медитация ли, молитви ли, ама да спрат!
    А тази твоята даскалка, аз лично бих я псувал наместо поздрав.... Мамка й американофилска!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #8 -: Май 02, 2011, 14:58:07 »

Браво :Д И аз последно време почвам все по-открито да говоря за всичко.. няма време вече хората трябва да се подготвят Усмивчица
    Активен
    rouzira
    Гост
    « Отговор #9 -: Май 04, 2011, 01:43:16 »

БРАНО! ПРОДЪЛЖАВАЙ ДА СИ ОТСТОЯВАШ ПОЗИЦИЙТЕ НАДЕЖДАТА МИ Е ВЪВ ВАШЕТО ПОКОЛЕНИЕ! НА 100% СИ ПРАВ!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Децата на новото хилядолетие. Как децата медиуми променят света
    Книги
    lotus 2 2355 Последна<br />публикация Юни 18, 2009, 22:10:15
    от lotus
    Българското училище през XXI век
    За родителите
    Spirit 5 1296 Последна<br />публикация Април 21, 2010, 11:41:51
    от pluton
    Училище за вълшебници отваря врати в Литва
    Любопитни факти
    delfin 0 583 Последна<br />публикация Декември 25, 2009, 22:59:29
    от delfin
    Представата за още по-лошо Училище!
    Всичко относно индиготата
    Турист 6 1100 Последна<br />публикация Април 17, 2011, 10:46:19
    от Kissing You Good Night
    В търсене на по-добро училище
    За родителите
    Турист 4 1385 Последна<br />публикация Април 26, 2011, 20:42:25
    от Турист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright