Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Някоя книга филм или уебсаит относно как се прави ченълинг?  (Прочетена 1311 пъти)
dope40
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« -: Ноември 01, 2010, 17:45:31 »

здравейте искам да попитам дали някои може да ми каже някоя книга филм или уебсаит относно как се прави ченълинг или ако е възможно да ми обясни , извинявам се ако вече има такава тема  Усмивчица
« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 18:05:52 от indigo » Активен

pure at the heart because i deal with mind
Lachita
Гост
« Отговор #1 -: Януари 27, 2011, 15:06:42 »

Приемането на информация е дарба.Учебници за това няма.Животът , чистотата на тялото и духа са водещото.Волята е на Бог.Има ясновидство , има и гадаене.Пътят да откриеш висшия си АЗ е дълъг и труден.По-важното е тук и сега да сме ЧОВЕЦИ!
Активен
nino
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #2 -: Януари 28, 2011, 13:13:21 »

Мхм...я Марушка ква специална"дарба" притежава Готин...
Всеки може да го прави.Ако е способен на силна концентрация.И ако му се рискува де,първо щото може да"прегрееш"и да дадеш на късо,ако не си наясно с това какво точно правиш,и второ щото"астрала" е пълен с всякакви откачалки,също както и тук на Земята,и не се знае кой или какво точно,може да ти се лепне..Я някой Йехова,я някой Буда..и може и да свършиш в някоя клиника за "душевно болни"...
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #3 -: Януари 28, 2011, 13:27:01 »

Всеки може да го прави.Ако е способен на силна концентрация.
Ако ще рече, някой да си измисля "ченълинг" (аз обичам да му казвам каналчек, хах), то тогава всеки може. Ама истинска информация, предадена по такъв начин... много малко хора получават. Останалите си чешат егото, или пък наистина мислят, че са предали нещо истинско. По-често "ченълингите" представляват мешавица от лъжа и истина - което си е най-опасно.

здравейте искам да попитам дали някои може да ми каже някоя книга филм или уебсаит относно как се прави ченълинг или ако е възможно да ми обясни , извинявам се ако вече има такава тема  Усмивчица
Странен въпрос.. Човек с истинска връзка никога не се е стремял да търси от къде да взема инфо и да го доставя под формата на каналчек.. Съществата, които искат да дадат нещо, си избират подходящия проводник.. мисля.
Активен
Lachita
Гост
« Отговор #4 -: Януари 28, 2011, 16:54:22 »

Съгласна съм с Ихра , съществата си избират на кого какво да кажат.Говоря от моя скромен опит.Понякога са конкретни починали хора, друг път информацията е на сбор от умове.Разбрах , че над мен има филтър , който не пропуска кой да е да ми говори.Идват починали , чиито послания аз предавам на съответните хора.В един руски сайт прочетох , че най-добрата защита от низшите недоброжелателни същества е здравата психика , висока нравственост и морална чистота.Аз също имах своите притеснения в началото , защото при мен нещата се случиха изневиделица и постепенно.Напрежението обаче е голямо , изтощително е за физиката.Правила съм опит когато усещането дойде да го отпратя , но понякога информацията иде настоятелно и е важна.По- леко е, когато реша да питам по определен въпрос.
Активен
nino
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Януари 28, 2011, 19:11:02 »

Какви същества,какви пет лева?Всеки има достъп до акашата.Стига да настрои инструментариума си,на съответнат"френквенция"..А риска,да налетиш именно на някое"същество"е огромен,и за съжаление доста неосъзнат от страна на приемащият.
И повечето"същества"не"избират"призвани свише човеци,а си лялат тонове дезинформация и само чакат някой "избран"невежа,за да му втълпят,че са я"Бог",я извънземно някое и имат"мисията"да  му предават послания към човечеството Усмивчица
Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #6 -: Януари 28, 2011, 19:54:56 »

И повечето"същества"не"избират"призвани свише човеци,а си лялат тонове дезинформация и само чакат някой "избран"невежа,за да му втълпят,че са я"Бог",я извънземно някое и имат"мисията"да  му предават послания към човечеството Усмивчица
    сам каза "повечето",  но не всички.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Lachita
    Гост
    « Отговор #7 -: Януари 28, 2011, 20:15:37 »

Към Nino - от твоя опит моля сподели нещо, а не говори общи неща , че всеки можел да чете от акаша и за риска?Ако някой си втълпи , че е Бог , то той наистина е със здравословен проблем...Мислиш ли , че някъде има училище за настройки Хммм
    Активен
    nino
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Януари 29, 2011, 16:51:19 »

Към Nino - от твоя опит моля сподели нещо, а не говори общи неща , че всеки можел да чете от акаша и за риска?Ако някой си втълпи , че е Бог , то той наистина е със здравословен проблем...Мислиш ли , че някъде има училище за настройки Хммм

Ама форумът само за споделяне на личен опит ли е?Не нзаех..Е,аз ще продължа да си пиша "общи неща"пък който има интерес,да пробва сам!Както казах...всичко е въпрос на концентрация и лична настройка.
    Бай Дъ уей....Когато това започне да се преподава в училищата,това ще е сигурен знак,че сме минали стадия на кроманьонеца .
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Януари 29, 2011, 17:22:33 »

Нинка от известно време се замислям за свалената информация от Акаша - едно е да успееш да я свалиш,друго е да я асимилираш,да намериш правилното плейърче за да дойде инфото на място и не деформирано. Пък ако се е включил некой калпав преводач със гръмко име стават чудни филми с които сме се задръстили. Аз за това също имам по 3 наум за инфо получено чрез някой. Мисля че сиимаме прекрасни вградени програмки за улавяне на сигнала. Сам дето отнема доста временце и труд а си направим настройките ,че да тръгнат. А ако всяки едине едно уникално компютърче - общите програмки и софтуеъри ,няма да бачкат или ще бачкат несъвършенно. За това и лично не препоръчвам нищо готово, бачкаме по собствените си настройки индивидуално  и си програмираме спрямо личната си конфигурация. Отплеснах се, обичам метафори Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Lachita
    Гост
    « Отговор #10 -: Януари 30, 2011, 12:04:23 »

Във форума има много млади хора , които не бива да си мислят , че с напъване и вибриране ще отворят врата , чийто ключ държи само Бог.Онези , които гадаят от низши астрали си личат , те не са ясновидци.Препоръчвам да прочетете книгите на Едгар Кейси , за да ви се изяснят доста неща относно Акаша.Дарба не се получава даром , а се изстрадва...Тяло и дух трябва да са ЧИСТИ!!!А получилите дарбата са на постоянно изпитание и проверки!
    Активен
    nino
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Януари 31, 2011, 13:36:20 »

Във форума има много млади хора , които не бива да си мислят , че с напъване и вибриране ще отворят врата , чийто ключ държи само Бог.Онези , които гадаят от низши астрали си личат , те не са ясновидци.Препоръчвам да прочетете книгите на Едгар Кейси , за да ви се изяснят доста неща относно Акаша.Дарба не се получава даром , а се изстрадва...Тяло и дух трябва да са ЧИСТИ!!!А получилите дарбата са на постоянно изпитание и проверки!
    Принципно си права...ама само принципно.Щото има такива като мен,които вярват във един единствен Бог,и това е собственият ми Висш Аз.Собственият ми висш аспект.И не допускам нищо над или извън него(мразя библето,ма ще цитирам"да нямаш други богове,освен МЕН"..Аз лично го приемам като "да нямаш други богове освен самият себе си"  Таа..в такъв случай,кой да чакам да отвори вратата?Библейския"бог"ли?Има да чааакам "ключаря"...до второ пришествие...
    Всичко си е в нашите възможности.Усъвършенстване и практика му е майката...Имам приятелка с такава"дарба"..Не помня да я е изстрадала,койзнае колко..ма нейсе...хората имат склонност към драмата и мистериите..Щом така ви харесва,кой съм аз,че да твърдя обратното Готин...Продължавайте да се чувствате марионетки в ръцете на някакъв си Бог.Може пък и някой ден да ви отключи портите към собствното ви съзнание и потенциал..Кой знае...Дерзайте Веселяк  

Нинка от известно време се замислям за свалената информация от Акаша - едно е да успееш да я свалиш,друго е да я асимилираш,да намериш правилното плейърче за да дойде инфото на място и не деформирано. Пък ако се е включил некой калпав преводач със гръмко име стават чудни филми с които сме се задръстили. Аз за това също имам по 3 наум за инфо получено чрез някой.

Мисля че сиимаме прекрасни вградени програмки за улавяне на сигнала. Сам дето отнема доста временце и труд а си направим настройките ,че да тръгнат

. А ако всяки едине едно уникално компютърче - общите програмки и софтуеъри ,няма да бачкат или ще бачкат несъвършенно. За това и лично не препоръчвам нищо готово, бачкаме по собствените си настройки индивидуално  и си програмираме спрямо личната си конфигурация. Отплеснах се, обичам метафори Усмивчица
    Права си,Ео!Само че..ако самият ти лично имаш достъп до акашата,то инфото минава директно през теб.Ако е друг човек,то се тогава че пречупва през неговата призма.Принципно проблемът се крие в липсата на точни термини,защото"посланията",инфото,се явяват под формата на архетипни образи,и си зависи само от индивида как ще ги "разчете" .Това за акашата..
    Сега..ако се намеси и някой външен играч,нещата стават мнооооооого различни. Първо трябва да имаш нужният интелект,за да подложиш "посланника"на тест.А не като Марушкиният Йехова..Сори,че все нея я давам за пример,ама за по-нагледен случай на манипулация(и то,ако приемем,че действително контактува с нещо си де..)не се сещам.Второ..пак звиси от приемника,как ще интерпретира(преведе на човешки език)поднесеното инфо
    Поради обърканото съзнание на хората,пазара се наводни в долнопробен"ченълинг"
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #12 -: Януари 31, 2011, 13:56:05 »

не е шега това... не се занимавай ако трябва да правиш ченалинг с някой тои ще те намери и както каха астрала е много опасен Усмивчица много пати сами се натрапвали за даме плашат или каквата им е целта там и аз незнам
    Активен
    nino
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Януари 31, 2011, 13:59:21 »

не е шега това... не се занимавай ако трябва да правиш ченалинг с някой тои ще те намери и както каха астрала е много опасен Усмивчица много пати сами се натрапвали за даме плашат или каквата им е целта там и аз незнам
    Който и да те"намери"от теб зависи дали ще контактуваш с него
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Януари 31, 2011, 14:12:51 »

Акаша е земното информационно поле ,но има и вселенско знание. Мисля че Светия Дух - неделимия аспект на Бога е прекия носител на тази информация и ни е дарен и общението с него ни носи всичко за което бленуваме , като информация, процеси,дарби ,промените по образуване на светлинно тяло, част от него е и рейки енергията или лечебната сила . Както и да го наричаме - енергията, духа , махатма, и тнт от което и да е писание да вземем , а и от сърцето - това е най-верния водач по Пътя. Мое си мнение пак.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright