Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Кристалните деца  (Прочетена 45490 пъти)
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #15 -: Април 30, 2010, 21:10:37 »

rabeno Нещастието е избор на възприемане на дадените ситуации, не следствие. Ти избираш как ще гледаш на живота!
Искаш да се освободиш от клетката... за съжаление именно това твое възприемане, което си създаваш, е това, което те оковава и ти пречи да извисиш духа си.Тъжен

Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #16 -: Май 01, 2010, 02:28:31 »

Мой мил и скъп приятелю Rabeno,Благодаря ти за това,че ни чувстваш толквова близки,че да споделиш това твое искренно откровение което ме докосна и съм изпълнен със състрадание.

Искам да те попитам първо само едно нещо!
След всичко което НЕискаш,искаш ли да ти дам приятелски съвет и да се опитам да ти помогна.Аз който съм част от теб искам да помогна на теб който си част от мен,ако искаш?
Отговори ли търсиш или просто поста ти е изливане на чувства?
Вярвам,че мога да помогна!
Обичам те!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #17 -: Май 01, 2010, 02:44:06 »

Искам още да споделя с теб че ти си страхотен и много ми приличаш на един от любимите ми автори чрез който Бог докосна много дълбоко сърцето ми.
Неговото име е Нийл Доналд Уолш.
Мисля че беше споменал,че си добре с английския,все нещо полезно има в това училище  Ухилен и на мене не ми се ходеше хич си спомням  Ухилен.
Сигурен съм че и ти като него можеш да сътвориш нещо толкова велико ти вече си сътворил всъщност не малко Усмивчица.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ekFar7i6n4c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ekFar7i6n4c</a>
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #18 -: Май 01, 2010, 09:55:10 »

Мерси!
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #19 -: Май 01, 2010, 13:06:33 »

Днес докато си тренирах йога на слънчева светлина ми се случи нещо хубаво!

Нали,аз попринцип виждам съвсем бледо аури-без цветове много често.

Този път си видях аурата и енергията и да си кажа все едно гледах нещо средно между мъгла и пушек!Беше гъсто и сякаш ме покриваше като одеяло!Много интересно!

Само и да споделя,че аз бях отворил прозореца на стаята и се беше получила правоъгълна светина в стааята.Аз седнах там и започнах да медитирам.И тогава го видях.За жалост аурата се вижда по ясно само на светлина и не мога да я различа на по-тъмни места!
Активен
kasia
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #20 -: Май 02, 2010, 16:15:26 »

Здравейте на всички!
Вече успях да разгледам доста неща във форума и получих изключително интересна информация, но съвсем очаквано новоизникналите въпроси са в пъти повече от получените отговори Усмивчица В една от темите за индиговите деца прочетох следното: "Ако твоето Слънце, Асендант, или МС е в 26 градуса на Стрелец, то със сигурност си индиго." И у мен възникна въпросът
дали и за виолетовите, звездните, кристалните и преходните деца има подобна предпоставка, която да може да се провери в наталната карта и да потвърди за даден човек, че принадлежи към съответната група. Ще съм изключително благодарна ако някой, който е наясно с този въпрос, се наеме да ми разясни нещата
Активен
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 228

• Град: Пловдив
  • « Отговор #21 -: Май 02, 2010, 16:26:00 »

rabeno, а успя ли да различиш някакви цветове в аурата си? Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #22 -: Май 02, 2010, 16:59:13 »

За съжаление Не!

Видях само мъгла кръжаща около ръцете.

Но тогаваха медитирах на светлина!
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #23 -: Май 02, 2010, 17:46:35 »

http://www.oksinia-bg.com/newsdetails.aspx?id=25

Ето ги трите най-добри есета от курса ми по английски.

Мойто е първото-Любомир Лозанов!

Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #24 -: Май 02, 2010, 18:07:54 »

kasia, привет. Много хубав въпрос си задала за това дали има отличителни белези и в астрологичните карти на другите видове деца. И на мен ще е интересно ако има такива "джокери" Усмивчица

Браво Рабено  Слънце
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #25 -: Май 08, 2010, 13:55:46 »

Здравейте и мен ме тормози същият въпрос...
    А това, което забелязах е че при преместване на рожденният час с 1 минута, дава разлика в градусите и т.к. моята майка например не помни в колко точно съм се родила, предполагам че и други има така, та се оказва, че няма как да мине нещо точно на 26 градуса....
    И все пак ако някой може да каже конкретно кой точно е признакът в наталната карта и коя може би ще е най-вярната, т.к. пробвах на доста сайтове и навсякъде са различни.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #26 -: Май 08, 2010, 14:48:26 »

Здравейте и мен ме тормози същият въпрос...
    А това, което забелязах е че при преместване на рожденният час с 1 минута, дава разлика в градусите и т.к. моята майка например не помни в колко точно съм се родила, предполагам че и други има така, та се оказва, че няма как да мине нещо точно на 26 градуса....
    И все пак ако някой може да каже конкретно кой точно е признакът в наталната карта и коя може би ще е най-вярната, т.к. пробвах на доста сайтове и навсякъде са различни.

Kery, не зацикляй върху това, точно какво означава наталната ти карта, и дали ще се появи някой да ти каже истината за тебе самата. Това няма да се случи, не искам да прозвуча грубо, ще ме разбереш надявам се. Какато и да е картата ти, каквото и да виждаш и усещаш, това няма да промени теб и възгледите ти ни най малко, нито ще те накара да се чувстваш по различно от досега. Само Ти, и единствено Ти знеш отговорите, те са в теб, и винаги са били, и винаги ще бъдат. Индиго, кристали, чували с картофиии хахахах, няма смисъл да се главоблъскаш. Ти си това което си, тук и сега, и си прекрасна сама по себеси. Наслаждавай се на това.
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #27 -: Май 08, 2010, 17:59:52 »

О, изразила съм се много погрешно в такъв случай, не си мислете че изучавам само своята натална карта Усмивчица От чисто любопитсво към астрологията са тези мои въпроси. А за самото твърдение за този 26ти градус аз по-скоро изразявам съмнение, че може да се определи изобщо, т.к. няма как да си сигурен за точния час на раждането на който и да е било и дадох пример с моят ден на раждане. Посочих за пример че всяка една минута допринася за разлика, да не говорим за различните сайтове Усмивчица Просто питах от къде идва тази информация. Изобщо не съм зациклила Усмивчица и не мисля че страдам от някакво чувство за малоценност, нито искам да бъда нещо което не съм, нито да притежавам дарба, която не ми е отредена. Знам каква е моята роля, знам че е малка, но е необходма част Усмивчица Благодаря все пак, но си ми сбъркала диагнозата Усмивчица Не мисля че има нещо лошо да се ровя в астологията като източник на информация Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #28 -: Май 27, 2010, 19:36:13 »

Моят проблем с даскалото,са учителите,защото те пишат оценки на хората,които си харесват.
    Оценките,които далеч не служат за целта си.
    И тази досадна рутина.
    Когато науча нещо за много кратко време.Започваме да го повтаряме-и паки и пак!
    В главата ми става -пълна каша,Започвам да зубря и не назубрям нищо защото заспивам от скука.
    Не съм аз,виновен,а системата!
    Не съм чак толкова мързелив пък.

Защо ли не учим по Валдфорската система.
    Или по тази на Монтесори.
    Живота щеше да е по-хубав и аз нямаше да сънувам отвратитлени кошмари с изгорели и после превързани хора.
    Още настръхвам като си го помисля.
    Вобще не искам да заспивам никога повече.
    Не искам да извършвам жизнени процеси.
    Искам да се рея свободно из въздуха.

Хора,само Бог ми остана.
    Ако го загубя ще загубя всичко и наистина най-добре ще е да умра!

Аз имам само един шанс да успея в този живот и това е да живея по вашите принципи.А аз не искам!
    Затова предпочитам да се проваля,но поне ще го направя с достойство!

По дяволите,омръзна ми всички да ми повтарят колко съм умен и колко съм талантлив.
    Ясно,разбрах-гордея се със себе си и изпитвам завист към успеха на другите.Но не го крия.Опитвам се да подтискам това,защото наистина не е хубаво и бавно те яде от вътре.

Щеше да е хубаво ако талантът и вродените дарби се зачитаха в този свят.

Не съм и богат,че да си позволя специални частни училища.

Защо поне не съм аутист?

Сякаш всичко е против мен!

И защо умът се цени повече когато си малък,а когато пораснеш всичко изчезва.

И единственият начин да те мислят за умен е да станеш като тях.
    Един човек от 21 век.Синоним на жестокост и т.н.!

Чудя се още колко ще стигна ако продължа да съм си такъв!

Може би още 10-20 години!

Но аз не искам да живея като вас в този свят.

Не искам да свързвам 2-та кирая едвам едвам,а и не искам да съм в излишък с парите си докато някой хора умират от глад и жажда.

Не искам да ме управляват корумпирани пияници!

Не искам да служа на никой!

Не искам да живея в град,или село-въобще не искам да съм сред хора.

Не искам да спазвам сегашните системи,защото те са грешни им ме карат да се чувствам жалък!

Не искам да страдам от ниско самочувствие,а заради това да си повтарям,че съм велик.

Не искам най-близките ми да не вярват в мен!

Може би съм дете-индиго избрало трудния път.

Може би всички деца-индиго са поели по по-лесен като са си намерили благи родители,които ги разбират що-годе.

Аз защо съм в семейство,с което нямам никаква прилика освен външния вид?

Защо съм уцелил точно средата,където старите разбирания са на почтит?

А не съм попаднал някъде в Русия,или САЩ където да се занимават с мен професионално?

Може би все пак имам по-тежка мисия от тази на децата в развитите и цивилизовани страни.
    Защото ние не сме!
    Природата ни е в пълен контраст с нашите разбирания и принципи!

Ние сме груб,дебелашки народ и тъжното,е че не винаги е било така.

Това е България само официално и на думи,но истинските българи са мъртви вече.

Няма хан Крум,няма цар Симеон.
    Има Георги Първанов и Бойко Борисов!

Има подлизурковци,които не смеят да се опълчат срещу света.

Турците продължават да вършат безобразия и да промиват мозъка на българите с глупоавите си сериали.

Циганите лежат на нашите данъци и не правят нищо освен да се оплакват.

Защо съм избрал такъв живот?

Толкова ли съм глупав?

По-добре да живея бедно,но с хора,които ме подкрепят и разбират!

Не искам да съм с майка,която се интересува от мен само когато стане въпрос с училище.

А когато дойде ред на чувствата ми тя нищо не разбира,и ме пренебрегва като ме праща на психолози.

Това не ме лекува,а още повече разболява!

Знам,че не съм като останалите!

И затова нямам приятели,които да ме разберат.

Имам просто приятели,с които си убивам времето в даскало!

Аз нямам приятели,нито семейство,нито дом!

Приятели са хората,на които можеш да споделиш всичко и да очакваш съвет и подадена ръка.

Семейство са хората,с които топлиш душата си и празнуваш от сърце.

А дом е там,където им уют и разбирателство!

Значи аз нямам нищо от трите!

Освен вяра,надежа и любов.
    Странно,тогава имам имен ден.
    Казвам се Любомир-човек,който обича света.
    И аз го обичам-но обичам истинския свят!
    Не този сътворен от хората!

Роден съм на 2-ри август.Празника на свети Илия.Тогава е истинският му празник.
    Тогава той взима жертви!

Разбира се от светците почитам него!

Той ме пази!

Колкото пъти съм щял да се удявя,толкова пъти той ме е спасявал.

Илия,преведено от еврейския,значи "мой бог е Яхве"!

Аз имам един бог-наречен Хармония,Любов,Вяра и Надежда.

Не са ли това все съвпадения?

Моето име означава още,че трябва да обичам мира и,че света ме обича!Пълна противоположност! Ухилен

Всичко това значи ли,че съм индиго?
    Или,че съм кристал?

А?

Или аз не съм нито едно от тях,но съм същата мисия като тях на този свят?
    Или по-тежка?

От кой човек съм се преродил?Със сигурност от някой войн-щом толкова си падам по войната и нейната стратегия.

Щом преди исках да съм военен и да се бия,но след като разбрах днешното значение на военен ми се догади и се отказах!

Не сум ли бил нещо такова?

Не съм ли бил някакъв велик пълководец...или съм бил обикновен войник?

Дали не съм бил някой като Цезар или Ханибал?

И дали няма пак да съм такъв?

Времето ще покаже!

Истината е,че аз съм човек со громни и титанични амбиций и с ръка на сърцето мога да кажа,че онези времена са били по-добри!

Не от технологична страна,а от духовна и стойностна страна.

Нищо,че не съм живял тогава!

Тогава мъжкото достойнтво и честност са ценяли.
    Женксата чест също.

А докато днес света е коренно различен и аз смятам,че Бог трябва да се погрици всички това да свърши!

И дали децата-индиго съществуват?

И дали те са бъдещето на този свят?

Или няма да го провалят заради изкушенията?

Аз ще седя отстрани и ще гледам!

Ще разговарям с Бог и ще се утешаваме докато плачем!

А ако пък децата-индиго успеят,че се радваме и ще ги посетим,за да ги поздравим!

Както казвам-времето ще покаже!

То е понятие с много същности.

Също като човешките принципи,които именно времето променя!

Историята е неговото доказателство!

Виж, Rabeno, бъби сигурен, че няма да изгубиш Бог! Със всичко което си написал съм напълно съгласна!  Наистина, няма нужда да бъдеш като другите, бъди себеси въпреки мнението на ''учителите'', ''приятелите'' и на родителите си!  Ти знаеш това перфектно. но понякога човек има нужда да му се кажат неща, които знае.. аз имам, но това е друг въпрос.       Съветвам те щом си разочарован от света около теб, да се вглеждаш повече в своя свят! Това, че повечето хора не те разбират, си е техен проблем. Но те някой ден ще разберат грешката си... Един ден , можеби, всички ще израстнем духовно.

Мислите ти са противоречиви, можеби като състоянията ти. Един път чувстваш разочарование от хората, друг път ги ''оставяш на страна'' и си в състояние на изключителни, възвишени чувства.  Хубаво е често да се вглъбяваш в себеси (сгурна съм, че го правиш). Понякога може да търсиш отговорите на определрн въпрос, друг път, ако е по- добре, просто изчакай отговорът сам да дойде.  Аз всеки ден се потам много въпроси, на малко от тях успявам да си отговоря. Винаги в мен едновременно се изразяват противоречиви мисли и състояния... когато всичко стане непоносимо, изпадам в състояние, в което не мисля за нищо, а знам всичко необходимо за мене си. Но моите състояния са друг въпрос.

Та, не гледай само в съня на хората, те някой ден ще се събудят. Гледай Ти да си буден! А ти го можеш!
    Активен
    victim
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #29 -: Юли 13, 2010, 11:50:37 »

Прочетох за всички деца, но не намирам симптомите на дъщеря ми напълно.
    От около 2 години, тя непрекъснато повтаря на всички, че ги обича, не разбира когато някой я наранява от децата и й казва че не й е приятел. Сега е на 4 и трудно й обяснявам, че не може всички да са и приятели. Особено много държи да й е приятел  едно дете в градината което всички смятат за много лошо и има кризи на ярост последвани от спокойни дни.

Тя също проговори доста късно.
    Иначе е много весела, жизнена, контактна, не е затврена в себе си, макар че успява за малко да играе и сама но определено търси компании. Но направо ме е срам, всеки който я погледна го обявява за приятел на всеослушание.

За първи пък каза "обичам те" когато в речника й имаше може би не повече от 20 думи, и идея си нямам от къде е чула думата и отлично я използва в ситуацията, бяхме втрещени.

Има и друго, беше съвсем малка на няколко месеца когато се събудих от странен шепот, сякаш няколко същества шепнеха на странене език като в страннен фанстастични филми приказаки. Ужасих се реших, че сънувам, накря се осмелих и станах. Шепота идваше от леглото на малката приближих се и не я виждах вътре втурнах се към лампата, намерих я плътно прилепена в Г форма в тъмния ъгъл на кревата затова не съм я видяла. Странното е, че до тогава още не се беше дори настрани завъртала, като ли да стигне до ъгъла, но този странен шепот никога няма да забравя. Тя по това време все още само ревеше, дори още не се смееше на глас, камо ли да шепне.

Съвсем не ми се иска да е от различните, но това  с " обичам те" незнам как да  реагирам и да я насърча или да продължа да й обяснявам, че не може всички да са й приятели и да я обичат. Притенява ме че тази й нужда може да я направи уязвима, така изглежда от страни, че дава  мило и драго да я обичат и да са й приятели, което е изключително притеснително за мен.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Признаци за разпознаване на Кристалните деца « 1 2 3 4 »
    Други деца на новото време
    delfin 50 23271 Последна<br />публикация Декември 23, 2011, 03:09:09
    от Ariam
    Индиговите и Кристалните Деца
    Децата индиго
    giti 9 7136 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 15:09:14
    от Gabbie Unfaithful
    За Индиговите и кристалните деца по БТВ на 29.08.09
    Обща тематика
    Админ 6 3130 Последна<br />публикация Декември 30, 2010, 22:09:29
    от nre
    Кристалните деца-Дорийн Върчу
    Книги
    Eona Lightholder 8 11108 Последна<br />публикация Септември 18, 2010, 23:42:06
    от Eona Lightholder
    Въпрос за Кристалните деца
    Други деца на новото време
    Kissing You Good Night 13 4821 Последна<br />публикация Юли 08, 2016, 18:44:21
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright