Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: перфектният човек  (Прочетена 3998 пъти)
wolfspirit
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« -: Октомври 30, 2010, 18:38:34 »

Ще разкажеш ли малко повече за работата ти над меркаба?

А? Ще се правя на разсеяна и ще гледам в земята засрамено Усмивчица Не съм сигурна, че работя активно, съзнателно над меркабато си...по едно време се занимавах с разни медитации...нали още съм тук Усмивчица инче ако ми се въртеше за свят до сега да съм офейкала Усмивчица

Това, което правя е от време на време се ровя в пространството за повече разбиране над това какво е човек, вселената, планетите, меркаба...Целия процес е много зареждащ и енргичен, защото силата, Бог, светлината, съзнанието, доброто – незнам как да го нарека почва да дава вдъхновение и почвам да се будя посреднощ и да пиша някакви неща и да рисувам странни графики Усмивчица хихи, после се изключвам от потока, защото енергията в един момент ми идва в повече...не, че е натоварващо, а просто телата ни все още не са пригодени да се справят с излишъците енергия...после защо...определят свръх енергичните хора като хипер активни...в една книга за звездните хора, автора съветва в такива случаи да прегръщаме някое дърво и да канализираме излишъците в земята и космоса...а в днешния начин на живот..незнам разходка в парка и прегръдки на дървета... Усмивчица

Бих искала да споделя, малко информация...в нова тема: перфектния човек – ще се радвам на всеки, който би се включил и допълнил...несвързаните ми размишления. Мислещи пространствено идвайте на момощ Усмивчица Може би ако всички заедно се ровим ще се срине бариерата и току виж ни се снесло златно яйце Усмивчица
Активен

Живей за мига...
wolfspirit
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Октомври 30, 2010, 19:07:08 »

...Перфектния човек – ще се радвам на всеки, който би се включил и допълнил...несвързаните ми размишления. Мислещи пространствено идвайте на момощ Усмивчица Може би ако всички заедно се ровим ще се срине бариерата и току виж ни се снесло златно яйце Усмивчица ...

Може би не е подходящо заглавието, но...ако приемем теорията за микро и макро космос и ако човек е представител и пример на микрокосмос, тогава ако разберем човек, неговата структура и качества, ще разберем и нещо повече за макрокосмоса. Вярвам, че ние сме отражение на вселената, тя живее в нас и ние в нея.

Ще се опитам да подредя мислите си, на word и после само ще копирам, че от време на време ми свършва времето на сайта Усмивчица

Резюме:

Навярно в разбъркан ред: чакри, космически лъчи, меркаба, дървото на живота, цветето на живота и производните му, планетите, слънчета система, цикличност, измерения, водата...календар на маите, мъжко, женско, триединство, измерения...

Хмм незнам как ще си качвам драсканиците...може би ще сканирам някоя друга рисунка.

Незнам как е при другите ясновидци тук, но при мен от известно време се разви едно умение...което ми помага да разбирам хората и себе си по-добре, да следя пътя по който вървя. Виждам меркабатата на хората, за мен те са просто лъч бяла светлина, така ги регистрирам, после тази светлина се разгръща като структура, в съзнанието ми, с цветове и форми, сетлината е информация, всичко се съдържа в нея и ние всички сме тази светлина, дори физическите ни тела са светлина.

Активен

Живей за мига...
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Октомври 30, 2010, 19:16:22 »

А много се зарадвах на този отговор. Специално за работата с меркаба на мен ми светва едно - А поспри се малко Усмивчица
И аз съм опитвала с някои медитации и както казваш малко се понадрусвам от потока, ама аз паля една цигара и се оправям , не че това е начина.
Другото което ме оправя е да ходя боса по трвата в собствената си градина, тя ме познава и се грижим взаимно една за друга.
Отвори колкото искаш теми , все ще са интересни и аз ще се опитвам да взема участие в размишленията.
От разговорите с един шемет, дето сега нещо стачкува и не влиза да пише Усмивчица се убедих че трябва усещанията или тези пакети инфо ,които получаваме да ги прекарваме през транслатора наречен разум и като ги обличаме в думи, да им даваме малко по-физически вид Усмивчица
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
wolfspirit
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Октомври 31, 2010, 01:29:10 »

А много се зарадвах на този отговор. Специално за работата с меркаба на мен ми светва едно - А поспри се малко Усмивчица
И аз съм опитвала с някои медитации и както казваш малко се понадрусвам от потока, ама аз паля една цигара и се оправям , не че това е начина.
Другото което ме оправя е да ходя боса по трвата в собствената си градина, тя ме познава и се грижим взаимно една за друга.
Отвори колкото искаш теми , все ще са интересни и аз ще се опитвам да взема участие в размишленията.
От разговорите с един шемет, дето сега нещо стачкува и не влиза да пише Усмивчица се убедих че трябва усещанията или тези пакети инфо ,които получаваме да ги прекарваме през транслатора наречен разум и като ги обличаме в думи, да им даваме малко по-физически вид Усмивчица

Благодаря ти, за подкрепата. Бях направила едни филмчета по тази тема, преди време,  после ги махнах от youtube страхувах се да дам цялата информация, затова и филмчетата са засекретени /кодирани да ги нарека на места Усмивчица / Сега се престраших да се включа във вашата компания тук във този прекрасен форум пълен с позитивна енергия /макар да се посдърпвате отвреме на време Усмивчица / после се замислих над един пост на Страник, а и през цялото време ме яде от вътре, че трябва да предавам на татък, но пък е и трудно, някои от нещата дето ми идват на ум, а и рисувам, ме плашат /от гледна точка на това - как да ги споделя без да изглеждам куку Усмивчица и да е разбираемо и всичко.../

Както и да е...мечка страх мен не страх Усмивчица

Намасте
Активен

Живей за мига...
wolfspirit
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Октомври 31, 2010, 01:35:48 »

Незнам от къде да започана...

Меркабато като дума и символизъм, ми попадна по пътя, но не то е главното за перфектния човек, в същото време чрез изучаване на символизма му открих /бе ми помогнато да открия разни неща които слагам под общ похлупак перфектен човек/.

Някои от нещата, които ще напиша са интепретации на информация, като от скрижалите на тот или тайната на цветето на живота, сайтове за календара на маите, други неща ми бе помогнато да разбера с вдъхновение от информационното поле.

Сънищата са силен учител, научих се да ги предизвиквам с воля и молба, да ми бъде показано. Така видях как си строя меркабато като от летви, и се опитвам да го развъртя, но все му изпускам синхроничността на въртене и тупвам на земята вместо да литвам както се случи в съня ми за секунди. Предполагам това е вид насока ако се медитира, над меркабато да се внимава за синхрона между тетрахедроните, но последния път като се пробвах, си беше като в съня, чак се замайвам от въртенето. Иначе светлинното ни тяло ако го контролираме, ни дава способността да пътуваме в измеренията, да се възнесем заедно с физическото си тяло и да се материализираме и дематериализираме по желание, това научих от друг сън, в който ставах на светлина, на фотони и после пак се материализирах и така няколко пъти, в един момент в същия сън, се намерих там, отвъд, където тябва да минем всички в един момент, седях и гледах, беше всичко като в мъгла, и от далечината идваха светлинки към мен, осъзнах, че това, са други като мен, които идват отвъд, те се приближаваха, отделни светлинки. Една от тези светлинки се приближи повече към мен и на известно разстояние от мен, се раздели на две светлинки и в същия момент от тях излязоха мъж и жена, които застанаха до мен. Някъде из форума, има цитат от Друнвало, от който сега си мисля, че може да са били родителите за който говори – незнам. Но в съня, разбрах друго, че не мога да отида там, немога да остана там, докато не намеря своята полвинка, те всички бяха 2 в 1, а с мен нямаше никой – връщането ми от там ме и събуди. Целия сън бе един вид потвърждение за мен, че съм на прав път. Бях изучавала, единично и двойно меркаба и някак си за себе си получих потвърждение, че да ние ако решим можем да отидем там по отделно или заедно, не само с полвинките си или сами, а и масово. Мекрабато е кристалния кораб, меркабато е космически кораб реално погледнато, и този кораб може да е за 1, 2 или за множество, за смейство, град, дрържава, за цялата земя. И това е едно от нещата, които също бих искала да споделя с вас като информация. 
Активен

Живей за мига...
sanguinary
Гост
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2010, 09:54:10 »

Сънищата са силен учител, научих се да ги предизвиквам с воля и молба, да ми бъде показано.
Духовете са станали снизходителни. Някога се налагаше да се пости... а и други лишения, пък и дарове, за да изпратят добри видения.
Но поне не твърдиш, че ти идват ей така, лягаш-спиш  и готово Усмивчица
Здрасти, ...вълчице. За пръв път се обръщам към теб, но предполагам няма нужда да се представям обстойно.
Трябва да ти призная, че имах известни подозрения, че се познаваме, предвид аватара, който си избрала (наистина голям художник) и ника също. Това "намасте", в края на някои от мненията ти, накара подозренията ми да се изпарят безвъзвратно
Искам само да ти кажа, че в главата ти е пълна каша от религии, учения, идеи, теории, прозрения и догатки. Намирам това за прекрасно.
Не се срещат често, четящи хора, с разноцветни интереси. 
И за да не е съвсем извън темата, това, което пиша. Ще ти кажа, при древните китайци как е стоял въпроса със съвършенството и съвършения човек. (Намирам израза - съвършен за по... завършено определение от перфектен. Перфектен е някак си... като робот).
Та древните китайци... графично го изобразяват, като равнобедрен триъгълник. В основата е цялата действителност, на върха е съвършенството.
Двете бедра на триъгълника са двата пътя, които водят до съвършенство. Единя е пътят на боеца. След като е преживял всичките страдания, радости от спечелени битки, осъзнал е преходността на живота и т.н. и т.н., са смятали, че достига съвършенство в осъзнаването.
Разбира се, малцина са останали живи до края на този път. Другия е пътят на мислителя... съзерцателя. Той е ясен. Вдига си прелестите в планината, по едно чаршафче и започва да следи всички природни процеси, да участва в тях и да ги осъзнава. Накрая се слива с тези процеси и казват, че стига до много високо ниво на осъзнаване, та дори чак до върха.
Някой хитрец... ако не се лъжа Сун Дзъ, в "Изкуството на войната" (има я онлайн, но едва ли ще ти е интересна), беше получил просветление, че има и друг, по-пряк път към върха - права линия през средата. И да, той освен перфектен стратег и войн, е бил мислител и философ. Впоследствие обаче установява, че никак не е толкова пряк този път и всъщност формата е пирамидална, а това просто единя и ръб. И т.н.
Относно прегръщането на дървета и излизането сред природата, да, смятам второто за задължително. Не съм сигурен, че е нужно да се прегръщат дърветата, но щом си го правила и ...работи, значи е правилно. Да, те са живи същества, с разум и чувства и това е чудесно, че си достигнала до този етап на осъзнаване. Надявам се не само теоритично.
Иначе, моето мнение, по въпроса за съвършенството е малко размит. От една страна, самата идея граничи с абсурда.., докато от друга, всеки един е съвършен. Всяка форма на живот дори, не само човек.
На този етап, по-удачно ми се струва, да достигнем до... поне - ...правилния начин на живот, съществуване и възприемане на действителността, а съвършения ми се вижда ...някак далечен.
Имаше един ...велик афоризъм, който ..не съм сигурен, но мисля, че беше на Х.Форд. "Когато човек прави нещо,обикновено мисли или че греши, или че е прав. И в двата случая се оказва абсолютно прав."
Обаче сега се сещам за един, който вече си е негова със сигурност Веселяк Така и така съм тръгнал:
 „Хората обикновено имат две причини, за обяснение на техните действия. Едната е истинската причина, а другата е която звучи добре".
Късмет нататък в размислите и страстите, вълчице.
Хубаво е, че ги споделяш.
Ще ми е интересно да видя ...нещата, които наричаш "драсканици" Усмивчица
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #6 -: Октомври 31, 2010, 11:13:01 »

Сънищата са силен учител, научих се да ги предизвиквам с воля и молба, да ми бъде показано.
    Духовете са станали снизходителни. Някога се налагаше да се пости... а и други лишения, пък и дарове, за да изпратят добри видения.

Кажи после, че човечеството не еволюира Усмивчица
    Активен
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #7 -: Октомври 31, 2010, 14:05:02 »

Кажи после, че човечеството не еволюира Усмивчица
    Ухилен Нали?  Една малка крачка още и направо сме... богове Ухилен
    Активен
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Октомври 31, 2010, 21:15:23 »

Здравей,

Хмм, може би отстарни изглежда да е каша, а може би само си мисля, че не е каша, а накрая и двете едновременно да са правилни Усмивчица

Да думата съвършен не е лоша, звучи по-литературно и по-на български Усмивчица Но за ровенето си в пространството ползвах перфектен човек та и темата...нямат значение думите реално погледнато.

Но не за съвършенство и перфекционизъм, реално са изводитеми, а по-скоро как се променя човек, какво се случва на различни нива на съществуване в човек, по пътя му към съвършенство, какво реално е съвършен човек, да едва ли не Бог, но ако беше така, нямаше да водим такава форма на съществуване.

Нямам отношение към това, че хората не са съвършени сами по сбе си, само с това, че съществуват, че просто са и ги има. Вярвам, че повечето проблеми са именно от това, че човек се страхува да бъде себе си, заради ефекта, който би имал, но в повечето случаи не приемаме нито себе си нито други те хора, за това, което сме и което те са. Друг е въпроса дали изобщо се замисляме над тези неща, или просто съществуваме без никаква мисъл, за каквото и да било.

Ние всички сме войни Усмивчица и философи, мислители, мистици, всичко и нищо едновременно единствената разлика, е какво се изисква от нас да бъдем в даден моемнт, какво усещаме като призвание.

Ей не съм прегръщала дървета Усмивчица беше пример за канализиране на излишъци от енергия, то и с наелектризирването ми бяха казали да се хващам за тръбите на парното Усмивчица но не го правя, по лесно е да ударя някой с няколко волта Усмивчица
    Активен

Живей за мига...
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Октомври 31, 2010, 22:19:35 »

Тринадесет тоналности са описани в календара на маите, кадо водещи принципи на духа за сътворението на света. Същите тоналности се използват и като 13 дни от календара в повтаряща се цикличност от 1 до 13. В други източници се говори за 7 главни лъча, космическа енергия и 5 висши или на по-висока октава – общо 12. От гледна точка на нумерология се гледа на 12 около 1. Исус и апостолите му правят 13.
    Има го и въпроса с главните чакри 7 и 5 или 6 допълнителни. Някои казват 12 други 13.

Вярвам, че са 13...човек има физическо тяло, по него има 7 главни центрове и 6 не активни главни центрове, докато не започне да се променя на клетъчно, духовно, на всички нива...докато не започне да работи активно с меркаба, със събуждането на христовото съзнание и любов в себе си, с изгряването на 6 лъчевата звезда в сърцето. Този процес е свързан и със сливането на всички тела на човек -  13, по едно за всяка чакра и ниво на съзнание, съществуване. Тези тела, и измерения са едновременно в човек, като много пластова структура с раслична енергийна честота и  в същото време извън него във възходящ ред. Един метод за сливане на тези тела, осъзнатост на всички нива ендовременно би бил да се осъзанем от вътре на вън, или да свалим, горните нива на изходно първо ниво във физическото тяло. Ако се гледа втория метод свалянето на телата в едно, от горе надолу, целта е да борави със 7 чакри, тела и измерения във всеки един момент, като останалите 6 са като поднива или подпластове на 7те.  Това означава, че с издигането на жизнената сила, нагоре през тялото, се открива път за духа да се въплати в тяло, открива се място за христовото съзнание, за висшето съзнание в тялото.  Меркаба е 6 лъчева звезда – символ на сърцето изпълнено с христова, универсална любов. Огъня на жизнената сила прочиства пътя нагоре, а водата на живота, слиза надолу в откритото пространство, те правят пара или въздух, дух, когато се срещнат. Това е елемента на сърдечната чакра и с духа в тялото, изгрява звездата и идва любовта. Но това е само едната страна. Това което се случва с чакрите е тяхното сливане, докато от 13 не станат пак 7 водещи. Принципа на сливане е 1-3; 2-5; 4-6; 7-9; 8-11; 10-12 и 13 става 7ма. 13 те центрове, са описани от Друнвало и се виждат в неговия модел съпоставен върху цветето на живота, но ако гледаме само цветето на живота виждаме единствено 7 по централната вертикална ос. Едновременно с това има и друг поглед над тези 7 13, в тях се съдържа цикличността на живота и смъртта, раждането и прираждането, ДНК. 1 е основата първа чакра, 4 е центъра сърцето – нулевата точка, 7 е короната и след ващата основа до 13, които се проявяват чрез 7. Ако трябва да го видите това, като картинка си представете пясъчен часовник върху пясъчен часовник = ДНК. Всяка чакра е мъжка или женска, позитивна или негативна енергия, като 1 е в съответствие пола на даден човек и се редуват 1и13 са в една и съща полярност, началото и края са едно и също нещо, каквото горе, това и долу. Ако гледаме, дървото на живота с 13те му центрове, във връзките между отделните цетрове прозира същия ДНК принцип. Би могло да се каже, че човек е естествен продукт на вселената.   
    Активен

Живей за мига...
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #10 -: Ноември 01, 2010, 11:22:40 »

Този процес е свързан и със сливането на всички тела на човек -  13, по едно за всяка чакра и ниво на съзнание, съществуване. Тези тела, и измерения са едновременно в човек, като много пластова структура с раслична енергийна честота и  в същото време извън него във възходящ ред. Един метод за сливане на тези тела, осъзнатост на всички нива ендовременно би бил да се осъзанем от вътре на вън, или да свалим, горните нива на изходно първо ниво във физическото тяло.

Това което се случва с чакрите е тяхното сливане, докато от 13 не станат пак 7 водещи. Принципа на сливане е 1-3; 2-5; 4-6; 7-9; 8-11; 10-12 и 13 става 7ма.

Ако чакрите са 13, както казваш, защо тогава е нужно те да се сливат и да стават 7?
    Какво означава да се слеят две чакри?
    Можем ли да сравним това например със сливане на два физически органа, например две ръце? Какъв би бил смисълът от такова сливане?
    И какви са тези 13 тела и защо е нужно да се сливат?
    Активен
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Ноември 01, 2010, 14:07:44 »

Ако чакрите са 13, както казваш, защо тогава е нужно те да се сливат и да стават 7?
    Можем ли да сравним това например със сливане на два физически органа, например две ръце? Какъв би бил смисълът от такова сливане?

Защото това е предварително заложена стуктура. Сливането не е на физическо ниво, а финно/енергийно, на принципа на матрьошка и/или многопластова. Тялото е физическо, етерно, астрално, ментално...до 13 като 13 е символ на единството, и ендовременно на проявата на духа в материална форма. При сливането на чакрите и телата, остава само едно тяло, което може да функционира на 7те общо приети нива, в съзнание, като всяка чакра играе ролята на свъзка котва към съответното ниво. Ако човек работи само със 7 чакри, без да премине на по-висока октава, проявление както го нарича Друнвало, човек не може да осъзнае тези 7 нива на съществуване, които съдържат в себе си подпластове, изразени чрез 6 други чакри и нива. Един вид стремежа към Атман, връщането в еднинността, не е възмножно, без осъзнаването и преминаването през поднивата, които Индуистите например не споменават. Защото е по лесно да се работи със седем, а и защото структурата на цветето на живот предполага седем, но за да стигнем и изявим тези седем...работим с 13. Без тази структура, няма ДНК.

В момента на сливане на чакрите, откритото място автоматично е заето от следващите, запазвайки 7цата, когато остане само 7 и преминаването на по висока октава е завършено, единственната реална разлика е че човек заедно със физическото си тяло, пътува в пространството не само със съзнанието си, а с цялостната си същност, затова отвъд 3D няма смърт както я познаваме тук, а просто преминаване от едно на друго ниво. Другата разлика, е че човек съзнава реалностите и има сетивност на различните нива, а не е органичен, само на физическо ниво, или астрално, или метално и тн.
    Активен

Живей за мига...
    ЕМИЛИЯН :)
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Любовта е по силна от всичко

« Отговор #12 -: Ноември 01, 2010, 14:45:07 »

Защото това е предварително заложена стуктура. Сливането не е на физическо ниво, а финно/енергийно, на принципа на матрьошка и/или многопластова. Тялото е физическо, етерно, астрално, ментално...до 13 като 13 е символ на единството, и ендовременно на проявата на духа в материална форма. При сливането на чакрите и телата, остава само едно тяло, което може да функционира на 7те общо приети нива, в съзнание, като всяка чакра играе ролята на свъзка котва към съответното ниво. Ако човек работи само със 7 чакри, без да премине на по-висока октава, проявление както го нарича Друнвало, човек не може да осъзнае тези 7 нива на съществуване, които съдържат в себе си подпластове, изразени чрез 6 други чакри и нива. Един вид стремежа към Атман, връщането в еднинността, не е възмножно, без осъзнаването и преминаването през поднивата, които Индуистите например не споменават. Защото е по лесно да се работи със седем, а и защото структурата на цветето на живот предполага седем, но за да стигнем и изявим тези седем...работим с 13. Без тази структура, няма ДНК.

В момента на сливане на чакрите, откритото място автоматично е заето от следващите, запазвайки 7цата, когато остане само 7 и преминаването на по висока октава е завършено, единственната реална разлика е че човек заедно със физическото си тяло, пътува в пространството не само със съзнанието си, а с цялостната си същност, затова отвъд 3D няма смърт както я познаваме тук, а просто преминаване от едно на друго ниво. Другата разлика, е че човек съзнава реалностите и има сетивност на различните нива, а не е органичен, само на физическо ниво, или астрално, или метално и тн.
                                                                                             Искам да попитам дали някои е излизал от тялото си осъзнато
    Активен

Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда;съдих и ме съдиха;минах през рождение и смърт, радост и мъка, рай и ад; и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Ноември 01, 2010, 15:15:37 »

Искам да попитам дали някои е излизал от тялото си осъзнато

Здравей,

Точно това е ние всички имаме способността, да излизаме от физическото си тяло и да странстваме на други нива на съзнание/съществуване/ осъзнато и по този начин да придобиваме опитност в нематериалните измерения, докато ако 13 станат 7 в едно съвършенство/перфектност - тогава, няма нужда да се излиза от тялото съзнателно за да се добие опитност за финните светове, а се пребивава и пътува между измеренията заедно с физическото тяло.

Иначе, погледни тези теми: http://indigota.com/index.php?topic=1229.0
    http://indigota.com/index.php?topic=964.0
    http://indigota.com/index.php?topic=2283.0

Намасте
    Активен

Живей за мига...
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Ноември 03, 2010, 21:14:21 »

Здравейте,

Трудно ми е да се формулирам, а и като си гледам записките какви са нахвърляни ужас : ) Както и да ще ми се да продължа с 13те към меркаба. Освен, че 13 става 7 и е центалната ос на цветето на живота, което съдържа и стурктурата на меркаба, 13 центъра на човешкото тяло се виждат и в дървото на живота, съпоставено върху цветето на живота ето картинка на Друнвало: - може да забележите че 13тия сефирот липсва Усмивчица ако погледнем централната ос това е мястото на 5та чакра. Тя се активира когато 4 и 6 се синхронизират. Наричат липсващия на картинката сефирот смър/познание.  Ако трябва да ги номерирам по дред, хмм... От ляво и дясно се виждат 6те допълнителни центъра. Ако трябва да ги номерирам, не по-чакри, а по движение на енергия ето картинка: 1

12 около 1 е символа заложен в меркаба. Това е начина по-който 13те чакри на човек дават отражение в неговото меркаба. Но това е символ, който се вижда само в двойно меркаба: или меркаба споделено от двама човека ето снимака: 2 Това мекраба е основа на съхраняване на живота и то освен, че съдържа 12 около 1, носи в себе си семето на живота Това същото меркаба е и прототип, на Земното меркаба, мекаба на някоя страна, на семейство, град, нация, на целия свят, прототип на меркаба за масово възнесение.

PS: двете картинки изглежда не мога да ги вмъкна в текста затова сложих 1 и 2 на техните места, прикачени са в правилната последователност.

* tree of life.gif (93.47 KB, 799x814 - видяно 273 пъти.)

* Picture.jpg (358.25 KB, 2592x1944 - видяно 251 пъти.)
    Активен

Живей за мига...
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright