Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Честит Първи Сняг и още нещо..  (Прочетена 888 пъти)
dream
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: Sofia
  • « -: Октомври 28, 2010, 08:56:08 »

А сега по темата... И по многото други теми... Не е нормално да вали сняг в момента, като след няколко дни го дават 17 градуса примерно. Времето съвсем се е объркало и ние хората сме виновни за унищожаването на планетата. Гълфстрийм умря, спря течението. Очаква ни Ледников Период. В Близките няколко години ще бъдем свидетели на много катаклизми. До колкото разбрах първи потърпевши ще са Ирландия и Обединеното кралство. После цяла Европа ще бъде скована в лед. Може би нещата се случват по-рано от предвиденото... Какво ще правим? Отворете си очите хора, всичко вече е започнало, всичко беше предвидено, но никой не искаше да повярва. Както Ванга предрече 3тата Световна Война... Тя вече е започнала...
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #1 -: Октомври 28, 2010, 09:41:06 »

Съгласна съм, че ни има вероятност да има ледников период, но не си го представяйте ка 5 метрови снежни покривки. Мини ледникови периоди е имало и преди, това са цикли, няма нищо страшно. Незнам до колко нефтения разлив е причинил забавянето(изчезването) на Гълфстрийм, но повечето обвинения, че хората са виновни за глобалното затопляне, което в крайна сметка може да се окаже заледяване...са единствено маркетингова стратегия...хиляди зелени организации, които са освободени от данъци и перат пари...тук фондациика, там друга... и обикновено се месят там, където само могат да попречат на някого умишлено, а не там където трябва.

Дрийм, съветвам те да се успокоиш и да не се панираш толкова. Повечето информация е единствено с цел манипулация и страх. Не се страхувайте, всичко ще е наред. На студено се мисли по-добре Плезещ се

П.П. Къде вали сняг, че не съм гледала нито ТВ нито съм чела новините скоро? Междудругото почти всяка година има по някой ранен сняг, който не успява да се задържи и после вали чак през януари... Дайте малко по спокойно.
    Активен
    nikoi
    Гост
    « Отговор #2 -: Октомври 28, 2010, 12:46:10 »

Гълфстрийм го е имало винаги...  нека да се замислим първо и какво го поражда.
    Силите които го пораждат са меко казано огромни...
    В момента мисля че въпросното течение или е променило пътя си или се е разпаднало на други течения които все още предстои да се локализират.
    Трудно е да се каже все още какво точно ще е положението.

''Според д-р Джанлуиджи Zangari, … огромното количество нефт, което непрекъснато се разширява по обем, покрива огромна област, която има сериозно влияние върху цялата система на терморегулация на планетата, в резултат на унищожаването на граничния слой на топла вода. Конвейерът в Мексиканския залив престана да съществува преди месец, а най-новите сателитни данни показват ясно, че Северноатлантическото течение  в момента не съществува и Гълфстрийм започва да се разделя  на около 250 км от  брега на  Северна Каролина.''
    цитат от h t t p : //30dumi.pozicii.net/2010/09/galfstriym-iztchezna-otchakva-li-ni-nov-lednikov-period/ инфото е от 7 септември.

Защо ли не публикуват въпросните нови сателитни снимки в никой новинарски сайт?
    Не е ли налице тотално противоречие?
    До вчера реваха за глобално затопляне.Въведоха парникови квоти - обърнаха и климата на Земята в бизнес...
    Сега вдигат врява че щяло да има ледников период.
    Чудно ми е дали и сега за това няма да плащаме с парите и труда си...
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #3 -: Октомври 28, 2010, 13:37:27 »

Някой пита къде е валял сняг-при нас в планината,и си беше доста обилен,първо започна със много миниатюрни ледчета и изведнъж го обърна на сняг и то доста силен.Докато се измъкна и стигна до главния път-чистачките ми едвам смогваха да изчистят стъклото,а на цариградско и помен даже нямаше от сняг. Ухилен
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Октомври 28, 2010, 15:08:31 »

Най-сетне хората ще разберат това,което посяха преди години!Браво,дано и ядрена война да избухне та да ми порастне третото око и да започна да раздава мъдрост на подивелите хора-маймуни....то като се замисля те сега са такива пък представя си след време! Ухилен
    Активен
    dream
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Октомври 28, 2010, 22:07:32 »

Kery да ти кажа, че ми е безразлично Усмивчица Каквото ще да става, не можем да попречим на нищо което е предвидено Усмивчица Не ми пука, но все пак реших да споделя и да изразя мнение Усмивчица

Небесният ангел при нас в Хаджи Димитър доста валя (София) .. Усмивчица

rabeno за ядрена война се съмнявам, защото ги е страх. А в момента също има война, кризата е един вид война. Вируси, компютри, всичко е виртуално и вреди повече ...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Октомври 29, 2010, 01:23:50 »

Дриимче , че ти си ми бил съседче в софето . А леле искам и аз сняг . Обичам сняг.
    Изпратете ми. Иххх. И ски ми се прикараха. Тая есен нещо бързо я прецапахме.
    Ангелче внимавай там в планината.
     Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    dream
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Октомври 29, 2010, 10:56:22 »

Дриимче , че ти си ми бил съседче в софето . А леле искам и аз сняг . Обичам сняг.
    Изпратете ми. Иххх. И ски ми се прикараха. Тая есен нещо бързо я прецапахме.
    Ангелче внимавай там в планината.
     Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце

Светът е малък Плезещ се Вчера сняг, а днес става за плаж хаха Усмивчица Eona а ти къде си в момента ?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Октомври 29, 2010, 14:35:22 »

В Холандско съм Дриимче и днес е бая топло - няма сняг Тъжен
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #9 -: Октомври 29, 2010, 14:39:23 »

Ама и у нас тук във Варна е топло.. ама дерзай, все ще завали някога Ухилен
    Активен
    dream
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Октомври 29, 2010, 19:18:47 »

Да идваме тогава в Холандия Усмивчица) Аз съм съгласен да има сняг и да е поносимо студено... А не да е -20 градуса и да няма сняг Веселяк Макар, че на топличко е къде, къде по-добре Плезещ се
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Октомври 29, 2010, 20:49:13 »

Хайде на +22 градуса да завали сняг.

Пък може и на плаж да се отиде и в морето да се целим със снежни топки Веселяк
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Появата на постчовешкия геоневрон, 2012
    Великият преход
    delfin 10 6168 Последна<br />публикация Февруари 08, 2010, 09:47:46
    от otsawa
    Сънища, свързани с бъдещи събития и действ « 1 2 »
    Моите сънища
    Denny Baby 22 4116 Последна<br />публикация Януари 06, 2013, 18:59:23
    от artist
    Послание от извънземните през 1977
    Видео клипове
    Аэ съм 0 2370 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 19:39:33
    от Аэ съм
    Светло бъдеще за България!
    За България
    Аэ съм 1 2155 Последна<br />публикация Октомври 02, 2010, 00:01:13
    от Аэ съм
    Невероятни картини на 10 годишно дете
    Любопитни факти
    DArkAngel 14 2066 Последна<br />публикация Декември 22, 2010, 09:51:25
    от air_fairy

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright