Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Паранормални деца - Paranormale kinderen  (Прочетена 4703 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #30 -: Ноември 24, 2010, 17:44:06 »

Така, отидоха в университета и помолиха едно момче да напише името на негов познат.
След като и дадоха листчето ,я питаха знае ли кой е този  човек, тя каза ,че мисли ,че е приятелката му и позна.Тя чуства ,че приятелката му има много и чести главоболия.
И това позна. каза също ,че приятелката му е човек ,който обича да контролира ,дори малко в повече Усмивчица , но същевременно е много мека и винаги е готова да помогне.Той се смее и казва ,че е точно така.Още едно момиче и носи име. Казва ,че вижда синьо и лилаво в аурата , казва това са креативни цветове, вижда тъмни цветове около рамото и усеща напрежение и болка там.Казва ,че има връзка със синия цвят , че този човек винаги иска да отнема болката на другите.
После едно момче и носи име.казва този човек е много загрижен за други ,хора и е пренебрегнал себе си.Момчето казва ,да това е първата отличителна характеристика наистина.Познава също и че човека има проблеми с колената.
После едно момиче и носи име и тя веднага познава ,че е нейната майка.Вийда веднага много син цвят ,нарича го също отворен цвят.
когато друго момиче и носи име тя вижда нещо лошо.Човекът на който е името има частична парализа и тя го вижда , казва че там има тъмни цветове.Питат я дали ще се оправи и тя казва ,че човекът иска много но не вижда как. После момичето което даде името разказва за сериозността на болестта.
Момиченцето е доволна ,че са направили това идване до университета ,защото е получила също повече вяра в себе си и способностите си.
Водещата и даде съвети как да се затваря за да си почива и сега е по-добре и дарбта и се развива .
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #31 -: Ноември 24, 2010, 17:55:11 »

Следващото детенце е Бон на 10 години (много ми е сладък )
неговия проблем е ,че често вижда един дух в къщи ,а не знае какво иска той от него.Духа е на много добър приятел на баща му ,който е починал млад.
Бон има и други дарби освен да вижда духове, когато погледне хората в очите, получава информация за тях ,като черно-бял филм.
Той никога не е познавал приятеля на баща си Марсел.Той е починал при автомобилна катастрофа.Много често той идвал от витрината в стаята на Бон и заствал до леглото му.
Когато водещата отива у тях веднага получава информация ,че Марсел е починал при инцидент,бил е с колелото, бутнала го е кола и че си е ударил главата , а и че същото се е случило с Бон.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9cvLYXm9NjI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9cvLYXm9NjI</a>
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #32 -: Ноември 24, 2010, 18:16:16 »

Странното е че след 16 години Бон преживява същата катастрофа , но оцелява и има само сътресение на мозъка.Водещата получава информация ,че марцел е искал да го предопреди за катастрофата, затова е идвал най-често от витрината , която е пълна с колички.Малкия влиза в контакт с Марсел и получава информация , че той ще остане винаги при тях , че той сега е пазител на семейството.После отиват с водещата на мястото на инцидента.Водещата получава чуството ,че Бон е бил отместен по-време на инцидента ,към тревата ,затова и не са фатални последствията.
При Бон на гости идва приятелка на баща му и Марсел от преди години , той въобще не я познава.
Бон иска да влезе в контакт с Марсел ,обаче се случва нещо друго, той не влиза в контакт а просто започва спонтанно да говори за живота на жената.За връзката и с мъж ,който я е малтретирал.Описва до малки подробности външността и също част от миналото на този мъж.Оказва се ,че дори и баща му не знае за тези моменти от живота и.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SWv1TR1Fwkg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SWv1TR1Fwkg</a>
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #33 -: Ноември 24, 2010, 18:19:54 »

Ако искате нещо по-подробно да питате, няма проблем , аз го преразказвам само.
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #34 -: Ноември 24, 2010, 19:55:21 »

Почвам 3-тото предаване.

Юри е на 13 години , той вижда духа на своят дядо ,той иска да убеди своят скептичен баща ,че това е истина.
Дядото е починал ,когато майка му е била бременна с него.Юри иска да може да комуникира с него , защото има чуството ,че той иска нещо да му каже.
Освен дядо си Юри бива често посещаван от духа на един войник.
Най-често войника идва ,когато е в леглото и той го описва като съ , но не е сън ,че вийникът го отвежда на местата където се е бил през 2та световна война.
Когато водещата отива в тях и се опитва да влезе в контакт с дядото , чуства че Юри се е затворил , обаче се оказва ,че не Юри изгражда защитен щит , а именно скептичния му баща, естествено не съзнателно ,само с желанието си да предпазва детето си.
( тука започват да ми се изясняват някои неща относно избора на татко ,на моя син хахаха)
Когато водещата остава насаме с Юри ,жлиза веднага в контакт с дядото.Получава информация за някаква голяма сума пари ,която изчезва след смъртта му.
Юри казва ,че парите са при приятелката на дядо му ,която ги е задържала.
Естствено приятелката на дядо му отрича и те нямат доказателство.

Изведнъж Юри влиза в контакт с духа на войника.
Водещата получава информация , че дядото на Юри и войника се познават.Получават и повече информация, но първо отиват да проверят при бащата на Юри.
Те получават името Ари или Адриан.
Бащата казва ,че дядо му , бащата на баща му се е казвал Адриан , но не знае дали е бил войник.
Той се обажда на чичо си и той казва ,че наистина дядо му се е бил в 2СВ в района ,където живеят.(не се учудвайте , тука наистина хората знаят много малко за роднините си , просто неподържат такава тясна връзка като нас)
Юри е щастлив ,че има двама дядовци около него
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=T84JPoyQrbY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=T84JPoyQrbY</a>
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #35 -: Ноември 24, 2010, 20:52:49 »

Водещата получава информация за дядото свързана с някакво оръжие, тогава Юри казва ,че вижда ,че е бил прострелван и има белег на гърба цяла черта.
Тогава бащата на Юри казва ,че току що е получил своето доказателство, че това никой не го е знаел и няма как да го знаят.
Юри е много щаслив ,че баща му е убеден ,че той наистина комуникира със своя дядо.
Заедно със баща си са намерили в архивите ,че неговия пра-дядо наистина е бил активен през 2СВ и къде се е бил.

Следващото детенце е 8 годишния Даниел.
Той също вижда много духове и баба и дядо и други , но това не го притеснява .
Той чуства болката на заобикалящите го и за него това е много изтощително.
Ако някой има счупен крак ,той престава да може да си движи крака.
Даниел си говори с духовте, казва че някои са му приятели , други не.
Казва ,че вижда също починалото си куче !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Даниел казва ,че неговия дядо в момента е в неговата стая и те отиват горе.
Той показва къде стои. Майка му казва ,че Даниел го вижда от 4годишен.
Водещата вижда още някой при дядото , а даниел казва - да това е Александър. Е какзнаеш ,че така се казва ,?Ми той ми каза:)Той знае , че те са там да го пазят.
После отиват заедно в един Детски център за игра.
Той много иска да играе , но много бързо се уморява , защото има много деца и чуства много.
Той завжда водещата до едно дете което се оказва ,че има болка в коляното,той показва къде е и казва ,че от там идва болезнена енергия. Майка му потвърждава , че детето се е събудило с болки в крака.
отива и при едно друго дете и казва ,че го боли коремчето  реакцията на детето не може да лъже - то казва толкова спонтанно - как може да знае той това!!!!!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kxBu67_5I-o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kxBu67_5I-o</a>
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #36 -: Ноември 25, 2010, 03:20:56 »

Водещата казва на Даниел ,че трябва мислено в главата си да каже тази болка не е моя , махни се от мен. Опитва се да го изчисти и казва ,че чуства просто как той се задушава и му прималява от това което поема като усещане.
Тя го научи да се облича в светлина ,светлина която излиза от него ида я задържа и да седи в светлина.
Даниел може да говори с животните - телепатично.Майка му разказва , как котето не искало да пишка в тоалетната си , а пишкало навсякаде. Тя се ядосала и му казала - Като можеш да говориш с животните кажи какво да правя? , а Даниел казал просто ,че котето иска тоалетната да стои на определено място и от както я преместили ,котето си пишкало там.
Водещата завежда Даниел в зоопарка.С тях е главния отговорник в парка и ще ходи с тях за да казва дали е вярно това ,което Даниел казва.
отиват при белите мечки, водещата пита Даниел това момиче ли е или момче . той казва - момиче е. Тя го пита как разбира. Той казва защото виждам светло лилава светлина около сърцето и .Казва ,че има бебенце в корема и . Водещата го пита как го вижда това.А той вика - инлогвам се Усмивчица и виждам какво има вътре в нея Усмивчица Човека потвърждава и казва ,че още почти никой не знае ,че мечката е бременна и не са го оповестили още никъде.

При туленчетата може да се приближи по отблизо . Първото туленче пак познава , че е женско . Поисква да го пипне и казва ,че около шията му вижда червена светлина , че там го боли.Тренера им го потвърждава ,че тюлена е бил 3 пъти опериран и след интубирането се е получила някакъв проблем там и животното трудно преглъща.
Следвщото тюленче веднага го хваща за перката и казва , а тука е цялото червено.
Оказва се че тюленчето има дупка в костта ,установена чрез скенер преди време.

След 3 седмици Даниел е по-добре, след упражненията за визуализация на защитна светлина.Усмивчица

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jSso_NStAes" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jSso_NStAes</a>
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #37 -: Ноември 25, 2010, 03:21:59 »

Днес беше 4 тото предаване , чакам го в ютуба и ви го пускам Усмивчица надявам се да ви е интересно !!!
Активен

demy
Daniela
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #38 -: Ноември 25, 2010, 04:04:00 »

На мен лично ми е много интересно Усмивчица И следя темата ти. Малко ме е яд, че не разбирам езика...
     Можеш ли по подробно за болката да кажеш, само това ли казва жената на момчето, да каже, че болката не негова и да се маха? Питам понеже аз имам горе долу същия проблем, но с чувствата на хората... изпитвам ги като мои и когато е болка или тъга е неприятно доста.
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #39 -: Ноември 25, 2010, 04:14:27 »

Ео ... не знам как и по колко пъти да ти БЛАГОДАРЯ за труда  , който полагаш и ни предоставяш тази информация !!! УсмивчицаУсмивчица:)Благодаря ти..Благодаря ти..Благодаря !!!
     На мен също ми е много интересно и следя темата ти..а за тези деца..какво да кажа..просто нямам думи..и са толкова красиви..като Ангели са !!!
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #40 -: Ноември 25, 2010, 04:30:08 »

Моля , радвам се ,че ви е интересно , както и на мен , може би ако имах повече време ,щях и по -подробен превод да правя.

Деми аз имам същия проблем , но толкова силен ,че ме разболява.
    Това което каза жената е , да си прави защитен щит от светлина , където той може да почива или да си играе , да се откъсва от приемането.
    Но аз лично не мога да комуникирам пълноценно и да съм се затворила същевременно. понякога съм забелязвала , че изключвам несъзнателно , явно като се претоваря , но то е много рядко.
    Това ,че съм избрала някога да дойда с тази чуствителност , явно е част от моята мисия.Просто трябва да нагаждам баланса. При мен баланса за сега е да съм сред хора и да се усамотявам.
    надявам се да имам сила със хората да стоя винаги отворена , защото за да разбереш някой ,трябва да го съпреживееш с всичките му салтанати.За да си полезен.
    Докторите учат сумати години за да могат да поставят диагноз и да лекуват. Хората с по-голяма чуствителност идват такива за да съпреживяват,разбират и да дават рамо на останалите.Когато чустваш болката ,ти я разпознаваш и знаеш как да и реагираш , чустваш го. Мисля и че намирането на баланса го чустваш сам за себе си.

Активен

demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #41 -: Ноември 25, 2010, 04:39:02 »

Точно и аз не мога комуникирам и да съм затворена..единствения шанс е да седя абсолютно сама и да не мисля за никой....но един ден сигурно ще го намеря, надявам се.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #42 -: Ноември 25, 2010, 04:45:43 »

Да , а този малкия ще се затваря, докато не установи един ден , че може да я премахва и ще ходи и ще лекува просто ей така , както диша. Това е жив ангел!!!
    Активен

Tanya
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #43 -: Ноември 26, 2010, 15:01:51 »

Историята на Борис Киприянович много добре е описана в книгата, която излезе миналата година на български език - ДЕЦАТА ИНДИГО. КОЙ УПРАВЛЯВА ЧОВЕЧСТВОТО от Генадий Белимов.
    Там Борис разказва за живота си от други прераждания, когато е бил пилот на междупланетен кораб-танкер.
    Той много често бил идвал на Земята, за да товари вода, тъй като поради катастрофа, водата на Марс била изчезнала.
    Това било по времето на лемурийците.
    Между другото наскоро излезе и друга книга на Белимов - за вундеркиндите на третото хилядолетие.
    Има интересен разказ на едно 9 годишно момче за Великата Пустота.
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #44 -: Декември 10, 2010, 02:33:10 »

Нови епизоди има ли вече.. ?  Прегръдка Усмивчица
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Чудо-деца
    Децата индиго
    delfin 5 2682 Последна<br />публикация Януари 22, 2010, 12:42:31
    от pufi
    Деца Индиго
    Видео клипове
    Админ 2 1792 Последна<br />публикация Февруари 14, 2011, 11:01:41
    от pluton
    За индиговите деца
    Децата индиго
    Админ 2 1974 Последна<br />публикация Юни 14, 2012, 03:08:28
    от X-R-ISTINA
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3297 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Дивите деца
    За родителите
    bars_i 3 2654 Последна<br />публикация Юли 27, 2010, 20:39:26
    от bars_i

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright