Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Паранормални деца - Paranormale kinderen  (Прочетена 4911 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #15 -: Ноември 05, 2010, 01:26:00 »

В трeтата част майката на Рубен се обажда на сестрите си и им обеснява ситуацията и че в името на детето трябва да се съберат. Сестрите се събират и тогава водещата повиква духа на бабата , той стои над главата над детето ,тя демонстрира, че има повей там. Тогава тя чуства и казва  ,че жената има да сподели нещо за голяма любов, тогава Рубен чуства какво иска да каже , но чуства и голямо натоварване ,тогава отива в стаята си насаме ,водещата казва че баба му го е последвала.Kогато се връща той казва ,че това го знае отдавна ,но му е трудно да го каже. Но накрая го казва , а то е ,че едната му леля е от друг баща. Cестрите са шокирани , защото е имало някакви неща и подозрения ,но те са дълбока фамилна тайна.
След всичко това Рубен и водещата си говорят ,за това как да иска лично спокоиствие и да се изключва, за да не бъде винаги притеcняван и под голямо влияние от духовете.
Pезултатът след седмици е ,че бабата на Pубен идва много по-рядко , пристъпите изчезват и той се чуства значително по-спокоен

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tem1nLtTZhM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=tem1nLtTZhM</a>
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 01:34:14 от Eona Lightholder » Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Ноември 05, 2010, 01:28:29 »

Това е първото предаване, чакам и второто да качат в ютуба, защото беше суперско и децата - страхотни.
Ако искате още подробностти по филмчетата, които постнах питайте .
Активен

Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #17 -: Ноември 05, 2010, 01:40:24 »

Страхотно е ...и е много интересно !!! УсмивчицаУсмивчицаУсмивчица Благодаря ти отново !!
    Не знам защо..но конкретно тази тема за паранормални способности много ме влече..и се чудя дали всеки има такива заложби в себе си..как се отключват тези неща и доразвиват..или просто , който ги има и са заложени в него.. ги има от доста рано или в поледствие се отключват...Усмивчица Много интересно...но и плашещо в същото време..и адски натоварващо и изтощаващо..Представям си какво им е на тези деца , още от съвсем малки да преживяват това нещо , да виждат такива ужасни неща Тъжен..изтощава ги..но както каза..те не го приемат за нещо лошо и неприятно , а за нещо естествено..Нямам търпение за продължението !!!  Благодаря ти още веднъж !!!  
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #18 -: Ноември 05, 2010, 01:52:20 »

Амарантче ,а ти деца имаш ли ?
    Активен

Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #19 -: Ноември 05, 2010, 01:57:25 »

Ухилен ахиахи неее..много ми е рано за деца ..А и все още се чувствам като дете..И все още съм едно непораснало детееее....  Засрамен Ухилен Ухилен
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #20 -: Ноември 05, 2010, 02:09:51 »

Тогава искам да ти споделя от опит , че може този интерес да не е случаен и да ти се сдобиеш един ден именно с такова детенце.Когато си отворен за тези неща, започваш една особенна връзка и дарбите ,които така или иначе си ги имаш се развиват и отварятт.

Може би тук е мястото да споделя ,какво направи моят 18 месечен герой вчера.
    Домъкна в един момент едно тежичко кашонче с храната на кучето,извади едно пакетче , даде ми го и вика ам-ам. Обаждам се на мъжа ми , защото вече на съвпадения изобщо , ама изобщо не вярвам и разбирам ,че и двамата сме си мислели ,че другия е нахранил кучето, а то всъщност е било ужасно гладно. Ами който иска да вярва,за мен събитията са очевадни.като гледам тъпите холандци какви коментари пишат под филмчето ,ми се плаче, ама не са само те Тъжен
    Активен

nikoi
    Гост
    « Отговор #21 -: Ноември 05, 2010, 02:21:01 »

Мнозина са призваните,малцина са избраните. Искайте и ще ви се даде.Ако искате спосбности само от любопитство и ей тъй да видим какво ще стане - едва ли ще ви огрее в този момент.Повечето или са имали тежка съдба и са развили способности или имат способности и ще имат тежка съдба с непонятни засега отговорности.Нищо не се дава ей така без причина и за наше удоволствие на този етап.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #22 -: Ноември 05, 2010, 02:25:56 »

With great power, becomes great responsibility

- Spider-man Усмивчица

P.S никой няма ли да се регистрираш?Усмивчица
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #23 -: Ноември 13, 2010, 18:18:51 »

Пуснали са и второто предаване ,веднага щом мога почвwам да качвwам и превеждам
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #24 -: Ноември 19, 2010, 18:23:47 »

Започвам с второто предаване.

След индродукцията която запознава за целите на предаването ,се представя първото дете. Това е Юл на 12 години ,тя е дошла за да получи повече информация за своята дарба. Тя получава информация от растояни дори за хора, които никога не е виждала.
    Тя сама е пожелала да дойде в предаването , майка и първоначално не е била съгласна , защото много често обевяват детето и за лудо и тя иска да я предпазва.
    Майката е започнала да сънува от 17 годишна , че ще има дъщеря и как ще се казва.
    Още като се е родила е почуствала силна връзка с детето, чуствала е и как то гледа сякаш през нея и винаги  е възприемала като нещо нормално , че е такава ,каквато е.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #25 -: Ноември 19, 2010, 18:39:23 »

Водещата я пита дали и тя се чуства различна. Тя казава ,че като малка не ,но когато вече е тръгнала на училище е започнала да го осъзнава. Пита я дали има проблем с това . Тя казва ,че има толкова много хубави страни - например като вижда ,че едно бебе ще се роди здраво.

Следващото момиченце вижда и получава информация от аурите на хората - позитивна или негативна. тя иска да се научи да го контролира , защото прекалено се уморява.
    Също вижда и енергиите от умрели хора.
    Нейните родители също споделят ,че много рано е започнала да гледа много концентрирано и ясно ( тук от опит споделям ,че това е малко плащещо когато бебетодетето е на дни и часове , а те гледа с погледа на възрастен човек.)
    Още много малка ,когато майка и забременяла е видяла ,че бебето не е наред и по късно майката полъчава спонтанен аборт.
    Също видяла ,когато майка и забременяла с братчето и че ще е момче.
    Тя помага често на майка си,която е физиотерапевт , като вижда в аурата конкретния проблем , понякога се оказва ,че диагнозата не е поставена правилно и когато работят по мястото ,което тя е видяла , настъпва подобрение.
    Тя също може да види аурата на някой само като му прочете имената.
    Казва че се инлогва с това име и го вижда - хубаво сравнение .
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #26 -: Ноември 19, 2010, 18:47:39 »

Смее се ,че никой не може да я изненада - за рожден ден или Коледа , винаги знае предварително подаръка.
    Това което казва водещата ми хареса - Колкото си по жизнерадостен и имаш конфорт със себе си- толкова по добра е твоята дарба.
    момиченцето и теже ,че понякога се пренатоварва и има нужда от момент за себе си , но това не винаги е възможно ,особено ако е в училище в час.
    В края на тази част водещата завежда първото момиченце в един университет и моли едно случайно момче, да напише на лист едно име на човек ,който познава.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LncVVlIpT7A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LncVVlIpT7A</a>
    Активен

Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #27 -: Ноември 24, 2010, 00:31:11 »

Кoга е следващия епизод ?  Прегръдка Усмивчица
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #28 -: Ноември 24, 2010, 03:06:49 »

ох този има още 2 части ,има и още в ютуба, а утре е новата по тв-то.
    Обаче тея дни ми превзеха компа и нямам много време . При първа възможност ги пускам.
    Активен

небесният ангел
    Гост
    « Отговор #29 -: Ноември 24, 2010, 12:43:52 »

Ео когато ти остане време моля те качи ги!Очаквам ги с нетърпение.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Чудо-деца
    Децата индиго
    delfin 5 2804 Последна<br />публикация Януари 22, 2010, 12:42:31
    от pufi
    Деца Индиго
    Видео клипове
    Админ 2 1881 Последна<br />публикация Февруари 14, 2011, 11:01:41
    от pluton
    За индиговите деца
    Децата индиго
    Админ 2 2076 Последна<br />публикация Юни 14, 2012, 03:08:28
    от X-R-ISTINA
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3381 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Дивите деца
    За родителите
    bars_i 3 2769 Последна<br />публикация Юли 27, 2010, 20:39:26
    от bars_i

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright