Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Паранормални деца - Paranormale kinderen  (Прочетена 4529 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« -: Октомври 26, 2010, 13:40:16 »

На 27-10-2010 по холандския канал SBS6 започва ново предаване- Paranormale kinderen.
Ще преведа инфото за него и ще ви информирам как върви ,по-интересните случаи и дано да мога и клипчета да качвам.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Октомври 26, 2010, 14:10:09 »

SBS 6 излиза с нова телевизионна програма , където паранормалните деца заемат централно място.Децата имат по-често паранормални преживявания от възрастните.
Чеeсто за тях и за близкте  е трудно да намерят обеснения за необичайните случкkи.
Програмата е вид помощ за намиране на отговори на тези въпроси.Лизбет ван Дейк, финалист в предването Шесто чуство ще направлява децата и родителите им по време на проявленията на тези необичайни дарби.

Повишеното внимание към паранормалните дарби в обществения живот намира място и на телевизония екран, но никога преди не се е обръщало внимание на групата която е най-отворена към паранормалното - децата.От специалистите е потвърдено, че всяко едно дете до 6тата си година има паранормални изживявания , но обществото ни учи да ги подтискаме.

Лизбет ван Дейк  среща редовно деца в своя кабинет,притежаващи особенни дарби и можещи неща определяни като невъзможни от обществото.Те говорят с починали и животни , имат невидими приятели.Чеeсто това е толкова много за детето , че му е труден изобщо контакта с външния свят.В програмата децата разказват за своите преживявания и с помоща на Лизбет търсят как да продължат да живеят най-ползотворно с своите дарби.

Лизбет като дете също е имала паранормални изживявания , но тогава го е приемала по-скоро като проблем, от колкото като дар.
"Темата ми лежи много на сърце,Като дете се чуствах често самотна и подтисках дарбите си.Виждам тожа и при много деца ,които идват в кабинета ми.За близките им също не е лесно.Щаслива съм , че с тази програма ще помогнем на децата и обкръжението им.Имам огромно желание да покажем на телевизионните зрители изненадите които сме им приготвили"

това е статия за предаването - преводите са ми малко калпави ама стават Усмивчица
Активен

небесният ангел
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2010, 17:13:15 »

Ео  Благодаря ти от сърце!
Моля те ако имаш време и мъзвожност да споделиш още инфо отностно проекта!
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Ноември 04, 2010, 02:19:52 »

Днес гледах второто предаване , първото го пропуснах ,ама сега ще гледам да го изгледам. Много кристалчета. Страхотни , ангели толкова силни и смели и същевременно ,благи и всеотдайни.Приемащи дарбата си като нещо естествено. Все едно гледах много малки Еруинчета Усмивчица Имаше такива, които четяха аури от растояние ,едно говореше и виждаше умрели и също и миналото.Казваше ,че като погледне хората в очите вижда като черно-бяло филмче миналото им и демонстрираше също.
Но излъчването на децата ме впечатли най-много. Започвам да издирвам от къде и как да побликувам и да разказвам по малко какво разказват.
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Ноември 04, 2010, 03:20:03 »

Изгледах и първа част , тя е за 2 деца които виждат и общуват с духове.Сега само трябва да имам време да ги преразкажа подробно и да пусна филмчета.

Активен

Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #5 -: Ноември 04, 2010, 12:45:48 »

Eona , много интересна тема..нямам търпение да разкажеш повече за тези деца и какво разказват те. Усмивчица Жалко,че тук няма такова предаване.
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Ноември 04, 2010, 16:30:29 »

От една страна е хубаво хората да чуват за тези деца , защото са много и ще бъдат още повече, но също има тук ужасни отзвуци в пресата - че са глупости , фантасмагории и тнт . обичайното. Аз отначало при анонсите се притеснявах ,че тези деца по този начин се откриват и стават уязвими на влияние, но силата която се излъчва от повечето , просто нямам думи за чуствата .

Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Ноември 04, 2010, 17:53:40 »

Започвам с първото предаване ,то е разделено на 3 части и аз така ще ги резюмирам.
    Предаването започва именно с това ,как е прието от пресата при анонсирането му - като глупости и фантасмагории.
    След това е представянето на водещата. Тя е ясновидец и целта и е да се среща и помага на деца с такива дарби. Това че тя самата като дете е имала много трудности,самотата и контролирането  на дарбите , я кара да даде гластност с цел най-вече да се достигне до такива деца ,които поради трудностите се затварят в себе си.
    Да могат да видят ,че има много като тях, също и за родителите (за мен най-вече) да им се помогне да разбират своето по-особено дете.
    Другата и задача е да ги среща тези деца едни с други.

Първото детенце е Миранда на 10 години. Тя вижда духове от което се изтощава и трудно спи. Другото което споделя и което е оказало травмиращо влияние върху нея е , че една сутрин когато е на 6 години казва на майка си ,че приятелчето и -момиченце от училище е убито от майка и , дадено и е приспивателно,след това е удущена , а майка и си е прерязала вените. Майката тогава се уплашила доста и после се оказало ,че същата сутрин се е случило точно това, Миранда го вижда като на филм предаден и от близката и приятелка.Случаят за убийството беше съобщен и по телевизията.Тогава майката взима и пo-насериозно това ,че детето вижда духове и не иска да спи в собтвеното си легло.
    Водещата-медиум също усети присъствие в стаята на Миранда.
    Научи я да прави прочистване с запалени билки - Сали и как да ги изпраща към светлината.Тогава и двете усетиха ,че е спокойно вече в стаята.
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=SRyn5mpnCqc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SRyn5mpnCqc</a>
    Активен

Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #8 -: Ноември 04, 2010, 20:55:10 »

А във втората част, май ставаше дума, за едно момченце с невероятни сини, ангелски очи! Ама наистина ангелски...уау!:) Не разбирах какво говореше, но очите му....
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Ноември 04, 2010, 21:04:56 »

Да ще гледам довечера да ги кача, а тези от второто предаване сса още по- уау
    Активен

Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #10 -: Ноември 04, 2010, 22:16:59 »

Ео.. вчера гледах клипчето и се зачудих.
    Момиченцето, беше много тъжно и тази жена я беше накарала май, да усети нещо по карта със снимка и момиченцето се разплака и жената я накара да продължи...
    За какво ставаше дума... защо момичето толкова се разстои?
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Ноември 04, 2010, 23:41:10 »

Разстрои се защото това е снимка на приятелката и,която е убита от собствената си майка , а тя вижда като на филм цялото убийство в деня на извършването му ,тогава е на 6 годинки и казва на майка си как е станало ,кой е убиецът още преди полицията да установи нещо.
    Водещата -медиум я поущри и влезоха заедно в контакт с духа на момиченцето и тя се поуспокоии ,защото я чу да се смее и че сега е на място където е добре и има покой.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Ноември 05, 2010, 01:04:14 »

Продължавам....
    Значи водещата говори с родителите, че трябва да поощряват Mиранда да говори и да не се затваря в себе си , дори е хубаво да потърсят помощ от психолог, защото детето е все пак не пряк свидетел на убийство и товара е огромен.
    После е това за което писах, че и помогна да влезе в контакт с убитото дете и да се успокои ,че е добре. Резултата е че вече след няколко седмици момиченцето е много по-добре , спи си в леглото и доста по отпочинало.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Ноември 05, 2010, 01:11:58 »

Следващото дете е Рубен на 13 години. И той вижда духове , но най-вече този на баба си. Проблема при него е ,че изпада в необичайни състояния на гняв.Tой и говори телепатично с духовете , но често се съмнява ,дали всичко не е плод на фантазията му.
    За да му докаже водещата отива с него на мястото където за първи път е видял дух - в училището където е учил , когато е бил 6-7 годишен.
    Той вижда там духа, но водещата има само смътно усещане, тогава чрез него тя го вижда и получава и още информация, оказва се че Рубен е и силен медиум-транслатор.
    Водещата вижда ,че духът е защитник на една от госпожите,извиква я и и го казва,казва също че май и е дядо,после идва и име и госпожата се разплака , защото се оказва ,че наистина е дядо и.
    Tака Рубен се убеди ,че не фантазира, останаха само проблемите с пристъпите на гняв.
    « Последна редакция: Ноември 05, 2010, 01:31:10 от Eona Lightholder » Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Ноември 05, 2010, 01:16:34 »

Водещата и Рубен сядат да говорят за бабата, влизат в контакт с нея, водещата усеща ,че жената е ядосана за нещо , Рубен потвърждава.После водещата споделя с майката на Рубен, че именно затова са тези пристъпи на гняв, той просто преекспонирана гнева на баба си. Тогава Рубен казва,че причината е че майка му и двете и сестри са в конфликт.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=deq6cHTXxTU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=deq6cHTXxTU</a>
    Активен

Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Чудо-деца
    Децата индиго
    delfin 5 2557 Последна<br />публикация Януари 22, 2010, 12:42:31
    от pufi
    Деца Индиго
    Видео клипове
    Админ 2 1741 Последна<br />публикация Февруари 14, 2011, 11:01:41
    от pluton
    За индиговите деца
    Децата индиго
    Админ 2 1900 Последна<br />публикация Юни 14, 2012, 03:08:28
    от X-R-ISTINA
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3211 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Дивите деца
    За родителите
    bars_i 3 2592 Последна<br />публикация Юли 27, 2010, 20:39:26
    от bars_i

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright