Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: МИСТЕРИЯТА НА СИНХРОНИЧНОСТТА (разкази)  (Прочетена 2307 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #15 -: Октомври 28, 2010, 16:48:09 »

Проблема ви на всички е разделението и че се имате за нещо повече от другите!
Мен ме нападнахте, че пиша остро и заядливо според вас.... А вие? Амейз е прав, казвайки, че всеки вижда себе си в постовете на другите и изхожда от собствената си гледна точка - доказахте ми го! Както ще да е, спрях да пиша мненията си във форума, защото ми писна да съм трън в очите ви и да го отнасям "като куцо пиле, домат" за няма нищо. Реших, че ще ви споделям само разказите си, които са и доста поучителни.... Обаче, всеки път като вляза във форума, сварвам картинка като тази тук... и забравям за разказите, а те разсът ли разстът... цяла поредица... Но, няма да ги споделям повече тук, защото не виждам и смисъл: на вас ви харесват спорове и заяжданки.... Не, няма да коментирам постовете ви, няма и да ви съдя повече! Ще ви кажа само как ми въздействате: ОТВРЪЩАВАТЕ МЕ! Започвам да си мисля дали няма да е най-добре егоистично да се оттегля нацяло от този форум.... и без това няма нищо ново интересно за четене тук......

П.п.Написах тоя пост с последна надежда да се опомните и с мъка на сърцето, виждайки как форума си умира(накрая ще останат само заядливите съдници и ще се емнат един друг)...
Не е нужно да ми отговаряте, защото този пост отправям и към себе си (токущо аз се превърнах в една от вас: съдник на другите), а не се знае дали ще прочета отговорите ви......

Какво ти пука,Ги?!Пиши!Аз ще чета разказите ти! Усмивчица

И макар,повече от форума да не четат твоите разкази-ти пиши,защото някой друг ще ги прочете! Усмивчица

Активен
Ир
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Всичко излишно е вредно!!!

« Отговор #16 -: Октомври 28, 2010, 16:55:49 »

Проблема ви на всички е разделението и че се имате за нещо повече от другите!
Мен ме нападнахте, че пиша остро и заядливо според вас.... А вие? Амейз е прав, казвайки, че всеки вижда себе си в постовете на другите и изхожда от собствената си гледна точка - доказахте ми го! Както ще да е, спрях да пиша мненията си във форума, защото ми писна да съм трън в очите ви и да го отнасям "като куцо пиле, домат" за няма нищо. Реших, че ще ви споделям само разказите си, които са и доста поучителни.... Обаче, всеки път като вляза във форума, сварвам картинка като тази тук... и забравям за разказите, а те разсът ли разстът... цяла поредица... Но, няма да ги споделям повече тук, защото не виждам и смисъл: на вас ви харесват спорове и заяжданки.... Не, няма да коментирам постовете ви, няма и да ви съдя повече! Ще ви кажа само как ми въздействате: ОТВРЪЩАВАТЕ МЕ! Започвам да си мисля дали няма да е най-добре егоистично да се оттегля нацяло от този форум.... и без това няма нищо ново интересно за четене тук......

П.п.Написах тоя пост с последна надежда да се опомните и с мъка на сърцето, виждайки как форума си умира(накрая ще останат само заядливите съдници и ще се емнат един друг)...
Не е нужно да ми отговаряте, защото този пост отправям и към себе си (токущо аз се превърнах в една от вас: съдник на другите), а не се знае дали ще прочета отговорите ви......

Какво ти пука,Ги?!Пиши!Аз ще чета разказите ти! Усмивчица

И макар,повече от форума да не четат твоите разкази-ти пиши,защото някой друг ще ги прочете! Усмивчица

Активен

Аз съм неделима част от Силата, която ме е сътворила, и тази сила ме е дарила със способността да създавам обстоятелствата в своя живот. Наслаждавам се на знанието, че притежавам силата на ума си и мога да го използвам както пожелая.
www.help-amelia.info
nia.boneva6
Гост
« Отговор #17 -: Октомври 28, 2010, 20:19:52 »

Ги,
Активен
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright