Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Невероятни картини на 10 годишно дете  (Прочетена 2067 пъти)
DArkAngel
Гост
« -: Октомври 24, 2010, 18:26:05 »

Акиана се захваща истински с рисуване на 6 години, но тя получава духовни посещения още на 4 годишна възраст. Картините и хващат невероятната духовност на това вече 12 годишно момиче . Тя посещава и получава послания от духовния свят, и заявява, че живота там е невероятно красив. С картините си тя се опитва да ни го предаде, и даде вдъхновение на колкото се може повече хора.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rmm-0-Rdxo8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rmm-0-Rdxo8</a>  

Активен
DArkAngel
Гост
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2010, 18:32:59 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=EAg4I4fa7x4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=EAg4I4fa7x4</a>
Активен
Evolution
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2010, 18:33:25 »

Невероятна е! Благодаря ти за клипчетата!
Активен
Хristo
Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #3 -: Октомври 24, 2010, 19:34:34 »

Да, страхотни са. И все повече такива деца ще се раждат, което е най-хубавото Усмивчица
Активен
DArkAngel
Гост
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2010, 19:46:31 »

Да, страхотни са. И все повече такива деца ще се раждат, което е най-хубавото Усмивчица
Да така е. Според мен това са истинските таланти. Дано в бъдеще останат само такива дечица.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2010, 19:50:25 »

Да така е. Според мен това са истинските таланти. Дано в бъдеще останат само такива дечица.
Ако спрем да ги потискаме става...
Активен
Хristo
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Октомври 25, 2010, 22:33:33 »

Не мисля, че тук става дума за талант, а за нещо друго Усмивчица
Активен
DArkAngel
Гост
« Отговор #7 -: Октомври 25, 2010, 22:44:17 »

Не мисля, че тук става дума за талант, а за нещо друго Усмивчица
Моля те, Ицко поясни кое е то.
Активен
Хristo
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Октомври 25, 2010, 22:47:50 »

То самото момиченце го казва. Тя просто се е родила с тази дарба и я развива.

Активен
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #9 -: Ноември 12, 2010, 03:03:34 »

Мили Боже...това просто еее...  Шокиран Шокиран Шокиран Аз нямам думи...нямам...
    Ето това е личния й сайт : http://www.artakiane.com/ Просто само й погледнете рисунките..и то на каква възраст е започнала и какви изумителни неща е нарисувала...
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    SourceOfLight
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #10 -: Ноември 12, 2010, 03:57:48 »

А другите които не са такива таланти да не остават така ли ?
    Нима не съзирате добрата маркетингова кампания тук, нима всеки път виждате всичко само от едната страна  без да разгледате нещата под 360 градуса и приемата всичко за чиста монета ?
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Ноември 12, 2010, 10:44:27 »

Според мен,при правилно възпитание на децата-всички ще са така!

Едни могат да рисуват,други стихове пишат,трети-музика правят,четвърти са астрономи,пети математици....

Неудачно е да се твърди,че само тези,които творят изкуство трябва да останат на тая земя....Не,не! Усмивчица
    Активен
    Дарки
    Гост
    « Отговор #12 -: Ноември 12, 2010, 13:03:54 »

А другите които не са такива таланти да не остават така ли ?
    Нима не съзирате добрата маркетингова кампания тук, нима всеки път виждате всичко само от едната страна  без да разгледате нещата под 360 градуса и приемата всичко за чиста монета ?
    Когато казах дано да останат само такива дечица имах предвид да започнат да се раждат само такива деца с таланти като това и хората вместо да им преписват разни болести да се вслушват в гласовете им и това което имат да им кажат.
    Активен
    Дарки
    Гост
    « Отговор #13 -: Ноември 12, 2010, 13:25:08 »

Според мен,при правилно възпитание на децата-всички ще са така!

Едни могат да рисуват,други стихове пишат,трети-музика правят,четвърти са астрономи,пети математици....

Неудачно е да се твърди,че само тези,които творят изкуство трябва да останат на тая земя....Не,не! Усмивчица
    Съжелявам за предишния ми пост усетих как прозвуча, но не мога да го редактирам защото не съм в нас.. Раби браво точно така във всеки има различен талант даже може и да отворя нова тема има доста такива деца. Просто ще е хубаво да не се подтискат, а да им се дава път на развитие, но родителите са доста заблудени и понеже не разбират какво става с децата се доверяват на лекарите и психолозите които са с доста остарели разбирания. Добре, че идва време на промяна и дори тези които имат по низка осъзнатост ще им се покачи достатъчно, че да разберат децата. Може да са тук за да подготвят семейството и прятелите си са прехода и покачването на цялата планета на едно ново ниво.  Усмивчица
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #14 -: Декември 22, 2010, 09:51:25 »

Това момиченце беше един от участниците във Филм за еволюцията на индиго. Там то обяснява как си говори с Бог и той и показва това, от контакта си с него черпи вдъхновението си. Даже някъде във форума има линк към Замундата. Наистина е невероятна. Аз лично смятам 4е не е само талант, на 6 години няма как да имаш това въображение и вдъхновение, самото дете няма как да придобие тази опитност.
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Енергийни картини които сте виждали « 1 2 »
    Необичайни преживявания
    Administrator 28 7576 Последна<br />публикация Ноември 02, 2012, 12:26:47
    от Ru Alfa
    Съновниците??? Можем ли да им вярваме???
    Анкети
    giti 8 3695 Последна<br />публикация Ноември 10, 2010, 23:16:26
    от nre
    Появата на постчовешкия геоневрон, 2012
    Великият преход
    delfin 10 6169 Последна<br />публикация Февруари 08, 2010, 09:47:46
    от otsawa
    Честит Първи Сняг и още нещо..
    Обща тематика
    dream 11 888 Последна<br />публикация Октомври 29, 2010, 20:49:13
    от nia.boneva6
    The Perfect Day (Един ден, който можеше да е реалност)
    Послания
    Christegonia 6 1082 Последна<br />публикация Октомври 19, 2011, 10:12:06
    от Me.Racle

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright