Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Частици  (Прочетена 454 пъти)
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« -: Октомври 24, 2010, 15:58:11 »

Сигорно повечето от нас тука сме ги виждали тези неща във въздоха частици или незнам точно какво са който се движат хаотично някой ако зн нещо повече..
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Октомври 24, 2010, 16:12:14 »

Аз ги виждам също и като се загледаш ще разбереш,че не се движат хаотично,а като,че ли преливат от една форма в друга,от един цвят в друг-ту проблясват,ту изгасват-като някаква надежда! Усмивчица

И ако се замислиш тези "частици" придобиват формата на твоята мисъл.Представи си кръг и ще видиш кръг!Но това се прави,най-добре, през нощта! Усмивчица

Те визуализират нашите мисли!!!

Така май правеше астралния свят.Там се изразяваха нашите мисли!Може би започваме да виждаме астралния свят!!!
Аз виждам тези частици откакто се помня,но като бях малък светеха по-ясно и по-силно....

Съвсем логично е това да е астралния свят-и Рудолф Щайнер,чак до Едгар Кейси-всички твърдят,че към 2000 година хората ще открият духовния свят непринадлежащ на физическите ни сетива!

Ето-той се открива пред нас!Това е Великия Преход!
         Може би,идва края на сегашната цивилизация! Усмивчица
      За да се роди нова,която да уважава Земята!

Активен
Kery
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2010, 16:12:55 »

http://indigota.com/index.php?topic=18.510
http://indigota.com/index.php?topic=2041.0

Хора, които са съвсем далеч уж от тези идеи също ги виждат...незнам дали е признак за отвореност към тези финни светове или е по вероятно наистина да са бели кръвни телца Веселяк Но факт, че доста от познатите ми, които ги виждат приемат второто като по-вероятно  Безмълвие
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Октомври 24, 2010, 16:30:43 »

еми някой виждат други не аз виждам и аурите нз да се надяваме че ще разберем какво става скоро
Активен
Kery
Гост
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2010, 17:02:48 »

Според теб възможно ли е хората без да са наясно с никакви духовни за тях "бла-бля" да започват да виждат аури или въобще нещо от финните светове? Не казвам, че не е възможно, просто ми е чудно...може би това е начин за събуждане на някои хора...както и май се случва често, ако съдя по доста от новодошлите във форума...
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Октомври 24, 2010, 17:13:51 »

еми не...без никакво духовно познанение не
Активен
Хristo
Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #6 -: Октомври 24, 2010, 17:49:55 »

А аз мисля, че не е нужно човек да се интересува от езотерика, за да започне да развива своите сетива. За да се развиваме духовно е нужно да се развиваме първо в материалния свят. Ако тук не правим нищо няма как и там да се случва нещо Усмивчица
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Октомври 24, 2010, 18:09:35 »

зависи какво имаш в предивид с развива
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright