Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Нови книги  (Прочетена 1988 пъти)
lotus
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« -: Юли 02, 2009, 20:41:22 »

Матрицата на Кармата

Автор: Нина Ничева

Кармични акценти в датата на раждане • Модели и шаблони • 2012 г. - Праг на времето • Какво носите от миналото • Техники за духовно себепознание и развитие
Когато се раждаме тук и сега, всеки тръгва на своето лично пътуване, по време на което трупа опитности и изгражда съдбата си. Душата ни предварително е избрала къде и кога да се роди, за да използва максмално времето във физическо тяло. Тя идва на Земята с най-подходящата матрица на кармата, за да трансформира определени модели или да разчупи шаблоните. Според различните духовни споразумения, които тя е направила, тази информация е архивирана. Душата е свободна да бъде себе си, да прави избори, да осъзнава цената им и силата на законите.

Датата и годината на раждането на всеки от нас са ключове или кодове към матрицата на кармата. Те дешифрират част от архивираната информация, за да улеснят развитието на душата и да й припомнят нейните най-важни цели в този живот. Това са нашите пътеводители и знаци по Пътя към себе си. В тази книга ще намерите различни техники, практики и утвърждения за корекция на кармата и за лечение на душата и тялото, както и информация за трансформациите, през които преминава Земята и човечеството на прага на времето-2012 г.

Активен
lotus
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #1 -: Юли 02, 2009, 20:44:35 »

Психология на душата . Ключове за извисяване. Енциклопедия на духовния път т. 2

Автор: Джошуа Дейвид Стоун

Психологията на новото време е трансперсонална и затова цялостното разбиране на тази наука се променя, когато тя се интегрира с душата. Можем да кажем, че самоосъществяването на нивото на личността довежда до щастие; самоосьществяването на нивото на душата носи радост; а монадичното и духовното ниво на самоосьществяването водят до блаженство.
Някои от темите, които се разглеждат в тази книга, са:
• Обединяване в едно цяло на трите ума и четирите тела
• Христовото съзнание и как да го постигнем
• Капаните и препятствията по пътя на извисяването
• физическото безсмъртие
• Езотеричното разбиране за сексуалността
• Психическа самозащита
• Законите на проявлението

Д-р Джошуа Дейвид Стоун има научна степен по трансперсонална психология и е лицензиран хипнотерапевт. Работи като семеен и детски психолог в Лос Анджелис, Калифорния. На духовно ниво е свързан с ашрама на Джуал Кхул, бог Майтрея и Мелхизедек. Освен това е основател на Центъра за извисяване в Светлината. Благодарение на своите книги, семинари и лекции, д-р Стоун е известен като водещ авторитет по въпросите на извисяването.

« Последна редакция: Юли 02, 2009, 21:02:34 от lotus » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Нови емотиконки
Съобщения / Предложения и оплаквания
Administrator 8 2576 Последна<br />публикация Септември 11, 2010, 21:00:18
от giti
Книги, които четем в момента « 1 2 ... 9 10 »
Книги
delfin 141 12757 Последна<br />публикация Октомври 24, 2013, 00:51:20
от The One
Цитати от книги « 1 2 3 »
Книги
sh0w_m3.l0ve 35 26576 Последна<br />публикация Юли 12, 2016, 00:41:25
от Selina
За или против пиратството на книги , музика и т.н.....
Книги
Elea 11 778 Последна<br />публикация Октомври 28, 2012, 21:49:36
от Странник
Жан Спилър - книги
Книги
pluton 0 647 Последна<br />публикация Юли 06, 2016, 17:38:56
от pluton

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright