Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: За какво сме благодарни.  (Прочетена 1533 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Октомври 24, 2010, 02:32:30 »

Отварям тази тема за да може всеки поне прочитайки заглавието да си зададе един простичък въпрос.

За какво съм благодарен??

Само замислянето над това може да ни повиши вибрациите!

Има толкова неща за които можем да се оплачем колкото можем и да благодарим.
Кое ще изберем?

Сега като се замислих ми е трудно да се сетя нещо за което да не съм благодарен Ухилен.

Но ще започна от тук.

На първо място съм благодарен,че съм жив Усмивчица.
Това обаче ми напомня,че съм безсмъртен за което съм супер благодарен!!!
Благодарен съм за това,че съм вечен и че този които ме е създал го е направил с безусловна и безгранична любов!

Благодарен съм,че незнам всичко,това ми позволява да откривам нови и интересни неща.

Благодарен съм,че всички хора рано или късно ще се завърнат в къщи обичани и очаквани.

Благодарен съм за всички илюзии които ми помагат да изразя себе си!

Благодарен съм за това,че се намирам в центъра на няколко от най-значимите цикли в еволюционното си развитие(предстои вълнуващо пътуване)!

Благодарен съм и на тялото и всичките му органи и клетки до една за прекрасната работа в екип и за всеотдайността с която работят независимо какво правя дори и когато спя!

Благодарен съм на всичките ми духовни водачи и учители и служители на светлината за помоща която ми оказват дри и когато не разбирам и не мога да им благодаря!

Благодарен съм за всичко което ми се е случило,което ми се случва сега и което ще ми се случи!!!

Благодарен съм,че открих силата на благодарността!!!

Списъка може да продължи вечно...
Нека незабравяме важното е чувството,а не само думите.

Оставям място и за вас Ухилен.
Чувал съм,че творците имали въображение  Не бях аз. Ухилен

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
nani
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Октомври 24, 2010, 10:24:54 »

За абсолютно всичко съм благодарна! За проблемите ,без които нямаше да оценявам хубавите моменти,за детето си ,за съпруга си и най-вече за това ,че съм жива и живея на тази земя !
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Октомври 24, 2010, 12:36:57 »

Благодарен съм, че те има за да пишеш. И аз да ти чета мантрите когато няма нищо друго съществено, което да привлече вниманието ми.
    Барси благодаря ти за провокацията!
    Помага ми да разбера докъде съм стигнал и не само това!
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Amica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Град: София
  • Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « Отговор #3 -: Октомври 24, 2010, 12:54:30 »

Благодарна съм за хората и събитията в моя живот, които са ме направили такава. Благодарна съм за всеки един гаден и труден момент в моя живот, заради който съм борбена и силна. Благодарна съм и на моите астрални помощници. Въпреки до скоро да не знаех, че ги имам и живеех в заблуда...сега знам, че те са били тези, които са ме подбутвали или препъвали за да направя или не направя нещо!
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Октомври 24, 2010, 13:18:29 »

Еми аз съм неблагодарник! Ухилен

Не,благодарен за това,че съм бил избран на небето за специалната земна мисия,която малцина имат в този Преход.(няма да пояснявам по-подробно,няма да разбере никой нищо Намигване).

Благодарен съм на Бог,че ме е дарил с хора,които ми обичат и са готови да ми помагат.

Благодарен съм на себе си,че съм избрал такъв труден път,който Почти успява да премахне излишното ярко изразено его.

Благодарен съм на доброто и злото за това,че ме има.

Благодарен съм на всички висши същества,които вярват в мен и ме подкрепят!

Благодарен съм на историята,защото чрез нея се изгражда бъдещето!
    А в бъдещето е нашата цел!

Благодарен съм,за това,че имам сърце да благодаря!

Благодарен съм,че съм българин!

И най-вече съм благодарен на Господ и на хората,които имат търпение да общуват с мен(двама-трима са Веселяк)!
    Активен
    Lachita
    Гост
    « Отговор #5 -: Октомври 24, 2010, 13:27:18 »

Благодарна съм на малкото добри същества в живота ми.Дваж по-благодарна съм на завистливите и злобни хора по пътя ми, точно заради тях и силната ми вяра в Бог продължавам да съществувам и да откривам непознати за мен досега области на познанието.Човек трябва непрекъснато да се учи.Цял живот се учим и ненаучени лягаме в пръстта... Дерзайте мили хора , не се винете за нищо преживяно , благодарете и на своята душа , вслушвайте се по-често в интуицията си.
    Благодаря на Бог , на Богородица , на всички светии и ангели , на добрите учители над мен!
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #6 -: Октомври 24, 2010, 14:26:56 »

Благодарна съм на родителите ми - и малкото, което знам за живота и света, го знам от тях.
    За това, че разрешихме отношенията си правилно.
    Благодаря им за това, че ми дадоха възможности за всичко, а аз избрах да нямам избор.
    Благодаря, че имах възможност да отгледам и възпитам един прекрасен човек - дъщеря ми. От нея научих нещо много важно.
    Благодаря на Бога че ме има, на учителите на света за това, че ги има, и че са това, което са.
    Също изпитвам благодарност към героите на България и на света, към всички ония, които изхубиха живота си, за да го намерят.
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #7 -: Октомври 26, 2010, 17:55:49 »

Благодаря че съм тук и сега.
    Благодаря на хората с които живота ме среща.
    Благодаря на всичко минало и настояще.
    Благодаря че дишам,усещам,чувам,виждам,жадувам,,извайвам всеки свой миг по пътя към......................

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5TWkYYkmp9c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5TWkYYkmp9c</a>
    « Последна редакция: Октомври 26, 2010, 18:20:23 от небесният ангел » Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Декември 30, 2010, 03:21:29 »

Ето на какво приличаме ние и какво се случва с нас...малко ни става тясно вече преди да се излюпим,но това чувство на ограничение не е ли точно това което ще ни помогне да оценим свободата на полета си??

Благодарен съм за това,че мога да летя благодарение на благодарността.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tkiU9uFwqmw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=tkiU9uFwqmw</a>

НЯМА ПЕПЕРУДА КОЯТО ДА НЕ Е БИЛА ГЪСЕНИЦА И НЯМА ГЪСЕНИЦА КОЯТО ДА НЕ МОЖЕ ДА СТАНЕ ПЕПЕРУДА!

Активен

asaramati
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #9 -: Декември 30, 2010, 10:58:31 »

Благодаря, че ви има! Благодаря, че обичам и, че съм обичана! А най-много благодаря на онзи отгоре, че ме дарил със безсмъртна душа, безгранична вяра и голамо сърце, с което да мога да обичам!
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Декември 30, 2010, 18:03:23 »

Благодаря на илюзията която ми помага да опозная себе си.
    Която ми помага да преживея това което познавам.
    Благодаря на тъмнината в която светим.

Благодаря на тези които са родили този форум и всички които го потдържат както технически така и духовно.
    Благодаря за всеки един пост които е написан тук,дори и в най-тъжният и мрачен може да се открие безкрайно знание и сила.

БЛАГОДАРЯ НА СЕГАШНИЯТ МОМЕНТ КОИТО РАЗПРЪСКВА ВЕЧНОСТТА И В КОЙТО МОЖЕМ ВСИЧКИ ДА ПРЕБИВАВАМЕ ПО ИЗБОР ОЩЕ СЕГА!

Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Декември 31, 2010, 15:25:27 »

Едва ли през повечето ми неосъзнат живот усещам благодарност, .. но като се вгледам в себе си, Присъствие, просто съм благодарна, ей така, на нищо определено..
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Декември 31, 2010, 15:38:57 »

Присъствието има свойството да засилва благодарността,а благодарността има свойството да засилва присъствието.

Активен

Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #13 -: Декември 31, 2010, 16:35:54 »

Благодарен съм за новите неща който научавам всеки миг.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Reiki
    Живота е прекрасен!
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #14 -: Януари 05, 2011, 13:12:42 »

Благодарен съм за всеки един миг от моя живот, защото вкупом те образуват моя живот, в който аз израствам!
    Активен

Точно днес не се тревожи.Точно днес не се гневи /ядосвай/. | Почитай своите родители, учители и по-възрастните. | Изкарвай честно прехраната си. | Отнасяй се с благодарност към живота.
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    С какво Сахаджа йога е по различна от другите системи в йога ? « 1 2 ... 8 9 »
    Йога
    sahaj 123 5254 Последна<br />публикация Май 17, 2011, 02:53:02
    от mengel
    Здравейте имам няколко въпроса !
    Въпроси и отговори
    Vapros 12 1097 Последна<br />публикация Април 25, 2011, 19:30:23
    от Ich
    Помощ за две малки, сладки кученца
    Обща тематика
    Luna:) 11 1079 Последна<br />публикация Май 11, 2011, 21:51:42
    от Чиста енергия
    Българска народна бродерия и костюм « 1 2 3 4 »
    За България
    Eona Lightholder 49 7896 Последна<br />публикация Януари 03, 2013, 00:09:44
    от Веста
    Егото - или кой е сатаната?
    Духовни учения
    Aliya 2 997 Последна<br />публикация Март 05, 2012, 16:29:48
    от Aliya

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright