Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 ... 3 4 [5]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Само земни души ли се прераждат на земята?Фалшиви ченълинги?  (Прочетена 7597 пъти)
Щуродино
Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #60 -: Септември 04, 2012, 16:32:25 »

В 1 книга прочетох,че не е необходимо да се казва или прави нещо-просто енергията на някои е по-различна.Няма да конкретизирам.Друг автор описва,как понякога "не сваляме поглед" от някоя личност Усмивчица.Според мен телепатия съществува между сродни души
Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
alaje
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #61 -: Декември 13, 2012, 15:37:50 »

Гледайте видеото на Долорес Кенън. Тя обяснява  колко са групите извънземни души и защо са дошли на Земята
http://www.youtube.com/watch?v=9REF_jkvp3g
Също и това видео за трите вълни доброволци
http://www.youtube.com/watch?v=xBEasAiazP8

Сал Ракели в книгата си "Земята се пробужда. Пророчества" на няколко места споменава през кои епохи и от кои други планети са идвали извънземни души на земята, (дори посочва кои точно са те)
т.е. са се инкарнирали в човешки тела и са изживявали един земен живот, за да изпълнят мисията, заради която са били изпратени.
Активен
Страници:  1 ... 3 4 [5]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
За Сродните Души « 1 2 ... 10 11 »
Духовни връзки и взаимоотношения
Martina - R 153 9120 Последна<br />публикация Август 20, 2013, 13:13:29
от kapitana
Групи души
Видео клипове
delfin 3 992 Последна<br />публикация Февруари 24, 2010, 00:49:02
от onzi
Някъде бях чела , че душите на самоубийците не се прераждат. Къде е истината ? « 1 2 3 »
Въпроси и отговори
viosta 35 3174 Последна<br />публикация Юни 02, 2017, 19:12:08
от Странник

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright