Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Само земни души ли се прераждат на земята?Фалшиви ченълинги?  (Прочетена 7598 пъти)
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « -: Октомври 21, 2010, 14:32:44 »

Запитвали ли сте се какви души има на Земята?Предполагам,че да почти всички сме си задавали този въпрос.Дали всички души са чисто земни или в нашите тела могат да живеят и души идващи от други планети.Всички търсят контакта с тях 'извънземните',но той е направен преди доста години.С кои видове обаче?Те са толкова много,някой хора правят връзка с тях по различни начини.Доколко обаче са запознати и правят разликата дали това са духовните им учители или са под формата на  контактьори?Къде е границата и разликата?Не винаги е само в информацията.Най-често контактьори стават 'заблудените' и подвластните на минипулация хора.Защото те не си задават въпроси търсейки истината а се доверяват сляпо.Колко от ченълингите не са реални?Доста хора с по силна енергия правят обратна връзка със самите себе си мислейки,че говорят с някого от духовния свят.Как да разберем когато това се случи?Ами по еднаквата форма на енергия,която има същите индикации каквито има подателя към получателя.Има хора които разкриват тези процеси!!!Това се случва когато нашата база данни може да произведе отговори на нашите въпроси и да ни ги върне по същия зададен път,прилича на програма.В която ние сме задали опция-отговори.
    « Последна редакция: Октомври 21, 2010, 14:56:51 от stefanica » Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #1 -: Октомври 21, 2010, 14:41:41 »

Аз съм убедена, че доста души на Земята не са.. земни.
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #2 -: Октомври 21, 2010, 14:42:52 »

Аз съм убедена, че доста души на Земята не са.. земни.

Обуснови се! Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Октомври 21, 2010, 14:47:02 »

Еми не знам с какво, просто съм си някак.. сигурна, де да знам.

Христос... той.. не, че знам, ама не ми прилича на "земен".. ?

Петър Дънов.. ?
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #4 -: Октомври 21, 2010, 14:52:27 »

Леонардо Да Винчи,Никола Тесла!
    Ако се запознаете с живота и мемоарите на Никола Тесла ще прочетете че всички гениални идеи са му дошли като видения.
    Нямало е сложни изчисления,теоретични хипотези,съмнения и полемики и прочее съвременни похвати на науката.
    Даже при проектирането и изграждането на своите новаторски устройства не е правил опитни образци.

Личности надскочили със стотици години времето си!
    Някак си не от епохата в която са живели.

И все имам едното интуитивно усещане че именно Земята създава децата които са и необходими за някоя нейна си цел.
    Или по скоро някаква Вселенска цел,трудно обозрима от разума и цивилизацията ни все още.
    Един човек не е в състояние да поеме цялата необходима информация и затова Земята е междинния носител и именно тя го разпределя по нас хората равномерно.
    За да не полудеем!
    « Последна редакция: Октомври 21, 2010, 15:05:41 от Странник » Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    DArkAngel
    Гост
    « Отговор #5 -: Октомври 21, 2010, 15:16:18 »

Тези личности като Христос,  Петър Дънов и другите просто са осъзнати на всиоко ниво не извънземни... Мисля, че е все едно дали душата е от Луната, Марс или Земята нали всички сме такива. Хората си намират отговори на въпросите които ги интересуват по различни начини. А колкото до духовните учители (ако изобщо има такива) всеки човек би трябвало да си има собствен и когато е необходимо така наречения учител да се свързва с човека и не мисля, че има нужда от контактьори.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #6 -: Октомври 21, 2010, 15:20:47 »

Е, че някой може да не е земен, но да не е и извънземен..
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Октомври 21, 2010, 15:43:22 »

Перличке,какво значи според теб,че всички сме такива???Много тесногръдо изказване от твоя страна Усмивчица а мисля,че имаш по широк спектър на анализ:) Няма как да поставим всички на една плоскост Усмивчица поради това кой от къде идва.Различията в базата на познанията и растежа отределящ от нивата Усмивчица Не всички намират отговорите които търсят ако беше така нищо нямаше да е такава загатка и всичко щеше да ни е ясно Усмивчица За духовните учители,да има такива а и те са на различни нива! Интересно ми стана и това което каза за контактьори:) Какво значи няма нужда от тях? :)Малко по горе споделих причина поради която ги има,а и това не е дарба а просто връзка на друго ниво :)Там ти се доверяваш само на това което чуваш!
    « Последна редакция: Октомври 21, 2010, 15:50:15 от stefanica » Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Октомври 21, 2010, 15:51:07 »

Интересно ми стана и това което каза за контактьори:) Какво значи няма нужда от тях?
    Някои хора нямат нужда, други имат нужда..

Мисълта на Перличката май беше, че тези, които чуват учителите си.. нямат нужда да четат ченълинги.
    А може друго да е имала пред вид. Не знам, но аз така го разбрах Згреших
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Октомври 21, 2010, 15:59:58 »

Нещата не се определят от нуждата Намигване а от различията и от яснотата която всеки човек има:) нивото на прозрение,едни се потдават други просто знаят,трети усещат.Други просто са 'зиползвани' за да предават някаква информация,но там целите са различни Усмивчица а и ченълингите не се получават четейки:) и такива които си мислят,че получават ченълинги а всъщност...
    Активен

DArkAngel
    Гост
    « Отговор #10 -: Октомври 21, 2010, 16:15:26 »

Перличке,какво значи според теб,че всички сме такиваХмммМного тесногръдо изказване от твоя страна Усмивчица а мисля,че имаш по широк спектър на анализУсмивчица Няма как да позтавим всички на една плоскост Усмивчица поради отва кой от къде идва.Различията в базата на познанията и разтежа отределящ от нивата Усмивчица Не всички намират отговорите които търсят ако беше така нищо нямаше да е такава загатка и всичко щеше да ни е ясно Усмивчица За духовните учутели,да има такива а и те са на различни нива! Интересно ми стана и това което каза за контактьориУсмивчица Какво значи няма нужда от тях? УсмивчицаМалко по горе споделих причина подради която ги има,а и това не е дарба а просто връзка на друго ниво УсмивчицаТам ти се доверяваш само на това което чуваш!
    Очевидно ти не четеш както трябва. Под всички сме такива имам предвит, че всички сме души и няма значение от къде идваме, а и не аз попитах дали в нашите тела има извънземни. Ако душите се разделят по някакъв начин то е до ниво на осъзнаване, не до това от къде са. Всички могат да намерят отговори на въпросите които ги интересуват стига да са достатъчно осъзнати и позволят на итуицията да ги води. Не се доверявам на контактьори и не мисля, че е необходимо да ги има защото както казах , ако има учители те ще преценят когато имаме нужда от тяхната помощ и няма нужда да се доверяваме на чужди такива, а и не всеки път се свързват директно с нас, понякога просто ни показват със знаци верния за нас отговор. И откъде реши, че са на различни нива??
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Октомври 21, 2010, 16:20:10 »

Откъде реших ли Усмивчица ами защото има учители,наставници,водачи,наместничи....и тн това определя и че са на различни духовни нива,както при нас има израстване има и при тях Усмивчица
    Активен

DArkAngel
    Гост
    « Отговор #12 -: Октомври 21, 2010, 16:33:29 »

Откъде реших ли Усмивчица ами защото има учители,наставници,водачи,наместничи....и тн това определя и че са на различни духовни нива,както при нас има израстване има и при тях Усмивчица

Не звучи логично ако те се развиват и имат израстване да са учители, та нали те самите имат какво още да учат..
    Активен
    taken
    Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #13 -: Октомври 21, 2010, 16:37:49 »

Тези личности като Христос,  Петър Дънов и другите просто са осъзнати на всиоко ниво не извънземни... Мисля, че е все едно дали душата е от Луната, Марс или Земята нали всички сме такива. Хората си намират отговори на въпросите които ги интересуват по различни начини. А колкото до духовните учители (ако изобщо има такива) всеки човек би трябвало да си има собствен и когато е необходимо така наречения учител да се свързва с човека и не мисля, че има нужда от контактьори.
      Така , душите, които се инкарнират на Терра се разделят най-общо казано на 2 типа :1.Души,които в голяма степен биха могли да се нарекат "Земни",имайки в предвид факта ,че те са преживяли много много инкарнации Тук на Земята в един период от хиляди години.Те имат много натрупан опит с "земните дела",концепции , закони и т.н.Те са,ако може да речем , "По-старшите" тука !!!
    2. Този тип oбхваща голям брой Звездни раси,отделни типове групи , произлизащи от тези раси дори.Тука нещата са по-обширни , разнообразни , нови типове енергии...

Така до тука 2 типа инкарнирани души !!! Появява се още един малко по-различен тип.

Това са така наречените "аватари".В съгласно с Вселенския закон , при различните коренни раси тука на Земята , се появяват такива души , енергии (като в случая с Христос).При тях неможе да се говори вече , за инкарниране ,прераждане , защото те просто нямат нужда от това .ТЕ идват ОСЪЗНАТИ тука на Земята , и както всеки човек имат мисия , но тяхната е на едно по-глобално ниво обхващащо развитието на цялото земно човечество , на еволюцията на съзнанието.Не е все едно дали душата е от Луната , Марс или Земята , защото това е ,като да кажеш , че е еднакво дали Ти произхождаш от вида на млекопитаещите или вида на членестоногите , примерно.Едно е да търсиш отговорите на въпросите които те интересуват , друго е да ги НАМЕРИш , трето , е въпроса , до колко тези отговори са ИстинНИ , четвърто,дали си в състояние да ги ОСЪзнаеШ тези "отговори" , да ги усвоиш,канализираш дори Усмивчица

Свързвайки се с "духовния си учител" самия човек представлява контактъор. Но тука е много подвеждащо , защото:
    При повечето случаи НЕ Ти правиш връзката с "учителя" , а той с тебе , той тебе те намира.Тука малко посоката е едностранна , за тази манипулация именно говори stefanica.Няма обмен на енергии , а само едностранна и еднопосочна информация,която не води до нищо положително за Ресипиента от другата страна (повярвайте не е много оферта това )
    Активен
    Teleca
    Гост
    « Отговор #14 -: Октомври 21, 2010, 18:38:51 »

Почти цялата тема беше преместена в Говорилнята, ако нечие мнение е било много по темата да ми пише и ще го върна.
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    За Сродните Души « 1 2 ... 10 11 »
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Martina - R 153 9123 Последна<br />публикация Август 20, 2013, 13:13:29
    от kapitana
    Групи души
    Видео клипове
    delfin 3 992 Последна<br />публикация Февруари 24, 2010, 00:49:02
    от onzi
    Някъде бях чела , че душите на самоубийците не се прераждат. Къде е истината ? « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    viosta 35 3181 Последна<br />публикация Юни 02, 2017, 19:12:08
    от Странник

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright