Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: СЛЪНЦЕТО - предупреждение  (Прочетена 7169 пъти)
MeGaDeTH
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Няма Невъзможни Неща!!!!

« Отговор #15 -: Май 11, 2010, 13:00:30 »

Хора...колкото и да не ми харесва..Това не е хипотеза..Това в действителност са прогнози,обосновани на изследванията на слънчевата активност (не само от наса,от почти цял свят).Доколкото разбрах от 2000 година слънчевата активност се повишава(няма само земетресения да има я Усмивчица ) ...Та...2012 година ще бъде мнооого бурна Усмивчица Преди хиляди години великия народ на маите е предрекъл деня....До днес дори една голяма маса от учени се изсмива над предсказанието...Обаче все пак планетата се пробужда,слънцето също...Учените НЕ могат да скрият това(колкото и да им се иска)...Ще видим какво точно ще стане Усмивчица Но в крайна сметка това НЕ Е повод за паника...Каквото има да става и с паника и без паника то Ще стане Усмивчица
Активен
kim
Гост
« Отговор #16 -: Май 11, 2010, 16:55:31 »

"За разумното същество катаклизмът не е заплаха" от Учителят П. Дънов
Усмивчица
Активен
dream
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: Sofia
  • « Отговор #17 -: Юни 15, 2010, 10:47:00 »

Хора...колкото и да не ми харесва..Това не е хипотеза..Това в действителност са прогнози,обосновани на изследванията на слънчевата активност (не само от наса,от почти цял свят).Доколкото разбрах от 2000 година слънчевата активност се повишава(няма само земетресения да има я Усмивчица ) ...Та...2012 година ще бъде мнооого бурна Усмивчица Преди хиляди години великия народ на маите е предрекъл деня....До днес дори една голяма маса от учени се изсмива над предсказанието...Обаче все пак планетата се пробужда,слънцето също...Учените НЕ могат да скрият това(колкото и да им се иска)...Ще видим какво точно ще стане Усмивчица Но в крайна сметка това НЕ Е повод за паника...Каквото има да става и с паника и без паника то Ще стане Усмивчица

Съгласен, но нали се сещаш, че маите за тях "край на света", не означава буквално всичко да свърши, а просто големи цунамита, урагани, земетресения, слънчеви изгривания... Дори и с тези апаратури ние не можем да се предпазим, не и нормалните хора.... Ще загине повече от половината човечество.... Много повече...
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #18 -: Юни 15, 2010, 10:51:01 »

Нали има генофонд!
    Активен
    Evolution
    Гост
    « Отговор #19 -: Юни 15, 2010, 12:00:13 »

Цитат
    Съгласен, но нали се сещаш, че маите за тях "край на света", не означава буквално всичко да свърши

Относно Маите, понеже напоследък по радиото, телевизията и интернет масово се спекулира с края на света и това го лепват на Маите. Маите, в нито едно от посланията си не са оставили, че свършва края на света. Тяхното послание е, че завършва един от естествените цикли на галактиката. Както на земята има ден и нощ, така и галактиката има своите цикли. Те са можели да изчислят за неопределен период от време тези цикли, но посланието им към нас за 21 декември 2012 е посочено като края на нашия цикъл, именно за да привлече вниманието на сегашното общество.

Никъде в техните послания не се споменава за "край на света" това е измислено от хора с "богато въображение" и невъзможност да тълкуват посланията. Катаклизмите, които предстоят зависят изцяло от нас самите, колкото повече хора се пробудят, и мислите им са концентрирани в светлия спектър на светлината, толкова по-малко ще са катаклизмите.

А относно слънцето, енергията която излъчва слънцето учените я определят като радиация. С увеличаването енергията на слънцето се увеличава и радиоактивното излъчване на слънцето. И тъй като слънцето е нашия основен източник на енергия тук на земята, телата ни се приспособяват към новите по-високи вибрации. Слънцето дава отражение на цялата земя, и както ние така и тя се приспособява към по-високите вибрации. Този преход не се различава с нищо по-различно от смяната на деня и нощта, само където за този преход са нужни 5125 години а не 24 часа.

Обичайте слънцето и то ще ви се отблагодари!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #20 -: Юни 15, 2010, 15:41:27 »

Абе хора, във вас има ли известен страх от 2012 година? И как мислите да се подготвите? (Не говоря за газови печки и такива, и храна, а вътрешно?) Хммм ?
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #21 -: Юни 15, 2010, 15:55:37 »

2012 свършва просто една галактическа година-край на един цикъл и началото на нов.

Това за маите и техните уж "пророчества" края на света са просто една измишльотина на хората решени да правят пари.

Чел съм достатъчно по тази тема,така,че споко-2012 е началото на духовната ера за човечеството.

Както е казал Христос,Нострадамус и куп още хора-2012 ще преживеят само тези,които не са забравили за Бог.Тоест ние,духовните хора,ако мога така да се изразя.А мисията на индиго-хората е да покаже пътя,тоест да просвети непросветения материалист и да спасят колкото се може повече души.Иначе за неспасените души цялата еволюция започва отначало.

С най-прости думи казано-ако хората не минат прехода-край с човечеството.

Както е станало с Атлантида преди много-много години.Преди 850 000 ако трябва да съм точен.

Тоест 2012 се минава към една духовна еволюция,към една нова вибрация.
    Вие,дори не подозирате колко важна е датата 21 декември,2012.За жалост материалните наклонности на хората отново са на път да съсипят и измият истината.

Ако не минем прехода на 2012 година-хората ще изчезнат,измрат.Ще настъпят огромни катаклизми,които ще ни изтрият от Земята.Тогава ще дойде Генофонда,който отново ще покаже на преждевремнно подивели човешки остатъци и ще ги научи как да живеят добре.Така всичко ще започне отначало и ще се повтаря.

Но ако минем прехода-тоест ако се свържем с Бог чрез духовна информация,същият този Генофон ще се покаже и ще ни разкрие тайните на Онзи свят.
    Както е станало с Атлантида.
    Атлантите минали прехода и така Лемурийците им показали пътя на онзи свят.Впоследствие атлантите загубили пътя и преди 850 000 години почти изчезнали,а преди 11 000 години загинали напълно.

Тоест ако ние минем прехода,нашето трето око ще се отвори и принципа Со Хм ще се махне и ние ще бъдем свързани с Бог!

Но всичко си зависи от нас,помнете това.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #22 -: Юни 15, 2010, 15:59:21 »

Сигурна съм, че никой не може да измие истината, колкото и да се опитва!
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #23 -: Юни 15, 2010, 16:00:45 »

Не може,ок,но може да я РАзмие и да я затрупа с лъжи.Под този контекст използвах думата "измие".
    Активен
    Evolution
    Гост
    « Отговор #24 -: Юни 15, 2010, 16:19:44 »

Цитат
    Както е станало с Атлантида преди много-много години.Преди 850 000 ако трябва да съм точен.

rabeno не знам от къде четеш информация за Атлантите, но това са много грешни дати. Атлантите са изчезнали в края на ерата на "Дева", както ние сега преминаваме от "Риби" към "Водолей". Това се е случило преди около 12960 години, с края на ледниковия период.

25 920г. е времето, за което слънчевата система прави една цяла обиколка около галактическото централното слънце. Този период е раздел на цикли и всеки цикъл е характерен със своите промени.

В момента се намираме именно в края на такъв цикъл и слънцето увеличава своята активност, подхранвана от центъра на галактиката. С повишената активност на слънцето, докато се приспособи планетата и хората, ще премине период на катаклизми и дискомфорт.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #25 -: Юни 15, 2010, 16:22:23 »

А какво е това ''централно слънце''? В смисъл, дето говориш за центъра на вселената, той от какво се определя Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #26 -: Юни 15, 2010, 16:32:12 »

Еволюшън,ти ми говориш за Платоновата Атлантида в атлатника.Тя е изчезнала преди 11 000 години или може би по твоята дата.Аз черпя моята информация от Елена Блаватская,Платон и Ернст Мулдашев.Тоест чрез него черпя информация от тибетските мъдреци.

Иначе аз ти говоря за Атлантида,чийто жители все още притежавали отворено трето око и получавали информация от Бог чрез лемурийците.

Обаче атлантите започнали да използват тази информация за свои собствени цели,обикновенно користни.И така,преди 850 000 години след поредната алчност за мощ великия континент потънал.

Но атлантите оцелели и се разселили.Впоследствие някои от тях подивели и станали диваци.Други започнали да се разслеват и да се борят срещу местните човешки племена.Така,накрая атлантите се заселили на един божествен остров и макар,че вече нямали отворено трето око те запазили спомена за всички могъщи технологий.Оттам те дали началото на редица цивилизаций като шумерската,египеткста и мн .др.

Някои хора смятат,че пирамидите са построени преди 80 000 години,а сфинкса е още по-стар.

Но преди 11 000 години кометата Тифон(доказано е,че тя е минала  тогава до Земята и е причинила потоп),или по не според мен тук може да става въпрос и за Нибиру,минала покрай Земята и потопила Атлантида.Някои атланти оцелели,но впоследствие били побеждавани от хората и впоследствие подивели,а до 17-18 век след Христа били и избити последните потомци на таязи цивилизация.
     От 850 000 година до 11 000 година са случили много неща.Полюсите се обърнали,небето от червеникаво станало синьо,а ръста на атлантите се понижавал с времето.

Ако искаш прочети книгите на Мулдашев,които са все свързани с експедиций в Тибет и в разговори с местни посветени или пък прочети тайната доктрина на Елена Блаватская.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #27 -: Юни 15, 2010, 16:44:10 »

Така е,това за годината и циклите е ярно.Аз дори имам една книга,в която са казани всички цикли и подцикли и периоди и т.н.

Но доколкото знам,сега приключва не само еин цикъл,ами приключва и една галактическа година.

Да,циклите се повтарят-материален цикъл,духовен цикъл.Положителен цикъл(в който доброто има надмощие) и отрицателен(в който лошото взима връх),но положителните сили винаги са повече,защото ако отрицателните спечелят-край с цялата инфо на Оня свят и всичко ще трябва да се рестартите.Като компютърна игра-получаваш гейм оувър и после натискаш ристарт и така.

Централното галактическо слънце  е онази част в млечния път,която е посредата и е най-ярка.Ако се видят рисунки или снимки на Млечния път това слънце би трябвало да се разпознае.
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #28 -: Юни 15, 2010, 17:27:52 »

Ако постоянно се редуват "добрия" и "лошия" цикъл, то всичко е безмислено, няма никаква идея за еволюция... и това противречи малко с теорията, че ще ни се помогне....защо да ни помагат и отгоре и децата индиго....нещо не мога да се съглася...
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #29 -: Юни 15, 2010, 17:35:57 »

Kery е права, като казва, че е странно- но и все пак светът е пълен с противоречия
    Вярно, редуват се добро и зло, но в крайна сметка, всяко зло за добро. От тази гледна точка всичко е за добро. От друга страна, пък, доброто и злото се усъвършенстват в ''битката'' си. От още по-друга страна (ако мога така да се изразя), Силите са си усъвършенствани от самото начало. От друга...
    ... и т.н. Има мноооооооооооооооого гледни точки.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Изригване на слънцето
    Езотерика
    Neverland 3 1493 Последна<br />публикация Август 03, 2010, 21:14:21
    от nia.boneva6
    ! Откритие ! Земята не се върти в кръг около Слънцето * The Earth's Motion
    Обща тематика
    xxxx 0 657 Последна<br />публикация Май 22, 2012, 19:07:01
    от xxxx
    Транзит на Венера пред диска на Слънцето на 6 юни 2012 г. « 1 2 »
    Астрология и нумерология
    dayana 19 2887 Последна<br />публикация Юни 11, 2012, 22:14:02
    от Me.Racle
    Загадъчна тъмна материя около Слънцето
    Великият преход
    iti2 0 955 Последна<br />публикация Август 11, 2012, 12:56:04
    от iti2
    Богът на Слънцето
    Духовни учения
    loop 11 3757 Последна<br />публикация Октомври 11, 2012, 12:03:14
    от loop

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright